Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj v letu 2007


krava

Priporočene objave

Danes s skupnimi močmi gume za Vuk76-a do Šilerja spravila... :OK: ..nato pa malo čez Koreno in via MB..da se nove gume malo razmastijo :P ..41km :blink:

A.

[attachmentid=93719]

[attachmentid=93720]

post-6275-1173980012_thumb.jpg

post-6275-1173980031_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ahaaaaaaaa

zdej sm pa 100% da si bla ti tista lepotica :naughty: na Goldwingi

k mi je tuk mahala :yea1:

sam sm pa rabla da mi je potegnil

tablca mi je pomagala.... :grim

si mi polepšala dan

lp janetka

si tako debelo gledala,da pol že jz nisem bla več sigurna a si al nisi :slap: je blo videt,da ti ni takoj potegnil .)

sem bla pa prov vesela k sem te zagledala :D

dns pa sm šopala kam drgam k do Črnga kala in nazaj obvezno čez ride,nardila 137 prijetnih km :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kranj, Ljubljana, Kocevje, Brodna Kupi (meja s Hrvasko). Cesta u nulo pomedena, pa izredno malo prometa, 245 km.

Zdej pa 2 tedna nic, ker je na Avtoaktivu guzva za servis...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idrija - Tolmin - Goriška brda - Nova Gorica - Štanjel - Divača - Vremska dolina - Ilirska Bistrica - Postojna - Kalce - Idrija. Čudovitih 235 km za otvoritev sezone. Na krasu breskve cvetijo 100 na uro, trte obrezane, na ridah 2 deklici čakali na princa ne srebrnem mopedu :D ena od njiju spet s tulifonom na ušesu, kot je bilo že nekje v enem od prejšnjih postov opravljano :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Idrija - Tolmin - Goriška brda - Nova Gorica - Štanjel - Divača - Vremska dolina - Ilirska Bistrica - Postojna - Kalce - Idrija. Čudovitih 235 km za otvoritev sezone. Na krasu breskve cvetijo 100 na uro, trte obrezane, na ridah 2 deklici čakali na princa ne srebrnem mopedu :D ena od njiju spet s tulifonom na ušesu, kot je bilo že nekje v enem od prejšnjih postov opravljano :D

Tam bliz sem tud jest učerej krožu:

Jesenice, Trbiž, Udine, Palmanova, Gorica, Most na Soči, Idrija, Godovič, Kalce, pa že u tmi skoz lublano nazaj na Jesenice...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petek, oče na dopustu, jaz končal s šolo za ta teden pa sva sklenila da se po kosilu odpraviva na en izletek do Kozine da ga povabim na pivo. Pritrdil je, vendar le če bom vozu počasi pa sva šla, na Kozini pa mi je reku da je komaj začel uživat, končala pa sva na Sviščakih kjer je še malce snega ostalo. Jaz sem spil eno belo kavo on pa en čaj z rumčkom in veselo nazaj proti Kaliforniji. Ceste so že kal v redu, toplo je, le proti večeru se močno ohladi. Naredila sva 170.9 km, občutki :OK: - neprecenljivo.

Kje pa ste se vi potikali, dajte nam malo delit vtise

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sem imel prvo malo daljšo turco z yamaho, cross gume mogoče res niso najbolj primerne za ture po asfaltu, ampak nisem se mogel upreti lepem popoldnevu.

Žalec-Nazarje-Šmartno ob Dreti-čez Lipo do Vranskega-Trojane-Zagorje-Trbovlje-čez Podmejo v Prebold in nazaj domov do Žalca. naneslo je nekaj čez 100km, občutki pa odlični :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kavica na Piranski punti :OK: V Postojni bolj toplo kot pri morju, asfalt na Črnem Kalu drži do tačke :rolleyes: Motoristov na cesti skoraj kot poleti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mb-Ce-Žalec-Trojane (na krofe), pa nazaj Vransko (na pir), Mozirje, Šoštanj, Velenje, Vitanje, Sl.Konjice in Mb. Se je nabralo dobrih 200Km, ravno prav za razmigat. Srečal polno motoristov, očitno se je sezona že začela :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopoldan sem se lepo vsedel na motor in odjadral lepo v smeri Dolenjske.MB-Sl.Bistrica-Poljčane-Podčetrtek-Bizeljsko-Brežice(v Brežicah bil na pijači z starim prijateljem, ki se že dolgo nisma videla.Sedela na sončku in opazovala naravo :blush: :P )-Krško-Sevnica-Mirna(v Mirni spoznal Motomarsovko Soncy,ob dobro kavi in cigaretu padla prav prijetna debata, ki se je tako kot vse dobre stvari prehitro končala z mojim odhodom proti domu B) .Soncy, hvala za prijetno družbo, štejem si v čast in v veselje da sma se spoznala :OK: )-nazaj do Sevnice-Planina-Šentjur pri Celju-Šmarje pri Jelšah-Rogaška-Poljčane(hiter postanek in čik pavza pri sodelavcu)-Makole-MB.Dnevni števec je pokazal, da se je odvrtelo danes 287, zelo prijetnih in sončnih kilometrov. :yea1: :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dopoldan sem se lepo vsedel na motor in odjadral lepo v smeri Dolenjske.MB-Sl.Bistrica-Poljčane-Podčetrtek-Bizeljsko-Brežice(v Brežicah bil na pijači z starim prijateljem, ki se že dolgo nisma videla.Sedela na sončku in opazovala naravo :blush: :P )-Krško-Sevnica-Mirna(v Mirni spoznal Motomarsovko Soncy,ob dobro kavi in cigaretu padla prav prijetna debata, ki se je tako kot vse dobre stvari prehitro končala z mojim odhodom proti domu B) .Soncy, hvala za prijetno družbo, štejem si v čast in v veselje da sma se spoznala :OK: )-nazaj do Sevnice-Planina-Šentjur pri Celju-Šmarje pri Jelšah-Rogaška-Poljčane(hiter postanek in čik pavza pri sodelavcu)-Makole-MB.Dnevni števec je pokazal, da se je odvrtelo danes 287, zelo prijetnih in sončnih kilometrov. :yea1: :smoke:

bilo je prav prijetno spit kavo v tako dobri družbi. :OK: me veseli, da sva se spoznala. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: :OK: Zjutraj okoli 9h štart na Jesenicah ,do Ljubljane z neregistriranaim,potekla registracija tri dni nazaj,zato sem šel prvo v Avtotehno registrirat-podaljšat,se mi je kar smejalo 157 € za celo leto,nato pa z registriranim do Moravč pogledat eno Hondo staro CB 750,sam k nova ,od tam pa Ljubljana ,Vrhnika,Logatec,Postojna , kjer sva imela s sovoznico pavzo na OMV (kavica čaj)in naprej proti Kopru,tam pa obezno enega Uniončka in nazaj proti Ljubljani ,v Dekanih na pizzo s špargelni (super je bila),in naprej do Postojne nazaj na OMV , tam pa sem srečal starega kolega dirkača (avtomobilista ) Stankoviča z njegovo formulo (na prikolici) spili eno pivo in naprej do Medvod na črpalko tam Red Bull, obrnil brezrokavnik tako da sem imel hrbtno stran spredaj da me je malo bolj grelo in gas direkt do Jesenic kjer sem parkiral pri 435 km,ob 20h53min.

Pozdrav vsem :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cca 280km....Sodelovala sta še: Vuk in njegof kolega Boris....Potek fure(lej sliko spodaj):

[attachmentid=93754]

[attachmentid=93755]

[attachmentid=93756]

[attachmentid=93757]

LP.A.

post-6275-1174080461_thumb.jpg

post-6275-1174080489_thumb.jpg

post-6275-1174080516_thumb.jpg

post-6275-1174080547_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Včeraj prva resna furca letos , do Izole in Portoroža in nazaj . Bilo je prijetno in uživantsko . :OK:

post-5346-1174115407_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes z Metalbike-om in njegovo lepšo polovico štart ob 13:00 iz Lj. V Ivančni se nam je pridružil sodelavec Boris in krenili smo do Žužemberka, kjer smo pokofetkali. Nato naprej Dvor-Kočevje (policijska kontrola) do Kočevske Reke - Gotenice - Ribnice in nazaj do Lj. Ob 16:00 je v Lj že malo hladilo.

Nabralo se je pa 175km.

lp B

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v ćetrtek šmarje /j. celje,velenje radmirje nazaj preko velenja celja do šmarja kr lepa fura pa danes proti mariboru na lent pa okol lepo vreme velik motoristov pa policajev tut glih dva srečneža nista mela sreče so ju ustavli policaji pr stranju jaz sem jima samo pohupal in pozdravu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj z kolegom čez Korensko sedlo do Luisa in Hein Gerickeja in po isti poti nazaj.Lepo vreme in suhe ceste jepa na Avstriski strani ob cesti kar dosti snega in so po senčnih legah mokre ceste,tako da ni za pretiravat.Pa na vrhu je kar precej mraz in se je pametno dobr oblečt. :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pa smo končno naredili malo daljšo furo z motorjem :OK: .

Cca 200 km iz Litije, mimo Krvavca na Zbilje in nazaj proti Ljubljani pa čez Ivančno Gorico in Bogenšperk nazaj v Litijo. :OK:

Samo kaj, ko se bo baje naslednji teden spet vreme sfižilo :BUA: .

Popravljeno . Popravil vulcan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se pa peljal za soncem: Idrija - Cerknica - Kočevje - Dvor - Novo mesto - Krško (pofirbcal kako zgleda novo dirkališče, gokarti letjo sto na uro) - Litija - Ljubljana - Idrija. 360 km brez stresnih situacij :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Logarska dolina in Pavličevo sedlo še v snegu! :eek: Ni šlo do gor... :blush:

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet malček pohajanja po Furlaniji, zjutraj, no ja ob 11.00 krajši postanek v Moto Shop Pignolo. V trgovini taka gneča, da me je minilo povprašati za jeans (tehnični), tako, da sem samo pozdravil gospo in Gabriela. Malo še pokramljal na servisu z gospodom, ki ga imajo na nasprotni strani ceste in odbrzel mimo Gradiske do Palmanove. Postanek za kavo. Nato vožnja mimo Codroipa in Spilimberga do Maniaga. Maniago je mestece, ki slovi po obrtniški izdelavi nožev. Hotel sem kupiti kakšen poseben manjši nož za darilo. Vendar nisem našel nič, ker ob sobotah manjše trgovine v mestecu odprejo šele ob 16.00. Povratek domov mimo Udin in Gorice. Lepa umirjena vožnja, srečal veliko motoristov, ki zavidljivo za italijane kar prijazno pozdravijo.

Srečno

Tonček

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes lepo 200km: Kranj - Ljubljana - Planinske ride :D :OK: pa po isti poti nazaj :kva1: Neverjetno kok motoristov smo srečal :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!