Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

.... in kolk je stranka v vaši trgovini v preteklem letu morala zapravit, da dobi kupon za popust??? :unsure:

Spoštovani,

Vključena je bila celotna baza, vendar kot smo že napisali v prejšnjem post-u, včasih se zgodijo tudi neljube napake, včasih imamo nepopolne naslove ali celo napačne in tako stranka ne prejme voščilnice. Prosili bi vas, da nam na privat sporočite podatke in vam posredovali čestitko.

MiniMedo

Objavljeno 12. December 2010 - 22:44

Če bi kupil 2 čelade pri vas, velja 30 % za račun, ne pa za izdelek a ne ?! Hvala ....

Popust velja na celotni nakup in ne le na 1 artikel.

LP

Logar Blaž

TC Motoshop d.o.o.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi kupil 2 čelade pri vas, velja 30 % za račun, ne pa za izdelek a ne ?! Hvala ....

Ssej če imaš na račun 30% ali pa na vsak izdelek posebaj 30% je to še vedno isto popusta :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ssej če imaš na račun 30% ali pa na vsak izdelek posebaj 30% je to še vedno isto popusta :P

Mislim da ga je zanimalo bolj v smislu, če ti en kupon velja samo za en artikel, ker bi potem za 2 čeladi rabil 2 kupona.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako ja, itak sm pa že kupil pr njih ... eno stvar niso mel, pa so mi rekl da ko pride nasledn let, da bom še vseeno imel - 30 % popusta na to, ker pač zdej niso imeli. Tko da :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to da pred novim letom ne planiram ene poti v LJ me zanima, če se zaloga "robe" obnavlja, ali je treba "pohitet"?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Danes bil v TC-ju in morem rečt, da so bili, kjub gužvi zelo prijazni in ustrežljivi. Ob enem, pa še hvala tc-ju za novoletni popust, sm ga koristno uporabil.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem jih šel iskat na TC, danes pa so že montirani na motorju

Mislim da sem kar dobro zadel barvno kombinacijo in lepo paše na motor.

TC tudi hvala za prijaznost in ugoden nakup.

LP

Igor

post-25300-0-49482600-1296310580_thumb.jpg

post-25300-0-27382200-1296310594_thumb.jpg

post-25300-0-43797200-1296310612_thumb.jpg

post-25300-0-40369800-1296310627_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zakaj imaš še vedno dvignjen sedež? A nisi dal izdelati povišane verzije sedeža?

Kako se sedi, in koliko si čakal nanj?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na tej sliki je v sredinjski poziciji. Sedež sem res dal zvišat za 2 cm. Sem pa ga sedaj sicer znižal na najnižjo pozicijo in morem reči, da mi za enkrat tako najbolj ustreza. S sedežem sem zadovoljen predvsem ker je sedaj raven in tako bolj sedim na riti kot na družinskem premoženju. Čakal pa sem mesec in pol.

Lep pozdrav

Igor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še en primer Bagsterjevega sedeža na Hondi Paneuropean dobavljenega preko TC motoshopa. Čakalna doba vsega 14 dni, ugodna cena in odličen poslovni odnos prodajalcev. Tako nadgradnjo priporočam vsem, ki delate daljše ture, še posebej vam bodo hvaležne sopotnice.

post-4374-0-27430600-1300262594_thumb.jpg

post-4374-0-36214700-1300262620_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni!

Rad bi se zahvalil izredno prijaznemu prodajalcu, ko sva z deklino v torek kupovala kombinezon za njo.

Kupila sva Rev'it- ov kombinezon, črno-belo-rdeč.

Sebastijan hvala :notworthy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Včeraj sem v TC-M kupil tole.

Za pohvaliti: prijazen odnos prodajalca.

Za pograjati: cena na spletni strani - 135€, s popustom 108€, cena v trgovini - 155€. Tole bi lahko malce poenotili, saj vidiš eno ceno na spletu, prideš v trgovino videti in preizkusiti artikel, že skoraj odločen, da ga boš kupil in zagledaš drugo, precej višjo ceno.

Za pohvaliti 2: Za razliko od izkušnje z Yamaha KMC trgovino se niso šli nikakršnega zavajanja in so mi takoj ponudili ceno, ki je na spletu. S popustom, seveda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem v TC-M kupil tole.

155 eur??? kaj resno? jaz sem enake kupil pred 2 leti za cca 80 eur, tudi v TC, in ravno tak čas (sredi maja, ker sem jih rabil za pot po ZDA junija) - torej brez sezonskih popustov. Bom pogledal, če imam še kje račun (ponavadi tcjev termo papir hitro zbledi).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem jih lani avgusta kupil za 80-90 EUR. :glare: v TC seveda.

Popravljeno . Popravil Dare1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Njah, pred dvemi leti se jim je še Oxtar reklo. Tedaj je bila totalna razprodaja, ker se je firma preimenovala v TCX....torej "auslauf"....

Vsaj kolikor se spomnim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

155 eur??? kaj resno? jaz sem enake kupil pred 2 leti za cca 80 eur, tudi v TC, in ravno tak čas (sredi maja, ker sem jih rabil za pot po ZDA junija) - torej brez sezonskih popustov. Bom pogledal, če imam še kje račun (ponavadi tcjev termo papir hitro zbledi).

Za čevlje sem na koncu plačal 108€ in ne 155€, upam, da je to razumljivo iz mojega posta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!