Skoči na vsebino

Vtisi z dnevnih voženj v letu 2007


krava

Priporočene objave

Včeraj:

Medvode, LJ, Godovič, nazaj priti Ridam, pred ridam proti Rakeku (pozdravil Sando :rolleyes: ), Sodražica, Žlebič, pa proti LJ nazaj mimo Medvod domov!!!! 185 km

Danes:

Omejen čas zaradi obiska pokopališča pa vendar: Kranj, Tržič, pod gorami v Begunje, Bled, okrog jezera (BTW - tam so neki Čehi postavili šotore - Milno) Radovljica, Otok, Podbrezje Naklo, Kranj, in domov 90 km!

Za ta letni čas kar OK furi, dobro, da je jutri napovedan lep dan in bo padla nova furca.

LP Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super furca ... LJ - Črni kal - LJ :worship: cca 230 km :whistle:

jutr pa LJ - Trojane - MR - Trbovlje - Litija - LJ ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

tudi danes sva s SharpNinjo peljala lubici na sprehod, le da tokrat SN ni hotela nič zamenjat, ker tamala kao premal leti :whistle: tko da sem bil obsojen na Seven of Nine - ampak se nisem čist nič sekiral, se noro dobro razumeva s tole fenomenalno igračko!! :worship:

Plan poti je bil Vrhnika-Kalce-Idrija-Mosta na Soči-Nova Gorica-Sežana-Kozina-morje-Postojna-Vrhnika, a sva bila malce prepočasna, zato sva morala spustit tisti del z morčkom (eh, sej sva bila včeraj)... razen sončka, ovinkov in uživanja nič omembe vrednega, morda le to, da sva zamudila na kosilo v Minutko, ker so naju lovili policaji z lučkami in sirenami po celi Postojni, čist bv, samo zato, ker so mislili da nimam tablice ... pa sem že včeraj napisal da jo ma SN v ruzaku!!! zgleda policaji le ne berejo foruma, vsaj ne redno, če ne bi to vedeli, ne pa da zganjajo tako paniko za prazen nič!!! :) no sej smo se lepo pogovorili, pokazali papirje in je blo vse kul... ampak solata je bla pa že mrzla... :) SN se je ful smejalo k so naju lovili, je rekla da je blo kot v filmu... aja, moram povedat da me je ful branila pred vsiljivimi policaji, saj je vozila pred njimi po sredi ceste da niso mogli mimo in me (pre)hitro ujet!! hvala, sej veš, :wub:

to je blo pa tud vse... danes dodala le 234 novih kmjčkov na števec Seven of Nine in lubice, sva mislila da bo več :hmm:

aja, iz Minutke do Vrhnike že po temi, mrazzzzzzzzzzzzzz zzzzzza zzzzzzznoret... pa nobenga ni blo na ridah, spet... :) sva pa srečala nekaj enakomislečih, ampak res le za vzorec

PS okvir za tablico grem kupit jutri, da ne bo spet taka panika med policaji za vikend, ko bo na sporedu nova furca (al pa dve :) )

Popravljeno . Popravil suzuki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

tudi danes sva s SharpNinjo peljala lubici na sprehod, le da tokrat SN ni hotela nič zamenjat, ker tamala kao premal leti :whistle: tko da sem bil obsojen na Seven of Nine - ampak se nisem čist nič sekiral, se noro dobro razumeva s tole fenomenalno igračko!! :worship:

Plan poti je bil Vrhnika-Kalce-Idrija-Mosta na Soči-Nova Gorica-Sežana-Kozina-morje-Postojna-Vrhnika, a sva bila malce prepočasna, zato sva morala spustit tisti del z morčkom (eh, sej sva bila včeraj)... razen sončka, ovinkov in uživanja nič omembe vrednega, morda le to, da sva zamudila na kosilo v Minutko, ker so naju lovili policaji z lučkami in sirenami po celi Postojni, čist bv, samo zato, ker so mislili da nimam tablice ... pa sem že včeraj napisal da jo ma SN v ruzaku!!! zgleda policaji le ne berejo foruma, vsaj ne redno, če ne bi to vedeli, ne pa da zganjajo tako paniko za prazen nič!!! :) no sej smo se lepo pogovorili, pokazali papirje in je blo vse kul... ampak solata je bla pa že mrzla... :) SN se je ful smejalo k so naju lovili, je rekla da je blo kot v filmu... aja, moram povedat da me je ful branila pred vsiljivimi policaji, saj je vozila pred njimi po sredi ceste da niso mogli mimo in me (pre)hitro ujet!! hvala, sej veš, :wub:

to je blo pa tud vse... danes dodala le 234 novih kmjčkov na števec Seven of Nine in lubice, sva mislila da bo več :hmm:

aja, iz Minutke do Vrhnike že po temi, mrazzzzzzzzzzzzzz zzzzzza zzzzzzznoret... pa nobenga ni blo na ridah, spet... :) sva pa srečala nekaj enakomislečih, ampak res le za vzorec

PS okvir za tablico grem kupit jutri, da ne bo spet taka panika med policaji za vikend, ko bo na sporedu nova furca (al pa dve :) )

Da ne bi o tem, kdo je norc :whistle: , smo vse vidl dons ja,maske so padle :krneki: .

