Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Lepo vas prosim no... Pa koga zanima, če ste dobili čestitke? Če se ne motim je forum namenjen konstruktivnim debatam in to, da nekdo naznani, da je dobil čestitko se mi ne zdi ravno nek višek konstruktivnosti!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaka me nakup celotne opreme, če kdo popusta ne bo izkoristil se priporočam, naj piše na ZS!

Bom zelo hvaležen. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaka me nakup celotne opreme, če kdo popusta ne bo izkoristil se priporočam, naj piše na ZS!

Bom zelo hvaležen. :)

Napiši PM :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko so zasedeni, kolikor želijo, ampak...

28.11.2011 sem poslala mail s povpraševanjem in... do danes še nobenega odgovora! Potem pa se gredo neko oh in sploh trgovino?!?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko so zasedeni, kolikor želijo, ampak...

28.11.2011 sem poslala mail s povpraševanjem in... do danes še nobenega odgovora! Potem pa se gredo neko oh in sploh trgovino?!?

hm, meni je g. Rado odgovoril v roku pol ure od poslanega povpraševanja, pa sem pisal v času, ko je bila trgovina zaprta..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče bi pa šlo bolj na staromoden način ... s telefonom? :devil:

res je, ampak če si na mestu, kjer ne moreš govorit (recimo ni telefonskega signala), imaš pa kakšno vprašanje, je najlažje napisat in upat, da dobiš odgovor.

sicer sem se res zanimala "površinsko", pa vseeno.

zdaj smo našli drugo alternativo, ki bo predvsem cenejša!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem pred par dnevi klical po telefonu, pa do danes nisem prejel odgovora na moje povpraševanje...

bom poskusil znova, mogoče so pozabili, spregledali ali pač kaj podobnega...

jebiga, se zgodi, a ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima še kdo kakšen kupon viška, bi bil vesel, če je kdo tako dober, da ga šenka :)

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima še kdo kakšen kupon viška, bi bil vesel, če je kdo tako dober, da ga šenka :)

prevzem na Tržaški 25 ;)

Popravljeno . Popravil Igorr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jaz tudi dobim kakšnega ?

V primeru, da ga Jaka pobaše prvi, dobiš pir za tolažbo.. :)

Popravljeno . Popravil Igorr
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: kdo ve ali mi bojo upoštevali 30% popust če jim nesem sedež predelat u bagsterja dan pred iztekom bona... Glede na to da bojo izdali račun kasneje :hmm:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje bodo. Lani sem šel zaradi časovne stiske šele dan po izteku roka gledat rokavice in so bi brez kakršnih koli komplikacij priznali popust. Samo vprašati je treba ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: kdo ve ali mi bojo upoštevali 30% popust če jim nesem sedež predelat u bagsterja dan pred iztekom bona... Glede na to da bojo izdali račun kasneje :hmm:

Jaz sem naročil ermax decembra uveljavljal popust, spoiler pa dobil marca s 30% popusta.

Igor, sem že dobil kupon, hvala ti lepa vseeno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!