Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj v letu 2007


krava

Priporočene objave

:OK: ...Smo se srečali... :P ...Mi2 z mojo v obratni smeri...Preprosto mega lep dan za vožnjo...vsem, ki ste mahali in opozarjali na policijske patrulje...pa TNX :blink:

Fotke: http://www.motosvet.com/album/admin.php?cid=2_263

LP.A.

Popravljeno . Popravil dr-big
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubljana-grosuplje - Višna gora-Ivančna gorica -Trebnje - Mirna peč - tam ene 2in pol h,nazaj po isti poti v horjul na dobro pizzo - ljubljana do Ghiblija in po stari cesti do Jesenic.

lep krasen sončen dan sam zj....n sem pa k pes eno noč prej Spal (skoraj nič)

krivc , da nisem spal pa seveda Union hahahaah.

Slike iz Mirne peči sledijo v albumu sam ne dans k sem res z.e.a.n

Lep dan vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: ...Smo se srečali... :P ...Mi2 z mojo v obratni smeri...Preprosto mega lep dan za vožnjo...vsem, ki ste mahali in opozarjali na policijske patrulje...pa TNX :blink:

Fotke: http://www.motosvet.com/album/admin.php?cid=2_263

LP.A.

Ja, sem pozabil napisat,seveda smo se srečali se spomnim ja. :OK:

Danes sem se zbudil ob 9 uri in takoj ko sem odprl oči sem vedel da bo dan nekaj posebnega, res je bil.

Zmenila sva se z očetom da nekam odpotujeva z motorinom. Se oblečeva ruzak notri dva sendvica kokakolo in gremo. Začnemo v Kopru, Črni Kal, Postojna, Ljubljana, Kranj, Jesenice, Bled,Bohinj in nazaj domou. Vse ceste sva dala skozi vse naokoli šla, skratka super je bilo. Naklapala pa sva točno 412 km, tako pravi števec:)

Skratka dan super se iztekel, upam da tudi vam.

Lep prijeten motoristični pozdrav

Smo te videli.Dvakrat si se peljal mimo nas z očetom,mi smo pa imeli kosilo pri Planincu. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slučajno sem naletel na tvoje slike pa sem videl kje je tale gostilna pa sem se takoj spomnil, no dober tek za nazaj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vtis: preveč motoristov na cestah!!! :BUA:

Ne bi rekel. Zakaj bi jih bilo preveč?

Je pa res, da je bilo preveč kretenov med motoristi. To je bila skupna ugotovitev kar nekaj tistih, ki smo se med temi dnevi nahajali na cestah. Zato tudi z veseljem pozdravljam akcije policije, kot je bilo tisto pobiranje tablic na ridah ipd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj v družbi žene in sina slabih 400km v lepem in ne preveč hladnem vremenu na relaciji

tržič-predel-n.gorica-sežana-črni kal-postojna-tržič je pokvarilo:

-motorist, ki je peljal iz smeri bovca proti predelu in ovinek vzel tako na široko, da ga je

zaključeval na moji strani, da sem bil že skoraj v grabnu in par centimetrov od polagalca

-motorist, ki se je po hitro prevoženem ovinku nekje pod bovcem preveč igral z ročico plina in

ga je izstrelilo na nasprotni vozni pas, kjer sem se nahajal takrat jaz in se v zadnjem trenutku

umaknil na rob in upal, da bo to uspelo tudi sinu za mano

-skuterist v krožišču v n.gorici, ki me je prehiteval po notranji strani mojega pasu

med travo otoka in mano in mi tako dokazal, da sem luzer kljub 70km/h kjer je omejitev 40km/h.

pa samo pravilni odcep sem hotel poiskati. v kolikor bi žena krilila z rokami (kot je v njeni navadi kadar pred menoj ugotovi pravo smer) bi snela skuterista.

-skupina motoristov, ki je nekje nad kozino prehitevala kolono avtomobilov vštric po dva, da smo se

nasproti vozeči morali ustavljati in voziti po robu, frajerji pa na polno mimo. bemti junake...

