Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj v letu 2007


krava

Priporočene objave

Napovedan je bil soncen dan, zato sem jo mahnu na morje: Kranj, Reka, Senj, Zadar in domov. Skupaj 810 km. Vreme cudovito, od Senja naprej pa prazna cesta. Precudovito...

post-13149-1191355149_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napovedan je bil soncen dan, zato sem jo mahnu na morje: Kranj, Reka, Senj, Zadar in domov. Skupaj 810 km. Vreme cudovito, od Senja naprej pa prazna cesta. Precudovito...

:whistle: :whistle: :whistle: kjera modrina, na to že skor pozabla zdej v oktobru... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem se odločila, da grem v Kozino na terapijo z motorjem, ker je bilo napovedano lepo vreme. In že prej sem razmišljala, da bi jo potegnila do obale. Pa sem se premislila. In sem jo raje ubrala čez Hrpelje do Ilirske in čez Knežak, Postojno domov.

Lepa cesta, niti ni bilo preveč prometa ob 15.uri in malo čez. Sem in tja tam po hosti malo vlažno, a veliko bolj suho kot na ridah in čez pl.polje.

Tudi jaz sem opazovalo lepo kraško naravo z ,množico jesenskih barv, ustavit pa se mi ni dalo in malo posedet.

Lepih 230 km.

Popravljeno . Popravil renca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja res je bla lušna furca,smo kr kolonco nardili :naughty:

sam škoda k sem mogla takoj nazaj,sem pa najbrž podrla svoj rekord Izola-Rakek :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ojla,

Dežela Cvetja v jeseni-Šk. Loka- LJ- Kočevje- Petrina-Delnice-Fužine-Križišče-Reka-Plomin-Pazin-Buzet-Kozina-Postojna-Ride :headbang: -Logatec-Žiri in končno spet moji hribi.

Hvala lepa tistemu, ki je prvi klical, v bistvu sploh nisem mislil na motor. No, če te povabijo na furo, pač greš.

Vreme ravno za jesensko furo- oblačno, nato kakih 40km po mokri cesti brez dežja, a tisti, ki vztrajajo pridejo tudi do sonca. Nad Križiščem se je odprlo modro nebo, postalo je prijazno toplo in fura se je za nekaj časa spremenila iz jesenske v poletno :whistle:

Fanta, ravno tole sem rabil, že dolgo se nismo peljali.

LP Cvetoo.

Popravljeno . Popravil cvetoo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes

Mb-Sl.Bistrica (Gams)-Vitanje-Mislinja-Sl.Gradec-Kotlje-Ravne-Črna-Šoštanj-G.Grad-Kamnik-Domžale-Grosuplje-Žužemberk-Kostanjevica-Brežice-Bizeljsko(zelo dobra hrana)-Sl.Bistrica-MB

Kar nekaj čez 400Km,

Dobra družba :worship: (Elita neustrašnih MB sekcije :naughty: )

Super vreme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes

Mb-Sl.Bistrica (Gams)-Vitanje-Mislinja-Sl.Gradec-Kotlje-Ravne-Črna-Šoštanj-G.Grad-Kamnik-Domžale-Grosuplje-Žužemberk-Kostanjevica-Brežice-Bizeljsko(zelo dobra hrana)-Sl.Bistrica-MB

Kar nekaj čez 400Km,

Dobra družba :worship: (Elita neustrašnih MB sekcije :naughty: )

Super vreme...

Amen :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

danes popoldne sva se s SharpNinjo v rahlem drncu spustila proti morju, na poti dokaj neugodna burja, ogromno prometa, tu mač policajev in radarjev (upam da nama je z opozarjanjem uspelo rešiti kak EURo al pa 50 :) ), zato sva v Kozini obrnila nazaj... na kosilu v Minutki družno ugotovila, da je bil cel izletek (po kmjih) precej krajši, predvsem pa veliko manj zabaven kot ponedeljkovo rajanje na Panonia ringu (da torkovega sploh ne omenjam)... bo treba do pomladi nekaj naredit v tem smislu :yes:

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kratka furca iz LJ - Brezovica - Vnanje Gorice - Preserje - Borovnica - Vrhnika - Postojna - Vrhnika - Ljubljana ... prav pasalo je :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes

Mb-Sl.Bistrica (Gams)-Vitanje-Mislinja-Sl.Gradec-Kotlje-Ravne-Črna-Šoštanj-G.Grad-Kamnik-Domžale-Grosuplje-Žužemberk-Kostanjevica-Brežice-Bizeljsko(zelo dobra hrana)-Sl.Bistrica-MB

Kar nekaj čez 400Km,

Dobra družba :worship: (Elita neustrašnih MB sekcije :naughty: )

Super vreme...

