Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Jest pa bi pohvalu tokrat... Kolega je vcer kupoval pr njih in sem bil zravn, za firbc. Tip se je maksimalno potrudu, sel 2x iskat cevlje in 1x jakno v zgorn stuktrance_40_thumbup.gif (zarad stevilk), povedal o cevljih velik koristnih stvari... Na konc je kolega kupu neke kevlarske hlace in cevlje nad gleznjem (oboje neka poletna oprema) in sel zadovoln iz trgovine.. Sej res, pedenal ga je Bostjanworship.gif ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kakšni so tvoji standrdi, ampak če gre prodajalc dvakrat po štengah iskat drugo številko in pove kaj sploh prodaja, se meni zdi to čisto normalno in pričakovano ter ne nek poseben trud potreben klanjanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kje drugje dobiš ceneje trance_19_hmm.giflahko tudi na PM whistle.gif

nič ni bilo PM headbang.gif jebeš TC vedno me nafukajo worship.gif še vedno hodim k njim in bom tudi hodil trance_25_naughty.gif so bili prijazni. So celo zaradi mene šli v centralno skladišče in mi prinesli čevlje po meri trance_07_beerchug.gif kaj naj rečemtrance_19_hmm.gif še vedno bom hodil k njim in pustil tam nekaj denarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem kakšni so tvoji standrdi, ampak če gre prodajalc dvakrat po štengah iskat drugo številko in pove kaj sploh prodaja, se meni zdi to čisto normalno in pričakovano ter ne nek poseben trud potreben klanjanja.

Glavno je, da je kolega vedu kaj kupuje, prodajalc pa je vedu kaj prodaja. S takim namenom moras it v trgovino, ne pa tko kot velikokrat pocnemo, gres pac mal pogledat in te noben ne povoha, pol pa se pizdimo tle.

Se enkrat, tip se je potrudu, ce bi tud mene tako obravnaval bi sigurn kupu kaj pri njih (doloceno stvar)... Sicer pa bom v kratkem sprobal..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne pa tko kot velikokrat pocnemo, gres pac mal pogledat in te noben ne povoha, pol pa se pizdimo tle.

To se pa čisto strinjam, če si mutast pol ni prodajalec kriv da te pač ni "povohal". Imajo verjetno dosti firbcev vsak dan in se jim verjetno že ne da vsakega oblajat, velik strank pa tudi rajši vidi da jih pri miru pustiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

hmm, ali vam bodo pri trgovcu, ki prodaja več blagovnih znamk motornih koles priporočili tisto motorno kolo, skuter ali pač kaj drugega kar vam najbolj ustreza, ali tisto, pri čemer bodo ali dolgoročno ali kratkoročno čimveč zaslužili?

meni pa se ta način postrežbe ne dopade...

moj pogled na to je tak, da po moje ne moreš biti dostojen zastopnik yamahe, če imaš v salonu še suzukija, kawasakija in dukatija.

prav tako ne moreš biti dostojen zastopnik dukatija, če imaš v salonu še yamahe, suzukije in kawasakija. in tako naprej...

meni se to zdi neka vrsta prostitucije, nehigieničen način prodaje, ki kar kliče po nefer načinu dela...

konkurenca mora biti zdrava in poštena!!!

p.s.: pač, moje osebno menje, izraženo na podlagi osebnih večletnih izkušenj; lahko pa se tudi upravičeno nestrinjate z menoj... do tega imate celo ustavno pravico...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm, ali vam bodo pri trgovcu, ki prodaja več blagovnih znamk motornih koles priporočili tisto motorno kolo, skuter ali pač kaj drugega kar vam najbolj ustreza, ali tisto, pri čemer bodo ali dolgoročno ali kratkoročno čimveč zaslužili?