-policijski helikopter in številne patrulje na relaciji postojna-brezovica, ki so uničili še zadnjo

voljo do motoriranja včerajšnega dne. pa da ne bo pomote: popolnoma pravilno je, da so bili tako številčni.

skozi tista naselja ni problem 20-30km/h preveč. snete skire mimo mene so dokaz, da je v naših glava

nekaj močno narobe.

in... ko sem se na brezovici spravil na avtocesto me je lokalni junak prehitel v ovinku priključka po

zunanji strani. matr, res sm počasn.

dobil sem občutek, da žegnana voda res deluje. na pamet.

in glej ga zlomka... avtomobilisti mi niso delali nobenih težav.... še umikali so se tam kjer so

se lahko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vtis: preveč motoristov na cestah!!! :BUA:

Podpisem tole!

Tudi jaz podpišem! Pizda, sploh ne pridem več do izraza. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj PP-Ljubljana-Mirna peč-Novo mesto-Metlika-Črnomelj-Žužemberk-Kočevje-Pijava Gorica-Ig-PP. Naredila sva okrog 300km. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=95336]Par nas iz Labor proti Žuženberku,levo v Mirno Peč na žegn.Enga pirčka za žejo pozdravt mal poznan folk in nazaj do Broda pa desno v Kočevje,kjer so me v ovinkih presenetile odbojne ograje.Župani le poglejte si,kaj se da naredit z dobro voljo.Med Brodom in Kočevjem ugotovimo,da gre Yamaha tud na pir.V Kočevju tankat na pizzo in čez Kočevsko reko in Gotenico nazaj v Kranj,pa v Dawna na pir.280 km lepe fure in prijetne družbe. :OK:

[attachmentid=95337]

[attachmentid=95338]

post-11838-1176210587_thumb.jpg

post-11838-1176210851_thumb.jpg

post-11838-1176210937_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj ob pol enajtih iz Idrije - Most na Soči - Brda (vzpon na razgledni stolp) - Nova Gorica - Štanjel - Sežana (kofi tajm) - Trst (na dvopasovnici prehiteval neprisebnega voznika avtomobila pred sabo in se v mislih zahvalil prisebnemu vozniku avtomobila za sabo, ki mi je prišel v mrtvi kot in bi me komot zbil) - Koper - letališče Portorož (letalskega prometa, da so frči čakali v vrsti za vzlet, ker so se nadstandardniki vračali s podaljšanega vikenda domov) - obvezni Piran in kofi na Punti - Kozina (tankanje) - Postojna - Kalce in ob 19.30 vrnitev v Idrijo. 330 km v prijetnem vremenu.

post-12027-1176212102_thumb.jpg

post-12027-1176212126_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petek 06.04. (s Šokcem): Ptuj-Ptujska Gora-Rogaška slatina-Bistrica ob Sotli-Kozje-Šentjur-Šmarje pri Jelšah-Rogaška slatina-Ptuj.

Kozje je blo povsem brez peska, tudi promet je bil za petek znosen. :OK:

Naredil 180+ km.

Sobota 07.04. (z Ekipo): Ptuj-Celje-Trojane-Šentrupert-Logarska dolina :kva2: -Šentrupert-Celje-Ptuj.

O krasnem izletu že vse povedano in poslikano, na Ptuj prispel 15 minut pred ploho. Perfektno! :OK:

Naredil 300+ km.

Ponedeljek 09.04. (solo): Ptuj-Lenart-Sladki vrh-Šentilj-Sladki vrh-Apače-Gornja Radgona-Ljutomer-Razkrižje-Štrigova-Razkrižje-Ljutomer-Ormož-Ptuj-Vurberk-Ptuj.

Ker mi je ekipa zbrisala v Bohinj :cry: , sem se podal na klasiko po Slovenskih goricah, prestopil na Hrvaško in se izdatno podprt z žegnom vrnil v najlepšo našo. Na žalost še vedno veliko peska v ovinkih, na srečo nič policije in veliko motoristov.

Naredil 200+ km.

Torek 10.04. (solo): Ptuj-Trojane-Depala vas-Trojane-Ptuj.

