Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


sayo

Priporočene objave

Evo še ena stvar ki mi jo je korona pomagala zajebat.... Že tako vse nekje vsaj 20% zajebem... Zdej smo od septembra poskušali pibarvat, al amo bli zaklenjeni v občine, al pa je deževalo.. 

Zdej vsak ve da se ne barva če je manj kot 20°C oz eo 15... Pri 4°C pride sranje, barva splih ni tekla, tako kot je priletela iz pištole tako je ostala.... Je oa vsaj tolkonpomarančni da zgleda kot da sem ga z valjčkom barval.

In danes še vedno ni bila barva suha, kdo ve koliko časa rabi trdilec pri zinskih temperaturah da sploh nardi svoje... 

Evo slika pomarančkota

sketch-1609080982145.png

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

faking burja, k meče kamne s strehe.

A kam? Na šajbo od avta ?:angryrant1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, smasher pravi:

Evo še ena stvar ki mi jo je korona pomagala zajebat.... Že tako vse nekje vsaj 20% zajebem... Zdej smo od septembra poskušali pibarvat, al amo bli zaklenjeni v občine, al pa je deževalo.. 

Zdej vsak ve da se ne barva če je manj kot 20°C oz eo 15... Pri 4°C pride sranje, barva splih ni tekla, tako kot je priletela iz pištole tako je ostala.... Je oa vsaj tolkonpomarančni da zgleda kot da sem ga z valjčkom barval.

In danes še vedno ni bila barva suha, kdo ve koliko časa rabi trdilec pri zinskih temperaturah da sploh nardi svoje... 

Evo slika pomarančkota

sketch-1609080982145.png

ta belega boš imel pri hiši??

 

pred 13 urami, DAMI34 pravi:

faking burja, k meče kamne s strehe.

A kam? Na šajbo od

avta?:angryrant1:

a se nismo ravno zadnjič o šipah pogovarjal??? kombi bi mel parkiran . avto pa v garaži.. aja polna je..

poglej to iz lepše strani - ti ni mopeda razbil..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, thumper pravi:

 

 

a se nismo ravno zadnjič o šipah pogovarjal??? kombi bi mel parkiran . avto pa v garaži.. aja polna je..

poglej to iz lepše strani - ti ni mopeda razbil..

mah..100x sem reku babi naj da vsaj 2 m stran avto...kot bi zidu govoril. Sej mam zavarovano, ma vseeno..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 hours ago, thumper said:

ta belega boš imel pri hiši??

 

Ja katastrofa, dva bela taljana.. Kaj bojo rekli ta rdeči v okolici... Uni majo raje nacivagne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa pi...da, spet so se polamali panti od pokrova sekretškolke...zdej, al na hiter shujšam...al pa naredim nekaj močnega v samogradnji...

 

...verjetno to zadnje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale dež ... pa podatek, da smo imeli decembra v LJ samo 10 ur sonca !!!!!

 

Dezuvlje.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da so ocitno imitatorji UK scooter Gang tudi ze v Italiji.....kdaj pri nas?

P**da, kmalu vec nikamor ne bomo mogli, ne da bi se tresel zase in motor....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Roger G. Jagger pravi:

Da so ocitno imitatorji UK scooter Gang tudi ze v Italiji.....kdaj pri nas?

P**da, kmalu vec nikamor ne bomo mogli, ne da bi se tresel zase in motor....

FullSizeRender.mov

taprvega zabodeš v trebuh , drugemu preješ žilo na vrati .. 

drugače pa - kluče takoj ven iz kontak ključavnice pa po možnosti 220kg motor fukneš enmu na nogo.. kot italjanski boks - udari pa spizdi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

4 minutes ago, thumper said:

taprvega zabodeš v trebuh , drugemu preješ žilo na vrati .. 

drugače pa - kluče takoj ven iz kontak ključavnice pa po možnosti 220kg motor fukneš enmu na nogo.. kot italjanski boks - udari pa spizdi..

Tukaj je 6na1. Ko v takih situacijah potegnes noz (da prvega zabodes, hitro tudi ti dobis kaj med rebra...ali pa par gramov.....)

ammm, 3 osebkom je pa res tezko dvignit tvoj 220kg motor.... Not!

