Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

V TC motoshopu pa niso več čisto gladki... Danes sem želel nabavit letno jakno, s prodajalcem najdeva eno, ki mi je bila všeč in pasala kot ulita. Potem mi prijavi ceno 157 €, na to pa da mi da še 8 % popusta in je cena potem 146 €. Nekam sumljivo mi je bilo, ker se je obnašal, kot da mi hoče prikrit listek s ceno, je kar držal za rokav in listek.

Takoj ko sem vendarle uspel pogledat nanj mi je ratalo jasno zakaj. Gor je bila nalepka s ceno 125 € ! Sem rekel, da vzamem, če mi da za ceno ki je na listku pa je rekel da to pa ne.

Sem bil malo šokiran, seveda sem se lepo pobral iz trgovine brez da bi kaj kupil. Potem sem se pozanimal kaj v taki situaciji in ugotovil da sem ga polomil, ker nisem takoj poklical tržne inšpekcije. Zadnje čase so dosegljivi 24 ur na dan, za tole bi jim pa upilili tako kazen, da bi se trgovini bolj splačalo, če bi mi jakno kar šenkali...

Spoštovani!

Opravičujem se vam za napako, čutim pa se tudi dolžnega, da zadevo pojasnim. Odlaočali ste se za nakup letne motoristične jakne Frank Thomas, model Senegal, katere maloprodajna cena znaša 157 EUR. Po pomoti smo jakno podeklarirali z deklaracijo (iz deklaracije je poleg cene razviden tudi naziv in šifra artikla), ki pripada hlačam omenjenega proizvajalca istega tipa, torej Senegal. Prodajalec je bil nekoliko neroden pri pojasnitvi naše napake, saj verjamem, da opisanega zapleta v primeru pravilne pojasnitve zadeve ne bi prišlo.

Lep pozdrav,

Rado

TC Moto shop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej jokate nad svojo neumnostjo, jaz preden grem v trgovino (katerokoli) se po netu pozanimam za zadevo ki jo mislim kupit, če me prodajalec ali tisti ki bi to naj bil upraša če lahko pomaga mu rečem da zaenkrat ne, poiščem zadevšno, pregledam če je to res to kar sem si predstavljal, probam, če paše probam mal zbarantat kao če na keš kaj spusti in zadevo kupim.Tuki pa berem da kar neki naročate pa sprašujete pa ne vem kaj, pa sej to ni res.

Kjer koli sem kaj kupil sem bil zadovoljen tudi v TC-ju(kupo hrbteničnik in jeans motoristične hlače) če bi bil pa razočaran bi bil pa lahko samo nad sabo, ker bi se narobe odčločil sam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pod tole se pa podpišem. Tudi sam sem bil do sedaj še vedno zadovoljen in kot je Musachi napisal se tudi sam vedno prej pozanimam.

Kot drugo plat zgodbe je pa tudi res da ni bilo pravilno pojasnjeno zakaj sprememba cene, uradno razlago TC-Motoshop-a iz zgornjega posta pa povsem razumem, saj se pri vecji količini blaga to lahko hitro zgodi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam ne prestopim več njihovega praga, saj so se nesramno obnašali do moje punce, ki mi je poskušala kupiti darilo za rojstni dan(presenečenje). Hotela je kupiti neke kovčke za fazerja, in namesto da bi ji pomagali in vodili pri izbiri, so začel pametvat češ da je najlažji poslat žensko da kupi moške stvari?!?!? Aroganca na vrhuncu. Nisem dolgo na moto sceni in so samo na meni zgubili precej denarja(polna oprema zame in za punco,tanktorba in kovčki za motor), da ne omenjam vse kolege katerim odsvetujem kupovanje tam. Dober glas seže v 9 vas, slab pa še dalj. Prav tako nebi kupoval motorja tam kjer je toliko negativne energije. Z veseljem se zapeljem na rudnik v KMC , ali pa v Louisa/hein-gericka kjer so sploh super cene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Preveč pametne se delajo, pa lahko izpade napačno ...

Morda si preveč ženejo k srcu vse te kritike na forumu, ne vem.

Lahko bi pa začeli pri tisti muzki, k nismo vsi rajverji, k stopmo v tist njihov tuc duc butik ... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spoštovani!

Opravičujem se vam za napako, čutim pa se tudi dolžnega, da zadevo pojasnim. Odlaočali ste se za nakup letne motoristične jakne Frank Thomas, model Senegal, katere maloprodajna cena znaša 157 EUR. Po pomoti smo jakno podeklarirali z deklaracijo (iz deklaracije je poleg cene razviden tudi naziv in šifra artikla), ki pripada hlačam omenjenega proizvajalca istega tipa, torej Senegal. Prodajalec je bil nekoliko neroden pri pojasnitvi naše napake, saj verjamem, da opisanega zapleta v primeru pravilne pojasnitve zadeve ne bi prišlo.

