Skoči na vsebino

Trenja na POP TV (14.12.2006)


Carr

Priporočene objave

takole mamo, ker so kazni premile :fredy:

Ja kazni so premile. Vsakič ko se le te zvišajo naraste tudi št. mrtvih....plačevali jih bomo pa vsi tudi tisti mali prekrškarji.....saj smo kolegionalni.

Ampak ....dejmo še mal zvišat kazni pa da vidimo če je to res. Če je bomo pa spet povišali kazni in gledali če je res...in človek se fajn počuti, ko vidi da ima prav. ...to lahko ponavljamo do orgazma.

Mogoče se bo potem kakšnemu Stivie Wonderju utrnila misel, če se mu ravno posvetiti ne more.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker si ravno mene citirala ... moj post je bil mišljen sarkastično

IMO bi moral za te stvari nekdo odgovarjati. Nekdo ki je trdil da bodo višje (drastične) kazni pripomogle k večji prometni varnosti. Lahko tudi več njih (odgovarja).

Če že moram poimensko, pa začnimo pri Žlendru. Zakaj? Ker mi je antipatičen ker goni skoz eno in isto.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker si ravno mene citirala ... moj post je bil mišljen sarkastično

IMO bi moral za te stvari nekdo odgovarjati. Nekdo ki je trdil da bodo višje (drastične) kazni pripomogle k večji prometni varnosti. Lahko tudi več njih (odgovarja).

Če že moram poimensko, pa začnimo pri Žlendru. Zakaj? Ker mi je antipatičen ker goni skoz eno in isto.

AHa..potem pa sorry, ker je prišlo do šuma v komunikaciji :) ...vem pa da tvoj sarkastični post marsikdo ne vidi tako sakastično...Žendr je že en od njih, gotovo ti prikimava in mogoče se bo sedaj, ko sva razčistila vsaj malček streznil.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni panike

Sicer pa, kam še lahko nabijejo kazni? Ne dvomim pa, da je kaka "glavca" že dala nov predlog v tej smeri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ni panike

Sicer pa, kam še lahko nabijejo kazni? Ne dvomim pa, da je kaka "glavca" že dala nov predlog v tej smeri.

jaz sem najbolj za finski model po % od dohodka. glede na mojo plačo bi bila najvišja možna kazen ravno 20 € :devil: :lol1: verjamem da bi še dosti slovencev bilo enako zadovoljnih :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stari, pa ti si bogat. :blink: € 20.-, zavidam, resno zavidam. not. :P

potem meni ne bi smeli vzeti vec kot ca. € 0,15. :doze: (I wish)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slaku pa včerajšnji kokošnjak ni bil ravno v čast..

:BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slaku pa včerajšnji kokošnjak ni bil ravno v čast..

:BUA:

ys sem se pa nasmejal, kot že dolgo ne .. kake face je povabil, pa to ni res ..

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

ys mislim, da malo iz hudobije, da ne bi komu res prišlo na misel voliti kako predsednico

:evilgrin:

poleg

tega je bila to enkratna demonstracija babjega parlamenta ..

to ne bi bil kokošnjak ampak kurja farma

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slaku pa včerajšnji kokošnjak ni bil ravno v čast..

:BUA:

ž

tell me more, mon ami :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bernarda Jeklin,

Saša Lendero,

Jerca Mrzel,

.

.

.

prvi prispevek: Alenka Marolt z rožicami pričaka Urško Bačovnik na vratih celjske porodnišnice in ji da za 8. marec rožico in jo sprašuje, kako je biti prva dama..

:SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako je biti prva dama.. :eek: vprašanje je nepravilno zastavljeno :headbang:

glasiti bi se moralo: KORUZNICA :lol1:

pička se že prepotentno obnaša :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alenka marovt, ja... :evilgrin:

urška se je zahvalila za cvetlico in zgasnala..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alenka marovt, ja... :evilgrin:

urška se je zahvalila za cvetlico in zgasnala..

Špil

a se noče Alenka na BCSki pelat s tabo :hmm:

:lol: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj sem dvakrat preklopil na POP potem pa sem rajši nehal preden crknem od smeha in moja dobi popizditis.

MA KOJI KURAC SO NEKAJ DEBATIRALI ŽENSKA MANAGER - ŽENSKA MATI??? :BUA:

kot je ena lepo povedala danes ženski ni več težko postati manager (uh se sliši pomembno), je pa baje težko uskladiti z funkcijo žene in mame!!!! BULLSHIT!!!!! :SS :SS :SS

danes je težko biti povprečna zaposlena ženska in mati! taka dela ravno tako v povprečju krepko več kot 8 ur in še v čudnih turnusih, sploh če dela v trgovini ali proizvodnji. potem pa pride domov in more ponavadi porihtat še froce in gospodinjstvo.

potem pa se ona kosova nasmeje in reče da je njen čas predragocen da bi likala - SUPER SE STRINJAM - z njeno plačo ni panike!!!! :slap:

ma en kurnik je bil tisto včeraj, še gantarjevo dobro in logično izjavo, da ženska težje napreduje ker zaradi otrok in bolniške izgubi 10 let vzpenjanja po lestvici so narobe razumele in je moral Slak reševati da ga niso popluvale. :slap:

kokodak :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kot je ena lepo povedala danes ženski ni več težko postati manager (uh se sliši pomembno), je pa baje težko uskladiti z funkcijo žene in mame!!!! BULLSHIT!!!!! :SS :SS :SS

Sicer mi ni čisto jasno kaj je sedaj BULLSHIT, da je težko uskladiti karijero in otroke al da to sploh ni problem?....pa vseeno.

Osebno meni gre na jetra, ker vedno vabijo znane osebnosti, ki jim nič ne manjka. Kje so tiste povprečne mame, ki niso VIP in se ubadajo z vsakodnevnimi problemi in jim niti na misel ne pade, da bi jim nekdo za denar likal perilo......po mojih ocenah gre za večino in nikoli niso predstavljene....vedno le eksrtremitete.

Ena bejbika je naredila vse po predpisih...najprej šola, nato služba, resen partner, stanovanje in nato otroci...no življenje se obrača po svoje:

http://www.zibelka.si/blog/2007/03/07/kako...mo-v-zivljenju/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Špil

a se noče Alenka na BCSki pelat s tabo :hmm:

:lol: :D

a to si ti, avtokad.. :D

saj, od tebe bi lahko pričakoval take fore.. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja meni se tud zdi, da je tist k je včeraj gledal Trenja, lohk popizdeval zravn.

Kaj vse ne zanima Slaka in drugih novinarjev seveda? :? Radi bi Urško k Janši spravl - pravilno. :OK:

Čez nekaj časa (če bosta prišla skup), bojo pa vrtal, kolk so se stroški povečal? :topic:

Prave hijene (mrhovinarji) so ratal?! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prave hijene (mrhovinarji) so ratal?! :headbang:

Plenilci faktov, novic in detajlov.

Prav je tako. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!