Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Mah, jst bom takole povedal: s TC Motoshop-om imam samo dobre izkušnje. Še vedno kadar sem prišel, tudi če je bila reklamacija, sem bil lepo postrežen in pošteno obravnavan. Mogoče pa je fora tudi v odnosu stranke do prodajalcev, a? Fantje so se zame vedno potrudili in so res vsi po vrsti super! Zadnjič sem tudi nesel reklamirati Berikove rokavice, ker so šle po šivih narazen in ni bilo niti najmanjšega problema. Zaenkrat lahko rečem, da bom definitivno še naprej njihova stranka.

Ne morem pa verjet, da bom to rekel, ampak MASHINA IMA PRAV! :trance_27_notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz zaenkrat samo dobre izkušnje :) Tako da z moje strani gre pohvala fantom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo vidl kako se bojo obnašal jutri ko grem nekej kupit..no, mogoče bom kupu :whistle:

slinouc :P ... to si sam zarad popusta napisu ;)

No ja... js sm z njimi zadovoljen ... ne morem jih primerjat z drugimi moto trgovinami, ker vse tam kupujem.

:naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slinouc :P ... to si sam zarad popusta napisu ;)

No ja... js sm z njimi zadovoljen ... ne morem jih primerjat z drugimi moto trgovinami, ker vse tam kupujem.

:naughty:

kaj? popust se tut dobi al kaj??????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj? popust se tut dobi al kaj??????

strici so mi povedali, da je za naou let, v TC-ju, popust :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče pa je fora tudi v odnosu stranke do prodajalcev, a?

V primerjavi z drugimi moto-trgovini imajo potemtakem v TCju res hudo smolo, da k njim hodijo samo ''zajebane'' stranke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Naj še jst dodam eno stvar, ki me je včeraj hudo zmotila pri TC motoshopu. Trenutno kupujem čelado in v TC-ju majo neki sharkovih RSF2i čelad v akciji. Ker nisem iz ljubljane in mi je malo bedno se vozit tja zato, da bi ugotovil, da nimajo prave velikosti zame, sem vzel v roke telefon in poklical. Pač če majo kakšno od teh čelad tudi v M velikosti. In nadvse prijazn prodajalc mi je rekel, da naj pridem pogledat. Pa mu razložim, da nism iz blizu, da bi za brezveze hodu tja gledat kaj nimajo. Pa mi spet razloži dečko, da bom v vsakem primeru mogu tja pridt, če mislm kupt...A bejž, ampak bom kupu, če mate ane? Če je pa tolk težko v računalnik vtipkat RSF2i, da ti fukne vn kjre velikosti majo na zalogi pol pa lahk tistih 200€ tut jst drugje zapravm.

Popravljeno . Popravil 5lamca
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj še jst dodam eno stvar, ki me je včeraj hudo zmotila pri TC motoshopu. Trenutno kupujem čelado in v TC-ju majo neki sharkovih RSF2i čelad v akciji. Ker nisem iz ljubljane in mi je malo bedno se vozit tja zato, da bi ugotovil, da nimajo prave velikosti zame, sem vzel v roke telefon in poklical. Pač če majo kakšno od teh čelad tudi v M velikosti. In nadvse prijazn prodajalc mi je rekel, da naj pridem pogledat. Pa mu razložim, da nism iz blizu, da bi za brezveze hodu tja gledat kaj nimajo. Pa mi spet razloži dečko, da bom v vsakem primeru mogu tja pridt, če mislm kupt...A bejž, ampak bom kupu, če mate ane? Če je pa tolk težko v računalnik vtipkat RSF2i, da ti fukne vn kjre velikosti majo na zalogi pol pa lahk tistih 200€ tut jst drugje zapravm.

Brez zamere kolega, sam pomoje lahko to na njihovi spletni strani preveriš če majo M velikost.

Pri RSF2i ki te zanima klikneš na velikost in lepo izveš da majo samo L in XL.

Popravljeno . Popravil musaschi64
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brez zamere kolega, sam pomoje lahko to na njihovi spletni strani preveriš če majo M velikost.

Pri RSF2i ki te zanima klikneš na velikost in lepo izveš da majo samo L in XL.

Če je njhova stran (kar je) tako aktivna kot so oni se ni ravno za zanašat na tisto kar tam piše. Sicer 5lamca - always the same story! Tak pač je, se človk navadi/razvadi/odvadi :P

ajd

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je njhova stran (kar je) tako aktivna kot so oni se ni ravno za zanašat na tisto kar tam piše. Sicer 5lamca - always the same story! Tak pač je, se človk navadi/razvadi/odvadi :P

ajd

No če mal pomislim kar si razložu, da niso ravno aktivni ali pa hitri recimo potem bi lahko pričakovali da tam piše da imajo M pa jo dejansko nimajo, ker se niso pomujali da bi to spremembo vnesli nikakor pa ne moreš pričakovati da bo zaradi njihove počasnosti ali karkoli negativnega kar imaš v mislih na internetni strani pisalo da nimajo M velikosti v resnici pa jo imajo.Razumeš? Temu se reče logika.

