Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj v letu 2007


krava

Priporočene objave

Danes smo startali ob 3h zjutraj proti Preluki (kolega je sel surfat, jst pa za moralno podporo). Jutranji mraz (6 stopinj) me ni odvrnil od namere.

Celje-Ljubljana-Postojna-Knežak-Ilirska Bistrica-Opatija- Preluka-Opatija-Ilirska Bistrica-Knežak-Postojna-Ljubljana-Kamnik-Vransko-Trojane-Vransko-Celje

Zdej grem pa spat.

Popravljeno . Popravil Dr_Jakob
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj štartala s punco,vsak s svojim Lj.-Postojna, Ilirska B.-Opatija-Učka,Pula, Medulin, danes pa domov po isti poti. Super veliko motoristov, pa seveda lov policije na motoriste. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes tura.. Babno Polje- Ljubljana (se dobil z Mary In Mihom) - Postojna- Portorož (kavica, malo sončenja :D) - Kozina (srečal kolega, šel nazaj na obalo)- Izola (druga pijača) - Postojna - Babno Polje

Skupno točno 400,5 km :) Blo je fajn, zabavo, turistično, tudi malo športno in vroče je blo tut nekaj.. baje :whistle: :D

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek, 27.4. Lj. -Štifta - Trojane ( krof) - Celje - Vojnik - Slov.Konjice - Slov. Bistrica - Ptuj (počitek in čiščenje na pumpi) - Sv.Jurij ob Ščavnici - Radenci - M. Sobota - Moravske toplice, cca 300km.

Drug dan kopanje v termah, popoldan fura Dobrovnik- Beltinci - Odranci - Lipa (obisk) - Turnišče - Dobrovnik- Moravske toplice. Slabih 60km. In vizir čisto poln raznih mušic.

Tretji dan dopoldan kopanje, namakanje, popoldan štart proti Ljubljani po isti poti. ( Še dobro, da v Radencih nisem bila jaz udeležena pri nesreči, saj sem peljala 2x čez)

Malo pred Trojanami me je ujel dež, najprej sem pod viaduktom malo ustavila potem sva se odločila, da peljem naprej. Na Trojanah še ni bilo tako hudo, ampak potem naprej, proti Domžalam pa je bilo vedno huje. V Trzinu me je tako pralo, da so bile feltne čist sprane in jakne niso imele nobenih ubitih insektov gor.

Pojamrala bi nad vozniki. Pri takem vremenu me gre prepotenten neučakanec v terencu prehitevat in takoj nazaj predme, da sem komaj videla.

No, to je prva moja izkušnja vožnje po dežju po "vajeniški dobi",ko sem imela prvo relacijo.

Obleke niso premočile, motor sva pa takoj malo obrisala in namazala ketno.

Danes do konca tedna pa na morje, ampak z avtom in vso prtljago.

Lepe furce vam želiva in predvsem srečne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj LJ - Medvode - LJ. Cirka 30 km v 13-ih urah. Aja , vmes sem 12 ur delal. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj...

Planina --> Logatec --> Idrija --> Bača pri Modreju… prva pavzica. Brez posebnosti, pred Idrijo še vedno zastoji zaradi popravil cestišča.

Bača --> Podbrdo --> Železniki --> Škofja Loka. Cesta do Podbrda precejšnja žalost, potem pa raj vse do Škofje Loke :naughty: .

Škofja Loka --> Vodice --> Kamnik… bolj dolgčas kot ne. Preveč naselij…

Kamnik --> Gornji Grad --> Mozirje --> Letuš --> petrolova črpalka pri prvem odcepu za Prebold. Na začetku sledil dvema Avstrijcema - mojster na čoperju je pošteno podil po ovinkih… kasneje me je spustil naprej in počakal svojega previdnejšega kamerada na maxi skuterju. Do Mozirja dve radarski kontroli… bel kangoo v eno smer (žrtev motorist) in letečman na nekem parkirišču v drugo (še praznih rok :evilgrin: ).

