Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

da mal spremenim temo..................ZOPET POHVALA ŠEFU, VODJI PRODAJE ( za zelo ažurno ukrepanje) :worship: :worship: :worship:

:winkiss: :winkiss: :winkiss: in vsem ostalim za vedno prijeten nasmeh, prijazen in nevsiljiv odnos ter dobro voljo............... :winkiss: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da mal spremenim temo..................ZOPET POHVALA ŠEFU, VODJI PRODAJE ( za zelo ažurno ukrepanje) :worship: :worship: :worship:

:winkiss: :winkiss: :winkiss: in vsem ostalim za vedno prijeten nasmeh, prijazen in nevsiljiv odnos ter dobro voljo............... :winkiss: :winkiss:

Pa daj no, priznaj že enkrat, da ti ful plačajo za reklamo... :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa daj no, priznaj že enkrat, da ti ful plačajo za reklamo... :glare:

kvasiš bedarije Vapo....................veš koliko pirov te bo to koštalo....... :headbang: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da mal spremenim temo..................ZOPET POHVALA ŠEFU, VODJI PRODAJE ( za zelo ažurno ukrepanje) :worship: :worship: :worship:

:winkiss: :winkiss: :winkiss: in vsem ostalim za vedno prijeten nasmeh, prijazen in nevsiljiv odnos ter dobro voljo............... :winkiss: :winkiss:

Tati kdor tebe sreča pa res ne more bit slabe volje :yea1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da mal spremenim temo..................ZOPET POHVALA ŠEFU, VODJI PRODAJE ( za zelo ažurno ukrepanje) :worship: :worship: :worship:

:winkiss: :winkiss: :winkiss: in vsem ostalim za vedno prijeten nasmeh, prijazen in nevsiljiv odnos ter dobro voljo............... :winkiss: :winkiss:

:stupid:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem no, rekel bi takole...prodajalci so tipični trgovci, ki hodijo v službo, radi prodajajo stvari, tudi za 3 številke prevelike, vedno pa imajo veliko stvari na zalogi za pogledat in sprobat. Vedno pa se dobi kak popust, še posebej, če nisi tiho. Glede rezevnih delov ne vem, ker nisem nikoli naročal tam, je pač predaleč da bi hodil tja po vsak ´šrauf´.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rabljen motor kupuješ pri njih in ne pri lastnikih motorjev ti to kar vredu ''zaračunajo'', saj npr. za motor, ki ga prodajo za 4700€ dobi lastnik samo 4300€...

Mi, k smo že mal v letih, se spomnimo, da se že od nekdaj manj dobi za rabljeno stvar, če se jo prodaja prek posrednika ali če daš staro za novo. Tud že v socializmu je bilo tako. :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, zdej je nova MAXIA 55, pa še veliko lepša je od prejšnje. No, vsaj meni... :evilgrin: Jst mam zdej 52 pa sem najprej pomislu da bi menjal, ampak sem si premislu...škoda dnarja. Samo je pa res tale nova precej lepša. Drugače pa jst vse od givija kupujem v italiji. Lani sem dal za maxio 52 120€ s poštnino vred, sem jo pa naroču kr preko neta iz ene italjanske trgovine. Nosilce in ploščo pa kupu v moto charliju v trstu, cena pa je bla tretjino manj kot pa pri nas. Glih tko za info :P

Se lahko pozanimaš koliko pride pri njih 55l in če gre vanjo nolan 103 :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... kar se tice TCja bom pa jaz takole reku. Jaz sem bil tam mislim da 6x in od tega me je 4x stregel Matevž in je pomoje edini, ki si res vzame cas zate. Ni mu problem pol ure tam zraven stat, pa tud popust se dobi. Vsi ostali so pa bolj ali manj šalabajzerji. Da ne rečem kako mi je eden od njih lansko leto hotel prodat ene teksilne hlače od Firsta, bolj kot sem mu tupil da se pocutm kot vreca krompirja, bolj je govoril, da mi dobr stojijo :rolleyes: ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp, zdej je nova MAXIA 55, pa še veliko lepša je od prejšnje. No, vsaj meni... :evilgrin: Jst mam zdej 52 pa sem najprej pomislu da bi menjal, ampak sem si premislu...škoda dnarja. Samo je pa res tale nova precej lepša. Drugače pa jst vse od givija kupujem v italiji. Lani sem dal za maxio 52 120€ s poštnino vred, sem jo pa naroču kr preko neta iz ene italjanske trgovine. Nosilce in ploščo pa kupu v moto charliju v trstu, cena pa je bla tretjino manj kot pa pri nas. Glih tko za info :P

a lahk poveš v kateri italijanski trgovini si kupoval preko neta ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam z njimi slabo izkušnjo.

