Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Ob moji zadnji izkušnji s TCjem sem dobil dobro primerjavo med TCjem in nekim manjšim trgovcem...

Šlo se je za nakup 1 leto starega motorja z 0 kilometri.

V TCju so se prodaje lotili z zelo strogimi pogoji, brez možnosti kakšnega dogovora okoli cene in njihovim običajnim odnosom. Manjši trgovec je v nasprotju s TCjem okoli cene bil zelo fleksibilen, ustrežljiv in pa nasploh bolj prijazen. Za pridobitev stranke je šel tako daleč, da je prav ta motor (barva, ki sem jo želel) šel iskat v Ljubljano v TC motoshop in ga dostavil do sebe, kjer ga je pregledal in uredil predajo kupcu. :)

V začetku je bilo domenjeno, da mu povrnem potne stroške prevoza motorja, vendar na koncu niti tega ni želel. Če dodam še res prijazen odnos je zadeva skoraj že malo kičasta :) Potne stroške mu bom kljub njegovemu nasprotovanju povrnil ob naslednjem servisu, ker tak odnos cenim.

Kar se pa TCja tiče... Jah... Po tem vsem povem, da če imajo slučajno kak motor bivšega letnika tam ogledan, da lahko uredijo prevoz do drugega trgovca, kjer ga dobijo ceneje O:-) Vedno se smejimo potem, ko kdo reče, da bi ga dal prepeljat k drugemu trgovcu tud če bi tam bil dražje :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živijo.Jast osebno sem imeu samo dobre izkušnje v TC Motoshop. :D No tam smo kupili nekaj drobnariji in enega Dirt bike pa še v Gorico so mi ga pripeljali isti dan.In prijazni so tudi tako,da kar tako naprej fantje :OK:

L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni noben rekel, da se ne da izkoriščat.. Taka zakonodajna ureditev kot jo imamo sedaj kupcu omogoča popolno samovoljo glede menjav in vračanja (razen v določenih primerih).. Lahko naroči en kup stvari, potem doma zbere samo eno, ostalo pa vrne. To je po eni strani nefer do prodajalcev, ampak "nujno zlo" takšne ureditve, če hočemo zaščitit kupca, ki kupuje nekaj preko ekrana in ne ve kakšna je zadeva dokler jo ne dobi v roke.

Vendar po drugi strani pomoje spet ni tolk izkoriščanja.. V končni fazi tudi kupec od tega nima ravno veliko, razen cel kup komplikacij in dodatne stroške, ko mora zadevo pošiljat nazaj na lastne stroške. Itak morajo biti stvari nerabljene, nepoškodovane, itd.. drugače ti lahko odbijejo od cene, ne vzamejo nazaj, itd.. Odpade torej možnost, da bi nekdo kupil nekaj uporabljal toliko časa in potem kar vrnil. Pa itak je pomoje vsakomur v interesu, da čimprej in čimbolj ugodno dobi kar išče.. Če se pa ušteje preko interneta, pa hvalabogu da obstaja možnost vračila.

Glede na to, da si tudi sam ugotovil, da gre za nakup, pri katerem kupec ne vidi izdelka je potemtakem logično, da mora obstajati tudi zaščita za kupca. Takšni predpisi ali praksa so v veljavi v večini držav v katerih sem imel možnost kupovati (EU, ZDA, Kanada, Hong Kong, Avstralija...) In kolikor je meni znano je samega izkoriščanja le tega s strani kupcev zelo malo, če temu sploh lahko rečemo izkoriščanje saj tudi v trgovini pregledaš in/ali preizkusiš izdelek. Odprti in preizkušeni izdelki romajo na polico s popusti (manjšimi maržami) in se na koncu tudi prodajo.

Za trgovca je internetna prodaja plus, saj tako posluje s strankami z minimalnimi stroški.

Torej lahko odpreš in probaš ali ne? Naprimer, naročim kamerco za na čelado, jo sprobam in če mi ni potem všeč, jo lahko potem vrnem?

Ja, vendar je pri tem ne smeš na noben način poškodovati (niti črtice se ne sme poznati na njej) kar se hitro zgodi, če opremo testiraš na motorju. Torej, pazljivo.

Če bo v stanju kot si jo dobil in v originalnem pakiranju, jo lahko vrneš v 14-ih dneh od prevzema brez navajanja razloga za vrnitev.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar se tiče TC Motoshopa, jih lahko zopet samo pohvalim. Prijazno, ugodno, pohvalno !!!!

... danes sem menjal vizir na reklamacijo, odziv več kot pričakovan !!!

Kapo dol !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Pohvala za TC Motoshop na hrvaških V-Strom straneh.

Možakar, sicer iz Beograda, je po mailu podal reklamacijo na podlogo hlač na Rev'it izdelku in priložil slike (skoraj nova podloga se je trgala pri normalni uporabi). Na podlagi tega in vrnjene uničene podloge so mu iz TC motoshopa poslali novo podlogo brez kakršnegakoli kompliciranja. Pohvalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvala za TC Motoshop na hrvaških V-Strom straneh.

