Skoči na vsebino

G. STROJAN ZA SLOVENCA LETA!


moto rider

Priporočene objave

Mesto Maribor je izvolil sebi primernega župana. Franc Kangler, rojen Duplečan, je kariero začel kot policist, nadaljeval kot tajnik Občine Duplek in s pomočjo župana Dupleka Ribiča in njegove žene, postal poslanec DZ. Kasneje pa, na žalost, tudi župan mesta, v katerem ni nikoli stanoval.

Izvolitev Kanglerja je čisti odraz miselnosti ljudi, ki v Mariboru živijo. Za referenta na Mariborski občini potrebuješ zaključeno fakulteto. Za župana ta postavka odpade. Mariborski Franci ima namreč samo Višjo pravno šolo, ki jo je zaključil ob delu na MNZ.

zakaj pa bi vi v maribori bili naboljšem kot oni v ljubljani

janih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa bi vi v maribori bili naboljšem kot oni v ljubljani

janih

Vaš Jankovič vsaj z družino vsaj živi v Ljubljani. Po izobrazbi je univ. dipl. oec. Za seboj ima rezultate. Mi pa imamo bivšega policaja iz Dupleka, brez faksa in konkretnih rezultatov iz preteklosti. Žalostno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vaš Jankovič vsaj z družino vsaj živi v Ljubljani. Po izobrazbi je univ. dipl. oec. Za seboj ima rezultate. Mi pa imamo bivšega policaja iz Dupleka, brez faksa in konkretnih rezultatov iz preteklosti. Žalostno.

Ne razumem zakaj se jeziš, bil je demokratično izvoljen in nikjer ne piše, kakšno izobrazbo mora župan imeti. Verjetno bodo samo rezultati tisti, ki ga bodo ocenili kakšen je kot župan, samo to bi moralo biti merilo ! Ne bo pa tebi všeč, ker ga očitno nisi volil !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mesto Maribor je izvolil sebi primernega župana. Franc Kangler, rojen Duplečan, je kariero začel kot policist, nadaljeval kot tajnik Občine Duplek in s pomočjo župana Dupleka Ribiča in njegove žene, postal poslanec DZ. Kasneje pa, na žalost, tudi župan mesta, v katerem ni nikoli stanoval.

Izvolitev Kanglerja je čisti odraz miselnosti ljudi, ki v Mariboru živijo. Za referenta na Mariborski občini potrebuješ zaključeno fakulteto. Za župana ta postavka odpade. Mariborski Franci ima namreč samo Višjo pravno šolo, ki jo je zaključil ob delu na MNZ.

Kako že ob takšnih postih napišeš?

Aja, kaj ima to veze z naslovom teme?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako že ob takšnih postih napišeš?

Aja, kaj ima to veze z naslovom teme?

Vidiš Lobo, tokrat pa imaš prav. Temo in mene je malo zaneslo. Sorry.

Mimogrede, danes so bili Strojanovi spet v prvem planu na ljubljanskem sodišču. Jelki Strojan pa je, tako pravi, zadeva udarila v glavo in na živce. He, he, he...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekaj o Strojanovih & Co trenutno na TV SLO1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jelki Strojan pa je, tako pravi, zadeva udarila v glavo in na živce. He, he, he...

zelo smešno ! :fredy: si pripravljen na obisk nočne more ! :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kej ni še konc s temi pofukanimi strojani??? :angry: to je čisti posmeh vsem ostalim našim ljudem, ki jim gre težko. :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kej ni še konc s temi pofukanimi strojani??? :angry: to je čisti posmeh vsem ostalim našim ljudem, ki jim gre težko. :angry: :angry: :angry:

ne pofukani GorazdH ! ni še konec ! na koncu bič poči !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Strojanovi bodo tožili državo

Član romske družine Strojan, Mirko Strojan, je napovedal, da bodo prek odvetniške družbe Čeferin vložili tožbe zoper državo zaradi kršenja njihovih pravic.

Pristojni v vladi imajo še mesec časa, da jim priskrbijo ustrezno stalno prebivališče, sicer se bodo vrnili v Ambrus, je še dejal. Njihov zastopnik Aleksander Čeferin pa je potrdil, da imajo že pripravljene tožbe, s katerimi bodo seznanili tudi pristojne mednarodne institucije, vladi pa so kot rok, da primerno poskrbi za Strojanove, postavili 15. april.

Več na:

http://www.vecer.si/clanek2007031205182812

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strojanovi bodo tožili državo

Član romske družine Strojan, Mirko Strojan, je napovedal, da bodo prek odvetniške družbe Čeferin vložili tožbe zoper državo zaradi kršenja njihovih pravic.

Pristojni v vladi imajo še mesec časa, da jim priskrbijo ustrezno stalno prebivališče, sicer se bodo vrnili v Ambrus, je še dejal. Njihov zastopnik Aleksander Čeferin pa je potrdil, da imajo že pripravljene tožbe, s katerimi bodo seznanili tudi pristojne mednarodne institucije, vladi pa so kot rok, da primerno poskrbi za Strojanove, postavili 15. april.

