Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

vsem TC-jevcem uspešno in bogato v novem letu 2009 :beer2:...

in da bi dobil zmeraj čim več popusta :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC Motoshopu želim srečno in uspešno novo leto, saj ni lahko imeti motorjem posvečeno štacuno v Sloveniji in ne biti osovražen.

(Ja, dobil sem bon, vendar to ni razlog)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC Motoshopu želim srečno in uspešno novo leto, saj ni lahko imeti motorjem posvečeno štacuno v Sloveniji in ne biti osovražen.

(Ja, dobil sem bon, vendar to ni razlog)

Se pridružujem zgoraj napisanemu. Posadki TC motoshopa še naprej mirno in uspešno plovbo med "slovenskimi čermi". :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, tudi jaz jim želim sreče in uspeha v prihajajočem letu).

P.S.: V tretje gre menda Rado (he he). Ja, morda vam pa v novi sezoni uspe tudi meni prodati kak moped. Zadnja dva sta šla mimo izključno zaradi premalo interesa prodajalcev. Seveda pa ste se pri opremi vsakič znova izredno potrudili. Kapo dol.

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupon? Js ga pa nisem dobil, pa sm tudi pustil par 100e tam :) Mah nič ne de.. itak ne mislim nič kupiti letos :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti ki ga do zdej se nismo dobil, se lahko verjetn obrišemo pod nosom, sicer pa itak velik motosvetovcev odstop kupon.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam tudi jaz kupon če kdo rabi na PM :whistle:

Kdor prej pride, prej melje

Jaz bi, brez, da me v PM pošlješ... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos tut js nism dobu kupona, pa sem pustu tm ze ene 5k € (dve jakni, motor, zelva, celada, 2x rokavice, hlace.....itd.)

Kva so te nategnl :winkiss:

Jest tud nism dubu kupona, pa sm 70€ tm pustu pa še naslov (mogoče sm narobnga povedu k sm predvidevov da delajo seznam motoristov za polcijo :rolleyes: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(mogoče sm narobnga povedu k sm predvidevov da delajo seznam motoristov za polcijo :rolleyes: )

Kakšen seznam motoristov za policijo ?!?Kdo TC-jevci ... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm tut komplet opremo kupu lan pr njih (razn celade :) ). Sam naceloma niti ne pogresam kupona,ker mi oprema lepo sluzi in nimam namena nc kupovat zaenkrat B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Posadki TC motoshopa še naprej mirno in uspešno plovbo med "slovenskimi čermi". :worship:

se pridružujem ............željam....... :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva so te nategnl :winkiss:

Jest tud nism dubu kupona, pa sm 70€ tm pustu pa še naslov (mogoče sm narobnga povedu k sm predvidevov da delajo seznam motoristov za polcijo :rolleyes: )

mogoče bi mogu postarja pr**ukat k mi ze en parkat posto k sosed prnesu, tko da mam tok dobrga soseda de me poklice pa pove de mam posto pr nem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no danes sem nabavil rokavice, najprej sm bil pri njih, lepe fine in dobra cena, pa nisem nič kupil, moram pač probat še kaj,

sem bil v labi in probal alpinestars, tudi lepe in dobre, samo niso mi sedle na roko, žal, pa je gp model odličen, prav zares, ampak meni ne ,

bil sem včeraj pri lojzetu, en kup rokavic, pa sem metka zbirčna in zopet nisem dobil kar bi bilo zame v redu,

grem še v hein gericke, jebiga tam tudi lepe rokavice, ampak zopet zame ne,

no in se danes vrnem v tc, se oglasim pri blažu, mi potrpežljivo da za probat vse berikove in končno probam tiste, ki sem jih pred tednom in več nazaj imel prve na roki berikove - kenguru, suuuuper odlične, jih takoj kupim normalno popust je zraven in ugotovim, da me zopet tc ni razočaral, vsaka čast blažu, bil bi lahko za vzgled marsikateremu prodajalcu od konkurence! :worship:

še pridem k vam!

Popravljeno . Popravil Dadi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sem metka zbirčna...

...končno probam tiste, ki sem jih pred tednom in več nazaj imel prve na roki berikove - kenguru, suuuuper odlične, jih takoj kupim....

drugega ni kot to, da si se v berikove rokavice zaljubil na prvi otip in na roke natik ;)

iiii, kako lepo... :wub:

sicer sem tudi sam med tistimi, ki raje kot v tc zahajam drugam... ne vem, nobene slabe izkušnje sicer, samo vedno imam take mešane občutke tam notri... lahko da je ambient nenapisan meni na kožo... res ne vem...

sem pa pri njih do sedaj zapravil manj kot 100 eur, ponavadi kupujem gidget-gadgete...

l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!