Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Men osebno vsiljivost prodajalcev najeda.. vpraša če rabim pomoč če rečem ja ja ... ne ne ok.

Moti pa me da če kupujem neko stvar... in povprašam prodajalca da mi pač razloži kaj kako... morebiti prinese drugo številko iz skladišča... no tega v tc nažalost nisem takrat zasledil.. vse je blo na hitro kot ti prodajo kruh v trgovini..vzami in pojdi...

Res pa je da jih kar veliko hodi samo gledat predvsem mularije..

Tukaj se pa težko strinjam. Ko sva šla z mojo po opremo sva modela tok nalaufala, da je konkretno zašvicu. Čelade je ni bilo na "taboljših stojalih", da je nebi ali jaz ali pa ona probala. Na koncu se mu je že vidlo, da se mu res ne da več, pa se je vseeno potrudil. Se jim je pa tudi splačalo potrudit.

Zelo so ustrežljivi, le čas si moraš vzet pa počakat na vrsto.

Z vsakim, ki pride zijala past je pa logično da se ne ubadajo.

Popravljeno . Popravil bass
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men osebno vsiljivost prodajalcev najeda.. vpraša če rabim pomoč če rečem ja ja ... ne ne ok.

Moti pa me da če kupujem neko stvar... in povprašam prodajalca da mi pač razloži kaj kako... morebiti prinese drugo številko iz skladišča... no tega v tc nažalost nisem takrat zasledil.. vse je blo na hitro kot ti prodajo kruh v trgovini..vzami in pojdi...

Res pa je da jih kar veliko hodi samo gledat predvsem mularije..

Današnja mladina ima tudi denar, glede na to da nekateri tudi delamo (star sem 20) tako da....

Naslednič ko boš šel v tc-ja povprašaj za prodajalca blaža...boš spremenil mnenje :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnja mladina ima tudi denar, glede na to da nekateri tudi delamo (star sem 20) tako da....

Naslednič ko boš šel v tc-ja povprašaj za prodajalca blaža...boš spremenil mnenje :whistle:

Ja vem... sem tvojih let:) In z malo odrekanja se da marsikaj kupit. V mislih sem imel prevsem "čapce" ki hodjo gledat..:)

No bom naslednjič rekel za blaža, ko bom karkoli kupoval, ker zgleda je res vredu prodajalec vsaj kakor berem tu gor:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem... sem tvojih let:) In z malo odrekanja se da marsikaj kupit. V mislih sem imel prevsem "čapce" ki hodjo gledat.. :)

No bom naslednjič rekel za blaža, ko bom karkoli kupoval, ker zgleda je res vredu prodajalec vsaj kakor berem tu gor:)

hehe kr reč:D jah čapci so pa čapci...mami mami a mi kupš motor haha pa razni mamini sinki... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kateri je Blaž? Mene in mojo je stregel en svetlolas mladenič z očali.

Blaž Logan...rjave lase bol mejhn buckast....neki tazga ne gledam lihk tipov :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Današnja mladina ima tudi denar, glede na to da nekateri tudi delamo (star sem 20) tako da....

Naslednič ko boš šel v tc-ja povprašaj za prodajalca blaža...boš spremenil mnenje :whistle:

:worship: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Danes nabavil kombinezon. Sem lepo najbližjega prodajalca za rokav pocukal in mi je lepo pomagal, še zajebaval se je in šel trikrat v skladišče iskat barvno kombinacijo ker sem ga vprašal, če je le-ta dobavljiva.

Mi je še glede čelad svetoval kaj in kako, nato pa še družbo delal, ko sem čakal na prevoz (15 minut).

Stane :worship:

Je pa res, če prideš noter in ne bev in ne mev ter samo zijala prodajaš, te noben ne bo pet posto šlivil. Trud mora biti (vsaj malo) obojestranski.

Zaenkrat sem kar prodan TC-motoshopu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men osebno vsiljivost prodajalcev najeda.. vpraša če rabim pomoč če rečem ja ja ... ne ne ok.

Moti pa me da če kupujem neko stvar... in povprašam prodajalca da mi pač razloži kaj kako... morebiti prinese drugo številko iz skladišča... no tega v tc nažalost nisem takrat zasledil.. vse je blo na hitro kot ti prodajo kruh v trgovini..vzami in pojdi...

Res pa je da jih kar veliko hodi samo gledat predvsem mularije..

Si se mi kar malo zasmilil, bi te bilo treba malo :friend1: Ni jih veliko ko pridejo v trgovino in vsakič nekaj kupijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo kej popustov v prihodnje ali je "zug" že odpeljal s popusti v dec/jan :?

že odpeljal je blo do 15ga jan.... :whistle: mybe next year :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma saj imajo stalno kakšne akcije, tudi po 15 je bila že akcija da od treh izdelkov plačaš samo dva, najcenejši pa zastojn, ipd.. Prejšnja leta je vedno tudi med letom bilo kakšno znižanje, ne vsesplošno, ampak enkrat obutev Oxtar, drugič čelade Shark, ipd..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma saj imajo stalno kakšne akcije, tudi po 15 je bila že akcija da od treh izdelkov plačaš samo dva, najcenejši pa zastojn, ipd.. Prejšnja leta je vedno tudi med letom bilo kakšno znižanje, ne vsesplošno, ampak enkrat obutev Oxtar, drugič čelade Shark, ipd..

Rabil bi bolj tehnične zadeve, za oblačila ga ne rabim :) . Ni panike, pri sosedih je vedno popust :D (samolenoritismedaje).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede tehničnih zadev je pa itak veliko bolje k sosedom it, ker TC je bolj bogo založen s takšnimi stvarmi kakor je meni znano.. Ajde, žmigavce pa sprej za ketno že dobiš, ma kaj več pa skoraj ne :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obutev Oxtar

Alpinstar je tožu oxtar zaradi podobnosti znaka tako da je zdej oxtar z novim imenom TCX samo tok da neboš izpadu nevednež :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem jaz to, ampak ker sem omenil akcije, ki jih je imel TC med letom v preteklosti, sem napisal Oxtar, ker je bilo takat še to ime, TCX držijo od lani dalje :)

Popravljeno . Popravil Jure
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozna kdo mogoče kakšno varianto za popust v TC-ju?

Frend se odloča med Schubert C3 in Nolan 103, v bistvu bi C3, ga pa cena mal baše ...

Tks!

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozna kdo mogoče kakšno varianto za popust v TC-ju?

Frend se odloča med Schubert C3 in Nolan 103, v bistvu bi C3, ga pa cena mal baše ...

Tks!

Flight

če poznaš koga, ki je tam kupil motor (nov ali rabljen) ima 20% popusta na opremo, drugače se pa da zment za kakih 10% brez problema pri nakupu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če poznaš koga, ki je tam kupil motor (nov ali rabljen) ima 20% popusta na opremo, drugače se pa da zment za kakih 10% brez problema pri nakupu

Tks, Pero, bo probal teh 10% dobit ...

Lp,

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!