Skoči na vsebino

PayPal


Thundercat

Priporočene objave

Ma ti mu reč nej ti sprinta izpisek, pa poglej sam pa je :) Če on ni sposoben prebrati tistih 4 cifer :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne...sm narobe razložu, morm it na banko, da pošlejo da si jst vzopostavm pol na računalniku...tko da to se morm jst zmigat...

aja, men je un gospod na okncu na banki reku, da on men ne more posredvt te 4 mestne kode za master card, da si aktiviram račun na paypalu...Da oni na NLB-ju tega nimajo...Tko, da kva morm zj jst narest, al počakat na ispisk, ker tm pa piše da so jo že poslal pa zaračunal 1,5€...in sm se zj 30 min pregovarju z unmu na šaltarju, pa model še zmer kr trdi da oni tega nimajo :P Jst ne štekam... :glare: :glare:

Močno dvomim, da NLB tega sploh ne bi imel - če se na Kliku pojavi v nekaj sekundah, potem verjetno že imajo...

Je pa možno, da oni na šalterju nimajo direktnega vpogleda v te zadeve (kar se mi zdi pravzaprav logično), tako da vprašaj, če lahko predčasno dobiš izpisek za Mastercard in boš te cifre mel na tem izpisku...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo neki me zanima...se pravi ko ti paypal trga iz mastercarda, se to avtomatsko naloži na paypal račun al to oni obdržijo zase...ker jst mam na paypalu 0€ na računu...jao kere komplikacije pr taki izi zadevi... :unsure:

PS: Hvala še enkat za odgovore... :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se registriraš, vneseš podatke svoji kartice, nato ti oni tržejo 1.5eur, preko te transakcije dobiš na izpisku banke kjer imaš kartico verifikacijsko kodo, da lahko aktiviraš kartico. Aja pa tistih 1.5eur ti vrnejo ob prvi uporabi paypal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bi kaj vedel, koliko pride dostava paketa iz Anglije (izpuh, kaksnih 3kg) ?? Za eno malenkost (rocka) sem placal

3 eur za dostavo, koliko je pa za vecje pakete ???

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bi kaj vedel, koliko pride dostava paketa iz Anglije (izpuh, kaksnih 3kg) ??

Običajno je najbolje, da to vprašaš kar prodajalca.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

naroču bi en kos plastike..(fender extender-podaljšek blatnika)iz Kanade od človeka ki jih izdeluje v Edmontonu ..kos pride 58US=42€+poštnina...verjetno air-mail...bi pa rabil nekoga ki ima pay-pal..da mi to zadevo naroči..če je kdo da mi pomaga ...lepo prosim..!!:)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ps... Potrebuje kdo kaj iz paypala :)?

Kaj tvoja ponudba še velja?No,da vidimo.....,namreč potrebujem nekoga,ki bi bil pripravljen kupiti čelado preko pay pala cena 379eur +18eur dostava=397eur....,za sitnosti dodam za par pirov...,naj bo okroglo 13 eurov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo bi kaj vedel, koliko pride dostava paketa iz Anglije (izpuh, kaksnih 3kg) ?? Za eno malenkost (rocka) sem placal

3 eur za dostavo, koliko je pa za vecje pakete ???

Pred kratkim sem naročil izpuh iz anglije, prodajalcu sem plačal 25 funtov za poštnino.

Ko sem pri ponudnikih preverjal ceno, nisem našel nižje cene kot 40 funtov, tako, da imajo zgleda kar nekaj popusta

(naročilo je bilo iz neke trgovine).

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Sam neki me zanima...jst sm dobu obrazc iz carine...a jst kr napišem da je pošiljatelj iz kitajske kr njegov nickname tazga kukr ma na ebayu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam neki me zanima...jst sm dobu obrazc iz carine...a jst kr napišem da je pošiljatelj iz kitajske kr njegov nickname tazga kukr ma na ebayu :?

Če gre za E-Bay, jim pošlji link na tisto, kar si kupil - npr. 'http://cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190345923139&ssPageName=STRK:MEWNX:IT'.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha...pol jim kr na mail odpišem pa pošlem tist kar sm naroču? Al naj dam kopijo računa, pa kr v kuverto? :hmm:

Če imaš račun, jim pošlji račun... Če pa kot 'račun' misliš nekaj, kar sprintaš sam iz E-Bay-a ali PayPal-a, pa s tem ponavadi niso zadovoljni...

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomembna je številka artikla.

Pa sej si dobil vsa navodila kako pa kaj od carine, malo si preberi.

ja sm dobu...sam mi ni blo glih jasn kako da napišem ime unga kitajca...hahahaha...Bom kr njegov nick od trgovine... :P :naughty: :naughty: hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš račun, jim pošlji račun... Če pa kot 'račun' misliš nekaj, kar sprintaš sam iz E-Bay-a ali PayPal-a, pa s tem ponavadi niso zadovoljni...

D.

Hm, pri ene 35+ artiklih so bili popolnoma zadovoljni s printscreenom Ebay računa, kar sem jim poslal po mailu. Tako je vse skupaj vsaj malenkost hitreje. Edini problem, katerega sem imel se je pojavil, ko sem čakal več artiklov in sem jim poslal račun za napačnega, kar so mi sporočili in potem sem, seveda, poslal ta pravega. Drugače pa vse brez težav preko maila, le oni s teboj vedno komunicirajo po pošti. Verjetno zato, ker morajo to početi tako, da ostane neka sled, ki jo naši predpisi določajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Eno vprašanje, če kdo ve...

Če naročiš preko PayPala nekaj v zensku, ki presega limit na kreditni, kako je potem, oziroma a sistem to sploh dopušča.

Če je možno to, ali ti potem tisti mesec nabijejo na kartici do limita in potem naslednji mesec še ostalo, al kako je s tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje, če kdo ve...

Če naročiš preko PayPala nekaj v zensku, ki presega limit na kreditni, kako je potem, oziroma a sistem to sploh dopušča.

Če je možno to, ali ti potem tisti mesec nabijejo na kartici do limita in potem naslednji mesec še ostalo, al kako je s tem?

mislim, da ne moreš, oz. sem kar prepričan.

PayPal ti ne more dati limita, ker je neke vrste samo povezava med tvojo kreditno in spletom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje, če kdo ve...

Če naročiš preko PayPala nekaj v zensku, ki presega limit na kreditni, kako je potem, oziroma a sistem to sploh dopušča.

Če je možno to, ali ti potem tisti mesec nabijejo na kartici do limita in potem naslednji mesec še ostalo, al kako je s tem?

Oglasi se na banki in zahtevaj večji limit na kreditni kartici, seveda ti bodo na začetku rekli, da se to na navadni kartici ne da in ti ponujali zlato kartico ... če si dovolj vztrajen SE DA, jaz imam na navadni EC 1500 EUR mesečnega limita. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poglej tel. št. na kreditni kartici in pokliči njihov call center ter povej, da potrebuješ izredno povišanje limita porabe na kartici za točno določeno obdobje in z določenim razlogom ter jim razloži, da imaš dovolj denarja na računu, da to lahko narediš. Zadevo bi morali potem zelo hitro rešiti. Ne spomnim se ali sem sam to kar tako rešili preko njih ali so mi dali tel. št. bančnega oddelka na moji banki, ki to pokriva, a v vsakem primeru sem se iz tujine vse zmenil po telefonu in je bilo odobreno, če se dobro spomnim, že naslednji dan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!