Skoči na vsebino

Motosvetova novoletna zabava, 16.12.2006 Ljubljana


Priporočene objave

16.12.2006 bo spet dogajalo!

Vabljeni na Motosvetovo novoletno zabavo v Roll Bar v Ljubljano.... Lansko leto nas je bilo preko 250, bomo letos podrli zidove? :)

Obljubljamo dobro fešto - razglasitev Motocikla leta, tekmovanje za Veliko nagrado Motosveta, seksi plesalke in hostese, pppaaarrrrttttyyyyyyyyyyyyy.... :kva2:

Lepo vabljeni v imenu celotne ekipe Motosveta, ki se dan in noč trudi za vas.

--> Prve info: http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=2945 :OK:

--> Nekaj fotk od lani http://www.motosvet.com/gallery/index.php?cid=3_115 :whistle:

--> Forumska tema: Zabava 2005 http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=15548 :naughty:

--> Sprintaj si karto!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, ogledal sem si galerijo slik z lanske zabave in sem dobil občutek, da se je zabaval le motor na odru :? . A gostov ni bilo ? Pa kaj dogajanja morda ? :angry:

Sem mislil, da bom videl ljudi, ki se zabavajo, kar bi me pritegnilo, da pridem letos tudi jaz malo naokoli :hmm:

Ali pa nisem znal pregledati galerije ? :eek:

Če imate še kaj slik, kjer se kaj dogaja, jih dodajte v galerijo.

Pa brez zamere in en lep pozdrav, Andi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, ogledal sem si galerijo slik z lanske zabave in sem dobil občutek, da se je zabaval le motor na odru :? . A gostov ni bilo ? Pa kaj dogajanja morda ? :angry:

Sem mislil, da bom videl ljudi, ki se zabavajo, kar bi me pritegnilo, da pridem letos tudi jaz malo naokoli :hmm:

Ali pa nisem znal pregledati galerije ? :eek:

Če imate še kaj slik, kjer se kaj dogaja, jih dodajte v galerijo.

Pa brez zamere in en lep pozdrav, Andi.

hm, slikam, na katerih se vidi zabava, mi pravimo film.... sicer pa naj te raje prepričajo lanskoletni udeleženci, kot pa fotografije....

Zabava je bila tako divja, da je večino slik doletela cenzura :lol1: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere, ogledal sem si galerijo slik z lanske zabave in sem dobil občutek, da se je zabaval le motor na odru :? . A gostov ni bilo ? Pa kaj dogajanja morda ? :angry:

Sem mislil, da bom videl ljudi, ki se zabavajo, kar bi me pritegnilo, da pridem letos tudi jaz malo naokoli :hmm:

Ali pa nisem znal pregledati galerije ? :eek:

Če imate še kaj slik, kjer se kaj dogaja, jih dodajte v galerijo.

Pa brez zamere in en lep pozdrav, Andi.

Dve besedi sta dovolj: SUPER, NORO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo škoda, da ni možno dodajat komentarjev k tem slikam....... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mailu od organizatorja dobiš obrazec, ki ga potem v treh izvodih neseš na upravno enoto kjer tudi plačaš ustrezne koleke.

U mater :blink: So pa zakompliciral letos :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...kjer tudi plačaš ustrezne koleke.

ustrezni se imenujejo: zlati koleki !

najlažje jih je dobiti v najbližjem bifeju ! liter + voda :OK:

na UE v LJ imajo napisano "kolki" :fredy: verjetno lahko izbiraš med ženskimi ali moškimi !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :hmm:

to fantovščina al novoletna zabava? :blink:

sam da vem.... mislim, a so punce (razen tista naga teta k naskakuje motor) dobrodošle?? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :hmm:

to fantovščina al novoletna zabava? :blink:

sam da vem.... mislim, a so punce (razen tista naga teta k naskakuje motor) dobrodošle?? :blink:

še posebej tiste, ki nosijo podobno večerno opravo... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velika nagrada Motosveta« se bo začela že kar nekaj dni prej in sicer 6.12.2006 ob 19 uri na »Motosvetovi sredi« v Roll Baru, kjer bo potekala kvalifikacijska dirka za uvrstitev v finalni del, ta pa bo potekal in se zaključil na Motosvetovi Novoletni Zabavi 16.12.2006. V finalni del se bo uvrstilo kar 20 najhitrejših motosvetovcev, ki se bodo na novoletni zabavi ponovno pomerili v vožnji z gokarti. Nato se bo 5 najhitrejših uvrstilo v superfinale, v katerem pa vožnja ne bo več pomembna. Superfinalisti se bodo morali nato spopasti z »Motosvetovim kvizom«, ki bo na koncu odločil o zmagovalcu. Zadnjim 5 tekmovalcem bo v superfinalu pomagalo h končnemu uspehu tudi nekaj točk, ki jim jih bomo dodelili na podlagi števila objav na motosvetovem forumu!

