Skoči na vsebino

G. STROJAN ZA SLOVENCA LETA!


moto rider

Priporočene objave

Motoristi zato, ker smo to mi, uporabniki tega foruma (no, vsaj večina) in si je fajn vsake toliko ogledalo nastaviti in se malo vanj pogledati. Še posebej, kadar nekdo širokopotezno obklada kakšne druge skupine z takšnimi in drugačnimi pridevniki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristi zato, ker smo to mi, uporabniki tega foruma (no, vsaj večina) in si je fajn vsake toliko ogledalo nastaviti in se malo vanj pogledati. Še posebej, kadar nekdo širokopotezno obklada kakšne druge skupine z takšnimi in drugačnimi pridevniki.

Jst se velikokrat pred ogledalo postavim. To pa zato ker sem tko lep in fejst B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se velikokrat pred ogledalo postavim. To pa zato ker sem tko lep in fejst B)

Daj stopi do okulista in naj ti naredi očala iz pirpodnov, da boš malo bolši videl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst se velikokrat pred ogledalo postavim. To pa zato ker sem tko lep in fejst B)

jaz se tudi, zgleda da pred tvojga, ker mi tudi kaže lepo in fejst sliko :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Japajade, tok ste lepi, da ste že kičasti :grrr

če bi jaz pa mama Strojan tekmovala v lepoti, res ne vem, kdo bi zmagal

tolk o moji "lepoti"

je pa res, da mam lepe plave učke :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, a spet ista lajna :SS

Gattolina, ti se pa s takšnimi hvališ glede obnašanja na cesti, da bi bilo bolje, če bi celoten post spisal kot: "Jaz sem bedak!" Nam vsaj ne bi bilo treba prebirati vsega tistega nakladanja.

Hvala za mnenje. Nisem vedel, da sodiš med svetnike, Sv. Fritz! Oprosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koma........Gattolina....brez zamere.......ampak....ti si res bebec .)

Opa, Gattolina se je vrnil.

:hmm: Kaj pa, če se Gattolina dela bebca in se rad preserava?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za mnenje. Nisem vedel, da sodiš med svetnike, Sv. Fritz! Oprosti.

Če bi kaj več prebiral tale forum, bi videl, da nikjer nisem trdil kaj takšnega. Vsekakor se pa ne hvalim z naslednjim:

Meni izpit vzamejo vsako leto enkrat. Pa kaj moreš, če pa je fajn? Lani so me "sparili" pri 218 km/h in ko so mi pokazali slikico, nisem mogel biti niti jezen.

Ti mater, kaka faca sn jaz. 218km/h ga spičim po cesti. Pa še dokaz mam od policistov. Kaki frajer, a? :slap:

Letos pa pri 103 km/h, vendar baje v naselju, ki ga v resnici ni bilo. Obakrat je bilo vozniško dovoljenje "kiss goodbye".

103km/h v naselju. In potem meni pravijo, da sem divjak samo zato ker si lastim isto prevozno sredstvo kot ti. :angry:

Pa se ne vznemirjam preveč. Jaz delam po svoje, oni pa tudi. Še zmeraj, če bi seštel vse prekrške v enem letu in od te številke odbil tiste, ki sem jih moral plačati, je še zmeraj rezultat

Jaz : Policija 5000:2-4. Če bi bilo 5000:0 ne bi bilo več športno.

Pa dobro, kako ti dojemaš udejstvovanje v prometu? Kot nenehen boj, tekmovanje s policisti? Več kot očitno imaš hudo pomešane pojme v glavi. A si ne bi rajši najdel kakšno manj nevarno početje za zdravljenje svojih kompleksov. Če ne zaradi sebe pa vsaj zaradi drugih. :glare: :doze: :headbang:

Če bi mene dobili pri 100km/h, v naselju, bi se pogreznil v zemljo od sramu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nad primerom Strojan, bi se moral marsikdo zamisliti, ker očitno naša država pri nekaterih ne funkcionira. Ne pa, da delikvente glorificiramo in jih nagrajujemo. Ideja o Strojanovih za Slovence leta, je podobna ideji, ko je "dobremu človeku iz Negove" Ivanu Krambergerju skoraj uspelo dobiti predsedniške volitve. :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res se v tej državi splača biti cigan. in to barabin cigan. :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v primeru družine Strojan je bilo eklatantno kršeno ustavno načelo o svobodi gibanja in prebivališča, hkrati z njim pa še nekatera druga. Pri tem je treba spomniti, da so posebej kršene pravice večine članov te številne družine, namreč otrok, in da ni dopustno govoriti o "kriminalni družini", temveč le o tem, da so določeni njeni člani storilci kaznivih dejanj. Ta primer in vse, kar je z njim povezano in mu je sledilo, je najhujša kršitev temeljnih človekovih pravic v preteklih dveh letih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nad primerom Strojan, bi se moral marsikdo zamisliti, ker očitno naša država pri nekaterih ne funkcionira. Ne pa, da delikvente glorificiramo in jih nagrajujemo. Ideja o Strojanovih za Slovence leta, je podobna ideji, ko je "dobremu človeku iz Negove" Ivanu Krambergerju skoraj uspelo dobiti predsedniške volitve. :glare:

Spet mešaš jabolka in rezervne dele za, saj veš kaj :grim

Ideja o Krambergerju!? Kakšna ideja? Človek je normalno kandidiral. Če bi na volitvah prejel največ glasov državljanov RS, bi postal predsednik. Kar bi bilo zelo verjetno, če ga ne bi ubili. V to, kakšen bi bil kot predsednik se ne bom spuščal a dvomim, da kaj slabši od sedanjega in njegovega predhodnika.

v primeru družine Strojan je bilo eklatantno kršeno ustavno načelo o svobodi gibanja in prebivališča, hkrati z njim pa še nekatera druga. Pri tem je treba spomniti, da so posebej kršene pravice večine članov te številne družine, namreč otrok, in da ni dopustno govoriti o "kriminalni družini", temveč le o tem, da so določeni njeni člani storilci kaznivih dejanj. Ta primer in vse, kar je z njim povezano in mu je sledilo, je najhujša kršitev temeljnih človekovih pravic v preteklih dveh letih.

Kaj češ, ko eni tega enostavno ne vidijo. V svoji majhnosti, omejenosti in sovraštvu je najlažje udrihati po "ciganih". Ne vidijo pa, da je več tistih "ciganov", ki nosijo kravate kot pa tistih, ki živijo po barakarskih naseljih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet mešaš jabolka in rezervne dele za, saj veš kaj :grim

Ideja o Krambergerju!? Kakšna ideja? Človek je normalno kandidiral. Če bi na volitvah prejel največ glasov državljanov RS, bi postal predsednik. Kar bi bilo zelo verjetno, če ga ne bi ubili. V to, kakšen bi bil kot predsednik se ne bom spuščal a dvomim, da kaj slabši od sedanjega in njegovega predhodnika.

Kaj češ, ko eni tega enostavno ne vidijo. V svoji majhnosti, omejenosti in sovraštvu je najlažje udrihati po "ciganih". Ne vidijo pa, da je več tistih "ciganov", ki nosijo kravate kot pa tistih, ki živijo po barakarskih naseljih.

No, če o Krambergerju zapišeš, kar si zapisal, potem je vsaka nadaljna komunikacija na relaciji Fritz - Gattolina nesmiselna. Lp. Over and out. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, če o Krambergerju zapišeš, kar si zapisal, potem je vsaka nadaljna komunikacija na relaciji Fritz - Gattolina nesmiselna. Lp. Over and out. :yea1:

Jaz niti ne poskušam preveč komunicirati s teboj, ker za normalno komunikacijo nisi sposoben. Imam pa čas in veselje kazati na to, kakšne nebuloze kvasiš na tem forumu. Moram pa priznati, da to počneš z veliko vnemo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!