Glede motornega kolesa mi prodajalec nima kaj "priporočat". Kupim tisto znamko/model, ki je meni všeč :D

Lahko mi priporoča pri določenih kosih opreme, pa še to takrat, ko ga sam "vprašam oz prosim" za mnenje med enim in drugim...a izbira je še zmeraj moja.

PS....Samo moje mnenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

frips, se strinjam, saj pri meni je enako... pač pripadam generaciji, ki se o zadevah najprej prepriča na internetu, prek forumov, prek ostalih virov informacij.

opisana zadeva dobi smisel v primeru predhodno nepodučenih strank, katerih pač ni zanemarljivo malo!

je pa to debata za novo temo... tako da s tem in o tem se s tu umikam...

l.p.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

frips, se strinjam, saj pri meni je enako... pač pripadam generaciji, ki se o zadevah najprej prepriča na internetu, prek forumov, prek ostalih virov informacij.

opisana zadeva dobi smisel v primeru predhodno nepodučenih strank, katerih pač ni zanemarljivo malo!

je pa to debata za novo temo... tako da s tem in o tem se s tu umikam...

l.p.

Spoštovani,

Strinjam se z vašim pogledom in ravno zato smo se odločili za način, ki je vpeljan po novem. V obstoječem salonu na Leskoškovi bomo vršili prodajo dveh izbranih znamk, v katerih vidimo največji potencial in sicer Suzuki (ki je bil do danes v ljubljanski regiji povsem zanemarjen in potisnjen v kot) in Kawasaki. Kot ste sami opisali, tako do problema pristranskosti v prodaji ne bo več prihajalo - nesmiselno je prodajati vse blagovne znamke, saj kupec lahko izgubi zaupanje v korektnost prodajalca. V prihodnosti se bomo po vsej verjetnosti lotili prodaje še drugih znamk, vendar pa se to ne bo odvijalo v istem salonu.

Kar podobni pogledi, kajne?

Lp

Rado

TC Moto shop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rado, zahvaljujem se za pošten odgovor...

toda...

salon z istim lastnikom na drugi lokaciji ne reši problema, katerega sem izpostavil...

želja po čimvečjem zaslužku pač naredi svoje... jebiga...

motorna kolesa in avte rad kupujem tam, če je to le mogoče, kjer se poistovetijo z zgolj in samo eno znamko. da živijo zanjo... saj veste, tisti dober občutek pripadnosti!

kot sem že omenil; spodbujam in podpiram zdravo konkurenco, prostitucije na trgu ponudbe pač ne... zato, ker dolgoročno to ni zdravo!!! predsvem za mene kot kupca ne...

še enkrat hvala in lep pozdrav!

p.s.: upam, da me zaradi tega pisanja ne boste okoli kepe, ko naslednjič kaj kupim v vaši trgovini... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Mam eno vprašanje:

jest k sm pr njih lanskoleto kupu dvodelni pajac pa čelado (skupna cena 855) a bi mi lahko dal kej gotovinskega popusta?

zdejle sm tole študirov, pa se mi zdi fer da bi loh kej dal, če sm jim prnesu tok gotovine in premišlujem za nakup rokavic in škornov, če nej sploh grem še kej ke kupt... sicr se mi je prodajalec takoj posvetu to ne morm rečt nič, za popust pa nism nč vedu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam eno vprašanje:

jest k sm pr njih lanskoleto kupu dvodelni pajac pa čelado (skupna cena 855) a bi mi lahko dal kej gotovinskega popusta?

zdejle sm tole študirov, pa se mi zdi fer da bi loh kej dal, če sm jim prnesu tok gotovine in premišlujem za nakup rokavic in škornov, če nej sploh grem še kej ke kupt... sicr se mi je prodajalec takoj posvetu to ne morm rečt nič, za popust pa nism nč vedu

Bom reku tako; priložnost zamujena vrne se nobena ali pa beseda ni konj.

Sam se najbrž ne bo ponuju da ti da popust če ne boš nič reku je pa res da na nekatere stvari pa mu tudi ni treba dat popusta, recimo na zadeve ki se dobro prodajajo.

