Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj v letu 2007


krava

Priporočene objave

Zanima me ali so ceste čez prelaze v Dolomitih asfaltirane. Ali kdo ve katere so makadamske okoli Cortine in v Sella krogu?

Hvala za odgovor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali so ceste čez prelaze v Dolomitih asfaltirane. Ali kdo ve katere so makadamske okoli Cortine in v Sella krogu?

Hvala za odgovor.

bil prejšni vikend gor ,pa nism nobene makadam ceste zasledil....mogoče se motim... :unsure:

drgač danes Nova Gorica-obala pa nazaj....kratko sam je pa pasal ko sto :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes fz6s iz MB po avtobanu do vrhnike(čist brez veze)pol pa po stari naprej mal bolj zanimivo zeblo me k mačko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me ali so ceste čez prelaze v Dolomitih asfaltirane. Ali kdo ve katere so makadamske okoli Cortine in v Sella krogu?

Hvala za odgovor.

Ravnokar sem se vrnil iz Dolomitov. Sem naredil krog Sella, pa ni nobenega makedama. Ti verjetno isces makedam, samo ce po motorjih (ki sem jih srecal) sklepam, ga res ni.

Tomaz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Te dni je bilo veliko dezja in sem sklepal, da ga danes ne bo. In res je bilo.

Zato jo uzgem v Dolomite. Kranj, Podkoren, Hermagor, cez nizek a lep prelaz Gailbergsattel, Lienz, Dobbiaco, Cortina, Falzarego, Arabba, Pordoi, Sella, paso Gardena, paso Compolongo, Arraba, nazaj na Compolongo, paso Valporela, Cortina, Passo Mauira, Tolmezzo, Trbiz, Kranjska gora in domov. Skupaj se je nabralo 656 km. Vreme cudovito in sploh ne prevroce (med 18 in 23 stopinj). Samo kaj, ko je dan prekratek, da bi se kaj obiskal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo včeraj jaz pa exe FZS:

Celje - Voljnik - Slov.Bistrca - Maribor - Šentilj - Libnitz (na razprodaji nimajo nič pametega :) ) - Deutschlandsberg - Golica - Lavamind - Klagenfurt (naš Celovec :trance_33_sleep: ) - Villach - Korensko sedlo - Vršič - Bovec - Tolmin - Nova Gorica - Ajdovščina - Postojna - Ljubljana - Celje

Skupaj 632 km in 12 ur :) :worship:

Vreme prečudovito, čez Golico oblačno, drugače pa splošen vtis --> prečudovito :worship:

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Velenje-Celje-Šentjur-Kozje ( :kva2: ) -Brestanica-Boštanj-Mokronog ( :kva2:)-Dvor-Kočevje ( :kva2: )-Delnice-Gerovo ( :kva2: )- Babno Polje-Unec-Planina (:huh: )-Kalce-Godovič-Idrija-Cekrno- Škofja Loka-Kranj-Jezersko ( :kva2: ) - Pavličevo sedlo-Luče-Mozirje-Velenje

Tuto completo 550km, dobrih 8 ur. Utrujen ko pes ampak z nasmehom okol ušes. :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odhod ob 12:20

Maribor - Poljčane - Šentjur - Kozje - Podsreda - Brestanica - Krško - Kostanjevica na Krki - Otočec - Novo Mesto - Metlika - Adlešiči - Vinica - Sinji Vrha - malo makadama do Stari Trg - Dol - Žaga - Fara - proti Osilnici do Petra Klepca - malo namakanja v Kolpi - Kočevje - Dvor - Žužemberk - Trebnje - Mirna - Krmelj - Šentjanž - Hotemež - Zidani Most - Celje - Konjice - Maribor (prihod 20:30)

