Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Pozna kdo mogoče kakšno varianto za popust v TC-ju?

Frend se odloča med Schubert C3 in Nolan 103, v bistvu bi C3, ga pa cena mal baše ...

Tks!

Flight

Louis ima ravno C3 v akciji za 400€ (prej 500€) Pa še nekaj drugih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Louis ima ravno C3 v akciji za 400€ (prej 500€) Pa še nekaj drugih

Je že nabavil, dobil nekih 8% popusta...

Akcija v Louisu je pa cist nova zgleda, ker sem pred pisanjem posta preveril in je bla se 500... Hvala vseeno! :yes:

Lp,

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem malo razočaran nad tole trgovino, veliko stvari ponujajo na netu itd.

Naročim, plus tega da je minilo 4 dni od dne naročila mi javijo da ni na zalogi ....

No pol nič, drugič k se spravim kupit kaj, kličem v trgovino in nimajo skoraj nič na zalogi vse je treba čakat po 2 do 3 tedne skratka deluzija čista.

Vsaj če delajo tako reklamo naj si poštimajo stran in napišejo če so na zalogi, kolko se čaka če niso itd.

Zdej pa grem sam še v italijo kupovat vsaj tam dobiš vse kar želiš pa takoj, pa še bol poceni. Skratka big šit no in totalno ne resnost do kupca. :closedeyes: :trance_33_sleep:

Moje mnjenje o TCju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem malo razočaran nad tole trgovino, veliko stvari ponujajo na netu itd.

Naročim, plus tega da je minilo 4 dni od dne naročila mi javijo da ni na zalogi ....

No pol nič, drugič k se spravim kupit kaj, kličem v trgovino in nimajo skoraj nič na zalogi vse je treba čakat po 2 do 3 tedne skratka deluzija čista.

Vsaj če delajo tako reklamo naj si poštimajo stran in napišejo če so na zalogi, kolko se čaka če niso itd.

Zdej pa grem sam še v italijo kupovat vsaj tam dobiš vse kar želiš pa takoj, pa še bol poceni. Skratka big šit no in totalno ne resnost do kupca. :closedeyes: :trance_33_sleep:

Moje mnjenje o TCju.

em slišal že nekaj takih menenj o tej trogovini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vi mislite da bodo imeli na lageru vse znamke, modele, barve, številke, itd.....? Kaj takega še pri kruhu v štacuni ne doživiš...heh

Folk dajte se malo zresnit in začnite razmišljat z svojo betico no.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko je imeti v trgovini vse modele vseh barv in številk in to vsaj po 2 kosa. Pa ne samo pri moto opremi, povsod je tako... Naš trg je še vedno preveč zamorjen... predvsem zato ker še vedno kljub zvezdicam na reg. tablicah spadamo pod balkan...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vi mislite da bodo imeli na lageru vse znamke, modele, barve, številke, itd.....? Kaj takega še pri kruhu v štacuni ne doživiš...heh

Folk dajte se malo zresnit in začnite razmišljat z svojo betico no.

Če se grejo za resno trgovino ja! Vsaj nekaj male zaloge morjo imet.

Lahko se tudi jst špilam takega trgovca, prodajam blago k jo sploh nimam k pa noroči stranka naročim od zastopnika ali kako že in naredim profit :closedeyes:

P.S

Jugo hahah še dobro da smo v EU! :whistle:

Težko je imeti v trgovini vse modele vseh barv in številk in to vsaj po 2 kosa. Pa ne samo pri moto opremi, povsod je tako... Naš trg je še vedno preveč zamorjen... predvsem zato ker še vedno kljub zvezdicam na reg. tablicah spadamo pod balkan...

Samo preveč majhni smo za trg in nezanimivi, to je to po moje,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se grejo za resno trgovino ja! Vsaj nekaj male zaloge morjo imet.

Samo preveč majhni smo za trg in nezanimivi, to je to po moje,

Sj imajo zalogo. Vsake pizdarije pa tut ne morejo met. Pa da ne boš mislil da je v drugih državah kaj bolje. Nikjer ne boš vsega dobil kar se ti sprdne. Nekje dobiš nekaj, drugje drugo.....

