Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj v letu 2007


krava

Priporočene objave

Najina prva taka skupna tura.

Štart pri paviljonu v LJ in naprej čez Idrijo do Mosta na Soči (kava in pijačka), pa naprej čez Kanal do Nove Gorice na pico in po okrepčilu čez Divačo in Kozino do Črnega Kala (počitek) in spet nazaj do Postojne (počitek in pijačka) in v Ljubljano. Cca 300 km.

Zahvaljujeva se Marji z ženo, Mateji, Mausu, Sebi, Bojanu, Andreji, Ireni, Viki ki so naju vzeli s seboj. Res sva se imela lepo. Vožnja je bila primerna za najino trenutno izkušenost.

Se veseliva tudi drugih voženj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj: Vrhnika - Logatec - Žiri (cesta do Žiri katastrofalna :BUA: :BUA: :BUA: ) - Idrija - Logatec - Vrhnika :D

Popravljeno . Popravil TinaRR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto s kolegom:

Žalec - Krško - Kočevje - Delnice - Rijeka - Zadar in nazaj (911km).

Prelepa Jadranska magistrala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj še ena luštna tura in sicer PP-Vrhnika-Logatec-Idrija-Tolmin-Kobarid-Kamp Nadiža-Kobarid-Nova Gorica- Ajdovščina-Postojna-Logatec-Vrhnika-PP. Nabralo se je blizu 300km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najina prva taka skupna tura.

Štart pri paviljonu v LJ in naprej čez Idrijo do Mosta na Soči (kava in pijačka), pa naprej čez Kanal do Nove Gorice na pico in po okrepčilu čez Divačo in Kozino do Črnega Kala (počitek) in spet nazaj do Postojne (počitek in pijačka) in v Ljubljano. Cca 300 km.

Zahvaljujeva se Marji z ženo, Mateji, Mausu, Sebi, Bojanu, Andreji, Ireni, Viki ki so naju vzeli s seboj. Res sva se imela lepo. Vožnja je bila primerna za najino trenutno izkušenost.

Se veseliva tudi drugih voženj.

Še dolgo bom mela svetniški sij od take šolske vožnje O:-) Posebej se zahvaljujem Mausu, ker je pred mano skoz afne guncal (zdej vem kaj to pomeni :evilgrin: ). Pa seveda vsem ostalim tud za družbo...pa upam, da gremo spet kmalu na kakšno furo skupaj.... :winkiss:

Popravljeno . Popravil civava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepa tura danes.

:grim :grim :grim

Včeraj naredil okrog 270 km. Vanga :worship: , za opis poti in slikco.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj: Vrhnika - Logatec - Žiri (cesta do Žiri katastrofalna :BUA: :BUA: :BUA: ) - Idrija - Logatec - Vrhnika :D

Od Rovt do Žirov je res poden, ma kar je prej, se pa da žgat :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot je renca omenila, je bila nedeljska fura res nekaj posebnega. Tok u izi se že dolgo nisem vozu. Ob taki prijetni družbi in lepi naravi Krasa se je res užitek peljati.

Civava... js se nism nč afnau.. tak je pač moj stil vožnje :lol1: .

Napovedujem, da ne bom več pozdravljal nasproti vozečih motoristov, saj sem se ob prevoženih cca 300 km, skor več kot 200 km vozu samo z eno roko :P

Komi čakam oblublen piknik na morju... seveda pa je potrebno prej mau potrenirat žvečenje odojka. Tudi za to rabiš kondicijo :kva1:

Ne da se mi več pisat.. ajd... pozdravljam vse ki me poznajo :naughty:

:ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.....Civava... js se nism nč afnau.. tak je pač moj stil vožnje :lol1: .

Ja sej, afenguncen stil :P

V četrtek pa nove gume...končno. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto s kolegom:

Žalec - Krško - Kočevje - Delnice - Rijeka - Zadar in nazaj (911km).

Prelepa Jadranska magistrala.

zavidam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek popoldan ženska fura: Anna, Andreja in jaz. Relacija: Ljubljana - Kočevje - Dvor - Črnomelj - Novo Mesto - Ljubljana. Fura v redu, predvsem pa družba krasna. Zvečer pristala pri Fajerjih. :OK: :OK: :OK: .

V soboto: Ljubljana, Horjul - Sv. trije kralji (nekje bližje nebu kakor zamlji), Žiri - Škofja Loka - Železniki - Sorca (tam sneg in kepanje - prvič letos) - Bohinjska Bistrica - Bohinj - Bled - Ljubljana. Fura blago rečeno razgibana, družba pa nadvse dobra. :OK: :yea1:

V nedeljo pa skupinska fura po predpisih na Kras, kar so že Renči in ostali napisali :worship: .

V glavnem živahen konec tedna. Koliko pa sem prevozila pa sploh ni tako važno kot to, da sem imela dobro družbo :yea1: :worship: :OK: .