Kar se pa tiče jokanja nad raznimi prodajalci, če veš kaj bi rad potem to tudi kupiš ne pa da kupiš kar ti prodajalec (po možnosti še študent) uturi, potem se lahko buniš samo nase.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm kupu pri njih že škornje, in za punco kombinezon ter škornje... sem zelo zadovoljen z njihovim odnosom, res prijazni, svetujejo in z njmi še nisem imev težav. upam da bo tako tudi ostalo smile.gif

edina stvar ki me je motila je bila 2 mesca nazaj, ko so mi za vrat dihali vsi v trgovini ko sem si ogledoval motorje in opremo... počutil sem se kot da me zasledujejo kriminalisti... trance_39_thumbdown.gif

sam sem biv prejšnji teden spet in so se poboljšali tongue.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če mal pomislim kar si razložu, da niso ravno aktivni ali pa hitri recimo potem bi lahko pričakovali da tam piše da imajo M pa jo dejansko nimajo, ker se niso pomujali da bi to spremembo vnesli nikakor pa ne moreš pričakovati da bo zaradi njihove počasnosti ali karkoli negativnega kar imaš v mislih na internetni strani pisalo da nimajo M velikosti v resnici pa jo imajo.Razumeš? Temu se reče logika.

Kar se pa tiče jokanja nad raznimi prodajalci, če veš kaj bi rad potem to tudi kupiš ne pa da kupiš kar ti prodajalec (po možnosti še študent) uturi, potem se lahko buniš samo nase.

Vem ja kaj želiš povedat - sm sam še potem 1x svojo poved prebral in se je dalo tudi tako razumet :P jebiga, pa ta slovenščina :) hehe

Sicer pa glede jokanja nad prodajalci - če taki kot ti in jz in podobni (podučeni kupci) pridemo v trgovino in tam imajo izdelke naših velikosti in mi točno vemo kaj želimo, samo še vzamemo in adijo. V tem primeru je vseeno kakšni so prodajalci, študentje, zdolgočaseni ateti brez spoštovanja do mlajših, specializirani profiči...ker nam itak nihče nič ne mora dopovedat in bomo vzeli točn tist po kar smo prišli. Kaj pa v primeru, ko pride navaden laik nabavlat opremo ali katerokoli drugo reč? On pa bi pač bil izjemno vesel spoštljivega odnosa, podučenih prodajalcev, katerim ni na prvem mestu nategniti in pobegniti, temveč dati tisto kar kupec res potrebuje... A res tudi v tem primeru ni pomembno kakšen je prodajalec? Pač živimo v dokaj dinamičnem in aktivnem svetu in nimamo časa vsi za vse in zato potrebujemo dobre, podučene prodajalce, ki znajo odgovarjat na naša vprašanja, ki so se pripravljeni potrudit za nas...ne pa takšne in drugačne lenobe!

Druga reč (zakaj mora bit prodajalec dober) je pa ta, da če nekaj reče da bo, potem tudi tako mora bit. To je edini način, da se ime firme ohrani v luči v kakršni je. V kolikor se nekajkrat pripetijo reči, kot so se npr. meni (z raznoraznimi pošiljkami, ki jih nikoli ni blo - še danes čakam na čelado izpred 2.5 let :P hehe, s trditvami, da imajo točno ta model in št. na zalogi, da naj kr pridem - pa seveda tega sploh ni bilo...).

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil danes tam, preizkušal, našel, kupil (dobra cena), že takoj oblekel, tudi preizkusil, zadovoljen, be back for some more..

Men je u redu trgovina..lahko bi mel še kako stvar za Morinija :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če mal pomislim kar si razložu, da niso ravno aktivni ali pa hitri recimo potem bi lahko pričakovali da tam piše da imajo M pa jo dejansko nimajo, ker se niso pomujali da bi to spremembo vnesli nikakor pa ne moreš pričakovati da bo zaradi njihove počasnosti ali karkoli negativnega kar imaš v mislih na internetni strani pisalo da nimajo M velikosti v resnici pa jo imajo.Razumeš? Temu se reče logika.

Kar se pa tiče jokanja nad raznimi prodajalci, če veš kaj bi rad potem to tudi kupiš ne pa da kupiš kar ti prodajalec (po možnosti še študent) uturi, potem se lahko buniš samo nase.