Ob lepem vremenu lušna trasa, Po Adlešičih so na novo asvaltirali na nek moderen način, da so posuli asvalt po cesti na debelo, tako da imam sedaj poln motor koščkov sprijetega asvalta in katrana (še po kombinezonnu se ga je nekaj prijelo), od Vinice proti Staremu trgu so že tudi kar nekaj asvalta položili (do Sinjega vrha je čisto zasvaltirano), en del pa ga delajo in je zelo grob makadam (skoraj mini skale posute po cesti) in je kar težko peljati. Kolpa lepa in tokrat polna kanuistov, kajakašev in raftarjev. Na prvem poskusu namakanja me je odvrnila plavajoča kača :eek:

V glavnem slabih 500 km lepe in zanimive popoldanske turce po dmovini.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ena lepa kratka furca,preko Radelj čez Golico, po Avstrijski strani čez Pavličevo sedlo v Logarsko k Plesniku na kafe,

naprej mimo Mozirja in levo proti Šoštanju in Velenju,v Doliču na Vitanje-Slov. Konjice-Slov. Bistrica (pri Gamsu postanek za kafe) in proti domu.

Na cesti srečala veliko motorjev, policajev hvala bogu ne.Nabralo pa se je dobrih 300 km. :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo danes LJ-Vrhnika-Idrija-Most na Soči-Nova Gorica-Štanjel-Izola-LJ :D . Me je Suzuki teral tko, da mam zdej žule od gasa (res mi je hudo:whistle:) . Vseeno je bilo je božansko :kva2: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, midva v soboto čez Godovič, Col v Ajdovščino na moto zbro, naprej na panoramsko vožnjo pa nazaj na kavo v Ajdovščino in nato domov s postankom na ridah.

Včeraj pa čez Kranj v Šk.Loko, Gorenjo vas, Kladje v Cerkno, pa naprej proti Mostu na Soči, a še prej na postrvi v Dolenju Trebuši, potem pa v Bači na desno čez Baško grapo, Škofjo Loko in domov.

Zelo lepi turci oba dneva. Kladje mi je bilo precej zanimivo, še posebej če pomislim, kako ga premagajo na Franji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jesenice čez vršič do NG, Sežana - KP- Savudrija- Vrsar- skok v morje :winkiss: pa pol pazin do buzeta, pa pol prek trsta pa udin do tolmezza, pa čez trbiž dam...

mmmmm....

še dons se mi sline cedijo...

jejzus, kake fajn ceste mamo.... prekrasna slovenija!!!! še posebi tiste do NG, pa sežane...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še ena luštna #na hitr# turca; sam mal - okol 360 km, cesta pa predvsem od ajdovščine dalje- MEKA! :grupni: :worship: :worship: !!

jesenice-boh.bela- soriška planina-cerkno- idrija-ajdovščina-NG-čez Predil na trbiž in domov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota: po jadranski magistrali do Šibenika. Okrog 10.00 ure kolona skoraj od Ilirske Bistrice do mejnega prehoda, skozi celo Reko, prvo manjša sprostitev ceste od odcepa za Krk, dokončno olajšanje od odcepa za trajekt na Rab. Od tu naprej do Zadra en sam orgazem ... :worship: 430 km :worship:

Nedelja: Šibenik - Knin (še vedno vidni žalostni ostanki človeške bedarije) - Plitvička jezera - Karlovec - Metlika - Nov Majst - Dvor - Kočevje (hvala dirkaču z LJ registracijo na neznanem mopedu, ki mi je bil za vodiča pri brušenju stopalk) - Cerknica - 2 x Ride - Kalce - Idrija. :worship: Gdor je to furo že odpeljal itak ve kako in kaj, gdor pa še ni, naj jo pa čimpraj ! :D 510 km uživancije, orgazmiranja izd ... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v soboto-LJ-Vrhnika-Kozina-potem naprej s Suzukijem preko Štanjela do Bovca na kosilo :rolleyes: - Tolmin-Idrija-Vrhnika-LJ :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto, 14.7., : Kranj-Ljubelj-Lawamünd-Golica in nazaj čez Jezersko. Čudovito! Prvič na Golici! Ne zadnjič, sigurno! Lepih 250km, v nedeljo pa Kranj-Černivec-Logarska-Pavličevo sedlo in čez Jezersko domov. Malo krajša zaradi toplote teh dni, pa vseeno (in seveda Moto GP-Rossi žal na tleh!). Lep pozdrav in srečno vsem enako mislečim in vozečim! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14. 07.07 lj.-ilirska b.-rijeka-labin-pula-poreč-savudrija, rijeka- pula en sam mater, nikol več,

