Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pred 17 minutami, Buschi pravi:

Oblakov pozre, kapo dol.

Pri kvantni se jaz izgubim...mi ni logočna.

Sej je ne obvladam , ampak mi je še nekak razumljiva. Pri teoriji strun pa mi rata vse popolna tema. Ko črna luknja. Jbg .... mam star procesor .... 🙃

Sem brala knjigo Tkanina vesolja od B. Greena. No do polovice je šlo, potem pa so me začeli možgani bolet od razmišljanja  ..:lol1::panic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Buschi pravi:

Strun ni.

Ko to razpučeš, glava manj boli.

Mislim, da ne bo to čist držalo. Mislim, da so v trkalniu v Švici preizkušali to teorijo oz.teorije. Do kakšnih ugotovitev so prišli sedaj mi ni znano in če bi vedela mi ne bi bilo nč jasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 6. 11. 2022 ob 12:51, dr.looney pravi:

Sej , a nimate dedci raje, da so babe bolj tej podobne koker oni astrofizičarki? 🤔

..sam poglej njene učke..:devil:

..ko da babnca gor tisto karirasto kiklco...belo srajčko in očala....

JIIIHAAAAA...

...uffff...

Ob 6. 11. 2022 ob 18:33, Buschi pravi:

Strun ni.

Ko to razpučeš, glava manj boli.

...rekla je možgani...ne glava..

:lol1:

 

 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, Zivnorc pravi:

 

...rekla je možgani...ne glava..

:lol1:

 

 

Ti bi res rad meu brezplačn obisk urgence....:twak:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi zna kdo razložit kako ocenjujejo te avte? Hjundaj in Jeep začneta pri istih cenah.... samo Hjundaj ima oceno za ceno  280 Jeep  pa 168? 

Alfa je itak najlepša...

Tako da jaz bi zaključil, nesposobni slovenski novinarji... 

(da ne bo kdo rekel da sem pristranski, nimam nobenega od teh avtov, ampak že samo če pogledam cene in velikost vrat prtljažnika in tipi motorjev za določeno ceno.. neki ne štima pri teh točkovanjih)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, smasher pravi:

Alfa je itak najlepša...

Itak.. to je Kawasaki med avtomobili :lol1:

nikoli nisem razumel teh ocenjevanj slovenskih novinarjev ;) 

niti slovenski avto leta ... kako do tega pridejo, še sami ne vedo :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, smasher pravi:

Mi zna kdo razložit kako ocenjujejo te avte? Hjundaj in Jeep začneta pri istih cenah.... samo Hjundaj ima oceno za ceno  280 Jeep  pa 168? 

Alfa je itak najlepša...

Tako da jaz bi zaključil, nesposobni slovenski novinarji... 

(da ne bo kdo rekel da sem pristranski, nimam nobenega od teh avtov, ampak že samo če pogledam cene in velikost vrat prtljažnika in tipi motorjev za določeno ceno.. neki ne štima pri teh točkovanjih)

Tist k financira te teste , tisti avteki so najbolšejši ... :ras:

Itak so pa to modeli avtov ki niso vredni pol p**** mrzle vode. To so avteki za une k ne vejo kua bi vozil. Terenca glih ne bi, ker ne zgleda dost fensi  ( govorim o terencih, ki so res za zahteven teren) enoprostorca pa tut ne bi , ker ti pa do za deco okrog furat.

Zdej me pa linčajte. :ras:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 minutami, dr.looney pravi:

Tist k financira te teste , tisti avteki so najbolšejši ... :ras:

Itak so pa to modeli avtov ki niso vredni pol p**** mrzle vode. To so avteki za une k ne vejo kua bi vozil. Terenca glih ne bi, ker ne zgleda dost fensi  ( govorim o terencih, ki so res za zahteven teren) enoprostorca pa tut ne bi , ker ti pa do za deco okrog furat.

Zdej me pa linčajte. :ras:

Ne, ampak ti bomo pojasnili.

Otrok ne rabimo furat, so odrasli.

Ker smo veliko v naravi, se je do izhodišč večinoma potrebno pripeljati po slabih cestah ali/in solidnih makadamih. 4x4 je čist preveč.