S tem se čist strinjam... Ampak, recimo, da so dobili še kakšno čelado M velikosti pa strani še niso ažurirali... Pač nimam kej zgubit, če pokličem in vprašam...Prodajalc, če pa se že gre prodajalca, naj se gre ornk. Da se na lep način povedat, da majo samo tiste velikosti, ki so na njihovi strani. Ne pa, da ves zatežen začne utrujat, d bom itaq mogu tja pridt če hočm kej met...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem se čist strinjam... Ampak, recimo, da so dobili še kakšno čelado M velikosti pa strani še niso ažurirali... Pač nimam kej zgubit, če pokličem in vprašam...Prodajalc, če pa se že gre prodajalca, naj se gre ornk. Da se na lep način povedat, da majo samo tiste velikosti, ki so na njihovi strani. Ne pa, da ves zatežen začne utrujat, d bom itaq mogu tja pridt če hočm kej met...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani

Kadar gre za nakup čelade, vam svetujem, da se vseeno oglasite pri nas ter čelado sprobate, saj se čelade tudi po številkah po različnih tipih čelad iste znamke razlikujejo (kaj šele po različnih znamkah). Človek naroči zadeve po internetni trgovini v upanju, da ne bo po nepotrebnem potratil časa za obisk pri trgovcu, a v praksi lahko potem, ko blago prevzame (ravno v primeru nakupa čelad, škornjev in oblačil), pride do razočaranja. Številka npr. ne ustreza, da pa je stvar lahko še bolj tragična, pa za zamenjavo trgovec v trgovini nima večje ali manjše številke (karikiram, da ne bo pomote, pri nas so zaloge velike).

Torej, to je samo nasvet, da se v primeru prej opisanih artiklov oglasite pri nas, v primeru pa, da insistirate na tem, da vam čelado pošljemo, jo bomo pač poslali. Drugo je, kadar naročate izdelke kot so deli za motor npr. Rizoma, Ermax, Givi, SW Mottech, tank nalepke, nalepke za platišča in še in še, pri tovrstnih zadevah torej ne pride do razočaranj.

Lp

Rado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se razumemo, jaz spadam med vaše zelo zadovoljne stranke :)

Ampak kolikor sem razumel je bil problem v tem, da je stranka po telefonu želela zgolj preprost, da ali ne, ali je ta velikost na zalogi ali ne. Res je v vsakem primeru treba čelado prej probat, vendar je dandanes tako, da se veliko kupcev pred nakupov informira o zadevi. Marsikdo je lahko čelado že prej kdaj probal, mogoče je kje drugje imel na glavi isti model in je že skoraj odločen da bi to vzel, zanima ga samo če je takšna številka na voljo, da se ne bi brezveze peljalal tako daleč.

V tem primeru se moram strinjat z uporabnikom 5lamca. Če pokličeš v trgovino in vprašaš po zalogi, je korektno, da dobiš točen odgovor. Saj to danes v dobi računalnikov res ni težko. Prav je, da trgovec opozori, da bo pri nakupu v vsakem primeru dobro prit tja in zadevo probat, ampak kljub temu je precej neprijetno se nekam daleč peljat, da potem ugotoviš, da tega sploh nimajo. Jaz se tudi prej vedno pozanimam po telefonu, da si ne delam nepotrebnih poti.

Drugač pa bodte fajn še naprej, moje izkušnje so ble zmer dobre :)

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma super so, jaz sem danes šel kupit windstoper majico, sem vprašal a mate? je reku mamo, a lahko probam? je reku lahko, sem videl ter probu ugotovu da mi paše in kupil.

Če sem se nafuku sem sam kriv.

Popravljeno . Popravil musaschi64
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da se razumemo, jaz spadam med vaše zelo zadovoljne stranke :)

Ampak kolikor sem razumel je bil problem v tem, da je stranka po telefonu želela zgolj preprost, da ali ne, ali je ta velikost na zalogi ali ne. Res je v vsakem primeru treba čelado prej probat, vendar je dandanes tako, da se veliko kupcev pred nakupov informira o zadevi. Marsikdo je lahko čelado že prej kdaj probal, mogoče je kje drugje imel na glavi isti model in je že skoraj odločen da bi to vzel, zanima ga samo če je takšna številka na voljo, da se ne bi brezveze peljalal tako daleč.

V tem primeru se moram strinjat z uporabnikom 5lamca. Če pokličeš v trgovino in vprašaš po zalogi, je korektno, da dobiš točen odgovor. Saj to danes v dobi računalnikov res ni težko. Prav je, da trgovec opozori, da bo pri nakupu v vsakem primeru dobro prit tja in zadevo probat, ampak kljub temu je precej neprijetno se nekam daleč peljat, da potem ugotoviš, da tega sploh nimajo. Jaz se tudi prej vedno pozanimam po telefonu, da si ne delam nepotrebnih poti.