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

V TC-ju sem pred potjo v Iran kupil nove letne rokavice FIRST. Take prepišne da ne švicaš v tace ko sonce ogreje ozračje nad 25 stopinj.

Super rokavice kar se uporabnosti tiče samo kaj ko so se začele trgati in cufati že po dveh tednih uporabe. Sprva malo potem pa so luknje postajale vse večje, del nad zapestjem pa se je skoraj odtrgal stran.

Ker se meni to nekako ne zdi normalno sem jih nesel nazaj v reklamacijo pa so me gledal kot da bi z lune prletu. Prva izjava ki sem jo dobil je bila da so pač rokavice samo 35 EUR in da ni kaj dosti za pričakovat. Jebemu mast kaj bom zdej 5 parov na sezono zamenjal al kaj?

No ja pol je šefe vzel zadevo v roke in strokovno ugotovil da so se strgale medtem ko sem jih natikal na roke. No ja nekako jih moram gor dobit al ne. Že že pravi samo malce bolj nežno bi bilo treba z njimi in da naj na reklamacijo ne računam. Dobil sem tak občutek kot da sem jaz kriv da oni prodajajo nekvalitetno robo. Imel enak tip rokavic od večih proizvajalcev, tudi za pol manj denarja pa so zdržale precej več časa.

Za pultom so me pa gledal kot tahujšega kriminalca ker sem si drznil podat kritiko na njihove izdelke. Pustil sem jim rokavide tam ker takega šrota nimam kaj rabit, če se strgajo že pri natikanju me sploh ne zanima kaj se zgodi ko pridejo v stik z kakšno bolj grobo zadevo.

Očitno spet kos opreme ki je dober le za dva do tri letne izlete na kavo v Portorož.

Če pa fantom v TC-ju do popolne sreče manjka le mojih 35 EUR za katere so me nategnili kot staro elastiko pa tud prav, jim jih prinesem še 35 če jim gre tako na tesno. Škoda mojih živcev da se tam pregovarjam z njimi in tulim po trgovini. Pač bomo stvari kupovali drugje...niso edini.

Meni so spet samo dokazali, da je stranka za njih car dokler troši denar, ko pa gre kaj narobe se je..i kot veš in znaš. Bognedaj da bi pri njih kupil čelado ali kaj podobnega pa bi potem potreboval kak servis ali rezervni del...ne vem kako to pri njih pelje.

Skratka TC MOTOSHOP :BUA: Ne priporočam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej za xeno probam še nove baterije pa če bo še zmeraj vriskala vsepovprek jo tud dobijo nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej za xeno probam še nove baterije pa če bo še zmeraj vriskala vsepovprek jo tud dobijo nazaj.

Sem že probal s tanovim setom baterij isti šmorn, nič boljše tko da ne priporočam, takle mamo.wallbash.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V TC-ju sem pred potjo v Iran kupil nove letne rokavice FIRST. Take prepišne da ne švicaš v tace ko sonce ogreje ozračje nad 25 stopinj.

Super rokavice kar se uporabnosti tiče samo kaj ko so se začele trgati in cufati že po dveh tednih uporabe. Sprva malo potem pa so luknje postajale vse večje, del nad zapestjem pa se je skoraj odtrgal stran.

Ker se meni to nekako ne zdi normalno sem jih nesel nazaj v reklamacijo pa so me gledal kot da bi z lune prletu. Prva izjava ki sem jo dobil je bila da so pač rokavice samo 35 EUR in da ni kaj dosti za pričakovat. Jebemu mast kaj bom zdej 5 parov na sezono zamenjal al kaj?

