Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pred 11 minutami, Frenk 67 pravi:

Morš vržt v avto en podaljšek, ki ga pol iz prtljažnika napeleš in vštekaš.   Jaz pa redno parkiram na mestu za invalide. 🥴

Glede na profil mestnih redarjev, bi to mogoče res delovalo. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, dr.looney pravi:

Tole .... mater jim bando inkasantsko, sam zato k sm parkirala v boks za elektricne avte. Pa placala parkirnino. :angryrant2:

16772635256301400800497042359587.jpg

so ti dal vsaj roza kuverto, za punčke :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, DAMI34 pravi:

so ti dal vsaj roza kuverto, za punčke :P

 

Tole nalepko si bom prpopala na avteka.danger-high-voltage-keep-away-sign-drawing_csp79429290.jpg.bcbab227e157e229c501ed6c0917ccf1.jpg

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Buschi pravi:

Burger v planici za 13€:

 

IMG_20230228_155532.jpg

Upam da je to na kakšni vaški veselici za 5eur max... In ni res 15eur za eno plesko pa dve poceni rezine kruha. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, Buschi said:

Burger v planici za 13€:

 

IMG_20230228_155532.jpg

Ni fer. To je slika z nekega planiškega debakla pred korono. Se je prodajalca dolgo vlačlo po vseh trač portalih, ceprav je imel transparent, da je žemelj zmanjkalo. 
 

Glede mega dogodka, ki to ni. popolnoma jasno je, da so organizatorji živeli v mehurčku, nahajpani z lastno pomembnostjo in popolnoma odklopleni od realnosti. Popolnoma jasno je, da trženju niso bili dorasli, in isto velja za okoliške ponudnike nočitev. Pač nesposobni in pogoltni. Za to imajo fiasko. Vseeno, se mi zdi mal tu mač najedanja glede cen. Veliko pivo 5€ in iz tega cela drama?! Na HD dogodku v portorožu, za rebrca in (uni)pivo 20€ ni blo zadost. Zakaj zdej drama v planici? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Kugelschreiber pravi:

Ni fer. To je slika z nekega planiškega debakla pred korono. Se je prodajalca dolgo vlačlo po vseh trač portalih, ceprav je imel transparent, da je žemelj zmanjkalo. 
 

Glede mega dogodka, ki to ni. popolnoma jasno je, da so organizatorji živeli v mehurčku, nahajpani z lastno pomembnostjo in popolnoma odklopleni od realnosti. Popolnoma jasno je, da trženju niso bili dorasli, in isto velja za okoliške ponudnike nočitev. Pač nesposobni in pogoltni. Za to imajo fiasko. Vseeno, se mi zdi mal tu mač najedanja glede cen. Veliko pivo 5€ in iz tega cela drama?! Na HD dogodku v portorožu, za rebrca in (uni)pivo 20€ ni blo zadost. Zakaj zdej drama v planici? 

Jaz pa mislim, da so organizatorji precenili naklonjenost Slovencev nordijskim športom. Poleti v Planici pač niso v tej kategoriji. 

Plus naš tekaški del .....ena med 25, ostali eksoti na nivoju Mehike in Sejšelov. Boš to plačal 63€?  Jaz ne .....doma prešaltam na Dva moža in pol .....isti dolgcajt.

 

 

 

Popravljeno . Popravil Tedybear
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm najdu neki pozitivnega v zvezi s tem SP v Planici.

Pomoje hotdoga nism jedu že... sploh se ne spominjam... no ob vsej tej silni reklami smo si včer cela familja nardili hotdoge za ceno cca 10 eur. Badgeta iz hoferja pa mal hrenovk. Majonezo sm sam naredu. Še žena je rekla, "ja to bi pa lohk večkrat ponovil".

V slabo volo mej spravl, k sm mogu jest vse to financirat. :mad:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

34 minutes ago, Tedybear said:

Jaz pa mislim, da so organizatorji precenili naklonjenost Slovencev nordijskim športom. Poleti v Planici pač niso v tej kategoriji. 

Plus naš tekaški del .....ena med 25, ostali eksoti na nivoju Mehike in Sejšelov. Boš to plačal 63€?  Jaz ne .....doma prešaltam na Dva moža in pol .....isti dolgcajt.

 

 

 

Tako precenjevanje je zame jajf v paralelnem sxetu. Falit za 100%?!
 