V začetku marca bil pri njih in "probal" čelado. Cena 267 EUR. S popustom mi jo

prodajalec "dajal" za 212 EUR. Sem rekel, da se še nisem dokončno odločil. In grem.

Prvi teden aprila na njihovi web strani gledam akcijsko ponudbo. Ta, ista čelada

je v tej ponudbi 184 EUR. Jih pokličem in povprašam vsaj 3x, če cena drži. Vsakič

dobim pozitiven odgovor. Rečem, če mi jo lahko "dajo na krej", ker grem v petek

mimo njih in bi jo 100% vzel. Odgovor je ne, ker imajo samo še dve in kdor "prvi

pride, prvi menlje". Pošteno povedano. Se strinjam. V petek pridem do njih, še 1x

probam čelado vzamem še ledvični pas. Do tu vse OK. Ko dobim račun pa

nastane problem. Previsok znesek. Ko vprašam koliko stane čelada, dobim odgovor

da 221 EUR. Seveda se "pobunim". Kako 221, če imate na netu ceno 184 EUR in še

v sredo sem klical, kjer mi je bilo jasno povedano, da je cena čelade enaka ceni v

akcijski ponudbi - 184 EUR. Prodajalec postane zadirčen. Pristopi drugi prodajalec

in vpraša kje je problem. Ta, ki je stregel mene mu reče: " redna cena te čelade je

316 EUR, s 30% popustom 221 EUR, on pa pravi, da je cena na netu 184 EUR. Ne

morem je dati za ta denar. To je po nabavni ceni". Pregledajo net in cena na netu

je res 184 EUR. Pride še tretji prodajalec. Mu razložijo kje je problem. Možakar potipka

po PC in mi reče, če je cena 188 EUR v redu. Rečem, da je. Plačam in grem.

Tako, da .....

Popravljeno . Popravil Okram
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Every time same Bulllšit!!! Ne gre verjet kolko slabih zgodb! :wacko: pa še vedno jim laufa - se bi človek vprašu kako, sam je odgovor preveč na dlani...pe smo zabiti!

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi reče, če je cena 188 EUR v redu. Rečem, da je. Plačam in grem.

Tako, da .....

A si dubu potem čelado za dobro ceno al ne?

Recimo, da se jim je na net pritihotapila morda napačna cena - in si ti vendarle dobil 'ugodno ceno' pol?

Jaz bi bil zadovoljen na tvojem mestu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej Sym, meni so prodajali kombinezon za redno ceno 890€, na netu pa je bila cena 790€. Potem jo je pa celo "spustil" na 820, tako da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

suhi;

za tebe je to lahko bullshit. Za mene pač ne. Sem malo starejšega datuma. Tako, da

mi ni vseeno za tako sranje. Da potem v trgovini jaz izpadem, da se nekaj izmišljujem.Tudi

nikoli nisem bil sam na nakupih. To zgodbo lahko potrdita dva moja prijatelja, ki sta bila

prisotna.

Mene tam ne vidijo več.

mashina;

sem dobil po tej ceni - 188 EUR, ja. Ampak, moral sem pa poslušati tistega zadirčnega,

samega sebe naveličanega prodajalca, da to ni res, da to ni ista čelada,.....

