Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Pa še neki. A ni mal čudno da se skoz eni in isti pojavljajo v temi o TCju s pohvalami. Človek pomisli a so eni res toliko omejeni umsko in telesno da se ne znajo sprehoditi do konkurence kje iste zadeve ponujajo za manj denarja in veliko bolj profesionalno se ti posvečajo. Jooooooooooooooooooooooooooj TC! BOLI GLAVA headbang.gif

Pa tud cudno je, da eni in isti tarnajo, kako so jih znova nategnil.. Treba je do konkurence, ja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še neki. A ni mal čudno da se skoz eni in isti pojavljajo v temi o TCju s pohvalami. Človek pomisli a so eni res toliko omejeni umsko in telesno da se ne znajo sprehoditi do konkurence kje iste zadeve ponujajo za manj denarja in veliko bolj profesionalno se ti posvečajo. Jooooooooooooooooooooooooooj TC! BOLI GLAVA :headbang:

Meni ni tukaj nič čudnega.. Motorist sem že nekaj časa, kupil sem že kar nekaj kosov opreme, zase in za druge, bil sem že v večini Slo moto štacun, službeno sem kar nekaj časa imel redne poti v Nemčijo in sem tudi tam obiskal par zanimivoh trgovin, Polo, Louis in HG že itak, pa sem vseeno kar par kosov v TCju kupil, ker se je najbolj splačalo. Jaz z njimi nimam nobenih slabih izkušenj, pa nisem popolni laik kar se moto opreme tiče.. Do mene so bili vedno prijazni, če te kaj zanima vprašaš, če kdo kakšno stvar preveč pohvali, vzameš z rezervo, gre le za trgovca in trgovino in to je to..

Je pa dejstvo, da se ene stvari pri njih enostavno splača kupovat. Če vzamemo za primer Shark čelade, so v TCju bistveno cenejše kot npr v avstriji in nemčiji.

konkreten primer: Shark RSI Karma pri v priljubljeni trgovin FC-Moto : http://www.fc-moto.de/epages/fcm.sf/de_DE/?ObjectPath=/Shops/10207048/Products/Shark-RSI-Karma-White/SubProducts/Shark-RSI-Karma-White-0001

Čelada je v akciji, znižana za 35% in nanese cena 240€. Za to identično čelado v TCju s trenutnim 25% popustom (torej 10% manjši popust) odšteješ 219€.. In tudi drugje je situacija s cenami Shark čelad podobna, ajde se da dobit na ebayu ali v kakšni trgovini kjer odprodajajo zadnje modele tudi ceneje, ampak splošne cene so v TCju bistveno bolj ugodne kot druge..

Podobna štorija je npr s Xena ključavnicami, če primerjamo cene TC - Austria, Nemčija..

Potem Oxtar (zdejšni TCX) je bil tudi pri njih načeloma bolj ugoden pri njih kot drugje (izvzete razne mega akcije zadnjih kosov v kakšni čudnih št..) Ne vem kako je sedaj s TCXom, ker ne spremljam, ampak prej se je splačalo.

Skratka jaz ne bi rekel, da je TC slaba trgovina, daleč od tega. Kar se mene tiče imajo izbiro dobro, dobi se kvalitetne izdelke pri njih, in sploh s novoletnem času, so tudi cene dobre, pa tudi vmes so velikokrat kakšne akcije. Se pa seveda vedno najde kakšna trgovina, ki lahko konkretni izdelek ponuja bolj ugodno, če jo najdeš, pač kupiš tam :)

Jaz vem, da sem za to Shark čelado precej pregeldal po interentu in dejansko se mi najbolj splača it v TCja in nabavit. Za dobro ceno bo ogromno izbire, pa še zraven so, če bo treba kdaj uveljavljat 5 letno garancijo.

Pa ne pišem to zato, da bi jih hotel nekaj pretirano hvalit, ne poznam nobenga od tam, niti nimam nič od tega :) Prav tako čisto verjamem, da nimate vsi dobrih izkušenj z njimi.. Ampak tako slabi pa spet niso, jaz in moji kolegi smo načeloma vsi zadovoljni z uslugami in ponudbo tam.

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa tud cudno je, da eni in isti tarnajo, kako so jih znova nategnil.. Treba je do konkurence, ja...

ZNOVA???

Meni je bilo dovolj enkrat! Za celo življenje. TC je za mene zdaj še le zelo grd spomin za katerega ne šparam slabih besed. Za konec te podpiram treba je do konkurence da dobiš obljubljeno :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Jure: Praviš da si kar neki časa motorist. Zakaj še vedno kupuješ Shark? Imel sem jo in jo po manj kot v eni sezoni razfuk... Kupil sem jo v TCju še takrat ko sem redno kupoval pri njih. Moja zamera ni čelada ampak motor za katerega so me nategovali skoraj tri mesece in nategnili na rojstni dan. TC :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj Shark? Enostavno zato, ker zadnjih 5 let vozim Shark in sem čisto zavdovoljen. In ker mi Shark RSI sede na glavo tako, kot da bi bila narejena po njej, bistveno bolje kot razne X-lite, XR-1000, itd..

