Skoči na vsebino

G. STROJAN ZA SLOVENCA LETA!


moto rider

Priporočene objave

A dej, no, Brihtič, kolikokrat pa si plačal kazen in koliko jih je bilo kumulativno?

Jaz sem, odkar imam vozniške izpite (cirka 12 let), verjetno plačal že kak milijonček ali še kaj več... In če bi me vedno "ujeli", bi bilo tega verjetno za nekaj 10 milijonov.

Skratka - cigani niso "nad zakonov", pa če še tako zelo to lajnate.

Zakaj jih je tista sodnica pri posilstvu oprostila, ne vem - verjetno bi bilo pametno preveriti delovanje sodnice.

Ampak - če je sodstvo nesposobno, cigani še zdaleč niso "nad zakonom".

Pa če si še tako želite, da bi to bilo res (da bi lahko kak manjši genocid izvedli).

Pa prosim, ne mi odgovarjat preveč zajedljivo, danes nimam časa za dajanje vzgojnih lekcij. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa dobro, kaj bi ti še rad?

Na začetku sem ti napisal, da početja Strojanovih in njim enako razmišljujočih ne podpiram. Pa si kljub temu razvil celo filozofijo! Kdo so, kaj so, kaj bi bilo, če bi bili naši sosedje, kako ne plačujejo ipd.

Pa saj to vse vem in ne odobravam takšnega početja. KAPIRAŠ?

Vse kar sem želel povedati je to, da mi ni jasno zakaj obsojaš diktatorje, ki si jih navedel v rubriki Josip Broz Tito, sam pa trdiš za Rome ali Cigane naslednje: Citat. Fuj. Bolje, da ne vejo, kako hitro bi mi to rešili.

Sedaj razumeš ali boš ponovno nakladal, filozofiral ali me pozival/izzival k odgovoru?

Ker hitro in površno bereš ali kaj drugega, bi ti želel povedati, da jaz osebno ne zagovarjam nobenega od bivših, sedanjih in bodočih diktatorjev. Tako tudi ne ljudi, ki se ne želijo socializirati.

Mi je pa pri teh letih res jasno, da sta na tem svetu najbolj nevarni dve ideologiji. Verska in politična.

In ti? Očitno ti ni tuja tista ideologija, ki se je začela z znanim sloganom: Arbeit Macht Frei...

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa prosim, ne mi odgovarjat preveč zajedljivo, danes nimam časa za dajanje vzgojnih lekcij. :P

Glej Simon.

Ne ocenjujem, kdo je nad zakonom. Ampak če nekdo reče, da se cigani za svoje prekrške ne odgovarjajo, potem ko jih policija dobi pri kaznivem aktu, to nima nobene veze z motoristi in njihovim neupoštevanjem cpp-ja.

Samo to sem hotu rečt. Ne vem pa, kako je z cigani in sodstvom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gospod Šokac postajajo malce ognjeviti :yes: B)

Gospod Pepe, Šokac se tu in tam mora malo bolj ognjevito razpeteliniti kot kak vaški petelin, da ga določene kure na njegovem *dvorišču* vzamejo malo bolj resno. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej Simon.

Ne ocenjujem, kdo je nad zakonom. Ampak če nekdo reče, da se cigani za svoje prekrške ne odgovarjajo, potem ko jih policija dobi pri kaznivem aktu, to nima nobene veze z motoristi in njihovim neupoštevanjem cpp-ja.

Samo to sem hotu rečt. Ne vem pa, kako je z cigani in sodstvom.

A se ti Brumčiju opravičuješ? Brumči nima problemov s cigani, ker jih vidi samo na TV-ju. S CPP pa, glede na motocikel, ki ga vozi, tudi ne, ker gre v šesti prestavi komaj dovolj, da je na magistralni cesti lahko malo prehiter. Brumči je sicer brihten fant, malo zajedljiv, razgleda, motorist pa Brumči ni.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni lih g . Strojan ampak mama Jelka Strojan - najvplivnejša Slovenka leta 2006 ! glede na to da je družino spravila nazaj domov, osnovno celico in ultra vrednoto kar nam trobi tudi aktualna politika, ima kar nekaj možnosti med naslednjimi kandidatkami po izboru Financ, kjer lahko oddaš tudi glas !

Urška Bačovnik, ker je postala uradna spremljevalka Janeza Janše;

Tanja Tuš, žena trgovca Mirka Tuša, ker je postala direktorica Engrotuša, največje slovenske zasebne trgovske družbe;

Alenka Paulin, ker se je od Matjaža Gantarja spet vrnila k Janezu Janši, vnovič kot njegova piarovka;

Jadranka Dakič, finančnica ljubljanske občine in ženska ob Zoranu Jankoviću v ekipi odpisanih z Mercatorja;

Andrijana Starina Kosem, ker je prva dama gospodarskega ministrstva z izjemnim vplivom na slovenske direktorje;

Ana Jud, ker je izdala že drugo knjigo in obračunala z vplivnimi moškimi iz ozadja;

Jelka Strojan, mama družine Strojan, internacionalizirani slovenski problem leta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se ti Brumčiju opravičuješ? Brumči nima problemov s cigani, ker jih vidi samo na TV-ju. S CPP pa, glede na motocikel, ki ga vozi, tudi ne, ker gre v šesti prestavi komaj dovolj, da je na magistralni cesti lahko malo prehiter. Brumči je sicer brihten fant, malo zajedljiv, razgleda, motorist pa Brumči ni.