to pomeni da ne mores sodelovat pri dirki, ce prides sam na novoletno zabavo ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velika nagrada Motosveta« se bo začela že kar nekaj dni prej in sicer 6.12.2006 ob 19 uri na »Motosvetovi sredi« v Roll Baru, kjer bo potekala kvalifikacijska dirka za uvrstitev v finalni del, ta pa bo potekal in se zaključil na Motosvetovi Novoletni Zabavi 16.12.2006. V finalni del se bo uvrstilo kar 20 najhitrejših motosvetovcev, ki se bodo na novoletni zabavi ponovno pomerili v vožnji z gokarti. Nato se bo 5 najhitrejših uvrstilo v superfinale, v katerem pa vožnja ne bo več pomembna. Superfinalisti se bodo morali nato spopasti z »Motosvetovim kvizom«, ki bo na koncu odločil o zmagovalcu. Zadnjim 5 tekmovalcem bo v superfinalu pomagalo h končnemu uspehu tudi nekaj točk, ki jim jih bomo dodelili na podlagi števila objav na motosvetovem forumu!

to pomeni da ne mores sodelovat pri dirki, ce prides sam na novoletno zabavo ?

V primeru, da bo na kvalifikacijah več kot 20 voznikov, potem NE! Če jih bo manj, se bo pa lahko prijavil še kdo, a le do števike 20.

Lansko leto se je dirke udeležilo nekaj manj kot 60 ljudi. Dirka se je predolgo vlekla in zato smo se letos odločili zadevo izpeljati v dveh delih! Za nekatere to predstavlja dodatno oviro zaradi odaljenosti od Ljubljane, ki pa smo jo skušali ublažiti z bogatejšimi nagradami. In tudi če se komu ne posreči kvalificirat, bo z malo sreče in udeležbo na zabavi lahko dobil kakšno nagrado!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V primeru, da bo na kvalifikacijah več kot 20 voznikov, potem NE! Če jih bo manj, se bo pa lahko prijavil še kdo, a le do števike 20.

Lansko leto se je dirke udeležilo nekaj manj kot 60 ljudi. Dirka se je predolgo vlekla in zato smo se letos odločili zadevo izpeljati v dveh delih! Za nekatere to predstavlja dodatno oviro zaradi odaljenosti od Ljubljane, ki pa smo jo skušali ublažiti z bogatejšimi nagradami. In tudi če se komu ne posreči kvalificirat, bo z malo sreče in udeležbo na zabavi lahko dobil kakšno nagrado!

Eh, pa ste ga pihnili.

Mogoče drugo leto stvari ne tako resno vzeti, lani je blo prav lušno, ko se je kar nekaj časa tudi na progi dogajalo.

Letos bomo provincialci pač samo gledalci ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bili so časi, ko so se Motosvetovci pripeljali v Trzin sredi tedna, pa je šlo le za "navadno Motosvetova sredo" v OLP (Old London Pub)....

Danes, ko imamo avtocesto iz enega konca Slovenije na drugega, pa vam nekaj ur vožnje predstavlja težavo. Težko razumem, ali nismo ravno motoristi tisti, ki se nam ni težko kar tako malo zapeljati????

Gody: Vsem ustreči je misija nemogoče... In zakaj na zabavi manj dirkanja in ostalega dogajanja (raznih igric in podobno)?!! Preprosto zato, da bo vsem nam ostalo več časa za pogovore in zabavo. Kot sem napisal, lani je bilo precej prijavljenih na dirki, vleklo se je kar dolgo in letos bi po istem principu bilo udeležencev na dan zabave verjetno še več (motosvet je nekoliko večji + bolj privlačne nagrade), kar pa je za zabavo na kateri se ljudje spoznavajo ali pa vidijo po dolgem času lahko tudi neprimerno!

Žal mi je za vse tiste, ki se dirke ne bodo mogli udeležit (zaradi kakršnihkoli razlogov), pa bi si to želeli! Mogoče naslednjič!!!

p.s.: Konstruktivni predlogi so vedno dobrodošli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da bo letos muzika na neki taki jakosti, da se bo res dalo kaj POGOVARJAT in ne met samo monologe! :closedeyes:

Se strinjam s to izjavo. Sem že tako na pol gluh, pol pa še muzika na ful.

Drugače pa je bilo fajn.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!