Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Jaz nimam nobenih pripomb glede TC shopa.

Prvo sem poslal email in so takoj odgovorili, da imajo stvari na zalogi (btw. nikjer na netu, niti na ebayu se ni dalo še naročit-Givi), nakar sem preveril še po telefonu.

Vse je štimalo, tudi cena, no še pupust so celo dali.

seveda, da so ti takoj odgovorili, da si čimpreje pršu in kupu :headbang: , pa še popust ti dali že na tko zasoljene cene.

Vprašaj se kaj bi bilo, če stvari ne bi imeli na zalogi, da bi jo mogli predhodno naročiti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem pa naslednji dan pisal eni nemški firmi glede neke opreme in delov. Zelo podroben

opis (mere in vse kar sem želel vedeti) opreme sem dobil naslednji dan zjutraj. Še

isti dan sem naročil željeno.

Kaj naj pa jst rečem....sem tudi že večkrat čakal odgovor na email od nemške, avstrijske, angleške, italijasnke firme....od nekaterih še zmeraj čakam.....

Čakam tudi od slovenskih, čakal tudi od TC-ja in še katerih....... tko pač je.

Ah ja...ta posploševanja.

@Morfej: tako so mu odgovorili kakor so @Okramu iz Nemčije, da je čimprej kupil. In kaj je tukaj takega, da moraš butat z glavo v zid?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Morfej: tako so mu odgovorili kakor so @Okramu iz Nemčije, da je čimprej kupil. In kaj je tukaj takega, da moraš butat z glavo v zid?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neverjetno......ampak, eni si pa res date dela s TC-jem.

Hvala bogu, imamo tržno ekonomijo, konkurenco....WE........in ko ti nekaj ni všeč, ko te enkrat, dvakrat.....pač odvisno od praga tolerance vsakega posameznika......nategnejo..........preprosto zamenjaš trgovca, trgovino, pač, greš k ljudem, ki jim bolj zaupaš, ki v tebi ne vidijo samo denarja za svoj žep, trgovino, kjer se boš.....z malo sreče, počutil zaželjen.

Vem......teško je tako najti.......a obstajajo.

Zato......nehajte že jemrat.........pa pejte drugam!!!!!!!!!.........na koncu se bodo vse trgovine........ ki ravnajo tako, da stranke odhajajo ven predvsem razočarane, ki se poslužujejo raznoraznih trikov ITD.........morale v osnovi spremeniti, ali zamenjati ves kader,ali pa pričeti delati z novo filozofijo.

Simpl, k pasulj!!!!!!!!!!

Sam, tole jokanje, mi gre pa res na nekaj.

Še podvprašanje..........a vas je kdo na silo spravil not, so vam s pištolo grozili, da kupite...........jaz raje obrnem, grem drugam.......in sem tam nadvse zadovoljuen. Pa še isti trenutek pozabim na njih. Kullll.......včasih je dr.Alzhaimer nadvse dobrodošel kompanjon!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Neverjetno......ampak, eni si pa res date dela s TC-jem.

Hvala bogu, imamo tržno ekonomijo, konkurenco....WE........in ko ti nekaj ni všeč, ko te enkrat, dvakrat.....pač odvisno od praga tolerance vsakega posameznika......nategnejo..........preprosto zamenjaš trgovca, trgovino, pač, greš k ljudem, ki jim bolj zaupaš, ki v tebi ne vidijo samo denarja za svoj žep, trgovino, kjer se boš.....z malo sreče, počutil zaželjen.

Vem......teško je tako najti.......a obstajajo.

Zato......nehajte že jemrat.........pa pejte drugam!!!!!!!!!.........na koncu se bodo vse trgovine........ ki ravnajo tako, da stranke odhajajo ven predvsem razočarane, ki se poslužujejo raznoraznih trikov ITD.........morale v osnovi spremeniti, ali zamenjati ves kader,ali pa pričeti delati z novo filozofijo.

Simpl, k pasulj!!!!!!!!!!

Sam, tole jokanje, mi gre pa res na nekaj.

