Skoči na vsebino

Blajarca


maxx

Priporočene objave

:ja praujo da se da zbrust vn 16...am jst mam TP trophy kit ..in due + ma 16 kojnov in je isti sam da so kanali drgacni al neki tacga ...ena finta je kle na ROOST ma tole stran pa precekeri...to je identicn kit od mojga DR evolution pa TP trophy sta ista... :)

Roost ma napisan da je Due+iz iste zlitine k Dr in ne mors rec da sta ista

pa mislm da ne mors iz Dr ja 16HP vn dubit. Ce ti pa to rata se bos pa se na mojga podpisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni to brušenje, z nadmero ne pridobiš dosti. Moreš kar konkretno predelat cilinder, pa še potem je vprašanje če bo 13 HP.. Ker potemtakem noben ne bi dal 50k za due+ ampak bi vsi dali 28k za DRja pa ga dali predelat.. Pa se to ne dogaja..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poslusajte zaj: DR in TP trophy sta identicna cilindra due+ vendar mata za 2mm nizje kanale.. torej kaj treba naret? za 2mm seveda dvignit zadevo, torej zgoraj pobrusit cly za 2mm in spodaj za 2mm podlozit z dihtungo.. pol das se deljeno glavo nardo in bat na 1 batni obrocek in tralala mas dueka. pol lahko se samo dodelas kake podrobnosti na cilindru in se da dobit ob pravih ostalih komponentah vec kot 14hp..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm mau gledu na netu na te nemske strani ...ma to fulll folka narejen ...mislm to da ma ta dr celindr ˝zbrusen˝....pa se jst k sm hotu kupt ta kit sm pisu roostu pa mi je zadevo razlozu pa poslou ene linke k jih pa nimam vec :( ...pistze njemu pa vm bo razlozu stvar=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz drja in trophya nebote naredli nikoli dueka, vsaj z našim znanjem ne to kar je roost naredo je tudi vprašanje če ma res 16hp ker to ni malo

Gred pa se menja na sportu ko maš več ko 15k km prevoženih ker pač ni več taka kot je bla nova

Še koga kaj zanim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Sem vzel cilinder dol in ugotovil da ima ležaj na ojnici malo lufta,tko da sedaj pa jo je treba res zamenjat,ker bo šlo drugače vse v pm.

kak ma luft, levo -desno? al ce potisnes ojnico kao proti gredi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!