Pa da ne bo kdo rekel, da jih zagovarjam. Sem že sam iskal stvari, ki jih niso imeli na zalogi. Mislim...eni ste res mal hecni. Čisto "balkansko" razmišljanje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sem malo razočaran nad tole trgovino, veliko stvari ponujajo na netu itd.

Naročim, plus tega da je minilo 4 dni od dne naročila mi javijo da ni na zalogi ....

No pol nič, drugič k se spravim kupit kaj, kličem v trgovino in nimajo skoraj nič na zalogi vse je treba čakat po 2 do 3 tedne skratka deluzija čista.

Vsaj če delajo tako reklamo naj si poštimajo stran in napišejo če so na zalogi, kolko se čaka če niso itd.

Zdej pa grem sam še v italijo kupovat vsaj tam dobiš vse kar želiš pa takoj, pa še bol poceni. Skratka big šit no in totalno ne resnost do kupca. :closedeyes: :trance_33_sleep:

Moje mnjenje o TCju.

Jaz tud iščem že nekaj časa superge. Pa lej ga vraga glih moje številke nikol ni, pa sem gledu tud v Avstriji in Italiji. Ja balkanci so nimaš kej, če nimajo tist na zalogi k iščeš.

Tolk na ta tvoj post. Najd mi trgovino k majo vse na zalogi. Si pa balkanc. :headbang:

Pa mislim da ti je tud Frips že vse povedal.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsekakor ne morejo imeti vsi vsega, ampak v takem primeru imajo vse spletne trgovine označeno kako je z zalogo, ne pa da vidiš na njihovi strani npr. en kup jeans hlač, ko prideš tja pa niti enih na zalogi, cena bistveno višja od spletne, rečejo: "naslednji teden", in potem čakaš...ali kupiš drugje. Pa glede nekaterih njihovih trgovcev in njihovem vsiljevanju n.c..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tc-motoshop ni spletna trgovina :P Imajo pač spletno stran, kjer lahko vidiš kaj ponujajo. Enako je pri Habatu in še kateri trgovini.....

Res je da bi lahko mogoče delali update..ampak očitno jim to ni glavni vir prihodka. Če bi se orientirali izključno na spletno prodajo, bi imeli sigurno poštimano.

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa neki ni jasn ... v štacuni imajo kufe aparat in ga ne najdem na spletni strani ??? .. Ali kdo ve, če ga prodajajo ?... mel bi ga za na motor, da bi si lahko kufe privošču kjerkoli :naughty:

čakam pa naročene tačke, ki jih nimajo na zalogi :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men pa neki ni jasn ... v štacuni imajo kufe aparat in ga ne najdem na spletni strani ??? .. Ali kdo ve, če ga prodajajo ?... mel bi ga za na motor, da bi si lahko kufe privošču kjerkoli :naughty:

čakam pa naročene tačke, ki jih nimajo na zalogi :whistle:

Avtomat tut prodajo, lohk pa tut sam kufe dobiš, sam ne vem kje se pa žetoni kupijo. :slap:

Mogoče dol na vogalu v bifeju :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz tud iščem že nekaj časa superge. Pa lej ga vraga glih moje številke nikol ni, pa sem gledu tud v Avstriji in Italiji. Ja balkanci so nimaš kej, če nimajo tist na zalogi k iščeš.

Tolk na ta tvoj post. Najd mi trgovino k majo vse na zalogi. Si pa balkanc. :headbang:

Pa mislim da ti je tud Frips že vse povedal.

Ja itaq da sm balkanc, zato se vozim brez čelade ... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Avtomat tut prodajo, lohk pa tut sam kufe dobiš, sam ne vem kje se pa žetoni kupijo. :slap:

Mogoče dol na vogalu v bifeju :lol1: :lol1:

Mausi.............. :worship: :worship: :worship:

Marja......... :worship: :worship: :worship: :worship:

mogoče bi se pa stranke kar v lokalu dobivale, prodajalci bi nam pa zvesto nosili artikle v bife za šank kazati......a ne bi bilo to najboljša opcija.......če pa seveda kaj kupiš, obvezno pijača brezplačna :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čakam pa naročene tačke, ki jih nimajo na zalogi :whistle:

še vedno čakam :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te dni grem mal pofirbcat tja ... kakšen pristop mi priporočate? Iz katerega vhoda naj jih napadem? Kako naj jih pokorim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te dni grem mal pofirbcat tja ... kakšen pristop mi priporočate? Iz katerega vhoda naj jih napadem? Kako naj jih pokorim?