Še podvprašanje..........a vas je kdo na silo spravil not, so vam s pištolo grozili, da kupite...........jaz raje obrnem, grem drugam.......in sem tam nadvse zadovoljuen. Pa še isti trenutek pozabim na njih. Kullll.......včasih je dr.Alzhaimer nadvse dobrodošel kompanjon!!!!!

hahaa, že dve leti berem tole jamranje in zastonkarsko reklamo, dons pa se nisem mogel premagati, da napišem še svoje mnenje, sej zato pa je forum, Dve leti nazaj sem kupoval opremo in niso imeli posluha zame, ko sem prišel po komplet opremo, pot me je peljala v Italijo, kjer so me oblekli od nog do glave. Moram pa pohvalt KMC na Dolenjki, kjer se vedno izkažejo s svojo prijaznostjo in uslužnostjo, sej zato pa so mi tud prodali čelado in še razne dodatke in še se bom vrnil k njim..

Popravljeno . Popravil morfej
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No.....vidiš......sej o tem jaz govorim..........preprosto, pač gremo drugam.

Sam, jaranje mi pa gre na živce........in pol se tak, kao opeharjeni in razočarani kupec......še vrne po druge stvari, pa ga spet nategnejo.......pa pišuka.......jest tut ne hodim več v Hoffer, kjer so mi prodali pašteto, sz mesec dni potečenim rokom, ko pa sem se prišel bunit, so me pa skor z vunmetačem pospremili iz trgovine.

Pač......ne hodim več tja.........zavedam pa se, da se njim sladko jebe zame........kot se bo tut TC-ju in ostalim moto trgovinam, za kupca, ki ne bo več vstopil v njihovo tgovino.

Tako pač je v življenju.......in hvala bogu, imamo možnost izbire.

Sam........mah, jokanja že pri svojem otroku nisem najbolj trpel!!!!!

Popravljeno . Popravil klimbra
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda, da so ti takoj odgovorili, da si čimpreje pršu in kupu :headbang: , pa še popust ti dali že na tko zasoljene cene.

Vprašaj se kaj bi bilo, če stvari ne bi imeli na zalogi, da bi jo mogli predhodno naročiti...

Slučajno sem potem te izdelke KOMAJ našel tudi na ebay.it (samo na eni talijanski strani, ni bilo ne v Nemčiji, ne drugod), zanimivo, po znatno višji ceni + poštnina.

Tako da cena je bila pri TCju povsem običajna, ugodna.

Če sta komunikacija in nabava potekal dobro, ne vem zakaj ne bi pohvalil.

Razumljivo pa je, da se verjetno lahko zaplete pri robi, ki je ni na zalogi in je problem pri dobaviteljih.

Vsak pač tukaj opiše svoje izkušnje, eni dobre, eni slabe, ne vem zakaj bi jaz tu dajal nasvete, da je trgovina slaba, če pa se dobil tisto kar sem želel, lahko jo samo priporočam.

Drugače pa itak imate internet, poštnina ni visoka (meni je ceneje naročiti iz Nemčije kot pa da se vozim v Ljubljano), najdeš pa do zadnjega vijaka, robo pa dobiš tudi v 3 dnevih!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dadi;

ja, pa še plačali bi radi na koncu. Ljudje smo si različni. Če se ti pustiš jeb..t se

pač pusti. Jaz se ne bom.

morfej;

raje bom kupoval drugje, ne bom se več zaletaval z glavo v zid (beri: v TC).

Frips;

od tujcev v zadnjih letih nisem čakal na odgovor dlje od parih dni. Imava pač

različen način vzpostavljanja kontakta. Sem osebno "delal" (s 5 podjetji, avto

branža) z Nemci skoraj 6 let. Tako, da mi je čisto jasno kako stvari potekajo.

klimbra;

se strinjam s teboj. Nihče me ni vlekel notri. Šel sem sam. V upanju na korekten

odnos. Ampak ..... Sem samo napisal svojo izkušnjo. Nič drugega. Kupujem tudi

že drugje. Pa malo premisli o vsem skupaj, predno boš spet napisal kakšno traparijo.