No ja pol je šefe vzel zadevo v roke in strokovno ugotovil da so se strgale medtem ko sem jih natikal na roke. No ja nekako jih moram gor dobit al ne. Že že pravi samo malce bolj nežno bi bilo treba z njimi in da naj na reklamacijo ne računam. Dobil sem tak občutek kot da sem jaz kriv da oni prodajajo nekvalitetno robo. Imel enak tip rokavic od večih proizvajalcev, tudi za pol manj denarja pa so zdržale precej več časa.

Za pultom so me pa gledal kot tahujšega kriminalca ker sem si drznil podat kritiko na njihove izdelke. Pustil sem jim rokavide tam ker takega šrota nimam kaj rabit, če se strgajo že pri natikanju me sploh ne zanima kaj se zgodi ko pridejo v stik z kakšno bolj grobo zadevo.

Očitno spet kos opreme ki je dober le za dva do tri letne izlete na kavo v Portorož.

Če pa fantom v TC-ju do popolne sreče manjka le mojih 35 EUR za katere so me nategnili kot staro elastiko pa tud prav, jim jih prinesem še 35 če jim gre tako na tesno. Škoda mojih živcev da se tam pregovarjam z njimi in tulim po trgovini. Pač bomo stvari kupovali drugje...niso edini.

Meni so spet samo dokazali, da je stranka za njih car dokler troši denar, ko pa gre kaj narobe se je..i kot veš in znaš. Bognedaj da bi pri njih kupil čelado ali kaj podobnega pa bi potem potreboval kak servis ali rezervni del...ne vem kako to pri njih pelje.

Skratka TC MOTOSHOP trance_39_thumbdown.gif Ne priporočam.

Po mojih izkušnjah v tej trgovini je bolje prodati motor in hoditi peš, kot pa se živcirati z njihovimi trgovci!

Kot sem se prepričal, pa sami trgovci ne morejo prav veliko storiti, ker "RIBA" očitno smrdi pri glavi!!!!!!!!!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz vam svoje slabe izkušnje z nimi raje sploh ne opišem, ker mi že sama misel na to dviguje pritisk, pa tudi ni mi za pranje umazanega perila na tem forumu. Lahko rečem, da so se mi zelo zasrali.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jst mam rokavice za 15eur iz Louisa(pac za moje potrebe so ok), pa mi drzijo drugo sezono brez da bi sel kaksen siv.

O TC motoshop pa bi mogoce samo to dodal, ko sem pac bil primoran poslusat reklamacijo neke stranke, ker je imela malce glasen pristop :)

Slo se je za skuter nevemkatere kitajske znamke, ki so mu ga prodali, slabo leto nazaj in je ze vec kot pol leta na "uradnem" servisu. Seveda je dec cist znoru, ker niti 300km ni naredil z njim, skuter pa se vedno na popravilu.

Mislim, da si tako podjetje kot je TC ne bi smelo privoscit prodaje dolocenih nizkocenovnih izdelkov, samo zato, da se roba prodaja, in raja kupuje.

No, ja nekej je dnarja :)

TRGOVSKI CENTER TIVOLI - MOTO SHOP d.o.o., trgovina na debelo in drobno, proizvodnja, uvoz-izvoz Ljubljana

Osnovni finančni podatki

Čisti prihodki od prodaje 2.729.032 EUR

Čisti dobiček ali izguba obračunskega obdobja 158.840 EUR

Vir: AJPES - podatkovna baza letnih poročil 2008

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da si tako podjetje kot je TC ne bi smelo privoscit prodaje dolocenih nizkocenovnih izdelkov, samo zato, da se roba prodaja, in raja kupuje.

Takšno podjetje kot je TC? Kaj bi naj le-to pomenilo - to podjetje je eno najslabše zorganiziranih, eno najslabše kar se kadrov tiče, eno najslabše kar se stika z dobavitelji tiče...torej ni ravno izjemno dobro podjetje in si še kako sme dovoliti tako robo - si kar si in to tud prodajaš, ker druga itak ne moreš, žal.

ajd

Popravljeno . Popravil suhi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!