Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj v letu 2007


krava

Priporočene objave

uuuu nam se je pa včeraj vleglo malo peljati, super tempo, ... malo kratko..bogo bih ja još malo više :OK:

MB - okolica ( nekajkrat ) - Lovrenc na Pohorju - Selnica - MB ( Mlada Lipa na pico :lol1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k je bil tok lep popoldne .... ljubljana - kranj( drinka u dawnu :D ) - ljubljana

Tud v dawnu,pa čez Golnik v Tržič in Bistrico in nazaj preko Dupelj do dawna še na en pir,pa te nism nč vidu,še Laston je bil z mano. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tud v dawnu,pa čez Golnik v Tržič in Bistrico in nazaj preko Dupelj do dawna še na en pir,pa te nism nč vidu,še Laston je bil z mano. :OK:

bil u dawnu okol 17.45 ..... lih k sm letu dam se je en s štromom prpelu....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj registriru moped in sem reku da grem mal naokol :OK: pa na bencinsko mimogrede pogledat tlak v gumah. Pridem na bencinsko in se odločm da mal tankam in ko grem plačat vidm da imam vse žepe prazne. :slap: Vse sem pozabil doma, dokumente, mobi,... vse. Dobr da dom ni daleč pa pokličem domov da mi mama pripelje. Plačam hočm odpelat, pa akumulator zatajil. :headbang: Sej je itak za v kanto sam nisem mislil da bo tko hitr crknu kljub celonočnem poljnjenju. In smo spet tam, še 1x domov poklicat, počakat, pa na kabl vžgat. Me je mnil okol vozit pa sem šel direkt domov. Prva vožnja, 1 ura šla, vožnje za 10 min in 5 kilometrov :P .

PS, glih danes kupil nov aku... :yea1:

lp

T

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj registriru moped in sem reku da grem mal naokol :OK: pa na bencinsko mimogrede pogledat tlak v gumah. Pridem na bencinsko in se odločm da mal tankam in ko grem plačat vidm da imam vse žepe prazne. :slap: Vse sem pozabil doma, dokumente, mobi,... vse. Dobr da dom ni daleč pa pokličem domov da mi mama pripelje. Plačam hočm odpelat, pa akumulator zatajil. :headbang: Sej je itak za v kanto sam nisem mislil da bo tko hitr crknu kljub celonočnem poljnjenju. In smo spet tam, še 1x domov poklicat, počakat, pa na kabl vžgat. Me je mnil okol vozit pa sem šel direkt domov. Prva vožnja, 1 ura šla, vožnje za 10 min in 5 kilometrov :P .

PS, glih danes kupil nov aku... :yea1:

lp

T

Temu se rece smola. Ampak naslednji teden je napovedano lepo vreme in tvoj moped te ves vesel pricakuje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dons 180+ km

125km__domžale-mengeš-tržič(dovžanova soteska) :photo: -kranj(mejčken sm krožu)-zbilje-domžale

zvečer pa še

60km____sm testiru džno nadobleko :slap:

je zdržala :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Danes mojo deklico peljal malo na sprehod...MB-Kozje-Zid.Most-Laško-Cele-in seveda postanek pri Pohorski Kavarni za tortico ... :trance_33_sleep: ..

..Ponekod bilo malo frišno, pri Zidanem Mostu še začelo pošteno pihati....nekih tropskih temp. lih ni bilo no.. :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes lepa furica Ljubljana-Piran-Ljubljana. V Postojni kavica, srečal zelo malo motorjev. V Piranu na kosilo pa šibi nazaj. Iz sončnega Pirana skozi zelo deževno Planino do oblačne Ljubljane.

[attachmentid=94785]

[attachmentid=94786]

Je pa naneslo novih 280 km. Bližam se 5000 :naughty:

post-10233-1175445086_thumb.jpg

post-10233-1175445187_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Danes mojo deklico peljal malo na sprehod...MB-Kozje-Zid.Most-Laško-Cele-in seveda postanek pri Pohorski Kavarni za tortico ... :trance_33_sleep: ..

..Ponekod bilo malo frišno, pri Zidanem Mostu še začelo pošteno pihati....nekih tropskih temp. lih ni bilo no.. :blink:

+ Foto...