Sem opazil, da, ko poveš svoje (npr. negativno) mnenje, oz. izkušnjo, to nekaterim

določenim ni všeč. Zato bom zaključil s komentarji v tej temi. Upam samo, da celoten

forum ne temelji na takem načinu komuniciranja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj nekateri mislite da vas morajo stežt od spred in od uzad, jezik pa šparate. Je res težko 5, 10 minut počakat če imajo stranko in potem rečt po kaj si prišel kaj iščeš itd... Bil sem parkrat tam pa niso vedno pritekli in težili kaj bi rad ker vejo da je dost tistih ki samo pridejo "pogledat", sem pa vedno dobil tisto po kar sem prišel ker sem se že predhodno pozanimal če to imajo ali pa ne. Saj če ne najdeš tistega kar bi rad greš pa drugam pogledat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da nebote usi sam plival čez TC, fantje so super, dns prletim u štacuno, ni minilo 1min, mi je že prodajalec podal kombinezon ustrezne velikosti da sem ga pomeru  :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imel sem marsikaj napisano, a sem raje pobrisal....

Vsako mnenje je dobrodošlo, neglede na to ali je slabo ali dobro. Ni mi pa všeč posploševanje in uveličevanje "težav".

Aja...pa da vam ne bo trgovin po Slo zmanjkal ;)

PS.: Aja, je pa res, da me res več nikoli ne vidijo v SkiPass Travelu v Kranjski G. kjer mi je šef zadirčno, po prošnji za nasvet, izjavil: "Čist slovencem podobn, sem prihajate po info, karte pa potem kupite v tujini!"

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dadi;

ja, pa še plačali bi radi na koncu. Ljudje smo si različni. Če se ti pustiš jeb..t se

pač pusti. Jaz se ne bom.

Sem opazil, da, ko poveš svoje (npr. negativno) mnenje, oz. izkušnjo, to nekaterim

določenim ni všeč. Zato bom zaključil s komentarji v tej temi. Upam samo, da celoten

forum ne temelji na takem načinu komuniciranja.

Ma daj ne bodi no taka jokica in ne za jebanje mi pa ni treba plačevat, dam pa vedno tisti kateri hočem, ja in perspektiva pogledov ne te stvari je različna in zato tudi različen prag tolerance, enim pač takoj pride, nam pač ne, jebiga, pa saj zato pa je svet barvno različen in lep! Tako pač mora biti, da je zanimivo! Peace !

Moje izkušnje v TC motoshopu so bile do sedaj vedno pozitivne, spoštljiva postrežba vedno kot se šika, mogoče tudi zato, ker ne pričakujem ravno rdeče preproge in fanfar že pri vratih, se pa o stvari, ki jo želim kupit vedno pozanimam tudi drugje do potankosti in zanimivo ravno pri njih sem te enake stvari kot drugje kupil malček ceneje, ker nikdar ne pristanem na ceno večjo kot je drugje, pač imam gobec in dolgoletno delo v trgovini - komerciali mi je dalo pogajalske sposobnosti prekupčevanja, takole nekako : kupujem- prodajem, uzimam- dodajem !

Lepo se imejte, saj živimo v demokraciji !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hornet;

nikjer nisem z besedico omenil, da me je motilo čakanje. Me ni. Ker naju

je takoj, ko sva stopila v trgovino, prodajalec vprašal kaj želiva.

Na netu so imeli objavljeno ceno, ki mi je bila tudi po telefonu vsaj 2x

potrjena. Ko pa sem zadevo prišel kupiti, je bila pa ta cena kar naenkrat

20% višja. Potem pa še to nerganje samegasebe naveličanega prodajalca.

To me je motilo. Tudi jaz imam kdaj slab dan, ampak stranke zato niso nič

krive. Kljub temu se do njih obnašam tako, kot je potrebno. Slabo voljo pa

zadržim v sebi.

Dadi;

defenitivno se najina pogleda na to razlikujeta. Hvala bogu, da se.

Vidim pa, da nisi čisto razumel mojega komentarja na plačevanje.

Tudi jaz sem se pred potjo v LJ do potankosti pozanimal o ceni čelade.

Zato pa vse to pisanje.

Kot pa oba lahko vidita sem preživel tudi brez rdeče preproge in fanfar.