Lep pozdrav,

Rado

TC Moto shop

Hm... vse lepo in prav... ampak če me spomin ne vara, je cena na izdelku tista, po kateri prodajalec MORA prodat kupcu izdelek, pa četudi se je zmotil pri pritrjevanju etikete. Dopuščam seveda možnost, da se je kaj na tem področju spremenilo odkar sem sam to pravilo vtaknil v svoj spomin. Če se je spremenilo, pa bi rad videl junaka, ki mi bo pojasnil to spremembo v povezavi s ponudbo oziroma pozivom k dajanju ponudb po OZ.

LP,

Matic

P.S.: Zdaj je, kar je. To pišem zato, da se drugič ne bo spet pojavil kak tak (razočaran) zapis na forumu. Raje to s pametnim pojasnilom že v trgovini in konkretnim popustom pošlihtajte drugič :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma dej jokate nad svojo neumnostjo, jaz preden grem v trgovino (katerokoli) se po netu pozanimam za zadevo ki jo mislim kupit, če me prodajalec ali tisti ki bi to naj bil upraša če lahko pomaga mu rečem da zaenkrat ne, poiščem zadevšno, pregledam če je to res to kar sem si predstavljal, probam, če paše probam mal zbarantat kao če na keš kaj spusti in zadevo kupim.Tuki pa berem da kar neki naročate pa sprašujete pa ne vem kaj, pa sej to ni res.

Kjer koli sem kaj kupil sem bil zadovoljen tudi v TC-ju(kupo hrbteničnik in jeans motoristične hlače) če bi bil pa razočaran bi bil pa lahko samo nad sabo, ker bi se narobe odčločil sam.

:worship: Tudi jst mam enak pristop...ponavadi na netu že malo preštudiram, in grem v trgovino po nekaj kar že vsaj delno poznam, in do sedaj so bli zmeraj fer do mene in mi marsikaj svetovali, na kar sam nisem pomislu. Drugače te pa ne prisilo da kej kupiš. Če si sam zadovojlen z izdelkom ga kupiš...če se kasneje izkaže da ni to to, jebiga... Odgovornost za svojo izbiro sam nosiš. Sej v trgovini maš cajt, da pregledaš pa oceniš če je to to kar iščeš, in če izdelek ustreza opisu trgovca. Al vi kupujete na blef? Težko je pomagat nekomu, ki ne ve kaj bi kupu...IMHO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... vse lepo in prav... ampak če me spomin ne vara, je cena na izdelku tista, po kateri prodajalec MORA prodat kupcu izdelek, pa četudi se je zmotil pri pritrjevanju etikete. Dopuščam seveda možnost, da se je kaj na tem področju spremenilo odkar sem sam to pravilo vtaknil v svoj spomin. Če se je spremenilo, pa bi rad videl junaka, ki mi bo pojasnil to spremembo v povezavi s ponudbo oziroma pozivom k dajanju ponudb po OZ.

LP,

Matic

P.S.: Zdaj je, kar je. To pišem zato, da se drugič ne bo spet pojavil kak tak (razočaran) zapis na forumu. Raje to s pametnim pojasnilom že v trgovini in konkretnim popustom pošlihtajte drugič :naughty:

Tako imam tudi sam shranjeno v spominu. Izdelek MORA prodajalec prodati kupcu po tisti ceni, ki je na izdelku. Če se je zgodila napaka pri etiketiranju ali pa je v računalniku druga cena je to problem prodajalca in ne kupca. In glede na skrivanje etikete s ceno bi rekel, da se na tem področju ni nič spremenilo.

Sam v TC-ju problemov še nisem imel in upam da jih tudi ne bom imel, se pa pridružujem napisanemu zgoraj. Tudi sam se podrobno informiram o izdelku, ki me interesira še predno prestopim prag trgovine in tako točno vem kaj iščem in kaj pričakujem. Če izdelek mojih pričakovanj ne izpoljuje ga pač ne kupim.

Popravljeno . Popravil Drejči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm... vse lepo in prav... ampak če me spomin ne vara, je cena na izdelku tista, po kateri prodajalec MORA prodat kupcu izdelek, pa četudi se je zmotil pri pritrjevanju etikete. Dopuščam seveda možnost, da se je kaj na tem področju spremenilo odkar sem sam to pravilo vtaknil v svoj spomin. Če se je spremenilo, pa bi rad videl junaka, ki mi bo pojasnil to spremembo v povezavi s ponudbo oziroma pozivom k dajanju ponudb po OZ.