[attachmentid=94792]

[attachmentid=94793]

LP.A.

post-6275-1175445812_thumb.jpg

post-6275-1175445833_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem po več kot pol leta spet vžgal motor (po dveh sekundah je kresnil) in se odpeljal na rahlo osvežilno prvo letošnjo furico... Okrog Kranja, Krvavca in Kamnika ... cca. 60 km. Za prvo fur'co je blo zelo uredu. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šel na delavnico maksi-ja, v lj čez tuhinjsko, kar je bila slaba ideja (prvo me je dobil dež, v kamniku se je pa nek avstrijski butec zaletel zadaj vame :headbang: , samo meni ni bilo nič, niti padel nisem ker sem stal na mestu (še dobro da se upošteva večja varnostna razdalja za motoristom :headbang: :glare: )), nazaj pa skupaj z dr_jakobom po stari cesti in z obveznim postankom na trojanah :OK: nabralo se je 140 prav lepih km, če odštejem prigode čez tuhinjsko :)

Popravljeno . Popravil Chrasher
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letos prva malo večja furca po okoliških krajih. Ravno toliko da se počasi vrača taprav ''filing'' v roke. No ja nabralo se je cca 50 km, sam za prvo ''tazaresno'' furco čist dovolj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..Danes mojo deklico peljal malo na sprehod...MB-Kozje-Zid.Most-Laško-Cele-in seveda postanek pri Pohorski Kavarni za tortico ... :trance_33_sleep: ..

To pa si pozabil napisati, da si se nas pri pohorski k. želel kar znebiti in nas poslal k drugi mizi sedeti.

Verjetno zaradi deklice ja? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupaj z Vango & Šokcem smo danes nardili cca. 390 km na relaciji MB-Sl. Bistrica-Prebold-Marija Reka :grim -Trbovlje-Litija-Trebje-Senovo-Posreda-Kozje :grim -Šentjur-Mestinje-Sl. Bistrica- Maribor-Pohorska kavarna. Tam smo srečali še Dr-Biga & boljšo polovico :naughty: .

Vreme nam je lepo služilo,na Dolenjskem smo se naužili nekaj sonca,oblaki so pa na srečo le strašili. Vanga & Šokac, bilo je zelo prijetno,upam,da kmalu odpeljemo še kakšno dobro furo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupaj z Vango & Šokcem smo danes nardili cca. 390 km na relaciji MB-Sl. Bistrica-Prebold-Marija Reka :grim -Trbovlje-Litija-Trebje-Senovo-Posreda-Kozje :grim -Šentjur-Mestinje-Sl. Bistrica- Maribor-Pohorska kavarna. Tam smo srečali še Dr-Biga & boljšo polovico :naughty: .

Vreme nam je lepo služilo,na Dolenjskem smo se naužili nekaj sonca,oblaki so pa na srečo le strašili. Vanga & Šokac, bilo je zelo prijetno,upam,da kmalu odpeljemo še kakšno dobro furo.

:grim :grim Vsekakor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skupaj z Vango & Šokcem smo danes nardili cca. 390 km na relaciji MB-Sl. Bistrica-Prebold-Marija Reka :grim -Trbovlje-Litija-Trebje-Senovo-Posreda-Kozje :grim -Šentjur-Mestinje-Sl. Bistrica- Maribor-Pohorska kavarna. Tam smo srečali še Dr-Biga & boljšo polovico :naughty: .

Vreme nam je lepo služilo,na Dolenjskem smo se naužili nekaj sonca,oblaki so pa na srečo le strašili. Vanga & Šokac, bilo je zelo prijetno,upam,da kmalu odpeljemo še kakšno dobro furo.

Tudi meni je bilo super,vsekakor bomo še šli na takšne in podobne vožnje. :OK:

Evo,tu pa še dve fotki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa si pozabil napisati, da si se nas pri pohorski k. želel kar znebiti in nas poslal k drugi mizi sedeti.

Verjetno zaradi deklice ja? :D

:blink: ... :cry: ...Sorry za to!!!...Sem se napačno izrazil..Saj veš ka sn mislo :closedeyes: ...Kaj pa spljoh sprašuješ take:..kje se lajko vsedete?? :P :OK: :D

LP.A.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: ... :cry: ...Sorry za to!!!...Sem se napačno izrazil..Saj veš ka sn mislo :closedeyes: ...Kaj pa spljoh sprašuješ take:..kje se lajko vsedete?? :P :OK: :D

LP.A.

Ker si vredi ded in zato, ker spiješ kakega Uniona ko ne voziš, ti je vse oproščeno. Drugače pa je to bila včeraj prvo aprilska šala, da si nas poslal sedeti za drugo mizo. Mi tumpeci pa smo ti skoraj nasedli. Ha,ha,ha... :yea1:

Popravljeno . Popravil šokac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj prvič legalno na cesti. Idrija-Kalce-Kozina-Logatec-Žiri-Škofja Loka-Cerkno-Idrija. Noro super.... cca 200 km na novi makini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj prvič legalno na cesti. Idrija-Kalce-Kozina-Logatec-Žiri-Škofja Loka-Cerkno-Idrija. Noro super.... cca 200 km na novi makini

No, pol pa srečno in varno vožnjo. B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj (s čisto novimi gumami :OK: ) najprej Ptuj-Lenart-Ptuj, pol pa še malo proti Vurberku. "Einfaranje" gum uspelo, kljub umazani cesti. Naredil 60+ km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!