Skoči na vsebino

PayPal


Thundercat

Priporočene objave

Na Paypal ni potrebno nic nalagat, je povezava z debetno ali kreditno kartico. Ko narocis neko stvar, ki je drazja od tvojega zneska na kartici oz. limita, ti javi napako v smislu da se oglasi na svoji banki, zaradi nedelovanja kartice. Slab opis errorja ampak ne se ustrasit, pomen da ni zadosti denarja na kartici.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh to že...ampak tale zadeva ti omogoča, da uporabljaš paypall brez kreditne kartice. Je pa nova pri nas...deluje cca. dva meseca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene bolj zanima kako bi denar lahko dol pobral iz paypala ?

 

Drugače pa zdaj lahko enostavno prenseš denar na paypal račun iz TRR-ja. Pač kolikor ga potrebuješ.

Tako da kreditne kartice dejansko ne rabiš več.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za dol pobrat rabiš Viso. Dodaš jo na seznam kartic/add credit card v profilu, potem klikneš Withdraw ter withdraw funds to your credit card in izbereš kolk hočeš potegnt iz računa. Te pa ocarinjo za 2eur na transakcijo. 

 

Bom pa danes posusu nakazat z Klikom par eur preko paysafe za probo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

Zanima me ce mi lahko kdo pomaga s tem da se javi (ima Paypal racun) za manjse narocilo (10-20€), denar pa mu jaz nakazem na trr oz. Vse po dogovoru. NUJNO

Najlepsa hvala in lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pol nalozis na paypal? :)

Majo na vseh omw?

 

Ne, nič paypala.... Tu poglej kje imaš najbližje prodajno mesto http://www.smartpaycard.net/si/prodajna_mesta.wlgt in vzameš simpl varianto. Dobiš listek, kot račun in na njem dobroimetje, št. računa, CVV2 kodo.....vse kot na pravi mastercard kartici. Lahko si omisliš pravo "fizično" kartico in jo z gotovino na prodajnih mestih filaš....bolj enostavno že ne more bit.

 

Mal preberi na spletni strani....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce na drugi strani zahtevajo zgolj paypal, nea gre drugace, 2 leti nazaj sem imel tak primer.

pis na zs, ce se nisi zrihtal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prejsne narocilo z enim motosvetovcem uspesno, sedaj pa zelim eno vecje.

Pa me zanima kako si nalozit denar qor na paypal? Brez kartice.

A ni najlazje ce mi kdo nakeze denar prek paypala jaz pa njemu enostavno denar na trr? Anyone!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja kartica je zlinkana s paypalom, ne rabim nic prenasat, kar nalozim na e-viso, je na paypalu. uzami na abanki debetno kartico, sedaj ko si ugotovil da se splaca stvari kupovati ceneje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

mah, js sm mel dost tega prenašanja. Sm vzel na Abanki viso debetno kartico, pa je skonektan. Vse v eni kartici plačaš ne pa nč zanjo, tud naročnina ni nič višja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

jst mam eno vprasanje glede e buya...ker nimam paypala sem se odloco da bom placal izdelek kr na banki na trr prodajalca.. ker pa sem z nemscino  v bolj švoh stikih ne vem kako potem po plačilu...morem kopijo odrezka ki sem ga placal poslat prodajalcu...kako oznacim na ebuyu.de  da je izdelek placan?? hvala za odgovor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam eno vprasanje glede e buya...ker nimam paypala sem se odloco da bom placal izdelek kr na banki na trr prodajalca.. ker pa sem z nemscino  v bolj švoh stikih ne vem kako potem po plačilu...morem kopijo odrezka ki sem ga placal poslat prodajalcu...kako oznacim na ebuyu.de  da je izdelek placan?? hvala za odgovor

 

Če boš plačal preko trr ti mora prvo narediti prodajalec predračun. Mogoče prodajalec ne dostavlja v Slovenijo, mogoče je dražja poštnina ... Marsikaj se lahko zalomi, ovezno  kontaktiraj prodajalca ! Za nabavo preko E-baya potrebuješ kreditno kartico oziroma najbolje PayPal račun. Če kupuješ mimo E-baya si tudi lažje nategnjen....

 

Kopijo odrezka ne pošiljaš nikamor saj bo videl na izpisku plačil, če si nakazal. Na kopije ne dajo nič, šele ko jim sede na račun, ti pošljejo robo. Če jaz kupujem mimo E-baya jim ponavadi po plačilu skopiram potrdilo in pošljem, čeprav na to ne dajo popolnoma nič...

 

Kakor je že rečeno, najboljše za tebe bo, da najdeš nekega kolega s PayPal računom in to uredita skupaj, najhitreje....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v trafiko nej gre pa si to smartpaycard kupi in je zadeva resena.

ne vem zakaj komlicirat ko se je pa zdej s temi prednapolnjenimi karticami, ki niso vezane na noben racun to tako poenostavilo.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha  hvala za odgovore ah bomo videli za prvic sem ze placal kar preko banke potem sem tudi kontaktiral prodajalca in mu povedal da sem placal ter da naj mi javi da je prejel... je pa znesek manjsi tk da nbo neke panike ker pa bom verjetno v prihodnosti  pouzkusal vec kupovati preko ebuya bom zgleda si mogo paypal in mastercard zrihtat.... mal  se bom  mogo navadit.. kok kej funkcionirajo zadeve...na e buyu je izpisal da sem zadevo kupil tko da upam da bo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

zdravo. zanima me kaj lahko kupim na petrolu paysafe ali paypal tako da dam js njim denar oni pa men samo številko ki jo lahko porabim pol na internetu. se pravi samo številko na računu da mi ni treba plačevat registracije pa kartice pa tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

? Mislim da je pejsejf kartica da jst vrm ti na petrolu ne morejo narest paypal. Lahko tudi v trafiki kupiš predplačniško kartico in pol na spletni strani paypala ustvariš nračun ker v peypal moreš tudi vnest lastno grslo, mejl naslov in naslov za dostavo. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej paypal ni nek strosek, itak smo v dobi internetnih nakupov in bos koristil zadevo veckrat. Tko da najboljs, da si ustvaris racun pa je. Al pa prjatlu reces, da ti placa, ti mu das pa dnar pa je.

Drugace pa.....

 

https://www.paysafecard.com/sl-si/

Imas tudi seznam prodajnih mest, tko da ja, Petrol ima to zadevo ocitno.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fora paypala je v varovanju tebe kot potrošnika v primeru, če gre pri nakupu kaj narobe. 

paysafe je pa samo predplacniska kartica. 

ce pa mas ze kak mastercard al viso se pa registriras na paypalu. s tem nimas nobenih stroskov, oz. paypal racuna trgovcem provizijo za transakcije. 

 

Za bancni racun je pa najboljse da nimas kartic, bo vec na koncu meseca ostalo za v sparovcek :P

Popravljeno . Popravil cikadina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...
5 minutes ago, DAMI34 said:

 

Zanimalo me je samo kako poteka registracija kartice v telefon, recimo paypal ko registriraš, ti vzamejo 1€ in pošljejo kodo na banko potem pa moraš osebno tja. V času penzij, pa se mi ne hodi na banko.

Kaj je paypal kaj spremenil način? Jaz sem samo vtipkal svojo kartico v paypal račun in to je to nič nisem na banko hodil? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!