Ko so preverili njihovo web stran..... Briga me za napake na njihovi strani. Imam kolega,

ki se ukvarja za izdelavo web strani. Stran in cene naredi po navodilih lastnika strani, oz.

podjetja, ki se predstavlja in oglašuje na strani. Ko "odpre" stran, ne sme biti napak. Če

ne - dela zastonj. Pa tudi sam delam z ljudmi (vodja servisa), zato točno vem kako je

to. Gre se za odnos. Če bi mi po telefonu rekel, da je cena 221 EUR sploh ne bi šel do

njih, oz. v LJ. Sem zadovoljen s ceno. Se strinjam s teboj. Nisem pa z zadovoljen njihovim

odnosom.

Popravljeno . Popravil Okram
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bo držalo. Imam podobno izkušnjo, tako kar se tiče cene, kot tudi odnosa.

V sili pa še hudič muhe žre, tako da včasih je pač treba v TC Motoshop.

Kar se pa tiče interneta z njihove strani, pa povem eno zgodbo. Iskal sem nosilev prtljažnika (kufra)

in o tem spraševal na forumu Motosveta. In glej ga zlomka, so mi iz TC ja poslali ponudbo, tako da kar se tiče interneta ga obvladajo.

Imam pa še tri zgodbe, ker sem pač trikrat bil tam. Pa upam, da me ne obide spet kakšna slabost,da bi tja ponovno zašel.

No, saj počasi se bomo pa navadili, kupovati le tam, kjer nam to paše, al kaj??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil 2x v štacuni pa upam da tut zadnjič!

Zdj pa tut vsakmu novmu motoristu raje svetujem Avstrijo ali kero drugo slo štacuno, tko da...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem pa z zadovoljen njihovim

odnosom.

Jst običajno v štacune ne hodim po odnos, ampak po material ... Vsak pač po svoje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej Sym, meni so prodajali kombinezon za redno ceno 890€, na netu pa je bila cena 790€. Potem jo je pa celo "spustil" na 820, tako da...

A pa si preživel? :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst običajno v štacune ne hodim po odnos, ampak po material ... Vsak pač po svoje.

Seveda, da je pomemben odnos,

nekomu, ki nima pravega odnosa do stranke - kupca ne pustim niti enga evra,

so pa mi v tej štacunu prodajali hlače in to strgane, so mislili, da ne bom opazil, odnos na nuli :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst običajno v štacune ne hodim po odnos, ampak po material ... Vsak pač po svoje.

Oprosti, ampak glih vi "privatniki" bi mogli vedt kok je odnos pomemben.

Ne bom zgubljala besed, za primer si vzemi kompija.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oprosti, ampak glih vi "privatniki" bi mogli vedt kok je odnos pomemben.

Mah, ja, sej ne rečem - mamo različne tolerance ob različnih dnevih ... in pr njih se da zihr še kdaj kaj optimizirat. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mashina;

jaz ne hodim po odnos. Hodim pa (tudi) zaradi odnosa, ki ga kjerkoli že imajo.

Sem človek, ki so mu odnosi (človeški) pomembni. Če je pa tebi vseeno, ti pač ne

morem pomagati.

Še to.

29. marca sem jim poslal mail. Še do danes ni bilo odgovora. Ko sem to omenil

prodajalcu (ko sem kupoval čelado), mi je rekel, da bi moral pridet v trgovino pred

pol ure, pa bi videl kakšno gužvo so imel. In, da je bilo nemogoče še odgovarjati na

maile. Ko sem ponovil, da sem jim mail poslal pred 10 dnevi, ne pa ta dan, je bil pa

tiho.Verjamem tudi, da ga odgovora ne bom dobil.

Sem pa naslednji dan pisal eni nemški firmi glede neke opreme in delov. Zelo podroben

opis (mere in vse kar sem želel vedeti) opreme sem dobil naslednji dan zjutraj. Še

isti dan sem naročil željeno.

paris2;

tudi meni so rekli, da naj grem raje v A v Louis-a. In od tistega petka dalje hodim.

Nič več v tolikokrat omenjeno firmo in :headbang: .

Popravljeno . Popravil Okram
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nimam nobenih pripomb glede TC shopa.

Prvo sem poslal email in so takoj odgovorili, da imajo stvari na zalogi (btw. nikjer na netu, niti na ebayu se ni dalo še naročit-Givi), nakar sem preveril še po telefonu.

Vse je štimalo, tudi cena, no še pupust so celo dali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!