Ne vem zakaj me večina napada? Mogoče, ker sem malo bolj podrobno opisal

svojo slabo izkušnjo s to trgovino. Potem je pa najbolje, da se naredi tema

kjer bo dovoljena samo hvala nekoga.

Zadeva ni bila napisana na splošno. Ampak konkretno. Bom kar zaključil s

komentarji, oz. odgovori.

PS

V soboto gremo v Lousa. :naughty: Ali gre kdo zraven?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hornet;

nikjer nisem z besedico omenil, da me je motilo čakanje. Me ni. Ker naju

je takoj, ko sva stopila v trgovino, prodajalec vprašal kaj želiva.

Na netu so imeli objavljeno ceno, ki mi je bila tudi po telefonu vsaj 2x

potrjena. Ko pa sem zadevo prišel kupiti, je bila pa ta cena kar naenkrat

20% višja. Potem pa še to nerganje samegasebe naveličanega prodajalca.

To me je motilo. Tudi jaz imam kdaj slab dan, ampak stranke zato niso nič

krive. Kljub temu se do njih obnašam tako, kot je potrebno. Slabo voljo pa

zadržim v sebi.

Dadi;

defenitivno se najina pogleda na to razlikujeta. Hvala bogu, da se.

Vidim pa, da nisi čisto razumel mojega komentarja na plačevanje.

Tudi jaz sem se pred potjo v LJ do potankosti pozanimal o ceni čelade.

Zato pa vse to pisanje.

Kot pa oba lahko vidita sem preživel tudi brez rdeče preproge in fanfar.

Ne vem zakaj me večina napada? Mogoče, ker sem malo bolj podrobno opisal

svojo slabo izkušnjo s to trgovino. Potem je pa najbolje, da se naredi tema

kjer bo dovoljena samo hvala nekoga.

Zadeva ni bila napisana na splošno. Ampak konkretno. Bom kar zaključil s

komentarji, oz. odgovori.

PS

V soboto gremo v Lousa. :naughty: Ali gre kdo zraven?

Fino tudi jaz bom tam v soboto, če vidiš črno kawo 750 S, me pocukaj za rokav, bova kak sok popila !

Lp.Dadi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se lahko pozanimaš koliko pride pri njih 55l in če gre vanjo nolan 103 :whistle:

a lahk poveš v kateri italijanski trgovini si kupoval preko neta ??

Daj že odgovor :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto smo trije štajerci vpadli v trgovino, od koder smo odnesli (kupili, da ne bo pomote) ene škornje s popustom. ekipa zaposlenih je bila OK in ker je bila prava cena, bomo še prišli. pa še stare škornje bodo poslali po pošti. :worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud dns, kljub temu, d je blo še pa dost folka k sm uletela, sm tkoj dobila asistenco pri izbiri, tako da :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud avtostop bi dobila prej od 10ih tipov, ki so pred tabo prišli na štopplac :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Tudi jaz sem zelo zadovoljen z TC. Sem spraseval ali imajo na zalogi modro R6, je niso imeli. Po e-mailu so me se isti dan obvestili da bo modra R6 2009 naslednji dan v salonu. Prisel sem tja, malce pocakal ker so imeli guzvo, sem pac malce motor vmes pogledal. Kmalu sem bil lepo postrezen in ne..ne vidi se mi na dalec da imam denar!! Na koncu so mi lepo prodali motor ter komplet opremo za dva. Kar se pa popustov tice..pri opremi smo se lepo zmenili, saj sem tam motor kupil.

Bil sem ze veckrat pri njih, prvic pa motor kupil pri njih in definitivno pridem se nazaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud dns, kljub temu, d je blo še pa dost folka k sm uletela, sm tkoj dobila asistenco pri izbiri, tako da :worship:

Ma sej ni čudno, un tastar, sam da zagleda žensko, se prec začne slinit. Je takoj pripravljen podmazat :unsure:

, kombinezon. Matr mu.

Drugače, pa kot kakšne malenkosti nisem pri njih pripravljen vzeti nič. Odnos pa te fore, me oddaljujejo od njih.

Kdaj pa kdaj pridem le pogledat kakšen motor.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!