Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pred 4 minutami, Frenk 67 pravi:

Največja jeba, da kuhamo lahko samo na štrom. Sicer mam zunaj (pa tud znotraj) kamin, sam v tem vremenu res nobene želje po žarjenju.

Sem se pram malo nasmejal ko sem si predstavljal kako zgleda če bi človek prižigal zunaj žar b snežnem metežu.. 🤣 🤣 

Samo to je res jeba ja z steklokeramičnimi in indukcijami, pa tudi toplotne črpalke ne delajo pa tudi klasična centralna kurjava ker ne delajo pumpe. 

Zato imajo nekateri pri pečeh na drva UPS, za pumpe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, smasher pravi:

Sem se pram malo nasmejal ko sem si predstavljal kako zgleda če bi človek prižigal zunaj žar b snežnem metežu.. 🤣 🤣 

Samo to je res jeba ja z steklokeramičnimi in indukcijami, pa tudi toplotne črpalke ne delajo pa tudi klasična centralna kurjava ker ne delajo pumpe. 

Zato imajo nekateri pri pečeh na drva UPS, za pumpe. 

Da ne boš mislu, mi smo enkrat za silvestrovo pekl na žaru na balkonu. :lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po en stran je slaba volja, ko čakaš ku budala, po drug stran dobra vola oz občudovanje, ko gledaš u kako lukno sprav kamijonđija šleper:

 

20230120_111124.jpg

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vožnja po Lentu. Na tem odseku (ki ga popravljajo) bi razpadel še povprečni cestni valjar. Huje, kot bi vozil po rebrasti pločevini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, Darko3g pravi:

Vožnja po Lentu. Na tem odseku (ki ga popravljajo) bi razpadel še povprečni cestni valjar. Huje, kot bi vozil po rebrasti pločevini.

Aha, zdaj mi je pa jasno zakaj inšpektor Vrenko skokne do Jazz placa peš. Niti s svojim Triumphom si čez Lent ne upa.:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 12. 12. 2022 ob 8:06, Buschi pravi:

Vsega lepega je enkrat konec, zadnji jumbo jet:

 

6390b849034c1.image.jpg

Je pa vsaj nekaj dobre volje ratal iz tega:

zadnje letalo je kupilo kargo podjetje Atlas Air in ga okrasilo z čudovito nalepko:

 

 

Fms0cyEWYCIV3rD.jpg

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prideš mal spočit dušo pa na ulici bager koplje, v bajti pa nekdo štema in vrta. 😡🤬

AA9D23FF-AD27-49F9-B656-C97284B2C16D.jpeg

4E211713-41D6-43E4-AEA7-9F84B0559CD9.jpeg

7770FC18-F301-42FA-97FD-182BF60A2520.jpeg

Popravljeno . Popravil Frenk 67
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

57 minutes ago, Frenk 67 said:

Prideš mal spočit dušo pa na ulici bager koplje, v bajti pa nekdo štema in vrta. 😡🤬

 

pober ven dusilc pa zakurbli hudiča :kmet: naj še drugi trpijo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raj da mi vrtajo na morju pred bajto, kot doma pred bajto :P jebotetelekomint2optika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 19 urami, DAMI34 pravi:

Raj da mi vrtajo na morju pred bajto, kot doma pred bajto :P jebotetelekomint2optika

Pa menda res optiko vlečejo. Dons zjutri je pa še tale rezač žive meje pršu mal soli na rano potrest. 😢

9D1783FE-C163-468E-B6C8-610E54040C62.jpeg

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se pripeljem s Krka domov na dvorišče in zvrnem motor. 😵💫 Pol sem pa še ročko za sopotnika utrgu. 🤬

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, pik1 pravi:

.

... sej ne morem verjet :eek::eek::eek:

 

20230205_150428.jpg

dokler čakaš..te tale bo spravil v dobro voljo :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prekleta smučarija :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.

... sej ne vem, al bi bil tale moj današnji zajtrk prej za v temo o hujšanju, al za v temo o slabi volji :eek:

 

20230208_072315.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, pik1 pravi:

.

... sej ne vem, al bi bil tale moj današnji zajtrk prej za v temo o hujšanju, al za v temo o slabi volji :eek:

 

20230208_072315.jpg

A s na Povšetovi prenočil? :lol1:

Popravljeno . Popravil dr.looney
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tamau mi je povedu, da bo drug teden mal špricu šolo, ker gre z Dunking Devils nastopat v Livorno in Milano. Odkar se jim je en ubil na treningu nisem preveč navdušen nad tem, čeprav je počel že precej norih stvari. ☹️

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Frenk 67 pravi:

Tamau mi je povedu, da bo drug teden mal špricu šolo, ker gre z Dunking Devils nastopat v Livorno in Milano. Odkar se jim je en ubil na treningu nisem preveč navdušen nad tem, čeprav je počel že precej norih stvari. ☹️

važn da se loh z motorjem vozi :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preberem, da je bil danes potres z epicentrom na Krku, par kilometrov od našega apartmaja.  Grem hitro na Fejs v skupino Tvoja Baška pogledat, če kaj pišejo o škodi in prva objava me šokira.

image.thumb.png.6125c371a96f89596473e192c7b250b7.png

Šele potem vidim datum objave. 

Popravljeno . Popravil Frenk 67
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Frenk 67 pravi:

Preberem, da je bil danes potres z epicentrom na Krku, par kilometrov od našega apartmaja.  Grem hitro na Fejs v skupino Tvoja Baška pogledat, če kaj pišejo o škodi in prva objava me šokira.

image.thumb.png.6125c371a96f89596473e192c7b250b7.png

Šele potem vidim datum objave. 

Lih kolega govoru, da v njivicah se je bajta mogoče mčkn potresla, tko da pomoje ti ni treba skrbet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, VS800 pravi:

Lih kolega govoru, da v njivicah se je bajta mogoče mčkn potresla, tko da pomoje ti ni treba skrbet...

Pa saj tista objava je bla vezana na potres v Turčiji in Siriji.  Na Krku ni nobene škode.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Frenk 67 pravi:

Pa saj tista objava je bla vezana na potres v Turčiji in Siriji.  Na Krku ni nobene škode.

Sem vidu ja....sam sem ti vseen povedu iz prve roke...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!