Mene zelo zbode manjko prodanih nočitev. Baje sta Trbiž in Beljak precej zasedena s tujimi turisti.  Pr nas da so uspeli v promet spravit 3000 nočitev.  Je to skrajni domet lokalnih turističnih organizacij? Je to slika sodelovanja ponudnikov, organizatorjev turističnih organizacij in agencij? Turizem smo ljudje.  Ojej.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Kugelschreiber pravi:

Tako precenjevanje je zame jajf v paralelnem sxetu. Falit za 100%?!
 

Mene zelo zbode manjko prodanih nočitev. Baje sta Trbiž in Beljak precej zasedena s tujimi turisti.  Pr nas da so uspeli v promet spravit 3000 nočitev.  Je to skrajni domet lokalnih turističnih organizacij? Je to slika sodelovanja ponudnikov, organizatorjev turističnih organizacij in agencij? Turizem smo ljudje.  Ojej.  

Sem že nekaj pisal na temo ponudnikov nočitev, pa sem zbrisal. 

Poanta...cene so že poleti nenormalne, za tak event jih je pa treba še dvigniti. Edina filozofija, ki jo zmorejo.

Trbiž je že v normalnih cajtih 30% cenejš kot KG in Bled. In so Italijani in Avstrijci samo prilagodili svoje cene. Ne zasluži slučajno A. Koroška z par jezeri in smučišči več, kot pa Hrvatje z vso obalo in otoki skupaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsako leto to napišem. Ljubljane se izogibam, če res ni nujno. Marca peljem avto ameriške firme, italijanske tehnike in albanske izdelave na servis. In potem grem peš po Dunajski do centra. Pa.....PRIŠTINA ni tako zasvinjana, Priština...Jankoviću breeee....

In vsako leto je slabše .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, skalar36 pravi:

Jest sm najdu neki pozitivnega v zvezi s tem SP v Planici.

Pomoje hotdoga nism jedu že... sploh se ne spominjam... no ob vsej tej silni reklami smo si včer cela familja nardili hotdoge za ceno cca 10 eur. Badgeta iz hoferja pa mal hrenovk. Majonezo sm sam naredu. Še žena je rekla, "ja to bi pa lohk večkrat ponovil".

V slabo volo mej spravl, k sm mogu jest vse to financirat. :mad:

Baje je danes v Planici veter podrl eno stojnico - škoda je milijonska...:lol1:

  • Haha 7
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Kugelschreiber pravi:

Vseeno, se mi zdi mal tu mač najedanja glede cen. Veliko pivo 5€ in iz tega cela drama?! Na HD dogodku v portorožu, za rebrca in (uni)pivo 20€ ni blo zadost. Zakaj zdej drama v planici? 

Stari klientela na HD shodu in v Planici, kot dan in noč.  Zadnjič sem hotdog jedu v New Yorku, za 1(en) dolar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Frenk 67 pravi:

Sem šel na Booking pogledat kolk bi me stalo, če bi šel z družino za dva dni mal v Kranjsko pogledat. Teli so zmagovalci: 🥴

image.thumb.png.002de30e7cb755978db59ba5ff7282e9.png

Sprememba plana, jutri na motor in na Krk. 🤪

 

Maš pa vključen zajtrk ... a bi še pesmico zraven :?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, maus pravi:

Maš pa vključen zajtrk ... a bi še pesmico zraven :?

 

Mal se jim je odpelal. Ni čudno, da folk spi v Beljaku in Trbižu. V Kranjski gori pa na Bookingu nisem videl "not available".  😳

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 23 minutami, maus pravi:

Maš pa vključen zajtrk ... a bi še pesmico zraven :?

 

ja, ma na njegovo flauto in to 3x dnevno :P

 

pred 1 minuto, Frenk 67 pravi:

Mal se jim je odpelal. Ni čudno, da folk spi v Beljaku in Trbižu. V Kranjski gori pa na Bookingu nisem videl "not available".  😳

prazno vse, danes bil tam.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Frenk 67 pravi:

Sem šel na Booking pogledat kolk bi me stalo, če bi šel z družino za dva dni mal v Kranjsko pogledat. Teli so zmagovalci: 🥴

image.thumb.png.002de30e7cb755978db59ba5ff7282e9.png

Sprememba plana, jutri na motor in na Krk. 🤪

 

.

.... dej ne jambri nooooo :dry:

... sej so ti šli nasprot :eek:

... še popuste so ti ponudl, ti pa tko grdo do njih :kva2:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni financ pač ne greš. Ali pa greš v Apartma Prisank za 341€, ali pa Youth Hostel Nika za 196€. Kako je rekel Miro Cerar (kdo je že to?) Ne jamram, iščem rešitve. Ti pa se zaradi cen pustiš spravit v slabo voljo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!