Skoči na vsebino

Kaj vas je danes spravilo v slabo voljo ?


Priporočene objave

pred 3 urami, Frenk 67 pravi:

Pa saj tista objava je bla vezana na potres v Turčiji in Siriji.  Na Krku ni nobene škode.

Tastar si zihr, da ti flaše niso padle ven iz stalaže? :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, DAMI34 pravi:

Tastar si zihr, da ti flaše niso padle ven iz stalaže? :P

 

Sem, ker sem vse spil. 🙄

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Frenk 67 pravi:

Sem, ker sem vse spil. 🙄

potresno varno pitje je to :P

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko v Dramlah pred tabo z avtobana zavije šleper in veš, da ga boš mel pred sabo do Rogaške.

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala bogu, je vsaj na poti nazaj...bilo še slabše.

Več šleparjev !

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fatalna napaka:

Ženo sem peljal, prvič, v mercator center Šiška!

2 uri sma sam v mercatorju, kaj še vse ostale trgovine.

Kad seljak dođe u grad !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Buschi pravi:

Fatalna napaka:

Ženo sem peljal, prvič, v mercator center Šiška!

2 uri sma sam v mercatorju, kaj še vse ostale trgovine.

Kad seljak dođe u grad !

Kaj je še nikoli nisi peljal ven iz hiše? 🤣 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole .... mater jim bando inkasantsko, sam zato k sm parkirala v boks za elektricne avte. Pa placala parkirnino. :angryrant2:

16772635256301400800497042359587.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, dr.looney pravi:

Tole .... mater jim bando inkasantsko, sam zato k sm parkirala v boks za elektricne avte. Pa placala parkirnino. :angryrant2:

16772635256301400800497042359587.jpg

Glede na smernice EU o " načrtovani" prepovedi izdelave motorjev z notranjim izgorevanjem po letu 2035,  boš elektrikarjem slej ko prej morala odstopiti še levi pas na AC.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Tedybear pravi:

Glede na smernice EU o " načrtovani" prepovedi izdelave motorjev z notranjim izgorevanjem po letu 2035,  boš elektrikarjem slej ko prej morala odstopiti še levi pas na AC.

Evo leta 2035 si bom kupla najbl smrdljivga dizla , zanalašč .... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naša "B" košarkaška reprezentanca. 6 sekund pred koncem vodiš za dve točki in imaš žogo iz avta. In podaš v nasprotni avt in fašeš trojko. Jaojao...res moraš bit " Slovenc" za kaj takega.😡

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, dr.looney pravi:

Tole .... mater jim bando inkasantsko, sam zato k sm parkirala v boks za elektricne avte. Pa placala parkirnino. :angryrant2:

16772635256301400800497042359587.jpg

A imas EV avto?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, dr.looney pravi:

Ne . 

Potem nimas kaj piz****t! Ce je prostor za EV, je za EV!

 

potem bos vrjetno iz principa svojega smrdeca dizla l. 2035 parkirala na mesto za invalide?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Potem nimas kaj piz****t! Ce je prostor za EV, je za EV!

 

potem bos vrjetno iz principa svojega smrdeca dizla l. 2035 parkirala na mesto za invalide?!

Daj umiri se malo. Na tem parkirišču še nikoli ni parkiralo EV odkar naredili bokse za njih. V Celju v mestu je izginilo 100 parkirnih mest na letni bazi dam za parkirnino 500 evrov in če enkrat parkiram tam ne bo nihče umrl.

 

Nikoli res nikoli ne parkiram na prostor za invalide in tudi ne bom nikoli. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, dr.looney pravi:

Daj umiri se malo. Na tem parkirišču še nikoli ni parkiralo EV odkar naredili bokse za njih. V Celju v mestu je izginilo 100 parkirnih mest na letni bazi dam za parkirnino 500 evrov in če enkrat parkiram tam ne bo nihče umrl.

 

Nikoli res nikoli ne parkiram na prostor za invalide in tudi ne bom nikoli. 

Jaz sem cist umirjen, pac si ti smotana. Kaj tebe briga, koliko EV je parkiranih…..pa tako se zacne…naslednji so parkingi za invalide….sej itak v 100 letih noben invalid ni tam parkiral! Pravilno, da si fasala Obvestilo

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, Tedybear pravi:

Glede na smernice EU o " načrtovani" prepovedi izdelave motorjev z notranjim izgorevanjem po letu 2035,  boš elektrikarjem slej ko prej morala odstopiti še levi pas na AC.

tolko ko po levem pasu leti pa ne vem če štromarji dosežejo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Jaz sem cist umirjen, pac si ti smotana. Kaj tebe briga, koliko EV je parkiranih…..pa tako se zacne…naslednji so parkingi za invalide….sej itak v 100 letih noben invalid ni tam parkiral! Pravilno, da si fasala Obvestilo

Invalidnosti si ne izberemo in še enkrat na parkirni prostor za invalide NISEM  in NIKOLI ne bom parkirala. 

EV vozila so pa zame bedarija. Kupci teh vozil pa kvazi ekologi in si mislijo, da bodo s tem rešili svet z mislijo, da jim pripada poseben prostor pod soncem.

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, dr.looney pravi:

Invalidnosti si ne izberemo in še enkrat na parkirni prostor za invalide NISEM  in NIKOLI ne bom parkirala. 

EV vozila so pa zame bedarija. Kupci teh vozil pa kvazi ekologi in si mislijo, da bodo s tem rešili svet z mislijo, da jim pripada poseben prostor pod soncem.

Ne vrjamem, da ne nikoli nisi in nikoli ne bos….smotana in s takim nacinom razmisljanja, kot pises…..! Raje vedno ostani v Celju, bo najbolje, za vse….

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, MiNa pravi:

...ka pa vem... tudi če že bo šla kaj dosti čez 200, bo baterija hitro prazna ;) torej med enim in drugim polnjenjem... najbrž ne bo neke gneče na levem pasu 😁

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Roger G. Jagger pravi:

Ne vrjamem, da ne nikoli nisi in nikoli ne bos….smotana in s takim nacinom razmisljanja, kot pises…..! Raje vedno ostani v Celju, bo najbolje, za vse….

 

Boli mene k**** kaj si ti misliš in verjameš. Tvoje razmišljanje je pač tvoje razmišljanje , ki ima isti modus operandi kot moje. Samo na istem bregu ne stojiva.

Pa lep dan ti želim, pa spij eno pivce za živce. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, dr.looney pravi:

Daj umiri se malo. Na tem parkirišču še nikoli ni parkiralo EV odkar naredili bokse za njih. V Celju v mestu je izginilo 100 parkirnih mest na letni bazi dam za parkirnino 500 evrov in če enkrat parkiram tam ne bo nihče umrl.

 

Nikoli res nikoli ne parkiram na prostor za invalide in tudi ne bom nikoli. 

Morš vržt v avto en podaljšek, ki ga pol iz prtljažnika napeleš in vštekaš.   Jaz pa redno parkiram na mestu za invalide. 🥴

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!