Prebold --> Marija Reka --> Trbovlje. Prvič po Mariji Reki. Hudo. Res hudo. :worship: Redkokdaj me prime, da bi se po nekem odcepu zapeljal večkrat. Tokrat me je pošteno držalo… pa sem se zaradi vseh tistih firbcev premislil. Na zadnjem ovinku sta dva modela spremljala dogajanje kar iz udobnih stolčkov :blink: . Spust do Trbovelj dokaj mučen - ostre serpentine in drseč, zaprašen asfalt.

Trbovlje --> Litija --> Šmartno --> Bogenšperk --> Sobrače --> Veliki Gaber --> Žužemberk. Do Litije sledil paru na BMW-ju (?K1200?) - prav užitek je bilo gledati kako voznik suvereno pelje skozi ovinke. V dvoje sem sam običajno precej počasnejši… Onadva sta zavila za Breg, jaz pa kasneje za Šmartno. No, na ta par sem naletel še enkrat (pravzaprav sta onadva naletela name), ko sem ob cesti gruntal ali naj grem naprej do Trebenj ali desno za Žužemberk. Preverila sta, če je kaj narobe in se odpeljala naprej proti Trebnjem. Cesta do tega križišča čudovita, na nekaterih delih malce zapacana zaradi besnega oranja po njivah.

Žužemberk --> Dvor --> Kočevje --> Valvazorjev hram v Cerknici. Razen policijske patrulje sredi ničesar med Dvorom in Kočevjem, ki je imela v paci motorista (prehitel me je v Laščah), čisto brez posebnosti. Pizza je pa sedla kot ata na mamo.

Čudovita nedelja skoraj brez nedeljskih voznikov, čudoviti ovinki, okroglih 400 kilometrov.

Popravljeno . Popravil ernessto73
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans N.Gorica,Bovec,Beljak(Luis),Ferlach,Zg. Jezersko,Kranj,Lj,Postojna,N. Gorica

blo fajn čeprav na začetku mal mokro :doze: ...cca 400km ....dost za danes jutr naprej B)

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes:

Lj - Kočevje - Dvor - Velke Lašče - Lj (pogledal malarjev trud) - Rakitna x 2 - Dobrova - Lj

Užival..... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes tura: Dutovlje-NG-Most na Soči-Idrija(zmazala ene žlikrofe)-Kalce-Podkraj-Col-Ajdovščina-domov. Lepih in uživaških 196 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petek, sobota nedelja, skratka tri dni Bosne.

Kaj reči. Miljonkrat prevožene ceste, nič novega ne morem povedati. Vse je dobro, odojek, jagnetina, čevapčiči, prazne ceste z izjemo mest......fletnih 1600km, veliko prijetnih stikov z ljudmi, ki ljubijo svoj konček sveta kot ljubim jaz svojega.

Hoteli in osebje super, cene prijazne, Bosanci po starem.

Na cestah pol Jesenic, pol Ljubljane, pol Kranja, pol Celja....... najbrž v mestih nimate problemov z pasrkirišči.

Na žalost spet ugotavljam, da imamo v Sloveniji najslabše ceste, ki pa jih naši policisti zelo intenzivno čuvajo.

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm - jz pa v četrtek nabavu nov moped bmw 1150gs pa sm ga mogu it sprobat.

Petek - Sevnica-Celje(poberem lubico)-Trojane-Domžale-Vrhnika-Postojna-Koper-Portorož-Umag(skoz po ta stari) - 300km poezije in spoznavanja motorja

Sobota - Umag-Poreč-Rovinj-Pula-mal okol pa nazaj - 200km že kr poštene igre ovinkov

Torek - Umag-Koper-Postojna-Cerkniško jezero-Ribnca-Kočevje-Žužemberk-Trebnje-Sevnica - 260km popolnosti - moped sm že dodobra spoznal in pele se ko nebi blo vse skop vsaj 400kg ampak 200kg. Res idealna zadeva za žgat, brez bolečin bit, moči met skoz na pretek...