15,07.07 savudrija - .postojna - rakek _ bloke- sodražica - žlebič- visoko, vse vkup dobrih 500km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

14.7. Maribor - Prebold - :worship: Marija Reka - Trbovlje - Litija - :worship: Bogenšperk - Ivančna Gorica - Ljubljana - Logatec - :worship: Kačje ride - Postojna - Razdrto - Ajdovščina - :worship: Col - Črni Vrh - Logatec - Ljubljana - Trojane - Maribor

2 posodi goriva in dobrih 500 km!

Nekaj lepih odsekov a preveč tečnih povezav med njimi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sobota ob 4:45 MB - Slovenska bistrica, Poljčane, Rogaška, Podčetrtek, Brežice, Novo mesto, Metlika, Črnomelj, Vinica-HR, Delnice, Reka, ob obali proti Puli do Duge uvale. Delno megla in hlad, cetse prazne, motoristi zgleda spijo do 9-ih (saj ostali tud) lepa cesta po Hrvaški do Reke. Doli kopanje in spanje.

V nedeljo po drugi obali nazaj: Marčana. Vodnjan, Poreč, Umag, Savudrija, Portorož, Ljubljana-Šiška (delavnica Maksi - ugotovil, da ne znam voziti). Potem Medvode, Kamnik, Vransko, Celje, Rogaška in domov (850km).

Sem ugotovil, da bom raje kot 3 tedne na dopustu vsak vikend šel dol in nato nazaj. Je še kar nekaj cest za prevozit v tej smeri. Gre pa precej počasi, cca 65km/h je povprečje (čoper pa omejitve pa strah pa razgledi)

LP Darko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem imel namen iti v Bohinj,pa sem do Bleda zaradi neznosne gužve obupal. Obrnil sem se in po stari cesti počasi do Kranja, pa podaljšal do Jezerskega, čez mejo v Avstrijo in potem na Pavličevo sedlo, Logarska dolina, Černivec, Kamnik in končal v brunarici Vaški boysi s hladnim, točenim pivom v roki! :beer1: Nekaj manj kot 300 lepih km! :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mmmmmmm, langsam tour de Štajerska. Po soboti je prav pasalo malce na easy turanja po vzhodu. :D

Pa še tole je treba zraven prpopat :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V petek okoli 19:30 štart na Krk-Punat mimo vseh kolon in carin brez težav. Približno ob 22:30 na Krku. Sobota mal po otoku. V nedeljo ob 13 in še nekaj proti Ljubljani, obvoznica, Ilirska, Knežak,Postojna,Ride... Fura in vikend za bogove. Btw v Pun(a)tu se splača iti na Budweiser čehu ki ima kontejnerček na plaži pri AK Pila. Veliki Budweiser le 12kn. Edina težava je ko se moraš celo noč sprehajati od šotora do wcov k bedak.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČAU SONČKI!!!

Fenomenaln vikend. sobota jesenice po stranskih cestah do kranja-cerkno- idrija- pri kozini za reko- krk, skok v morje- pol pa še ene 80km obdelati magistralko proti jugu- povratek OB SONČNEM ZAHODU!!!! Fenomenalno. sam z motorjem, na levo stran morje in otoki, pa zahod.... še zdej se cedijo sline....

sobota: krk - prek gerova pa cerknce do idrije- pa čez predil do jesenic.

učer za posladek mal na sever. pa čez neckelmanstrasse! MILINA!!!!! :worship: :worship: :worship: :worship:

KJE JE SPET VIKEND :( :BUA: :slap: :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!