Ni se v takih situacijah za igrat Ninjo....! Tega v Italiji ni bilo toliko....poglej pa na YT mal “scooter gang UK”.....sploh London....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Tukaj je 6na1. Ko v takih situacijah potegnes noz (da prvega zabodes, hitro tudi ti dobis kaj med rebra...ali pa par gramov.....)

ammm, 3 osebkom je pa res tezko dvignit tvoj 220kg motor.... Not!

Ni se v takih situacijah za igrat Ninjo....! Tega v Italiji ni bilo toliko....poglej pa na YT mal “scooter gang UK”.....sploh London....

vzameš ključe in spizdiš.. kaj ni jasno? 220 kg motorja pa tud 4-je ne morjo nest prav daleč..ga naložijo na 2 skuterja (ker dvomim da imajo za kombi v drugi ulici)..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, thumper said:

vzameš ključe in spizdiš.. kaj ni jasno? 220 kg motorja pa tud 4-je ne morjo nest prav daleč..ga naložijo na 2 skuterja (ker dvomim da imajo za kombi v drugi ulici)..

Jasno ocitno ni to, da se model usede na tvoj motor, drugi ga pa z nogo potiska. 
res pa je, da imas ti kljuce in nic nisi dobil med rebra ali v celo...

1 minute ago, smasher said:

Torej ... o katerih govorite.... očisno jih nekateri smatrajo tudi za zvezde...

 

 

Tocno to....!To sta le dva izmed N- videov....! Zadeva je resna....! Jaz imam v planu Irska, Skotska, Man,...pa bi London kar preskocil....drugod po vecjih UK mestih ni zelo drugace....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer velja za včeraj, samo sem bil preveč sjeban konec dneva... 

Da bom povaril vsaj voznikovo stran na mojem projektu... se pokvari regulator tlaka za co2, (luknjica v membrani, zgubik cca 15 barov iz jekneke), ok popravim... Začnem varit neki za en K vari (ponavadi sem jaz kriv za to ?), na beenem kolutu je žica prekrižana, jo je tako zategnlo da je pičil kolut... vsaj 5x semodvizlaval žico... Ok je že tema amoak bo zdej vsaj šlo. 

Mraz in burja skupaj začne zmrzovat jeklenka torej, če je bilo prej na soncu 15 barov v jeklenki zdej ne pride vn nič... nesem jeklenkk v hišo ji grejem s fenom... dobim nekaj tlaka glih za 15min varjenja... 

Seda ves čas vdihavam zdravilne učinke gorečega epoxy prajmerja in starega dinitrola... 

To je to... Cel dan jebanja za recimo 3 ure učinkovitega dela.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda da je folk med korono začel pušit na veliko!

Stojim na blagajni v merkatorju, štirje pred mano.

Taprvi ene čike, tadugi drugo znamko, tatretja baba neke dolge od firme, ki je nisem nikoli slišal, tačetra bapa pa neki, kar sploh niso mel...gleda blagajničarka uno kiblo, pa gre na drugo blagajno u kiblo, pa pride nazaj, gleda po predalih, gre na tretjo blagajno po predalih...če ni zabužila enih pet minut.

A ni blo včasih simpl, mel si Dravo pa Moravo pa konc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, Buschi pravi:

A ni blo včasih simpl, mel si Dravo pa Moravo pa konc.

kaj pa drina ? sarajevka in niška??? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 urami, Bmflar pravi:

To, da sem levi in ne desni :blush:

Ko crnac.png

pol sm jst sivozelenkodrlajsast..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj kupujem za mojo dušo pa sem malo cenkal ,odlagal,..:blush:.no danes bi naročil pa ni nikjer več v želeni barvi za dobt:eek:

pa da jim -si jebem vse po vrsti , porka potana,dijo porko,.......:angryrant2::angryrant1::devil::panic::fyou::naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Mavti pravi:

Nekaj kupujem za mojo dušo pa sem malo cenkal ,odlagal,..:blush:.no danes bi naročil pa ni nikjer več v želeni barvi za dobt:eek:

pa da jim -si jebem vse po vrsti , porka potana,dijo porko,.......:angryrant2::angryrant1::devil::panic::fyou::naughty:

a poznaš: Cagav fant ni nikoli pri fesjt punci spal :P 

 

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!