Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Pa saj so malo posebni na trenutke, samo "price performance" pa imajo. Jaz sem imel eno tako nenavadno izkušnjo, kličem v petek popoldne, da pridem v soboto po dve Givi Maxii 3, črne barve. Prodajalec mi zagotovi, da bodo imeli pripravljeni in da so kufri na zalogi. Naslednji dan grem iz Maribora v Ljubljano (samo v ta namen) in po poti me kliče sodelavec, da si je premislil, da bi imel rajši tisti Givi Trekker kufer za njegovega Triumpha in ne Maxie. Okey, pridem tja, povem, da sem rezerviral 2 Maxii, prodajalec pa: ja...samo nimamo ju tu...ampak v skladišču...imamo samo eno razstavljeno. :) Trekker je bil k sreči na zalogi v škatli, tako da sem dobil oba kufra, tudi popust, kot se šika (sicer s tistim božičnim kuponom, ampak cena je bila res TOP v primerjavi z ostalimi trgovinami pri nas ali v tujini). Za Maxio 3 sem dal cca 165 EUR!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+ tega mi ni jasno, zapraviš toliko denarja, pa ti tudi motorja do doma ne pripeljejo. Slovenija je pa res velika, da jih dostava velliko stane :slap:

Ahh sej se bodo spremenili časi...

Nobenga ne zagovarjam samo.....a nov avto ti tudi pripeljejo na dom?! Je pa lepa gesta..to je pa res.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni tudi nekako NE ustreza TC (ko rabiš ni nobenga nikjer, ko greš pasti firbec, pa so ti vsi za petami), ampak so pa fer. To moram priznat. Pridem v trgovino, povem zahteve za čelado... trgovec ne bi bil pravi trgovec, če ne bi prej ponudil 100 drugih in dražjih izdelkov :D To jim ne moreš zamerit. Vglavnem, čelado ki sem jo hotel sem jo dobil, popust tudi (več kot sem ga hotel), nisem pa opazil, da zraven ni bilo pin-lock vložka (čeprav bi moral bit priložen). Čez nekaj dni me je čakalo pismo v poštnem nabiralniku. Noter pa na moje začudenje pin-lock vložek  :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobenga ne zagovarjam samo.....a nov avto ti tudi pripeljejo na dom?! Je pa lepa gesta..to je pa res.

 

eno majhno zadevšno ti bom omenil

motor - ... dež , sneg , mraz , moto oprema , ki jo mogoče še ni , plac v garaži pa je , zaradi zimskih mesecev pač človek ne želi registrirati motorja ..

 

avto - streha , gretje  4  kolesa z zimskimi gumami ...

 

pa če mi glih vsako jebo za 120€ dostavijo brezplačno ne vidim razloga zakaj ne bi pripeljali še motorja za nekaj 1000€ ...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ok....pa se poskusiš zmenit ob nakupu že...,da ti pripelejo (v obliki popusta). Vse se da zmenit.

Če pa nočejo zastojn, oz ne najdete skupnega jezika in ti je ta "usluga" pomembna....greš pa drugam...pač :)

 

Postavi se v kožo trgovca in bi ti vsak težil, da mu motor dostaviš domov na prag.

Potem bi lahko razmišljal tudi tako...sem kupil motor pri tebi za par xx.xxx eurov, zakaj mi ne daš še opreme zastojn ali pa vsaj čelado....

 

nek red mora bit...pa makar slab:)

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu, da sem že nekaj časa nazaj rekel, da v TC ne stopim več, mi zadnjič vrag ni dal miru in sem v torek skočil pogledat stranske kufre..... Moram rečt, da sem bil pozitivno presenečen, prodajalec takoj zraven, pomagal, svetoval, priporočal kdaj naročiti da bo popust..... Tako da se spodobi (če sem jih včasih grajal), da jim dam zdaj en velik +!

 

lp

mz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu, da sem že nekaj časa nazaj rekel, da v TC ne stopim več, mi zadnjič vrag ni dal miru in sem v torek skočil pogledat stranske kufre..... Moram rečt, da sem bil pozitivno presenečen, prodajalec takoj zraven, pomagal, svetoval, priporočal kdaj naročiti da bo popust..... Tako da se spodobi (če sem jih včasih grajal), da jim dam zdaj en velik +!

