Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Dobro je da veš kaj kupuješ oz kaj bi rad. Lani je bil še totalen polom v bistvu za vsak kos opreme posebej sem probaval stvari. Bil tam 14 dni nazaj in kupil Xeno, in tudi odnos je bil bp vedno ko sem bil tam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam sem velikokrat v TC-ju in še nikoli nisem bil razočaran ....Prodajalci so motoristično dosti razgledani in ti znajo svetovat ( ne samo prodat ). Razume se, da če imajo gužvo, da moraš malo potrpet...

Drugače pa si lahko želimo še več takih trgovin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem bil do sedaj še vedno zadovoljen, pa tudi popust sem že dobil na stvari, ki niso bile znižane :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoce kdo ve tole:

Pred 1.5 mesca sm kupu kombinezon(dvodelni)revit,pa mi je jakna mal premejhna ,a mislte da bi mi oni to zamenal (malkrat nošen čisto nov praktično,ce prnesem racun).Ker po telefonu so eni ful zmedeni en rece ne drug ja,...(ampak to sm klicu zarad necesa druzga) :?

Popravljeno . Popravil Tabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoce kdo ve tole:

Pred 1.5 mesca sm kupu kombinezon(dvodelni)revit,pa mi je jakna mal premejhna ,a mislte da bi mi oni to zamenal (malkrat nošen čisto nov praktično,ce prnesem racun).Ker po telefonu so eni ful zmedeni en rece ne drug ja,...(ampak to sm klicu zarad necesa druzga) :?

Najbolše bo da se greš zmenit v TC, iz oci v oci...Po mojem nebi smelo biti težav z zamenjavo ...Vso srečo pri zamenjavi, pa sporoči če so ti ga zamenjali....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mogoce kdo ve tole:

Pred 1.5 mesca sm kupu kombinezon(dvodelni)revit,pa mi je jakna mal premejhna ,a mislte da bi mi oni to zamenal (malkrat nošen čisto nov praktično,ce prnesem racun).Ker po telefonu so eni ful zmedeni en rece ne drug ja,...(ampak to sm klicu zarad necesa druzga) :?

In kaj naj bi potem naredili oni s tvojo rabljeno jakno???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Staro rabljeno ti ne bo noben zamenjali. Če bi takoj zamenjal ne bi bil problem.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fajn je tudi to,če kupis motor pri njih ,ti kasneje pri vsakem nakupu dajo nekaj popusta :winkiss:

hahaha, ja to bo pa najbolj!

bil tm 1. pa zadnjič tko da škoda besed.... vidm pa da jke še kar isto: Problemi s prodajalci!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha, ja to bo pa najbolj!

bil tm 1. pa zadnjič tko da škoda besed.... vidm pa da jke še kar isto: Problemi s prodajalci!

Itak je vedno tako. Kdor vozi motor, ali misli, da ga zna, ali je celo dirkal, čisto vsak v svoji karieri pride po nevemkaterem načelu Murphyjevega zakona do plafona lastne nesposobnosti. Zato lahko super motorist odpove v trgovini (ali pa komentiranju MotoGP).

Prodajalec mora biti v prvi vrsti prodajalec, trgovec, psiholog prodaje, šele potem pride tehnika, vožnja,...

Saj v TCju nisem bil velikokrat, vem da je šel kolega od njih z dolgim nosom po Hondo v drugo trgovino, tako da so izgubili dragoceno stranko... ampak najbolj sem pač zadovoljen z drugo trgovino (verjetno na tej strani ne smem povedati, s katero :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahaha, ja to bo pa najbolj!

bil tm 1. pa zadnjič tko da škoda besed.... vidm pa da jke še kar isto: Problemi s prodajalci!

hehe.

še vedno isto. zato pa jst tja ne hodim, ker je škoda časa!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bom jih šinfala kot večina, vedno kadar pridem tja se iskreno nasmejim in imam le dobre izkušnje,

trenutno zopet ponosna lastnica novih najboljših rokavic :worship: :worship: :naughty: :naughty:

če pa želiš iskati napake, jih bom pa jaz takšna kot sem vsekakor našla, pa ne v trgovini z moto opremo, ampak na

vsakem koraku, :whistle:

ja žal ljudje včasih rabimo pozornost in si jo pridobimo z svojim odnosom .....lepim ali malo manj lepim :headbang:

ah............. :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil tati
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bom jih šinfala kot večina, vedno kadar pridem tja se iskreno nasmejim in imam le dobre izkušnje,

ah............. :whistle: :whistle:

Ma lahko tebi, ker imaš veze in si v VIP sekciji :winkiss: :naughty:

Popravljeno . Popravil TONTO
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zopet bil tam, nič kupil, prijaznost šefa je res velika, prodajalci pa kakor kateri.

Sicer je pa povsod nekje isto....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil parkrat, brez omembe vrednih pripomb, kupil tudi s pomočjo trgovca, je pa res da ko kaj rabim prej preverim na web strani in bolj ali manj z vednostjo kaj želim kupiti, odpujsam proti trgovini !

verjetno pa obstaja tudi knjiga pritožb & pohval, tudi virtualna, a nikjer nobenega imena "slabega" prodajalca ! jajca med noge in čreva na plot ! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:? Virtualna knjigo pritožb? Nisem našel. Mi pomagaš?

Ozri se okoli sebe. V njej stojiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...
ne bom jih šinfala kot večina, vedno kadar pridem tja se iskreno nasmejim in imam le dobre izkušnje,

trenutno zopet ponosna lastnica novih najboljših rokavic :worship: :worship: :naughty: :naughty:

če pa želiš iskati napake, jih bom pa jaz takšna kot sem vsekakor našla, pa ne v trgovini z moto opremo, ampak na

vsakem koraku, :whistle:

ja žal ljudje včasih rabimo pozornost in si jo pridobimo z svojim odnosom .....lepim ali malo manj lepim :headbang:

ah............. :whistle: :whistle:

o tati, :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm tut ta tedn neki ferbcu po TC-ju,pa morm rect da sm naletu na res prijaznega prodajalca B)

Enako!

Samo malo je bil pol hecen,ko nam je hotel prodat Yamaho,mi smo pa gledali Hondo. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem bil do zdej trikrat, pa so mel zmer dober odnos, mi razkazal kar me je zanimal, glede tehnične podkovanosti mi je vseeno, ker ponavadi vem kaj kupujem, je pa vsak nasvet dobrodošel, tud kak ponust ponudijo, kar recimo drugje ne dobiš povsod. Tko da me sigurno še kdaj vidijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud jaz sem na splošno zadovoljen z njimi....res je, da so mogoče mal preveč ˝trgovsko˝ naravnani, recimo ko ti hoče nekaj prodat in to ful hvali ampak mislim da se to pojavlja povsod in je odvisno predvsem od prodajalca do prodajalca. Nazadnje pa sem recimo probal vse žive čelade od šuberta in šarka pa nisem imel namena kupiti, kar sem prodajalcu takoj povedal, pa mi je vseeno vse z veseljem razkazal in dal za probat. Pa kar se tiče popustov.....z nobenim slovenskim prodajalcem se nisem uspel zmenit za tak popust, kot v TC-ju....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enako!

Samo malo je bil pol hecen,ko nam je hotel prodat Yamaho,mi smo pa gledali Hondo. :D

Hoteli so ti prodati dober motor :lol1: , to jim pa ne smeš šteti za slabost :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!