Kar se mene tiče Shark čelade niso slabe, pa tudi ravno ena leva firma ni, glede na to da imajo, če se ne motim, 3 riderje v Moto GP + kar ene par v nižjih klasah. Samo dobro, to itak nima veze, važno je da na glavo sede, tu je pa Shark zame zakon :)

Drugače pa sej pravim, čisto verjamem, da imate nekateri tudi slabe izkušnje, ampak to še ne pomeni, da je pa trgovina na splošno zanič, za to kar jaz tam kupujem so super..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še neki. A ni mal čudno da se skoz eni in isti pojavljajo v temi o TCju s pohvalami. Človek pomisli a so eni res toliko omejeni umsko in telesno da se ne znajo sprehoditi do konkurence kje iste zadeve ponujajo za manj denarja in veliko bolj profesionalno se ti posvečajo. Jooooooooooooooooooooooooooj TC! BOLI GLAVA :headbang:

Mi lahko kje drugje dobiš ceneje :hmm:lahko tudi na PM :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Jure: Praviš da si kar neki časa motorist. Zakaj še vedno kupuješ Shark? Imel sem jo in jo po manj kot v eni sezoni razfuk... Kupil sem jo v TCju še takrat ko sem redno kupoval pri njih. Moja zamera ni čelada ampak motor za katerega so me nategovali skoraj tri mesece in nategnili na rojstni dan. TC trance_26_nono.gif

In pol men napises, da si tam enkrat bil.... Sorry, ampk neki se ne ujema.. Da ne bo pomote: Tud sam sem tam samo enkrat bil...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo slučajno kdo imel viška tale kuponček - bi se priporočal :blush: (menjam za :beer2: al pa dva)

Sem že dobil po pošti, očitno pa fantje iz TC-ja le niso pozabli name - HVALA :worship: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebenti, ziher so ti še mojga po pomiti poslali trance_25_naughty.gifheadbang.gifheadbang.gif

niso.. edin če se ne pišeš Mausić... eden je za mamico.. eden je za očija.. eden je pa zame :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ZNOVA???

Meni je bilo dovolj enkrat! Za celo življenje. TC je za mene zdaj še le zelo grd spomin za katerega ne šparam slabih besed. Za konec te podpiram treba je do konkurence da dobiš obljubljeno :winkiss:

Pa še kr nisi prebolu ... so te moral pa res globoko ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobil čestitko za prihajajoče praznike in srečno leto 2010 - lepa vsakoletna gesta - ... in meni je to prav tako "pomembno" kot še istočasni "kupon za popust" .... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj ste tko zapeli za te kupone? Pač lepa marketinška poteza da oznanijo novo letni popust (kupon gor ali dol).

Fantje..Hvala za lepe želje, srečno in veliko uspeha tudi Vam.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej kupon ni važen, važen je popust, ampak ker artikli niso na splošno znižani in so na njih še vedno redne cene, je meni osebno bolj prijetno tja it s kuponom, kakor jih fehtat, če vseeno dajo po znižani ceni :)

Drugače pa sem bil danes zjutraj v tcju.. Sem imel namen nabavit čelado, pa sem potem še enkrat pomeril in ugotovil, da ni čist 100% ok.. S velikost mi je super, sam prekratka, imam brado čist napopano na prednji del. M je pa spredaj boljša, pa pri ličnicah ne stisne tako kot bi želel. Saj ne da ni sprejemljivo, ampak ni pa idealno, sploh zato ker če se mi že zdaj zdi za odtenek premalo tesno, bo ta problem samo še večji, ko se bo notranjost ulegla.. Tako da sem sedaj v precepu kaj naredit.. Mogoče bi vzel kar isti model kot imam zdaj. Moram mal prespat, pa se odločit..

Drugače pa moram pohvalit fante v Tcju so bili zelo prijazni, dali so mi za probat kar ene par čelad in prodajalec (pomoje je bil šefe) se je tudi zelo potrudil in probal v M čelado zmontirat S blaznice, da bi jo modificirali za mojo glavo, pa na žalost ni šlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S velikost mi je super, sam prekratka, imam brado čist napopano na prednji del. M je pa spredaj boljša, pa pri ličnicah ne stisne tako kot bi želel.

a je bla M velikost iz skladišča al tam iz police? ker mogoče je bla pred tem že na 150ih glavah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bla je iz police, ampak sem jih probal več in je ista pašta.. Pa tut ni blo videt, da bi bla kaj boga, tako da če jo je par glav tako pretegnilo, kaj bo šele z redno uporabo :) Pomoje je enostavno večja školka pri velikosti M pri tem modelu kot pri moji, oziroma drugače oblikovana notranjost. Nimaš kej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Je kdo že kupil in stestiral ta podoblačila od Sixs?Ma kdo kupon viška :?:worship:

KLIK

Maus ti si neki reko,da si to iskal...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Je kdo že kupil in stestiral ta podoblačila od Sixs?Ma kdo kupon viška trance_11_confused.gifworship.gif

KLIK

Maus ti si neki reko,da si to iskal...

Jaz sem kupu odlična stvar. Imam jo tudi za smučanje (se ne potim in lepo mi je toplo).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!