Gatolinćek,

kupi si slinček.

Če hočeš frajer bit,

daj si plenico čez rit.

:P

Kaj pa ti veš, kolk mam jaz problemov s cigani?

Je pa res, da moja povprečna potovalna hitrost ni "malo čez 200" (kot si se ti pohvalil).

Glede CPP pa ne bom komentiral. RAvnokar sem si privoščil dve zajetni kazni. Kalkuliram, kdaj lahko spet kakšno točko dobim, pa da kljub temu ohranim izpit.

Popravljeno . Popravil brum brum
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nekdo napiše "da cigani niso enaki pred zakonom" ti napišeš "ja sej motoristi tut kršijo cpp". Kaj ma to veze????? Jst k grem po magistralki 115km/h kršim zakon. Strojan ko posili otroka, krši zakon. Oba sva kriminalca (po tvoje jaz še veliko nevarnejši :doze: ).

Oba sva kriminalca (po tvoje jaz še veliko nevarnejši :doze: ).

Razjasnite najprej kaj je prekršek in kaj kaznivo dejanje. Hvala!

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In razjasnimo še, kaj je sum ali očitanje kaznivega dejanja in kaj je obsodba za kaznivo dejanje.

Hvala!

Simon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S CPP pa, glede na motocikel, ki ga vozi, tudi ne, ker gre v šesti prestavi komaj dovolj, da je na magistralni cesti lahko malo prehiter.

Naščijem te na vsakem ovinku v Sloveniji.

Saj veš:

post-4542-1166018366.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gatolinćek,

kupi si slinček.

Če hočeš frajer bit,

daj si plenico čez rit.

:P

Kaj pa ti veš, kolk mam jaz problemov s cigani?

Je pa res, da moja povprečna potovalna hitrost ni "malo čez 200" (kot si se ti pohvalil).

Glede CPP pa ne bom komentiral. RAvnokar sem si privoščil dve zajetni kazni. Kalkuliram, kdaj lahko spet kakšno točko dobim, pa da kljub temu ohranim izpit.

Veš, kaj Brumči, saj si včasih bedak, ampak potem spet napišeš kaj simpatičnega in ti človek odpusti. Meni izpit vzamejo vsako leto enkrat. Pa kaj moreš, če pa je fajn? Lani so me "sparili" pri 218 km/h in ko so mi pokazali slikico, nisem mogel biti niti jezen. Letos pa pri 103 km/h, vendar baje v naselju, ki ga v resnici ni bilo. Obakrat je bilo vozniško dovoljenje "kiss goodbye". Pa se ne vznemirjam preveč. Jaz delam po svoje, oni pa tudi. Še zmeraj, če bi seštel vse prekrške v enem letu in od te številke odbil tiste, ki sem jih moral plačati, je še zmeraj rezultat

Jaz : Policija 5000:2-4. Če bi bilo 5000:0 ne bi bilo več športno.

Naščijem te na vsakem ovinku v Sloveniji.

Saj veš:

To pa, da si hiter, to pa vemo. Saj se zadnje čase samo še o tebi pogovarjamo. Te bomo aprila prosili za nekaj lekcij varne vožnje. O.K.? Daj, no. Saj boš dobil dnevnice.

In razjasnimo še, kaj je sum ali očitanje kaznivega dejanja in kaj je obsodba za kaznivo dejanje.

Hvala!

Simon

Hvali ti za pravni poduk. Nisem vedel. Jaz pa sem mislil , da je to eno in isto. Ha, ha, ha...Brumči, ti ga serješ. Res si duhovit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr nas na šihtu so pogruntal,da se bo kmal Ambrus preimenoval v Strojan

zdej k majo Čeferina najetga :grim

Ne bo daleč od resnice. Če bi videl faximile zadnje sodbe zoper njih, ki je seveda padla, kot vse ostale, bi skoraj verjel, kar praviš. Pa veš, da teh Strojanov noče niti eno samo romsklo naselje v Sloveniji?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega pa ne verjamem, saj imajo pa ja toliko zagovornikov... Kako, za boga, da jih potem nihče noče? :? :? Pa saj bo Čeferin porihtal zadevo, pa bo. Sicer pa očitno za cigane veljajo drugi zakoni in pravila, če sodimo na podlagi toliko ovrženih ovadb.. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tega pa ne verjamem, saj imajo pa ja toliko zagovornikov... Kako, za boga, da jih potem nihče noče? :? :? Pa saj bo Čeferin porihtal zadevo, pa bo. Sicer pa očitno za cigane veljajo drugi zakoni in pravila, če sodimo na podlagi toliko ovrženih ovadb.. :cry:

Točno tako. Oni so, ko pride do konflikta, izvoljena vrsta. Policija se jih ogiba. Pri njih posilstvo, ni poslilstvo, pedofilija ni pedofilija, kraja ni kraja, vožnja z neregistriranim avtomobilom brez vozniškega dovoljenja ni prekršek, položnic ne plačujejo, davkov tudi ne...Oni so pač cigani. Po novem Romi. Pa saj si verjetno slišal na TV, da bi se ob 95% romski nezaposlenosti nekateri radi zaposlili. Ob pogoju, da delajo tri do pet ur/dan in da so plačani minimalno 150.000 SIT/mesec. Mimogrede, cestni pometač je po novem MANIPULANT JAVNIH POVRŠIN. In kljub vsemu imaš na forumu tudi take, ki se še vedno navdušujejo nad njimi.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Oni so pač cigani. .. In kljub vsemu imaš na forumu tudi take, ki se še vedno navdušujejo nad njimi...

V bistvu se nad njimi navdušujemo vsi. Samo nekateri bi jih imeli raje na žaru, drugi bi jih obesili v rauhkamro itd. O okusih pač ne kaže razpravljati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

G. Strojan je en navaden C. Strojan, ki ima na glavi polno kaznivih dejanj vključno s pedofilstvom. In takega bi nekateri izbirali za naj osebo leta, predlagam da pred zagonom jezika vključite možgane :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, a spet ista lajna :SS

Gattolina, ti se pa s takšnimi hvališ glede obnašanja na cesti, da bi bilo bolje, če bi celoten post spisal kot: "Jaz sem bedak!" Nam vsaj ne bi bilo treba prebirati vsega tistega nakladanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem, odkar imam vozniške izpite (cirka 12 let), verjetno plačal že kak milijonček ali še kaj več... In če bi me vedno "ujeli", bi bilo tega verjetno za nekaj 10 milijonov.

Pa prosim, ne mi odgovarjat preveč zajedljivo, danes nimam časa za dajanje vzgojnih lekcij. :P

Zanimivo kako nekdo, ki venomer ob vsaki temi nekih "zlikovcev" takoj privleče motoriste zraven pljuvajoč po njih (glej kakšni so, češ nič boljši niso od posiljevalcev) :headbang: , sam se pa tako lepo hvali kako NAMERNO krši cpp pri vožnji (z motorjem mogoče) in poleg tega SE po njegovem pokroviteljskim pisanju odgovorov motosvetovcem sodeč, smatra kot neka referenca pravilnosti obnašanja in znanja o vsem mogočem :headbang:

Mater toliko licemerja in zajedlivosti od enega človeka je pa kar težko najti !

Če naj bi Strojen bil kandidat za Slovenca leta, se takoj odrečem eurom in bom samo še v švicarskih frankih šparal, tako, he he !

Načelnosti gattoline pri nekaterih stvareh okoli ciganov razumem, ker sem imel z njimi tudi jaz opravka, sem se rešil teh ... , in v mnogočem se strinjam z njem, ne v vseh stvareh, ima moj glas oddobravanja :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo kako nekdo, ki venomer ob vsaki temi nekih "zlikovcev" takoj privleče motoriste zraven pljuvajoč po njih (glej kakšni so, češ nič boljši niso od posiljevalcev) :headbang: , sam se pa tako lepo hvali kako NAMERNO krši cpp pri vožnji (z motorjem mogoče) in poleg tega SE po njegovem pokroviteljskim pisanju odgovorov motosvetovcem sodeč, smatra kot neka referenca pravilnosti obnašanja in znanja o vsem mogočem :headbang:

Mater toliko licemerja in zajedlivosti od enega človeka je pa kar težko najti !

In kaj imam jaz veze s Strojanovimi?

Kazni plačam, sankcij sem deležen, za prekrške mi je globoko žal in upam, da jih ne bom več delal.

A te slovence leta so že izbrali, že vemo, al je Strojan, al Mate?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj imam jaz veze s Strojanovimi?

Kazni plačam, sankcij sem deležen, za prekrške mi je globoko žal in upam, da jih ne bom več delal.

A te slovence leta so že izbrali, že vemo, al je Strojan, al Mate?

Toliko kot tema o njih, hotel sem pripomniti, da sem v večih temah opazil tvoje primerjave prekrškov motoristov z drugimi delikventi, samo to sem hotel, žal takih stvari ne gre posploševat in prav fino bi bilo kdaj ob kakšni priložnosti ob kakšnem glašku rujnega ali bire poklepetat o tem zakaj ravno motoristi, ni pa nujno !

Mislim, da je Slovenca leta težko najti zaradi močne konkurence !

:topic:

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mirč je po Playboyjevem izboru

vicemoški leta,

takoj za Zokifreshom..

:blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!