Mashinche, tebe je dovolj, da jih napades iz vec vhodov hkrati. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še jz začinim malo - decembra 07 naročil pri njih čelado - so rekli da bo v max enem mescu...čaku dolgo dolgo, težil, klicu, pisu....do aprila ni blo nič, smo se poslužili Italije! pa sm jih pustu in reku naj me pokličejo ko bo. So rekli da bojo fixno poklicali in da naj čakam, da so neke male zamude...in ni blo ne duha ne sluha - še vedno kao čakam :)

Druga zgodba - par let nazaj, najdem na netu, da imajo eno IXS jakno ki sem si jo močno želel, kličem za fixno, da ne bom zastonj letal v LJ, prodajalec mi reče, da gre preverit v skladišče...da na čakanje telefon in jz kao par minut čakam....pride nazaj in reče da majo točno to barvo, točno številko vse...jz rečem naj da na stran, bom v eni uri 100% v LJ. Priletim in seveda te jakne ni! Zanimivo. Išče in išče in mu nikakor ni jasno, ker prej je pa bla - bullšit :wacko: znorim, kaj se grejo, da me takle furajo...se opravičuje, kaj vem še kaj...želim it...pa se naivnež vseeno vdam in kupim pač drugo barvo isti model jakne, ki pač slučajno je na zalogi...dajo mi 20% popusta - VAU!

tretja zgodba - isto se zgodi s čevlji - kličem za velikost in kao vse pregleda, majo 100% - pridem in seveda je ni blo. Od takrat naprej me ni bilo več!

--> Dobre prakse izražanja kritik in pohval na forumu motosvet.com

ajd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še vedno čakam tačke :whistle:

dobil prijazen klic, da bodo kmalu :worship: :worship: :worship:

:010 ... bom spet lahko tačkal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil v :worship: TC Motoshopu :worship: , sem skočil po kombinezon!

Za osebjem sem bil zelo zadovoljen, ko sem čakal ko je prodajalec pogledal za številko mojega kombinezona sta vmes prišla dav prodajalca in me vljudna vprašala če mi pomagat!

:worship: :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem bil v :worship: TC Motoshopu :worship: , sem skočil po kombinezon!

Za osebjem sem bil zelo zadovoljen, ko sem čakal ko je prodajalec pogledal za številko mojega kombinezona sta vmes prišla dav prodajalca in me vljudna vprašala če mi pomagat!

:worship: :worship: :worship: :worship:

Kolk mamo eni radi pozornost, ane ... Meni bi pa takšna slinavost težila, še dobro da niso tut gostinci taki kot tile v TC-ju, ko v treh obdelujejo isto stranko. Da me pridejo trije vprašat kaj bom pil ... ne vem no ... kako si lahko tako gnil, da ne moreš sledit parim strankam v trgovini. Da te dva vprašata še razumem, ampak trije ... mord si jim bil pa vsem tolko všeč :evilgrin:

Š en razlog, da se raje držim stran od TC-ja, he he

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk mamo eni radi pozornost, ane ... Meni bi pa takšna slinavost težila, še dobro da niso tut gostinci taki kot tile v TC-ju, ko v treh obdelujejo isto stranko. Da me pridejo trije vprašat kaj bom pil ... ne vem no ... kako si lahko tako gnil, da ne moreš sledit parim strankam v trgovini. Da te dva vprašata še razumem, ampak trije ... mord si jim bil pa vsem tolko všeč :evilgrin:

Š en razlog, da se raje držim stran od TC-ja, he he

Takle mamo, pač nekateri smo zadovljni z TCjem drugi pa ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!