Drugač pa bodte fajn še naprej, moje izkušnje so ble zmer dobre :)

OK, v bližnji prihodnosti bomo tudi to uredili, mislim, da bomo vsa povpraševanja vezali na eno tel. št. torej eno osebo, ki bo skrbela za to, da bodo stranke pravilno poinformirane. Tudi mene najbolj moti, če kdo od nas poda stranki, ki je npr. iz Maribora, napačno stanje zaloge, popolnoma razumem jezo (res ni takšnih primerov veliko, ampak če je eden, je ta preveč. Torej, samo še malček počakajte, pa upam, da bodo takšne napake onemogočene.

Lp

Rado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OK, v bližnji prihodnosti bomo tudi to uredili, mislim, da bomo vsa povpraševanja vezali na eno tel. št. torej eno osebo, ki bo skrbela za to, da bodo stranke pravilno poinformirane. Tudi mene najbolj moti, če kdo od nas poda stranki, ki je npr. iz Maribora, napačno stanje zaloge, popolnoma razumem jezo (res ni takšnih primerov veliko, ampak če je eden, je ta preveč. Torej, samo še malček počakajte, pa upam, da bodo takšne napake onemogočene.

Lp

Rado

Rado, če boste tako nadaljevali me boš prepričal, da ste se res spremenili glede na katastrofo iz 2008.

Še mal pa bom rabil motor za ženo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo pametno da berejo pohvale in pritožbe ter se v tc-ju popravljajo,namreč tudi mene so kaki 2 leti nazaj razočarali in odvrnili da bi še kdaj šel tja. Šlo se je pač za nekorekten pristop do stranke ob nakupu nekaj artiklov,podrobnosti pa niso važne. Če bo več pozitivnih komentarjev o boljšem stanju se pa bom še kdaj zglasil v tc-ju, upam da z več sreče.

Lp TRacing

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rado, če boste tako nadaljevali me boš prepričal, da ste se res spremenili glede na katastrofo iz 2008.

Še mal pa bom rabil motor za ženo...

Ghibli, verjemi mi, da nam boš vlil veselja, če te bomo uspeli prepričati, da se odloči za nakup pri nas.

Lp

Rado

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani

Kadar gre za nakup čelade, vam svetujem, da se vseeno oglasite pri nas ter čelado sprobate, saj se čelade tudi po številkah po različnih tipih čelad iste znamke razlikujejo (kaj šele po različnih znamkah). Človek naroči zadeve po internetni trgovini v upanju, da ne bo po nepotrebnem potratil časa za obisk pri trgovcu, a v praksi lahko potem, ko blago prevzame (ravno v primeru nakupa čelad, škornjev in oblačil), pride do razočaranja. Številka npr. ne ustreza, da pa je stvar lahko še bolj tragična, pa za zamenjavo trgovec v trgovini nima večje ali manjše številke (karikiram, da ne bo pomote, pri nas so zaloge velike).

Torej, to je samo nasvet, da se v primeru prej opisanih artiklov oglasite pri nas, v primeru pa, da insistirate na tem, da vam čelado pošljemo, jo bomo pač poslali. Drugo je, kadar naročate izdelke kot so deli za motor npr. Rizoma, Ermax, Givi, SW Mottech, tank nalepke, nalepke za platišča in še in še, pri tovrstnih zadevah torej ne pride do razočaranj.

Lp

Rado

Lp,

Ne inzistiram, da mi pošljete čelado. Niti nisem tega omenil. Poklical sem samo informativno, s specifičnim vprašanjem. Če imate kakšno od Rsfi2 čelad, ki bi bila prav glavi z obsegom 56cm.... Ni mi bila pomembna grafika, le velikost. Če bi si vaš prodajalec (in to Rado niste bili vi, ker sem si zapomnil ime ampak ne bom imenoval) vzel pol minute časa in mi na moje vprašanje odgovoril bi sigurno prišel še kdaj k vam. V primeru, da pa čelado celo imate, pa bi se sigurno pripeljal ponjo, ker tako dragih mačkov v žakljih pa res ne kupujem. To bi bilo o tem...Nekateri pač pokličemo preden pridemo po kakšno stvar, zato ker smo resni in ne pridemo samo firbca past. In tudi tisti na telefonu smo stranke in pričakujemo neko profesionalno vedenje.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) no in zdej vidm, da je že Jure objasnu kaj sm jst želel. Hvala ;)... no pa bom vseeno pustu post.

Lep pozdrav...

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!