Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pred 17 minutami, GoBobi pravi:

Nč hudha, včasih tku rata. Važn, da si živ in da bo bolezn šla si jehat mater. A si kej razmišlu, da bi imel naslednjič rojstni dan bolj poleti. Je lažje nardit fešto, ku ni tku mrzlu. Recimo jaz ga imam sredi poletja, pa sem kar zadovoljen. Tudi okrogu rojstni dan sem imel poleti. Pozimi imamo pa ponavadi praznovanje na tisti večer, preden zamenjamo koledarje potem zjutraj. Ne vem pa kako imate kaj te običaje pri vas na obali :blush: .

Ajd!

 

Upam, da se ti ni poslabšalo, ko si prebral zgornje vrstice, ker sem se malo hecal (no, v zvezi praznovanja menjave koledarjev), za rojstni dan pa le razmisli o poletju :jezik: .

 

Pa seveda: DA BI TI VSI UDI SLUŽILI ŠE DOLGA LETA :bounce:, DA BI IMEL OKO SOKOLOVO :eek: IN DA BI BIL NA SPLOŠNO

                  ZDRAV :pos::rolleyes:.             VSE NARTABULŠ ZA DOSEŽENIH 50 LET :jezik: !

 

mali popravek... vsi udi so funkcijonalni...

Zato pa je bla fešta v septembru in ker nism hotu prehitevat po levi, bo še ena spomladi .. Drugač pa kaj čem, mi primorci ne vemo kaj je prava zima.

-5 mamo sam v hladilniku na ledu...

Lahko pa 31 decembra prneseš nov koledar. Vilijamovka za nazdravit je zmer pri hiši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

13 minutes ago, sunnygirl said:

A ti kr že za v naprej čestitaš? :eek:

Ha še ne poznam, pa sem uhibal :blush: ...

 

11 minutes ago, C eagle said:

mali popravek... vsi udi so funkcijonalni...

Zato pa je bla fešta v septembru in ker nism hotu prehitevat po levi, bo še ena spomladi .. Drugač pa kaj čem, mi primorci ne vemo kaj je prava zima.

-5 mamo sam v hladilniku na ledu...

Lahko pa 31 decembra prneseš nov koledar. Vilijamovka za nazdravit je zmer pri hiši.

Viljamovka je zmeraj fajn :OK: . Drž se!

Ajd!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, GoBobi pravi:

Ha še ne poznam, pa sem uhibal :blush: ...

 

Viljamovka je zmeraj fajn :OK: . Drž se!

Ajd!

at o pomeni, da mi ti daš garancijo za naslednjih 10 let?

Cool. Bodo pršli froci reklamirat....:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

1 hour ago, C eagle said:

at o pomeni, da mi ti daš garancijo za naslednjih 10 let?

Cool. Bodo pršli froci reklamirat....:OK:

Garancijo!

Kako naj ti da en mulc garancijo... Eh, zdej sem se pa izdal... Jebiga, mlajši sem od tebe:jezik:!!!

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to k sm razmišljal o okroglih obletncah..v bistvu je taprava okrogla 80 ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@C eagle

Pozdravljen. Prispel je kos ki si ga želel. Pišem ti pa v tej temi saj je primerna ker je prišel v več kosih namesto v enemu. :/  Ampak, nič ne de... sem dal reklamirat in da ne bo vse črno kot (no saj veš) sem našel tistega ki sem ti zadnjič rekel, da bi ga nekje moral še  imeti in ga seveda lahko dobiš. Če mi uspe, ti pridem kaj nagajat v prvi štuk le povej mi točno kje si in kaj moram pretihotapit (česar nebi smel) pa si želiš imeti. :D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, StaraFeltna pravi:

@C eagle

Pozdravljen. Prispel je kos ki si ga želel. Pišem ti pa v tej temi saj je primerna ker je prišel v več kosih namesto v enemu. :/  Ampak, nič ne de... sem dal reklamirat in da ne bo vse črno kot (no saj veš) sem našel tistega ki sem ti zadnjič rekel, da bi ga nekje moral še  imeti in ga seveda lahko dobiš. Če mi uspe, ti pridem kaj nagajat v prvi štuk le povej mi točno kje si in kaj moram pretihotapit (česar nebi smel) pa si želiš imeti. :D

ni treba nič tihotapit, ker resmo nič ne rabim. Je pa lepo, če kdo pride mimo, da ni tak dolgcajt. Že 4 dni gledam isto steno, pa nobeden ni še nič gor narisal.

1479369141745-617131231.jpg

Pogled za depro...:cool:

Sem pa v1 štuku soba 2...SBI, da ne bo kdo rinu v UKC...:lol1:

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, sunnygirl pravi:

Še mesto napiši

Splošna Bolnišnica Izola.

Obiski med 14:30 in 17:00

Vstop prost...

Parkirnina pa ne vem...

 

Popravljeno . Popravil C eagle
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, C eagle pravi:

Splošna Bolnišnica Izola.

Obiski med 14:30 in 17:00

Vstop prost...

Parkirnina pa ne vem...

 

Če bi bil v LJ bi te obiskala... :(

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 26 minutami, sunnygirl pravi:

Če bi bil v LJ bi te obiskala... :(

V Lj bi ga obiskali močvirniki, tam doli na obali pa mu bodo družbo delali primorci.

Da ne bojo samo Fočk n Počke pri vikiju štemplali...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, ludiluka pravi:

Vsak dan sem slabe volje :P

Babe :blush:

Eto kaj me spravlja v jok in slabo voljo :

denarnica.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo danes pa sem presegel vse standarde slabe volje milo rečeno. Kar ne morem verjet, da je lahko človeška duša tako črna. Občutek nemočnosti zaradi zastarelega sodnega sistema kjer se zgodi veliko škode preden se kaj premakne ter je hkrati popolnoma diskriminatoren do določenega dela prebivalstva me je potrl do tal. Me sploh ne čudi da si ljudje jemljejo pravico v svoje roke.

Upam, da vsak dobi tisto kar seje, da bo pravici zadoščeno po možnosti brez večje postranske škode...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, StaraFeltna pravi:

Evo danes pa sem presegel vse standarde slabe volje milo rečeno. Kar ne morem verjet, da je lahko človeška duša tako črna. Občutek nemočnosti zaradi zastarelega sodnega sistema kjer se zgodi veliko škode preden se kaj premakne ter je hkrati popolnoma diskriminatoren do določenega dela prebivalstva me je potrl do tal. Me sploh ne čudi da si ljudje jemljejo pravico v svoje roke.

Upam, da vsak dobi tisto kar seje, da bo pravici zadoščeno po možnosti brez večje postranske škode...

 

Slej ko prej vsak dobi svoje nazaj. Dobro se vrača z dobrim, slabo s slabim. Morda ne na hitro, na dolgi rok pa vsekakor.

Drži se in verjemi vase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh ja ..posmrtni zadetek jackpota me full pomirja ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, thumper pravi:

eh ja ..posmrtni zadetek jackpota me full pomirja ..

ja , če veš, da so bili vsi skregani med sabo, je to najboljša možna revanša...

Do smrti se bodo vlekli po sodiščih...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!