Skoči na vsebino

Motosvetova novoletna zabava, 16.12.2006 Ljubljana


Priporočene objave

Pogrešala nalepke z imeni... :blush: ...

:nono: :grrr Zaradi vaše osebne varnosti se je organizator odločil, da ne dobite nalepk z imeni.

Posledično bi se zaradi :beer1: :drunk: nekaterih aktualnih in vročih tem kot so: Strojanovi, Josip Broz Tito ipd, oring stepli :fight1: :chase: med seboj. :D

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: :grrr Zaradi vaše osebne varnosti se je organizator odločil, da ne dobite nalepk z imeni.

Posledično bi se zaradi :beer1: :drunk: in nekaterih aktualnih in vročih tem kot so: Strojanovi, Josip Broz Tito ipd, oring stepli :fight1: :chase: med seboj. :D

Bi se saj vedelo "Ko je jači?" :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem se imela super :kva2: :kva2:

škoda, k je blo muzike konc že ob 5-ih :rolleyes:

hvala VSEM za krasno družbo!!!

..ampak glava je pa res malo težka danes :whistle:

:whistle:

komaj čakam slike :P

Popravljeno . Popravil Teya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ste to vsi eni pussiji. Jst sem pivsko izvežban in sem se zbudil kot nov.

Seveda, ko pa piješ sokce. B)

Ys sm ugotoviw, da sm spil eno birco premalo. Zato sem pa dons malce siten... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bilo je super!!! :OK: :OK:

domov sem se pridevala nekje po osmi uri.... jaz sem se še do sl. bistrce morala pripeljat.... :P tak, da nihče ne more rečt, da sem pussy :D

v glavnem :yea1: :yea1:

lp alena

pa če pomislim, da še popoldan nisem bila prepričana, če naj grem... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bilo je super!!! :OK: :OK:

domov sem se pridevala nekje po osmi uri.... jaz sem se še do sl. bistrce morala pripeljat.... :P tak, da nihče ne more rečt, da sem pussy :D

v glavnem :yea1: :yea1:

lp alena

pa če pomislim, da še popoldan nisem bila prepričana, če naj grem... :xx:

dobiš pusyja... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super zabava :OK:

lp primozh

Popravljeno . Popravil primozh
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Škoda ker nism mogu ostat dlje. :( Je blo pa super videt spet kar nekaj znanih obrazov, ki še vztrajajo v motorizmu in motosvetu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozirale smo že dolg, nevem al so skoz slikal al riti niso uspel dobit v kader :lol1: :lol1: :lol1:

ja, to bo to :lol1: po mojem bo treba par fotk skupaj štukat :lol1: :slap:

ti še enkrat čestitam čeprav sm ti že osebno

hvala :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo je spil najweč pira....

Glede na to.....da si ti......kot apsolutni rekorder na tem področju.....gladko eskiviral.......moram sedaj.....z vso skromnostjo priznati......da sem te kar kvalitetno nasledil.

Ludo i nezaboravno

Glava bolela nič

Ustal ob 12 in nekaj

Pogrešal nekaj starih fac

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do 4. zjutrej :hmm: Jest sm še 4:45 plesal :grim Softiči so pa prej zginl dam :zzz:

nno, da se še jaz javim ponovno iz urgence :headbang: :headbang: , ampak je bila prejšnja noč toliko bolj nora, bili ste fajn, bilo je SUPER :010 :010 :beer2: :beer2: :grupni: , hvala vsem za druženje, se kmalu srečamo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Žurka ful zakon :OK: sam k je blo treba ob 4h zjutri direkt delat jet pa ni blo lih najbol :BUA: NO važn da sm se zdej končno naspau :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jz sm bla pa za spremembo zadržana, da ste vidl, da to tud znam :D no uglavnm, fajn je blo, sam res ga nism mogla pit, k sm prejšn dan litr borovnič zgovtala, pa še šiht sm mela zjutri - ma more. sam za striptiz pa loh rečm, da bi blo fajn če bi ble unedve mau bol divje, no pa okepane bi ble tud lohk mau bol an :P pa un tip k se je sleku bi tud loh mau se pokazau da bi babe lohk mau zmerle dolžino, an. Drgač je blo pa :OK:

Popravljeno . Popravil Tanjuška
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!