Skoči na vsebino

PayPal


Thundercat

Priporočene objave

Pravkar, smasher pravi:

Kaj je paypal kaj spremenil način? Jaz sem samo vtipkal svojo kartico v paypal račun in to je to nič nisem na banko hodil? 

ej ne vem, sem registriral par let nazaj. Zaradi varnosti je tako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 31. 10. 2020 ob 9:19, DAMI34 pravi:

sem rešil. Kartico sem vtipkal (pa čeprav se temu izogibam) pa je šlo čez. Pa prstni odtis za varovanje plačila.

Zanimalo me je samo kako poteka registracija kartice v telefon, recimo paypal ko registriraš, ti vzamejo 1€ in pošljejo kodo na banko potem pa moraš osebno tja. V času penzij, pa se mi ne hodi na banko.

to je čist simple, vtipkaš cifro kartice, vse ostale podatke, potrdiš s prstnim odtisom in voila. - no, saj si to že naredil. 

za paypal tisto kodo, pa lahko tudi po tel izveš, ni treba na banko :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, motozajebant pravi:

 

za paypal tisto kodo, pa lahko tudi po tel izveš, ni treba na banko :) 

niso hotli dat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 minutes ago, motozajebant said:

paypal ko registriraš, ti vzamejo 1€ in pošljejo kodo na banko potem pa moraš osebno tja.

Ni potrebno na banko jaz sem par dni nazaj zamenjal kartico na paypal ker je pretekla. Sem se prijavu v Banka NET in tam je blo nakazilo in koda samo sem skopiral v paypal in to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Spasku pravi:

Ni potrebno na banko jaz sem par dni nazaj zamenjal kartico na paypal ker je pretekla. Sem se prijavu v Banka NET in tam je blo nakazilo in koda samo sem skopiral v paypal in to je to

to je pa drugo (isto sem jaz novo kartico vnesel bp). Govorim za prvo registracijo, par let nazaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, DAMI34 pravi:

to je pa drugo (isto sem jaz novo kartico vnesel bp). Govorim za prvo registracijo, par let nazaj. 

s poteklo kartico ne gre .. kaj ni jasn :dry: 

:P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, DAMI34 pravi:

to je pa drugo (isto sem jaz novo kartico vnesel bp). Govorim za prvo registracijo, par let nazaj. 

3 opcije so. Počakaš na izpisek, greš na banko, ali pa ti osebni bančnik po telefonu pove :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, motozajebant said:

Počakaš na izpisek,

Če imaš banka NET izpisek pride v pol minute isto za novo registracijo kot za podaljšanje druge kartice je bla pa zaj...ogromno let nazaj ko sem se prvič prijavu v paypal niti na banki niso znali poizkat kode po mukah so le dobili kodo.Pri prvi registraciji sedaj ne vem če je še isto sem moral poslat skeniran osebni dokument na paypal da sem to jaz.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Spasku pravi:

Če imaš banka NET izpisek pride v pol minute isto za novo registracijo kot za podaljšanje druge kartice je bla pa zaj...ogromno let nazaj ko sem se prvič prijavu v paypal niti na banki niso znali poizkat kode po mukah so le dobili kodo.Pri prvi registraciji sedaj ne vem če je še isto sem moral poslat skeniran osebni dokument na paypal da sem to jaz.

nisem ravno prepičan, da v transkaciji, ki ti jo pokaže na spletni (mobilni) banki piše tudi koda, ki jo potrebuješ za paypal.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...pojma nimam kje so problemi. sam imam spletno banko, predplačniško, paypal...vse je simpl ko pasulj, samo gesla imam nekje zapisana, ker jih ne držim v glavi 

pred 17 minutami, motozajebant pravi:

nisem ravno prepičan, da v transkaciji, ki ti jo pokaže na spletni (mobilni) banki piše tudi koda, ki jo potrebuješ za paypal.... 

paypal nima veze s spletno banko...po moje. Saj je ponavadi vse ločeno - kreditna kartica, paypal, predplačilo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, vandrovec pravi:

...pojma nimam kje so problemi. sam imam spletno banko, predplačniško, paypal...vse je simpl ko pasulj, samo gesla imam nekje zapisana, ker jih ne držim v glavi 

paypal nima veze s spletno banko...po moje. Saj je ponavadi vse ločeno - kreditna kartica, paypal, predplačilo?

Tako je, paypal nima veze s spletno banko. A ti ko opravis transakcijo s kartico (v temu primeru 1EUR al kok ze paypal vzame), dobis v spletno banko to transakcijo. In tam nisem ziher da pise koda poleg.

Ni tezav, pogovarjamo se.... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

19 minutes ago, motozajebant said:

nisem ravno prepičan, da v transkaciji, ki ti jo pokaže na spletni (mobilni) banki piše tudi koda, ki jo potrebuješ za paypal.... 

