Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

No, zadeva je taka... Sem reklamiral Schuberth čelado nekaj dni nazaj. Pač mi je pihalo iz vseh strani, ker vizir ni bil dobro nastavljen. Se zgodi. V glavnem fantje v trgovini niso prav nič komplicirali. Naredili so zapisnik, jaz sem malo še pofirbcal po trgovini, čelada pa je bila ta čas popravljena. V slabih petih minutah sem iz trgovine odkorakal zadovoljen in z nasmeškom na obrazu ter čelado pod pazduho. Sedaj mi normalno tesni.

Danes sem prišel v trgovino po nove škornje. Moram priznati, da so me prijetno presenetili. V trenutku so mi zrihtali škornje, ki so kot uliti za mojo nogo (namreč, imam problem, ker imam golenico izven standardov ali pa so standardi izven mer normalne moške noge) za zelo privlačno ceno.

TC Motoshop je zame ena izmed boljših trgovin v Ljubljani in okolici. Sicer se velikokrat ustavim tam tudi kar tako malo, da pač pofirbcam, ampak, ko kaj rabim pa se skoraj vedno zapeljem najprej do njih.

Fantje se mi zdijo zelo pošteni in korektni.

p.s.

šampon za motor v prozorni beli embalaži z modrim pokrovčkom je bombastična zadeva! Lepo odstrani vse ostanke strmoglavljenih mušic, muh, čmrljev, sršenov,... pa še motor se lepo sveti. Priporočam!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

iz spletne strani: :worship: TRENDOVSKE ČELADE: Čelada nima ustreznih ECE certifikatov. V cestnem prometu jo uporabljate na lastno odgovornost, zato prodajalec ne odgovarja za morebitne poškodbe ,nastale ob neupoštevanju navodil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mislim razlagati po dolgem in počez kako bi se lahko v TC-ju bolj potrudili ali te včasih vsaj opazili v trgovini,lahko pa rečem,da če bi ti "gospodje in gospodiči" šli malo pogledat v Moto raj Radomlje,bi se lahko marsikaj naučili,je pa res,da imajo tam mogoče malo preozka vrata za tako "košato perje" teh oh in sploh gospodov in gospodičev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne mislim razlagati po dolgem in počez kako bi se lahko v TC-ju bolj potrudili ali te včasih vsaj opazili v trgovini,lahko pa rečem,da če bi ti "gospodje in gospodiči" šli malo pogledat v Moto raj Radomlje,bi se lahko marsikaj naučili,je pa res,da imajo tam mogoče malo preozka vrata za tako "košato perje" teh oh in sploh gospodov in gospodičev.

fantje v motoraju so res kul.....glede TCja pa odvisn...enkrt sm reku, da nikol vec ne pridm, ceprov drugic pa je blo drgac, tko da zgleda odvisn od vremena..;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Same dobre izkušnje. V TC-ju sem kupu skor vso opremo, dobu kr uredu popuste. Pa tud prodajalci so se mi zdeli nadvse prijazni (al pa jst nimam tok visokih standardov kar se postrežbe tiče).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Danes sem se tudi jaz oglasil v TCju, sem šel gledat za novo čelado.

Tako kot vedno, moram tudi tokrat pohvalit, zelo prijazni, če se prav spomnim me je postregel Boštjan, lepo razložil vse kar je potrebno vedet o čeladi, ki me je zanimala, dal za probat par čelad in na koncu tudi ponudil nekaj popusta. Sem se lepo zahvalil za prijaznost in razložil, da me mikajo tisti njihvi novoletni popusti, ker se mi ne mudi z nakupom :)

Je pa res, da se zna zgodit, da takrat ne bo več željene grafike v moji velikosti, tako da moram še mal pretuhtat kolk mi je pomembna barvna kombinacija, oziroma če se mi splača čakat do takrat, al dat par € več in vzet željeno grafiko.

No kakorkoli že, v TC se vedno rad vrnem, ker imam res same dobre izkušnje, tako da se mi zdi na mestu, da jih pohvalim tudi tu na forumu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jure si me spomnil da moram tudi jaz pohvalit Boštjana, ki me je prijšnji teden postregel v tc-ju ko sem kupoval nove škornje in hlače.

In rečem lahko da je eden najboljših če ne kar najboljši prodajalec kar sem jih srečal . Res razloži vse kar te zanima, zna svetovati in se razume v stvari ki jih prodaja. Z gotovostjo lahko rečem da se bom v tc še vrnil.:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res razloži vse kar te zanima, zna svetovati in se razume v stvari ki jih prodaja.

To naj bi bilo samoumevno pravilo in ne nek poseben enkraten dogodek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz nimam z njimi slabih izkušenj. Nisem sicer pogosto tam (rokavice, škornje, nekaj "kozmetike"), ampak ko sem bil, so se mi posvetili in znali pomagat ...Skratka, jaz jim dam plus.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

JUUUPIIII

Čestitka je že prišla..kupon za 25% popusta :D :D Pa še prej začnejo to leto..a niso ponavadi štartali 15. Decembra? Ker tokrat majo že od 10. dalje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee suprca...Tud jst dubu, tko kot vsako leto, na žalost ne bom letos nč kupu tm, ker je par stvari drugih v planu, tko da če kdo rabi mu jo z veseljem odstopim... :whistle::whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee suprca...Tud jst dubu, tko kot vsako leto, na žalost ne bom letos nč kupu tm, ker je par stvari drugih v planu, tko da če kdo rabi mu jo z veseljem odstopim... :whistle::whistle:

je že šou hehehe :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kaki zahtevni kupci ste to vi, ampak jaz ponavadi ko kaj rabim(ponavadi vem že v naprej kaj) grem tja in so mi zmeri znali pomagat. Če ti pa kdo omeni da je dobro ker vozijo v motogp pa pač se mal nasmeješ pa je, bolš to ko da reče da je zanč :D.

Sicer kupona mi še nkol niso poslal(mislem da sem se sam enkrat vpisu), ampak če sem kaj rabil ni blo problema za popust.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še neki. A ni mal čudno da se skoz eni in isti pojavljajo v temi o TCju s pohvalami. Človek pomisli a so eni res toliko omejeni umsko in telesno da se ne znajo sprehoditi do konkurence kje iste zadeve ponujajo za manj denarja in veliko bolj profesionalno se ti posvečajo. Jooooooooooooooooooooooooooj TC! BOLI GLAVA :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!