Pa da o Katrah negovorimo! :whistle:

Celotni družbi :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes po 15h skok do cerknice kjer me je čakal moj na novo obuti čriček potem pa previdno na rakek,čez ride proti morju

občutki z novimi gumami prvih 5km full čudni,že sama pozicija motorja višja :naughty: na vrhu rid sem ugotovila da sem zadela v polno pri izbiri pnevmatik :worship:

kar je potrdilo tudi krožno krožišče v Postojni vsa nasmeja in previdno z rezervo furam do črnega kala na vsakmu ovinku spoznavam gumo in jo čedalje bolj potipavam,v ovinku kjer je omejitev 30 tahud ovink na kalu je pa že šlo veselo in poskočno, do rižane kjer obrnem in gasa nazaj v kal do razcepa za buzet,tam pa si ovinke privoščim že skoraj s polno miro,dvakrat jih odpeljem in se zakadim na sred kala vn pa gasa mim vikija do kozine kjer črička še zadovoljim z bencinom in že letim naprej proti postojni pa seveda čez ride na laze in domov,zvrtelo se je 168 božanskih kilometrov :worship:

na cesti pa poleg fejzerk in goldwingov ter sem ter tja kake tdm ni blo skor nobenga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je bil spet lep dan. Zjutraj se odpravim cez Karavanke, po avtocesti do Salzburga. Ja je bilo kr lepo hladno zjutraj. Potem pa po praznih cestah do Bad Ischl in cez prelaz Solkpass. Ja zelo lepa cesta, sami ovinki pa niti enega avta. Potem cez Turracher hohe, pa Feldkirchen, Volkermarkt, Jezersko in domov. Nabralo se je 617 km.

Slikca je iz vrha Turracher hohe.

post-13149-1191956005_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je padla ena lušna nedeljska furca. Prevozu lepih 206 km.

Relacija:Dutovlje-Nova Gorica-Most na Soči-Idrija-Žiri-Logatec-Podkraj-Ajdovščina-in povratek domov.

Popravljeno . Popravil Schultz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včer žiri-logatec -idrija-tolmin-nova gorica-senožeče-postojna-ride pa nazaj prot morju v izolo,pa še enkat ride-pol pa domu...full je blo lepo... :worship:

Popravljeno . Popravil bivol
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V soboto iz Lj. v Ankaran, Izolo, pa nazaj v Lj. Ceste so ble še kar, razen na ridah mal peska. Doker je sonček je kar znosno na motorju, potem pa zahladi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot ponavadi je torek dan za izlet...

Kranj, Villach, Lienz, Grosgklockner, Hochtor, Felbertauern tunel, Hermagor. In potem še peljal motor v Ljubljano na servis. Nabralo se je 620 km.

In s to turo sem zakljucil letosnje tadolge turce... Zjutraj pri 6 stopinjah in megli ni bilo prav nic toplo...

post-13149-1192560127_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam s Tomažem :) ob 14.00 sva z Rdečko odrinile v južne kraje in nardile giro skor do Stinice, T so bile poletne :010 dokler se sonce ni skrilo za Učko :huh:

post-698-1192628111_thumb.jpg

post-698-1192628196_thumb.jpg

post-698-1192628252_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predvčerajšnjim Žalec-Logarska in nazaj,nekaj čez 150 km.Od Luč dalje je cesta že vlažna,pa tudi hladneje je.

Včeraj žalec-Domžale-Litija-Hrastnik-Trbovlje-Marija reka-Žalec.Okrog 160 lepih,sončnih kilometrov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sem izkoristil lepi dan in zapeljal se mal naokol...Malo po cesti, malo tud ven...ni mi bilo za kakšne težke fure, bolj da se peljem kokr da rijem...pri mostu čez reko Sočo - pri slapu Boka - pred Bovcem sem peljal do Čezsoče - cesta že napol asfaltirana - tako, da do naslednje sezone boste imeli cestaši še en košček asfaltne ceste...bo pa lepa, ker poteka ob sami reki Soči...ko sem prišel v Čezsočo sem pa itak moral obrnit, ker je bila cesta za Bovec ZAPRTA...nov asfalt od Čezsoče do Bovca...pol sem šel čez Stol - kjer je bila gosta megla in mrzlo in nazaj proti domu...lih taka kokr sem si jo zamislu...

Trenutno pa asfaltirajo tudi cesto do mejnega prehoda Solarji....Od Volč do mejnega prehoda...spet za cestaše in spet ena lepa cesta bo....prilagam zemljevid moje turce - zelena barva...nove asfaltirane ceste - rdeča barva....in možne asfaltirane povezave za nazaj v dolino - plava barva...

Pa uživajte....

post-2263-1192697638_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno pa asfaltirajo tudi cesto do mejnega prehoda Solarji....Od Volč do mejnega prehoda...

Tele tardeče iz volč gor je pa kr škoda, tko lep mcadam :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opoldne je tako lep soncek sijal, pa sem mogu motor zalaufat. Grem proti Jezerskemu, pa dez. Proti Radovljici spet dez. Grem do Ljubljane, vidim da je najlepse vreme proti Stajerski. Na Vranskem med dezjem snezinke. Ah nc sem reku, grem domov. Nikjer nisem bil, pa 230 km. Srecal samo enega motorista.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!