Skoči na vsebino

Motosvetova novoletna zabava, 16.12.2006 Ljubljana


Priporočene objave

@HANZI :yea1:

dobr da si mel ti fotkič seboj....

smo vsaj vidl kako se je zabavalo občinstvo in ni na vsaki drugi sliki hostesa.

@TATI...Frenk te pusti pozdravt....a ne kako je svet majhen :D

@NIna ...s tabo bom pa še plesala :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A z mano pa ne? :cry:

ja a nisi cel večer sedel ? :hmm:

sm mislna da ti je kej u križ stopil pa nisi upal migat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja a nisi cel večer sedel ? :hmm:

sm mislna da ti je kej u križ stopil pa nisi upal migat .)

Zvečer je bila bolj slaba glasba, ki pa se je uro čez polnoč popravila. Pol je pa bila primerna za miganje. Sem se kar naplesal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sploh te nisem vidu

Ja kje si pa bil oz. kam si pa gledal?

Res, da nisem bla tok pomanjkljivo oblečena kot hostese no, ampak minico sem pa mela tud jaz .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@TATI...Frenk te pusti pozdravt....a ne kako je svet majhen :D

ja res je, upam, da se uspeva še kdaj srečati, da kakšno rečeva, ker pravi, da nima računalnika zato sva se zmenila, da si ti poštar, kaj čmo ;) ;) ;)

pozdravi ga nazaj,

pozdravček tudi vsem ostalim žurerjem, ki ste pripomogli k krasnemu vzdušju.....

pa tebi in tvojemu možicu :004 :004

pa seveda organizatorjem in vsem želim vse lepo, predvsem čim lepše praznike :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa seveda organizatorjem in vsem želim vse lepo, predvsem čim lepše praznike :grim

Enako seveda vsem vam... dobro smo jo vsi skupaj zagodli v soboto... takšni partiji ekipi Motosveta dajo neopisljiv zagon, zato... sam gasaaaaaaaaaaaa............

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da Tadej ni imel "magične majčke", mu je šlo kar dobro....

Damn, mi jo je sunil burazer, ker je šel na eno drugo žurko in mu je zelo prav prišla :OK:

Tadej

Popravljeno . Popravil Tadej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna so bila pa tista vprašanja: "Iz Motosveta." :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res zajebano..... .)

P.S. In kdo je bil najbolši v Motosvetoznastvu :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kje si pa bil oz. kam si pa gledal?

Res, da nisem bla tok pomanjkljivo oblečena kot hostese no, ampak minico sem pa mela tud jaz .)

vidu,sem neke slikic si shranu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res zajebano..... .)

P.S. In kdo je bil najbolši v Motosvetoznastvu :hmm:

Nekdo, kateri nima niti 1 objave :rolleyes:

Je bil kviz resnično trapast.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekdo, kateri nima niti 1 objave :rolleyes:

Je bil kviz resnično trapast.

Ja, to je bil Nejc... 8 pravilnih odgovorov. Ta, ki nima niti 1 objave tukaj gor je nekdo, ki je na tem forumu in na motosvetu od nekje maja 2001, kar se mu je tokrat obrestovalo.

Vprašanja so bila enostavna, logična in povezana z Motosvetom, vsebinami na Motosvetu in forumom (primer: koliko bo marca 2007 Motosvet star, koliko članov imamo na forumu in podobno). Če so bila "trapasta" mora presoditi seveda vsak sam, sumim pa, da se je Brihti kviz zameril zato, ker bi v primeru vsaj še enega pravega odgovora na koncu bil on tisti, ki bi dobil glavno nagrado - skuter. :hmm: :hmm: Namreč, prvi trije (Nejc (8+0), Brihta (6+2) in Gapi (6+2)) so imeli potem na koncu enako število točk (8), skuter pa je šel v roke Gapiju, ki je bil najhitrejši na kvalifikacijah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, to je bil Nejc... 8 pravilnih odgovorov. Ta, ki nima niti 1 objave tukaj gor je nekdo, ki je na tem forumu in na motosvetu od nekje maja 2001, kar se mu je tokrat obrestovalo.

Vprašanja so bila enostavna, logična in povezana z Motosvetom, vsebinami na Motosvetu in forumom (primer: koliko bo marca 2007 Motosvet star, koliko članov imamo na forumu in podobno). Če so bila "trapasta" mora presoditi seveda vsak sam, sumim pa, da se je Brihti kviz zameril zato, ker bi v primeru vsaj še enega pravega odgovora na koncu bil on tisti, ki bi dobil glavno nagrado - skuter. :hmm: :hmm: Namreč, prvi trije (Nejc (8+0), Brihta (6+2) in Gapi (6+2)) so imeli potem na koncu enako število točk (8), skuter pa je šel v roke Gapiju, ki je bil najhitrejši na kvalifikacijah.

Glej ga no. Me ni se ni nič zamerilo. Sem zelo vesel, da je zmagal tisti, kateri je bil tudi najboljši na dirki. Samo lahko pa povem svoje mnenje o kvizu, da je bil trapast. Sploh pri zadnjem vprašanju, ko sem vedel odgovor (saj spremljam batzajline teste) in so nekateri (tudi nejc) čakali mene, da napišem odgovor. Kje je fora kviza, če se lahko prepisuje. Pa še enkrat, nič se mi ni zamerilo. Zmagal je najboljši. Bi pa se mi zamerilo, če gapi ne bi dobil skuterja.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...
Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!