 

lp

mz

To si pa zihr pršu v službenih oblačili in oni so tkoj rekl: "Evo neka žvina je pršla, demo ga mal naokol pelat, da bo velik dnarja not pustu.".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si pa zihr pršu v službenih oblačili in oni so tkoj rekl: "Evo neka žvina je pršla, demo ga mal naokol pelat, da bo velik dnarja not pustu.".

noup prjatu, prišel sem v casual oblačilih ;)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobenga ne zagovarjam samo.....a nov avto ti tudi pripeljejo na dom?! Je pa lepa gesta..to je pa res.

 

Oglašujejo dostavo gratis okolica Ljubljane...samo toliko, če ne bi oglaševali dostave, bi bil tiho.

 

Očitno bolj slabo veš, kako se v današnjem času streže kupcem, sploh takim, ki plačajo po predračunu ali na valuto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:offtopic: Zelo dobro vem kako se streže kupcem. Kupec in prodajalec imata vsak svojo obveznost. Eden, da pravočasno plača, drugi da kupcu izroči kupljeno po "pogodbi"

Pravočasno plačilo ni vzvod za pridobivanje bonitete....ostalo je dobra volja prodajalca oz dogovor med kupcem in prodajalcem.

Če ogalušejo gratis dostavo, je pa druga pesem....ne vem...nisem gledal. Govorim nasplošno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kljub temu, da sem že nekaj časa nazaj rekel, da v TC ne stopim več, mi zadnjič vrag ni dal miru in sem v torek skočil pogledat stranske kufre..... Moram rečt, da sem bil pozitivno presenečen, prodajalec takoj zraven, pomagal, svetoval, priporočal kdaj naročiti da bo popust..... Tako da se spodobi (če sem jih včasih grajal), da jim dam zdaj en velik +!

 

lp

mz

Sem lani ali predlani :whistle:   januarja kupil stranske kufre http://www.tc-motoshop.si/si/stranski-kovcki-givi-e21n-par-i1006.shtml skupaj z nosilci http://www.tc-motoshop.si/si/kovinski-nosilec-stranskih-kovckov-za-kovcke-e41-in-e21-yamaha-fz6-07-i6786.shtml . Ker ni bilo na zalogi sem se brez problemov dogovoril za plačilo avansa in upoštevanje novoletnega bona. Po slabem mesecu me pokličejo in grem iskat in doplačat razliko. Cene iz glave ne vem, bi moral pobrskat za računom... :) Skratka korektno in zadovoljen.

 

Malo drugačna zgodba je pa bila z nakupovanjem dvodelnega kombinezona....poveš kaj hočeš, oni ti nabijajo drugo. Vztrajaš, se dogovoriš, da ko bo dobava te pokličejo. Ja, so me poklicali a za drug model, drugo barvo in celo drugo (večjo) številko!!! :slap: In smo šli na izlet do "Lojzeta" v Beljak in s slovensko postrežbo nabavil kar želel!

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me ne zanima,jaz sem bil zadovoljen in pri meni to veliko šteje :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva bila z mojo zelo dobro postrežena. Ko se meni ni več ljubilo, je Matevž še vedno iskal rešitev in nosil oblačila.

In splačalu se je obema. Pohvala Matevžu, upam da so podatki z računa točni - glede imena.

Pa še prijetno je bilo pokramljati z njim  :OK: .

 

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve, kakšni popusti naj bi bili na otvoritvi sezone v TC-ju? Našel sem vabilo na spletni strani, ampak gor piše samo, da:

*Popust velja le za artikle, ki so na zalogi!
Popust ne velja za motorna kolesa, kolesa z motorjem in za označene blagovne znamke, med drugimi tudi:
VR, Ducati, Rizla, Monster, Rizoma, Kawasaki, Suzuki, Akrapovič ter olja in čistila.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se prav spomnim je 30% vsaj mislim... toliko je bilo na kombinezonu ko sem ga kupil na otvoritvi sezone..... ne pa me za besedo držat....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakšna je zdej to poslovna  poteza...

Za novo leto ne dobiš voščila in bon za popust. Spomladi pa te vabijo, da prideš v nabavo!

A ni to majčkeno mimo?! :hmm: :yes:

Popravljeno . Popravil semering
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa vam še ni jasno, da so ti novoletni popusti zmeraj.... z bonom ali brez njega....