M.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prva letošnja fura v dežju oz kar nalivu

štart ob 18h proti morju natančneje v izolo,cesta od doma pa do črnega kala mokra vmes padlo še nekaj kaplic

v rižani se je začutil močan vonj različnih rož in dreves,prav noro.morje je imelo nek poseben čar in zanimivo svetlobo,tako nenavadnega še nisem vidlela :eek: za nazaj sva se izognila črnemu kalu saj je postajalo kr precej temno iz izhoda predora pa se je uscalo za popizdit,rita je postala prav kmalu mokra,ni ga čez usnje vam povem.izhod na socerb in naprej po stari cesti do rakeka,dež pa je do dobra spral ceste saj je teklo v potoku in cestišče je bilo vse lisasto od umazanije,ki pa je bila pretežno bele barve kot da bi nekdo spuščal mehčalec po njej za prevoženih 162kilometrov in dobri dve urci izleta me jutri čaka ene 2uri pranja motorja in komplet opreme :headbang: ampak se je splačal :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V glavnem živahen konec tedna. Koliko pa sem prevozila pa sploh ni tako važno kot to, da sem imela dobro družbo :yea1: :worship: :OK: .

M.

Res je. Take fejst fante mi zmer lahko zrihtaš O:-)

Da o fejst puncah ne govorim. No o tem morajo več fantje povedat :blush:

Popravljeno . Popravil civava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem se ob 17:30 odpravil iz Kopra čez kras proti Novi Gorici, tam pa še na Sveto Goro potem pa nazaj počasi. Nabralo se je 230km s tem da sem veliko okoli po potkah šibal. Občutki nepopisni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Ljubljana-Postojna-Lipica-Sežana-Komen-Štorje-Rakov Škocjan-Matavun-Pivka-Postojna-Ljubljana.

Uf...super :D :D :D

Pa še nove gume...balzam :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj poskusil kako je letos, ko je vse en mesec prej ali je tako tudi s prehodnostjo manj znanih prelazov proti Dolomitom.

V Pontebbi zavil proti Nasfeldpassu, vendar na križišču izven mesta nato proti Selli di Careschiatis 1066m. Cesta v redu, razgledi lepi.

Preko Moggio Udinese, Tolmezza, Ville Santine do Ampezza kjer sta dve varianti za Lago di Sauris. Odločil sem se za varianto desno skozi tunele. Umetno jezero leži cca 1100m nad morjem.

Naprej skozi Sauris di sotto 1200m in Sauris di sopra 1400m. Od tu sem bil namenjen naprej proti Colonia alpini in Prato Carnico na Plockenpass. Že v Saurisu je bil znak za prepoved vožnje vendar sem se peljal po neočiščeni in delno od celo podrtih dreves ovirani cesti proti vrhu.

Po cca 6 km so se začele snežne zaplate na cesti, vztrajal sem kolikor se je dalo, ko pa sem skoraj na najvišjem delu ceste zagledal cca 15-20cm snega pa ni bilo več poti naprej.

Obrnil sem ( spotoma sem srečal še dva motorista iz Gorizie, kista tudi morala obrniti ) in pri jezeru Sauris po cesti, ki je speljana po umetni pregradi in skozi tunel zavil proti Passo di Pura 1428m. Cesta je bila kar lepa vse do prelaza, kjer je tudi hotel. Tam je znak za prepoved vožnje.

Spet sem se odpravil naprej in z lahkoto opravil spust s prekrasnimi razgledi proti Ampezzu. Ko sem prispel do križišča v Ampezzu sem prebral, da je cesta, ki sem jo prevozil zaprta in lahko voziš na lastno odgovornost zaradi poškodb na cestišču.

Nato skozi Villa Santina proti Ovaro, skozi Comeglians, Pauluzzo proti Plockenpassu 1360m

Cesta do Avstrije in v Avstriji super. V Tropolachu zavil še proti Nasfeldpassu1530, Cesta super prelaz nezasnežen. Potem spust nazaj v Pontebbo in domov preko Kranjske Gore.

Skupaj 512km.

Zaključek: Prelazi, ki so na državnih cestah SS so večinoma že prevozni, na regionalnih ceste SP pa bodo očitno poćakali do konca maja, lahko pa jih je prevozite tisti, ki imate hard endure. :D

Popravljeno . Popravil xenon900
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Celje - Polzela - Vransko - Motnik - Kamnik - Černivec - Gornji grad - Radmirje - Logarska dolina - Nazarje - Celje

Prelepih 200km ob prelepem vremenu ;) :OK:

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes Ljubljana-Škofja Loka-Soriška planina-Bohinjska Bistrica-Bohinjsko jezero-Bled-Kranj-Ljubljana. :OK: Kratka ampak luštna. Razen ceste na Soriško :BUA:

Je pa že kar precej vroče

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pa, z prijateljem in njegovo ženo preko Golice okoli Pohorja v Slo. Bistrici smo spili kafe in se poslovili, onadva proti MB, midva z ženo pa nazaj do Celja,Prebold-Marija reka-Trbovlje-Litija-Bogenšperk-Trebnje-Mokronog-Sevnica-Brestanica-Kozje-Podsreda-Šentjur-Podplat-Poljčane-Slo. Bistrica-MB.

Vreme odlično,motoristov ogromno. :OK:

Na števcu se je odvrtelo čudovitih 454 km.Prava mala generalka pred torkovim odhodom proti jugu. :kva2: :P

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj Jesenice-Kranj-Medvode-Ljubljana tam sem še probal od kolega gsx 1200-pa naprej Vrhnika -Logatec-Postojna-Pivka-Knežak-Šembije-Ilirska bistrica-Koseze- Dolenje-Rupa - Rijeka-Grobnik in po isti poti nazaj ------------SUPER FURCA 485 km.

Danes pa Jesenice Ljubljana Horjul tam ogled Inline hokej tekem in sedajle nazaj Jesenice 189 km.

Pa cca 12 Uniončkov v obeh dneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!