Ko ti enkrat križ pove, da ima poln ki..c tega, da se za vstajanje iz Passata moraš potegniti z obema rokama.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, dr.looney pravi:

Tist k financira te teste , tisti avteki so najbolšejši ... :ras:

Itak so pa to modeli avtov ki niso vredni pol p**** mrzle vode. To so avteki za une k ne vejo kua bi vozil. Terenca glih ne bi, ker ne zgleda dost fensi  ( govorim o terencih, ki so res za zahteven teren) enoprostorca pa tut ne bi , ker ti pa do za deco okrog furat.

Zdej me pa linčajte. :ras:

Se strinjam, sam tako neuporabno alfo bi pa jaz imel če mi jo kdo šenka :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, smasher pravi:

Se strinjam, sam tako neuporabno alfo bi pa jaz imel če mi jo kdo šenka :P 

A ne veš kam bi z zlaufanim oljem, pa ga boš u alfo nalival. :ras:

pred 7 minutami, Tedybear pravi:

Ne, ampak ti bomo pojasnili.

Otrok ne rabimo furat, so odrasli.

Ker smo veliko v naravi, se je do izhodišč večinoma potrebno pripeljati po slabih cestah ali/in solidnih makadamih. 4x4 je čist preveč.

Ko ti enkrat križ pove, da ima poln ki..c tega, da se za vstajanje iz Passata moraš potegniti z obema rokama.

Torej ti avteki so za stare dedce, če sm prou zastopla. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 35 minutami, Tedybear pravi:

Ne, ampak ti bomo pojasnili.

Otrok ne rabimo furat, so odrasli.

Ker smo veliko v naravi, se je do izhodišč večinoma potrebno pripeljati po slabih cestah ali/in solidnih makadamih. 4x4 je čist preveč.

Ko ti enkrat križ pove, da ima poln ki..c tega, da se za vstajanje iz Passata moraš potegniti z obema rokama.

.... torej berlingo (in podobni)... :D 

Mislim da vsak kompaktni enoprostorc naredi isto, jaz sem parkiral mojega 500L vzštric z 2008, ma po dimenzijah skoraj do milimetra tam tam, ok tukson in kompass so malo večji, ampak dejansko so to samo mini enoptorstorci ki jim spremenijo rahlo izgled, to se čisto očitno vidi pri citroenu če se primerja c3 picasso zc3 aircross.

Za to kar si napisal je bil kakšno generacijo nazaj odličen c4 picasso, komot sedež,veliko volumna, dovolj visok da grejo stari ljudje vn pa not in mehko vzmetenje (če je preveč krožišč dobiš morsko boleze :D ) 

Najbolj grozni so tisti ki jih hočejo kupejsko oblikovat, torej povišan avto z nič placa za glavo in nikakvim prtljažnikom, đuk, tojota crvhzvv )karkoli), kia stonik... ta novi megan in c4... kaj jim ni jasno dajat kupejski zadek na visok avto?

 

@dr.looney, veš kaj bi reku alfi... "ti samo pij bom še kupil" tut litr olja na mesec če je treba :D   (sej moj trenutni Fiat ni kaj boljši, vsako jutro teram hladen motor, ko sem se vozil LJ-KP skoraj nič olja ni spil, zdej pa poln gas za 8km, ugasnem pa čez 8 ur spet, dobro da nimam dizla bi se že vse zamašilo in pocrkalo)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 25 minutami, Buschi pravi:

U božo mater

 

20221123_155928.jpg

 

 

No zdej sem pa se jaz slabe volje 😐😐😐

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Darko3g pravi:

A bodo Japonci tudi imeli državni praznik?

K so zaveznika premagal? 🤪

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FIFA?

Skorumpirano do amena !

Sej tudi tole prvenstvo bi moralo bit v Debillandiji, pa so bli trije v nadzornem svetu podkupljeni. Teden nazaj je bila na 3Sat oddaja o tem, dveurna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem mislil, da so sam Debili tolk debilni, da grejo naredit film iz neke katastrofe, pa sem danes na svojo  žalost videl, da tudi visoko cenjeni nemci znajo snemat bedarije...konkretno govorim o filmu o tem nesrečnem Ramštajnu.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!