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A popust ob otvoritvi sezone velja tudi v primeru nakupa na obroke ? Namreč kupujem kombinezon, škornje, rokavice,.... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A popust ob otvoritvi sezone velja tudi v primeru nakupa na obroke ? Namreč kupujem kombinezon, škornje, rokavice,.... :P

 

Če bi don's pršou na Waške Boyse, bi to dobil za polovično ceno!

A vidiš, kako se človeku maščuje, če se boji dežja.... :O :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj toliko jokate. Če vam ponudba, cena in usluga odgovarjajo kupite, če ne pojdite kam drugam.

Že to, da imajo v začetku sezone popuste pokaže kako slabo tržišče smo. Nemci imajo popuste samo čez zimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašaš, so slovenski trgovci končno ugotovili, da morajo biti konkurenčni ponudbi z e-baya in podobnih spletnih nakupovalnih centrov, ker za takšne stvari so postali samo ''preizkuševalnica'', probaš v trgovini, pogledaš listek, poiščeš za 25% manj na spletu in kupiš. Če pa dajo konkurenčno ponudbo z malim dobičkom, pa če je 5% dražje, kot na spletu, kupim mnogo raje od našega trgovca. Cene so v TCju okey. Zadovoljni pa vsi tako ali tako nikoli ne bomo. Eni se kregajo, ker jim trgovec stoji preveč za petami, spet drugi, ker jih pusti same tavati po trgovini, enim ne ustreza politika podjetja (še vedno se smejim, ko se  spomnim na tisti post o "politiki podjetja"..) :) ...

Popravljeno . Popravil MarkoR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašaš, so slovenski trgovci končno ugotovili, da morajo biti konkurenčni ponudbi z e-baya in podobnih spletnih nakupovalnih centrov,

 

Motiš se!

Ravno to pozabljajo, da je prost pretok blaga v okviru EU, ter, da lahko z parimi kliki si robo naročiš od koder ti srce poželi.

Saj vidiš kaj pišejo ljudje .... pridejo v trgovino, pa jih ne je***o pet posto, ko rabijo prodajalca jih ni .... pa ne pišem zdaj za TC Motoshop, ampak imam izkušnje z parimi trgovinami.

Stopiš noter, ni nobenega vsi gledajo v zaslone, ko bi rad nekaj vprašal, se dvigne kot megla .... itd.

Pozabljajo naši trgovci, da lahko zadevo kupiš širom sveta z parimi kliki. Ko stopiš v trgovino bi prodajalec moral nemudoma stopit do tebe, te pozdravit in vprašat, kaj te zanima .... v teh trgovinah ni takšnih gužv, da ne bi imel časa, ampak jim NI, zato prihaja do tega. Pozabljajo, da ravno na naš račun živijo, ne pa da nas z tem arogantnim, prezirajočim obnašanjem odganjajo, da o maržah, ki jih nabijejo sploh ne govorim.

 

Saj ne rečem, da so vsi enaki, jih pa je večina prodajalcev pri nas takšnih.

Ne bom pozabil primera, ko sem imel robe na pultu za 550€ pred cca. 3 leti (to je bil takrat velik denar, pa še danes ima nekaj ljudi v SLO nižjo plačo), in je stopil v trgovino prijatelj od lastnika trgovine in ko je njega zagledal, me je pustil kar pri pultu, jaz sem pa čakal in čakal ..... sem kupil potem vseeno vse, kar sem izbral, ampak od takrat še nisem bil v njihovi trgovini .... tudi na dvorišču ne!

 

Ti MarkoR si imel pač dobro izkušnjo, ampak vprašanje je, kako bo naslednjič? Morda pa pisanje v temo da prodajalcem mislit in se končno morda res zavedajo, da bodo propadli v kolikor nas bodo imeli samo za številke, katere je treba vdarit po žepu, ko prideš v njegovo trgovino. Za denar je treba nekaj narest in tega se naši trgovci premalo zavedajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trgovci se prekleto dobro zavedajo situacije ,samo zaposleni za 500€ pač nudijo to za kolikor so plačani,cele dneve v trgovini za štipendijo,probaj boš videl kako boš nasmejan vsakič ko stopi težak v trgovino in kupi za 5€ robe in želi da mu še rdečo preprogo po tleh dajo................vsaka medalja ima dve plati!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!