Več na:

http://www.vecer.si/clanek2007031205182812

Kar naj. Ne vem zakaj se samo grozi s tožbo. Če je res kej narobe, bojo že na sodišču dobil pravico. Sicer pa tud Čefo ni 100% nepremagljiv. To sta dokazala oba Čefota (ata in sin).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

...Strojan, je napovedal, da bodo prek odvetniške družbe Čeferin vložili tožbe zoper državo zaradi kršenja njihovih pravic...

Poln kufer imam #$"&%$ sklicevanja na človekove pravice...sploh v njihovem primeru...kaj pa DOLŽNOSTI!?!?!... o teh nihče ni spregovoril niti besedice... :devil:

Najbolj boleče je to, da je ogromno delovnih in pridnih ljudi, ki jih je življenje pripeljalo v stisko in zato živijo na podnu, morda tudi brez strehe nad glavo... pa se zanje nihče (država) ne potegne in poskrbi zanje (tako dobro kot za Strojane)!

Predvsem me zanima kaj je tisto v ozadju, ki jih tako ščiti? Kaj je tisto, ki jim omogoča nepoznavanje besede "dolžnosti"! :? Ali zna kdo odgovorit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj jebete s to dolžnostjo, ko pride do denarja se vse neha. Ne mi z dolžnostmi. Jih je ohoho pa se jih nihče ne drži vseh. Dolžnost je da upoštevaš CPP, bah kdo pa. Dolžnost je da pridno in po pravilih odvajaš davke (cesarju kar je cesarjevega) pa vsak pograbi prvo priliko da manj plača (brez davka). Kot da bi bral same svetnike tukaj gor. :SS

Če se tem pekom dokaže kaznivo dejanje naj jih vržejo v zapor pa basta.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V njihovem primeru so bile vedno omenjane le pravice!! pravice, pravice, pravice!

kaj so to davki? aja tisto, kar Strojane živi, in to dobro!! v njihovem slovarju te besede drugače ni!

zapori so prenatrpani... na najbolj presušeno njivo jih poslat pa lopato v roke!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih zej blodijo spet o strojanih po radiotu...sit sem jih do grla, strojanov, politikantov in podobnih parazitov :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lih zej blodijo spet o strojanih po radiotu...sit sem jih do grla, strojanov, politikantov in podobnih parazitov :angry:

Jst sem tudi sit, še od včerajšnje večerje :OK: Odlična bila.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Strojani so pri vsej tej Strojanijadi še najmanj krivi.

Največ pa tisti, ki se nam tako lepe delajo pred TV kamerami.

Veliko pa tudi tisti, kateri si jemljejo povsod stresati svojo nestrpnost do drugačnih. Tudi na tem forumu.

Tudi jaz sem sit te zgodbe. Predvsem ker mi je čisto jasno, da ne bo doživela epiloga, ki bi bil edino pravičen. Da bi šli v arest vsi tisti od Strojanov, politikov in Ambrušanov, ki si to zaslužijo. Predvsem politiki, ker so vse to omogočili in zakuhali, a vemo da bodo le ti ta prvi zmuzneti.

Včasih tudi mene prime, da bi kam copy/paste kakšen del Brojevega šimfanja čez državo nalepil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Veliko pa tudi tisti, kateri si jemljejo povsod stresati svojo nestrpnost do drugačnih...

Mislim, da tukaj "nestrpnost do drugačnih" ni tisti pravi krivec, ki je zakuhal, v zadnjega pol leta, najaktualnejšo norijo... Je le razlog za nekatere...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da tukaj "nestrpnost do drugačnih" ni tisti pravi krivec, ki je zakuhal, v zadnjega pol leta, najaktualnejšo norijo... Je le razlog za nekatere...

No, potem pa tej nestrpnosti dodaj še ovčje obnašanje nekaterih, ki začno meketati šele ko jih je dovolj na kupu in nezainteresiranost ter neodgovornost odgovornih, ki daje dobre podlage za gojitev nestrpnosti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"Vlada nam je našla pravo lokacijo. Mi gremo nazaj za tri tedne, da nam postavijo montažne objekte," je včeraj na postajališču v Grosupljem za Večer povedal Mirko Strojan. Mati in slaba polovica družine so jih že čakali na parceli v Ambrusu, a ker so z vrnitvijo razjezili krajane, da so ti postavili barikade in se spet zbrali v večjem številu, Mirko in njegov del skupine nista mogla naprej. Strojanovi naj bi po neuradnih podatkih iz Ambrusa stalno bivališče našli v občini Grosuplje, Ivančna Gorica ali Šmarje - Sap.

Vir: Večer

Mater tistle Šmarje-Sap na koncu me hudičev bode v oči :angry: :headbang: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!