Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Danes sem bil v :worship: TC Motoshopu :worship: , sem skočil po kombinezon!

Za osebjem sem bil zelo zadovoljen, ko sem čakal ko je prodajalec pogledal za številko mojega kombinezona sta vmes prišla dav prodajalca in me vljudna vprašala če mi pomagat!

:worship: :worship: :worship: :worship:

Počakaj še malo ko boš hotel kej reklamirat ali garancijo uveljavljat... pol se šele začnejo pravi odnosi s stranko ;)

:fight2:

Popravljeno . Popravil paris2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm se ravno spomnu, da sm tudi nosilce za kovček od GIVI naročil pri njih in so me zaje... čuda čuda časa in na koncu ko sem bil res že jezen, so jih le dobili in sem jih vzel...JAO!

Ma sam sem kriv, da sem tako naiven in sem večkrat šel v odnos z njimi...leta naredijo svoje :)

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ve mogoče kdo koliko stane Givi maxia 52, ali je še kateri večji?

Seveda ve. Če pokličeš 01 524 0080, boš zvedel tudi ti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem pri njih že nekaj kupoval pa morem reči da sem tako tako....

najbolj mi je glupo ko me nategujejo z rollbari za horneta 2005, da kao niso na zalogi...sem jim dal aro, pa so rekli da bodo v začetku marca da bojo poklicali....Jih kličem konec marca še kr ne duha ne sluha o teh rollbarih...še vedno čakam na te rollbare, pa me prav zanima...

Ker na listu ki so mi ga dali, pa piše da če nebo v roku vrnejo dvojno kupnino, me prav zanima....

Sem kupil pri njih čelado, pa mislim da je bila to zadnja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve mogoče kdo koliko stane Givi maxia 52, ali je še kateri večji?

Če jo greš kupit v Staro gorico je 166 eur.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker na listu ki so mi ga dali, pa piše da če nebo v roku vrnejo dvojno kupnino, me prav zanima....

To ti pa skor sigurno ne piše....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ve mogoče kdo koliko stane Givi maxia 52, ali je še kateri večji?

Jp, zdej je nova MAXIA 55, pa še veliko lepša je od prejšnje. No, vsaj meni... :evilgrin: Jst mam zdej 52 pa sem najprej pomislu da bi menjal, ampak sem si premislu...škoda dnarja. Samo je pa res tale nova precej lepša. Drugače pa jst vse od givija kupujem v italiji. Lani sem dal za maxio 52 120€ s poštnino vred, sem jo pa naroču kr preko neta iz ene italjanske trgovine. Nosilce in ploščo pa kupu v moto charliju v trstu, cena pa je bla tretjino manj kot pa pri nas. Glih tko za info :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do sedaj vse OK. Družinsko smo kar nekaj robe od čelad do motorja nabavl. Dobil kar nekaj popusta, pa tud prjazni so bili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno so me klical iz TC-ja ... dobil so gumico zame :010 ... na šaltngah sem jo čist zbrcal :lol1:

po telefonu je bil gospod izredno prijazen :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rabljen motor kupuješ pri njih in ne pri lastnikih motorjev ti to kar vredu ''zaračunajo'', saj npr. za motor, ki ga prodajo za 4700€ dobi lastnik samo 4300€...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če rabljen motor kupuješ pri njih in ne pri lastnikih motorjev ti to kar vredu ''zaračunajo'', saj npr. za motor, ki ga prodajo za 4700€ dobi lastnik samo 4300€...

A pa veš, kaj druzga še dobi lastnik?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa veš, kaj druzga še dobi lastnik?

Ja-pogodbo za podpisat.

V njej pa piše, da mora plačat 150€ t.i. kazni, če motor proda pred iztekom pogodbe po svojih ''kanalih''...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja-pogodbo za podpisat.

V njej pa piše, da mora plačat 150€ t.i. kazni, če motor proda pred iztekom pogodbe po svojih ''kanalih''...

Nisem tega mislil - niti tega vedel ...

Skratka - kaj še dobi? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem tega mislil - niti tega vedel ...

Skratka - kaj še dobi? :P

ne kompliciraj in ne mešaj otroku glave - to, da tam motorček lepo spucajo in razstavijo ter se oni jebejo z vsemi sortami tečnih strank in uredijo birokracijo, mu pač ne pomeni nič.

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav mama-komur se svojega motorja ne ljubi očistit in malo ''pozabavat'' s strankami naj pač plača.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobil so gumico zame

Jaz jo dobim v vsaki trafiki...

Skratka - kaj še dobi? :P

Vesela jajca pa debeli hren...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav mama-komur se svojega motorja ne ljubi očistit in malo ''pozabavat'' s strankami naj pač plača.

tako je. temu se reče storitev. nekako tako kot frizer. načeloma se lahko tudi sam doma pobriješ, pa frizer zaradi tega še ni nategancija.

al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvidevam, da je potem poleg motorja tudi račun pooblaščenega serviserja, ki garantira, da je bila "storitev" strokovno opravljena oder was?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš prav mama-komur se svojega motorja ne ljubi očistit in malo ''pozabavat'' s strankami naj pač plača.

Ali pa da staro za novo in dobi pri novem motorju/opremi še kak popust, pa je zadovoljen in tudi računica 'pije vodo'.

Kaj meniš - je možno, ni možno?

Prodajalna - pa ne govorim sam za TC, ampak teoretično za katerokoli - pa tako dobi vsaj dve (potencialno zadovoljni) stranki več - tega, ki je rabljen motor prodal in tistega, ki ga je kupil.

:whistle:

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!