Možakar, sicer iz Beograda, je po mailu podal reklamacijo na podlogo hlač na Rev'it izdelku in priložil slike (skoraj nova podloga se je trgala pri normalni uporabi). Na podlagi tega in vrnjene uničene podloge so mu iz TC motoshopa poslali novo podlogo brez kakršnegakoli kompliciranja. Pohvalno.

Naj te popravim....možakar je iz Kraljeva in ne Beograda ("doktor" na BJB forumu....)

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pohvala za TC Motoshop na hrvaških V-Strom straneh.

Možakar, sicer iz Beograda, je po mailu podal reklamacijo na podlogo hlač na Rev'it izdelku in priložil slike (skoraj nova podloga se je trgala pri normalni uporabi). Na podlagi tega in vrnjene uničene podloge so mu iz TC motoshopa poslali novo podlogo brez kakršnegakoli kompliciranja. Pohvalno.

Jaz sem jo pa odplejla v Srbijo, ker sem šel ravno takrat dol.

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj te popravim....možakar je iz Kraljeva in ne Beograda ("doktor" na BJB forumu....)

Kiks, se opravičujem. (KV tablica, lahko bi se spomnil :P )

Jaz sem jo pa odplejla v Srbijo, ker sem šel ravno takrat dol.

Je omenjal kolege iz Slo, ki so mu pomagali smile.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kiks, se opravičujem. (KV tablica, lahko bi se spomnil :P )

Je omenjal kolege iz Slo, ki so mu pomagali smile.gif

Mlekar je pripeljal, js sm šu zamenjat, Marja pa odpelju in tukaj lahko posebej pohvalim g. Blaža, ki je vse uredil. :worship:

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dost hvaljenja..

kje so čestitke in popusti?

čakamo :D

Čestitke so šle včeraj na pošto, tako da bi morali danes ali jutri prispeti k vam. Ker se včasih vseeno zgodi kakšen tiskarski škrat in nekdo po pomoti ne dobi čestitke, se že v naprej opravičujemo. V tem primeru boste vseeno deležni popustov, saj vas imamo kot stranko zagotovo zabeleženo v naših računalnikih.

Lep pozdrav

Logar Blaž

TC Motoshop d.o.o.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke so šle včeraj na pošto, tako da bi morali danes ali jutri prispeti k vam.

Logar Blaž

TC Motoshop d.o.o.

HVALA! Že imam čestitko! Res ste super: 30% na motooblačila, 20% na smučarska! Vsa čast! Zdaj moram le še razmislit kaj v bistvu (ne)rabim, ker zapravil ga bom gotovo...:worship:

Aja, pa upam da tale teden in v prihodnje kakega 30% "dviga cen" ne bo... he he he :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HVALA! Že imam čestitko! Res ste super: 30% na motooblačila, 20% na smučarska! Vsa čast! Zdaj moram le še razmislit kaj v bistvu (ne)rabim, ker zapravil ga bom gotovo...:worship:

Aja, pa upam da tale teden in v prihodnje kakega 30% "dviga cen" ne bo... he he he :evilgrin:

Nobenega nenadnega dviga cen ne bo :D Cene ostajajo enake.

biker77

Objavljeno Včeraj, 23:17

recesija? iz 50% na 30%? hmmm..

Popustov nismo nič zmanjšali. Določene artikle imate še vedno v akciji do -50%.

LP

Logar Blaž

TC Motoshop d.o.o.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za lepo darilo, ki me je tudi zelo presenitilo. Ker zaradi svojega trenutnega stanja nimam nobenih potreb po nakupih pri vas, sem kupon že podaril naprej, nekomu, ki ga bo pri vas sigurno zelo rad izkoristil. Tudi vsem vam najlepše čestitke ob bližajočih se praznikih in najlepše želje za vašo pridodnost. Robi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa z njimi eno majčkeno slabšo izkušnjo, :hmm: ampak jih zato ne bom kritiziral.

Vsakemu enkrat malo "spodleti" in zaradi tega ne bodo izgubili svojega klienta. Če je v salonu gužva pa je jasno, da ne more biti prodajalec 100 procenten!

Ja, vesel pa bom, če bo tudi v prihodnje roba ugodnejša, kot piše na ceniku! :yes:

Kdo nebi bil - s prstom pokažite na tega!

.

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čestitke so šle včeraj na pošto, tako da bi morali danes ali jutri prispeti k vam. Ker se včasih vseeno zgodi kakšen tiskarski škrat in nekdo po pomoti ne dobi čestitke, se že v naprej opravičujemo. V tem primeru boste vseeno deležni popustov, saj vas imamo kot stranko zagotovo zabeleženo v naših računalnikih.

Lep pozdrav

Logar Blaž

TC Motoshop d.o.o.

.... in kolk je stranka v vaši trgovini v preteklem letu morala zapravit, da dobi kupon za popust??? :unsure:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TC - ju. Hvala za voščilnico.

Podarim bon, s katerim lahko uveljavite poust -30°%. Velja do 20.1.2011 v prodajalni TC.

Scarabeo

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!