lp do naslenjič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons enih 450 km

domžale-kamnik-črnivc-gornji grad-domžale-vrhnika-postojna-ankaran-en krej zravn trsta(ogromn jaht)-sveti anton-koper-stari poti nazaj v domžale-kamnik gornji grad-kamnik-domžale

zdej pa čakam hrano :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj:

Lj-NM-Karlovac-Plitvice-Gračac-Obrovac-Pag-Rijeka-Ilirska Bistrica-Lj. Prehojeno 710 km, kar je moj dnevni rekord (stari mački, prosim ne me gledat postran). Bilo: :OK:

Danes: bomo še vidli.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ena kratka lagana soloriderska:

LJ-Litija-Hrastnik-Marija reka-Vransko-Domžale (kjer bi me kmal en snel :SS )-LJ.

Z izjemo tistga u Domžalah, super. Prazne ceste. Ne prevroče, ne premraz. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ravno nazaj z ene kratke turce s sošolcem :) Žalec-Celje-Stranice-Vitanje-Velenje-Žalec

75km, lepi ovinki, skoraj 0 prometa, lepo vreme - poezija :OK:

Popravljeno . Popravil Chrasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer že prejšnji teden v petek, pa vseeno....Pavličevo sedlo, bilo je res enkratno! :OK:

IPB Slika

Popravljeno . Popravil HONDAMANIA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar iz furce Lj., Kočevje, Kočevska reka, Ribnica, Ljubljana. Prvič od Kočevja proti Kočevski reki, ceste super brez prometa :OK: . Ravno prava temperatura za vozit se naokrog.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena fejst tura iz Mosta na Soči preko Podbrda kjer je dobra restavracija z ribjimi specialitetami in naprej vse do Škofje Loke ali do Bohinja po razgibanem terenu in lepi naravi.Ob cesti teče tudi reka in je precej mest da malce posediš ob ali v vodi Priporočam tistim.ki vozijo počasneje in imajo s tem čas malo pogledat okrog sebe.Iz Mosta do Bohinja je ene 70km poslikal pa sem le del poti-/iz avta)

Pa lep izlet :)

post-3091-1178115218_thumb.jpg

post-3091-1178115270_thumb.jpg

post-3091-1178115307_thumb.jpg

post-3091-1178115393_thumb.jpg

post-3091-1178115431_thumb.jpg

post-3091-1178115460_thumb.jpg

post-3091-1178115509_thumb.jpg

post-3091-1178115640_thumb.jpg

post-3091-1178115684_thumb.jpg

post-3091-1178115752_thumb.jpg

post-3091-1178115791_thumb.jpg

post-3091-1178115825_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes, Koper - Šared k punci, potem nazaj čez Črni Kal, potem do Socerba. Nazaj obrnu pa še v Ankaran in nazaj domou, Koper. Super turca je bila, no malo je bila mokra cesta tako, da nismo pretiravali. Dve kamikazi na Črnem Kalu, eden na oranžnem cestnem BMW.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tolmin-Nova Gorica-Sežana-Divača-Pivka-Postojna-Cerknica-Ribnica-Škofljica-Ljubljana-Polhov Gradec-Gorenja vas-Škofja Loka-Kranj-Bled-Bohinjska Bistrica-Sorica-Podbrdo-Tolmin

super 440km :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DONS MELA NEKE PLANE- SO SE SESULI, KASNEJ SONČK POSJAL, JEST NA MOTOR, PA GASA:

JESENICE-KR-JEZERSKO-HOLMEC-ŠOŠTANJ-KAMNIK-MEDVODE-NAKLO-JES.

Luštna furca, sam prekratka. sam borih cca.280 :cry: .... Blo na žalost premal cajta...

Za vikend držimo pesti :OK: :OK: :OK: , pa gaaaassssssssaaaaaaa!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes Pag-Rakek :OK: ma je šlu ku sneta skera :D

hehe....sam da se pride nazaj na Rakek :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!