Po dobrih 10000 km napojil (Jermanov Mare, namreč) Zelenka s svežim oljem in ga v polni kondiciji odpeljal novim dogodivščinam naproti... :grim

Na Ptuju pa :eek: :oops: :blush: :slap: :headbang: . Hvala Wind-o :worship: , kantica je rešila dan. V udobnem naslonjaču Pomaranče sva nato opazovala trume :yea1: motoristov, ki so se vračali proti SV. Za :photo: .

Naredil 260+ km.

Danes...pišem. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ena hitra furca po službi - skok na Golico, tja čez Radlje & Dravograd nazaj pa čez Jurij & Kungoto.

V dolini toplo,na Golici malo bolj sveže,cesta lepa,prometa skoraj nič,policajev pa tudi ni bilo na spregled. Nabralo se je cca. 160 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ena prava fura od celja velenja, zavodnje preko slemena na črno na koroškem pa na pliberk ,lavamind

prehod nazaj do radelj ob dravi pa domu mal čez 200 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, ponovno, po dolgem času se zopet javljam v tej temi :OK: ; danes smo pri naši hiši uradno otvorili sezono; ljubi možek je šel registrirat :wub: , potem pa je pazil deco, da se je šla lahko mami po eni sezoni pavze mal peljat.

Relacija:

Višnja G. - Ivančna Gorica - Bogenšperk - Trebeljevo in nazaj. Skratka superca je blo. :yea1: :grim

Mtb

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj popoldne, pot nič posebnega:

Ce-Vojnik-Stranice-Vitanje- Doliči-Huda luknja-Velenje-Gorenje-Mozirje-Gornji grad-Kamnik-Motnik-Vransko-Marička-Ce.

Ampak, se mi še ni zgodilo, v Velenju sem mislil, da bom moral kar domov v CE, ker se mi je na motorju

dremalo.

Zgodilo se mi je to že v avtomobilu, ampak na motorju pa še ne. Na motor sem sedel ob 15:30 uri in prej nič kosil, da bi lahko rekel, da se mi je hrana usedla v prebavila in posrkala vso kri iz glave.

Potem pa sem se do Mozirja le zbrihtal, da sem lahko nadaljeval.

:zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans padla lepa turca žalec - logarska dolina in nazaj, vreme super, prometa pa skor nič :OK:

Popravljeno . Popravil Chrasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes 380km - Sevnica-Celje-Šempeter-Marija Reka za poplnost pa nazaj-Mozirje-Gornji Grad-Črnivc-Kamniška-Tuhinj-Vranjsko-Cele-Grobelno-jest na vikendico :beer2: (do tu s kolegom) pol do Cela nazaj pa s punco naprej na Roglo pa nazaj pa še osamljen špon do Sevnce. :OK:

Tak da če je kej lepšga pa naj kdo napiše k jz še zdaj gorim od sreče!!!

Drug vikend pa upam da pade vršič!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes v Cirkovce, tam je bil že Star z hčerko, lepa panoramska vožnja na Ptujsko goro,kjer so nam blagoslovili motorje, se okrepčali in nazaj do Cirkovc,kjer se je takoj po prihodu z žegnanja začela prava fešta.Iz Cirkovc proti Slov. Bistrici in domov.Nabralo se je sicer skromnih 72 kilometrov,ampak zelo prijetnih. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sva s kolegom vikkingom in mojo boljšo polovico prevozila okoli 300km na relaciji Šentjur,Mislinja kjer smo obiskali Apače ki so se pripravljali na blagoslov.Potem smo se odpravili proti Dravogradu,kjer smo dotočili gorivo in se podali čez mejni prehod v Avstrijo v smer Celovec,v Slovenijo smo vstopili na prelazu Ljubelj,tam smo si malo odpočili in okrepčali.Pot nas je vodila naprej po gorenjski Bled ,Bohinj čez Bohinjsko sedlo,Železniki,Škofja loka,da je pa bil dan popoln smo se pa oglasili še v Kamniku na motorastavi,zvečer pa srečno prispeli domov :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!