Predplačniška Visa naložim denar po potrebi tako sem jaz dobil na Banka Net kodo odbili so 1,50 Eura

2020-11-02_161459.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

??? Odbije 1€ ob menjavi kartice? Bom šel orav oreverit če se mi no dalo. Poleti menjal kartico, sem samo kliknil "add card" in številko kartice in gotovo... 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, motozajebant pravi:

nisem ravno prepičan, da v transkaciji, ki ti jo pokaže na spletni (mobilni) banki piše tudi koda, ki jo potrebuješ za paypal.... 

ne, vsaj na Novikbm

pred 42 minutami, smasher pravi:

??? Odbije 1€ ob menjavi kartice? Bom šel orav oreverit če se mi no dalo. Poleti menjal kartico, sem samo kliknil "add card" in številko kartice in gotovo... 

prvič ko registriraš vzamejo 1€ in ga pri prvem nakupu vrnejo. Takrat dobiš kodo.

Ko si 1x njihov uporabnik, ne rabiš več nič, pač registriraš novo kartico na paypal strani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 minute ago, DAMI34 said:

ne rabiš več nič, pač registriraš novo kartico na paypal strani

 

 

Dodaš novo kartico ampak še vedno ti odzamejo 1,50 Eura in pošljejo kodo za novo kartico sem to naredu 2.10.2020 tak je bil postopek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Spasku pravi:

 

 

Dodaš novo kartico ampak še vedno ti odzamejo 1,50 Eura in pošljejo kodo za novo kartico sem to naredu 2.10.2020 tak je bil postopek.

meni ne, je pa res, da je stara potekla in sem dobil novo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Spasku pravi:

 

Predplačniška Visa naložim denar po potrebi tako sem jaz dobil na Banka Net kodo odbili so 1,50 Eura

2020-11-02_161459.jpg

V klikinu je takole zabeležena trandakcija. Seveda dopuščam možnost, da pri transakciji pri paypallu piše spodaj tudi koda... bi moral preverit, a žal imam sam eno kartico :)

Screenshot_20201102-202431_Klikin.thumb.jpg.0262f1cfeecbb8dfb6f88e5c80520f89.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

20 minutes ago, motozajebant said:

V klikinu je takole zabeležena trandakcija. Seveda dopuščam možnost, da pri transakciji pri paypallu piše spodaj tudi koda... bi moral preverit, a žal imam sam eno kartico :)

Screenshot_20201102-202431_Klikin.thumb.jpg.0262f1cfeecbb8dfb6f88e5c80520f89.jpg

Naredi predplačniško kartico daš gor koliko rabiš ti ne morejo nič ukrast če se slučajno kaj zalomi.

https://www.nlb.si/predplacniska-kartica

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, Spasku pravi:

Naredi predplačniško kartico daš gor koliko rabiš ti ne morejo nič ukrast če se slučajno kaj zalomi.

https://www.nlb.si/predplacniska-kartica

tako imam jaz, ki je neodvisna od mojega tapravega TTR ... vsak mesec dobim položnico, ki jo plačam (seveda, če imam kaj za plačat)

imam jo pa na SKB d.d. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, Spasku pravi:

Naredi predplačniško kartico daš gor koliko rabiš ti ne morejo nič ukrast če se slučajno kaj zalomi.

https://www.nlb.si/predplacniska-kartica

Hehe... predplačniške kartice v nlb ne izdajamo, več... pride v novi obliki... 

Sicer pa je ne potrebujem, tale zadostuje. Preko paypalla ni veliko zlorab, skoraj nič. 

V primeru zlorabe kartice, pa se da tudi zelo lepo in uspešno vse urediti. Tak da, ni bojazni. 

pred 7 minutami, maus pravi:

tako imam jaz, ki je neodvisna od mojega tapravega TTR ... vsak mesec dobim položnico, ki jo plačam (seveda, če imam kaj za plačat)

imam jo pa na SKB d.d. 

Potem je drugačna. Ker predplačniška pomeni le to, da porabiš lahko toliko kolikor naložiš. Vse ostalo je kreditna. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, motozajebant pravi:

Potem je drugačna. Ker predplačniška pomeni le to, da porabiš lahko toliko kolikor naložiš. Vse ostalo je kreditna. ;)

verjetno je drugačna ... je kreditna, na kateri nimam nič denarja ;) v glavnem mi šiba to že skor 15 let ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 29 minutami, maus pravi:

verjetno je drugačna ... je kreditna, na kateri nimam nič denarja ;) v glavnem mi šiba to že skor 15 let ;) 

Koliko pa lahko porabiš na mesec? 

Drugače je vsaka kreditna kartica neodvisna od trrja. Gre se samo za način plačila, ali s trajnikom ali preko položnice

Popravljeno . Popravil motozajebant
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, motozajebant pravi:

Koliko pa lahko porabiš na mesec? 

Drugače je vsaka kreditna kartica neodvisna od trrja. Gre se samo za način plačila, ali s trajnikom ali preko položnice

mislim da okoli 630 € ... porabe ali dviga gotovine ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!