LP,

Matic

P.S.: Zdaj je, kar je. To pišem zato, da se drugič ne bo spet pojavil kak tak (razočaran) zapis na forumu. Raje to s pametnim pojasnilom že v trgovini in konkretnim popustom pošlihtajte drugič :naughty:

Upam, da se kaj takšnega res ne bo več ponovilo - po nepotrebnem pademo v zagato.

Lp

Rado

TC Moto shop

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ne bi rad moraliziral, ampak ali ne bi bilo umestno, če bi po peripetiji predstavnik TC-ja ponudil dotični stranki nakup po tisti "napačni" ceni?

Zagotovo ne bi propadel, bi pa pokazal nekaj dobre volje in tudi podjetnosti.

Tako ali tako je pa jakno verjetno kupil že kje drugje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa kva še a mal preveč filme gledate?Jakno ni ne tam kupu pa jo tud drugod ne bo razen na 24 obrokov pa z 30% popustom pa če mu jo lahko na dom prnesejo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa kva še a mal preveč filme gledate?Jakno ni ne tam kupu pa jo tud drugod ne bo razen na 24 obrokov pa z 30% popustom pa če mu jo lahko na dom prnesejo....

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek končno v TC nabavil Schubert čelado S1 PRO. Do petka sem bil tam 2x pa se nikakor nisem mogel odločit, pa so bili vedno prijazni in so si vedno vzeli cajt za dodatne razlage. Načeloma pa je v mojem primeru in verjamem, da v primeru mnogih v TC vedno dobro vzdušje in so fantje super ter se potrudijo. Zdaj, ko sem to napisal, bom naslednjič ziher dobil dodatni popust :whistle: ha,ha. Ne nisem pisal zaradi tega, ampak ne morem kaj, da ne bi po vseh pljuvanjih napisal nekaj pozitivnega.

Fantje samo gasa in kar tako še naprej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tolk so bli prjazni d so mi še kavo plačal :unsure: :unsure: :kava:

men je pa že nekaj časa niso... in tako se ravna z kupcem :unsure: ... za kazn bom skoz tja hodu in kupoval, ter na koncu protestno odklonil kavo.. zanalašč :evilgrin:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam mate pa neke veze tam nekateri pa popusti pa kofeeeee....bemti diskriminacije....:rtfm:

sj veš... lepa beseda, lepo mesto najde :P;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC-Motoshop, jst mam pa en predlog za vas, kako bi promet povečali, predvsem pa poskrbeli za naše boljše počutje v trgovini...zaposlite eno fajn, luštno, prijazno mladenko!!!! Sej ni potrebno da zna kej dosti o motoopremi, o tem se bomo že sami pozanimali, važno, da poskrbi za naše počutje :evilgrin: :naughty:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC-Motoshop, jst mam pa en predlog za vas, kako bi promet povečali, predvsem pa poskrbeli za naše boljše počutje v trgovini...zaposlite eno fajn, luštno, prijazno mladenko!!!! Sej ni potrebno da zna kej dosti o motoopremi, o tem se bomo že sami pozanimali, važno, da poskrbi za naše počutje :evilgrin: :naughty:

Tole že diši po telepatiji... :naughty:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S TC Motoshopom sem do sedaj zelo zadovoljen. Kupil pri njih dve čeladi, ledvični pas z zaščito, rokavice, jakno in šampon za motor. Prodajalci prijazni, ni se problem zmenit za kakšen popust. Zaenkrat so imeli do mene kar korekten odnos. Mogoče bi lahko imeli kot trgovina malo širši izbor dodatne opreme, drugače so pa fantje super, sploh bi pohvalil Bojana (mislim, da mu je tako ime - malo starejši izmed njih, krajših las), ki je za mojo boljšo 1/2 res izbral pravo opremo... se zdi, da ima kar nekaj znanja.

Sedaj izbiram novo obleko - verjetno bom vzel kar tekstilno. Če me finance ne bojo ovirale se vsekakor oglasim pri njih (sploh, če bo ob zaključku sezone kakšna zanimiva akcija)!

Glede reklamacij pa zaenkrat še nimam izkušenj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Tudi jaz sem zadovoljen s TC Motoshopu, dosti opreme že kupil tam in še bom v prihodnje... Moti me edino, da mogoče kakšne dodatne opreme kot so temen vizir za čelade ali pa kak novi izdelek nimajo kar na zalogi in moraš malo počakati...tako da zdaj vedno v naprej pokličem v trgovino in potem grem iskat, če je na zalogi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem bil danes tam in so se zelo potrudili zame, čeprav sem bil zaradi mojih mer kar izziv - čeprav na koncu nisem ničesar vzel, bom pa zelo verjetno takoj v bližnji prihodnosti kaj kupil tam (vsega kar sem danes gledal pa najverjetneje ne). Tako, da iz moje strani imajo en plus v dobrem.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!