In ne tlač me zravn :nono: , ker jaz sm mela tablico lepo na vidnem mestu. Se do pikice držim zakona in se vozim kt treba, da ne bo kdo reku kj o kovačevi kobili....njeni obutvi....

Pa da, k Bonnie&Clayd :lol1: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@ SN: aha... in jst sem bil Bonnie, al kako?? :lol1:

moram pa res priznat da se voziš kot treba... samo to nima čist nobene veze z zakonom :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včiraj lepih 609 km: Domžale ,Buzet,Červar,Koper in domov.Zjutral okoli 0*C do Domžal nazaj pa burja do Postojne

uživancija vam povem.Hvala Igorju(Bobru) in Maši :winkiss: za dobro družbo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včiraj lepih 609 km: Domžale ,Buzet,Červar,Koper in domov.Zjutral okoli 0*C do Domžal nazaj pa burja do Postojne

uživancija vam povem.Hvala Igorju(Bobru) in Maši :winkiss: za dobro družbo.

ČESTITAMMMM :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mater vam je fleten na motorju. Prov zavidam vam vsem... Včeraj sem pred hišo stal in gledal, kako se furate. Hudo... No sem potem vsaj na dvorišču naredil nekaj krogov, da ne bodo bati zarjaveli...

Men so nepridipravi odnesel jakne. Brez teh pa žal ne morem na motor. Ampak baje bo čez teden dni Pintar dobil, pol pa gasa spet...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včer iz Umaga po jadranki do Senja pa čez Gračac in Knin v LIVNO :beer2: , zebl kt pr norcih, dons do mostarja in nazaj do Vodic, jutr pa domov :whistle:

LP iz Livna (BiH)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem se pa po dolgmu cajtu spet mal vozila kot prikolica

pa prov nč mi ni pasalo pri bogih 7stopinjah

čeprav je republika kras čudovita me kr ni mogla ogret,prevozila sva ene 180km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sem se pa po dolgmu cajtu spet mal vozila kot prikolica

pa prov nč mi ni pasalo pri bogih 7stopinjah

čeprav je republika kras čudovita me kr ni mogla ogret,prevozila sva ene 180km

Ke s bla pa snoč, d te nismo nč vidl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Rdečko sva naredile popoldanski giro do Kozine, potli je bilo pa treba še morje povohat in pogledat šalarske ovinke. Na poti srečala full motorjev :010, T so bile prav prijetne, nebo umito, italjanski hribčki so že kičasti s snežnimi kapami :OK: . Na Črnem Kalu se je prikradlo mičkeno mraza, vroč tuš & wiskey pa že opravljata svojo nalogo ;).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ke s bla pa snoč, d te nismo nč vidl.

kje snoč,nč jasno

u danes je bilo pa noro sicer sm se spravla na črička šele ob 15h

tko da sm krenila do planine in ob vznožju ride me prehitijo trije italjani k sm glih za kamjonom furala ga žgejo po ridah gor se presedajo in ne vem kaj še vse jz lepo normalno za njimi do senožeč smo ga skup terali pol sm ga pa jz užgala naprej do rižane pa nazaj na kal in proti buzetu oz mejnem prehodu sočerga ma samo do talepih ovinkov in nazaj na črn kal pa do kozine kjer sem se priklučila trem motoristom,vendar dolgo nisem furala za njimi in se jo pognala v dir proti domu,dva od treh pa za mano kar je dalo in smo se lepo lovili oz sta me lovila no en je pred postojno nekje zaostal drug pa mi je bil za ritjo vse do ravnine pred uncom pol pa sm ga še jaz mal u rito gledala,nardim še en krog po rakeku un je šel proti ribnici najbrž kolega pa sem srečala mal kasnej na rakeku,skratka fanta hvala za družbo :winkiss: na hitr napraskala 145km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo danes naredil verjetno letos zadnjo relacijo

Kamnik-Piran- Kamnik - oba s kolegom sva bla premražena... :krneki:

LP Rok

Pa kako vas lahko na morju zebe. Na štajerskem in koroškem pa sonce in toplo. :worship:

Vtisi iz vzhodnoblokovske teme bodo tako v posebni temi.

Ne zamudite !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kako vas lahko na morju zebe. Na štajerskem in koroškem pa sonce in toplo. :worship:

Vtisi iz vzhodnoblokovske teme bodo tako v posebni temi.

Ne zamudite !!

to deli 1000% smo se fajn meli :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans popoldan ena lusna krajsa furca okoliski kraji: celje-mozirje-sostanj-velenje-vitanje-rogla-celje

lusna furca, na rogli me je pricakal sneg, cesta pa suha in brez peska. pasal je pa ko bedaku klofuta. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

330 mrzliiih kilometrov:

Vrhnika-Ljubljana-Trojane-Celje-Laško-Krško-Novo Mesto-Ivančna Gorica-Ljubljana-Vrhnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

330 mrzliiih kilometrov:

Vrhnika-Ljubljana-Trojane-Celje-Laško-Krško-Novo Mesto-Ivančna Gorica-Ljubljana-Vrhnika

Tole si pa resno vzel :worship: Vsa čast, da bi js toliko zdržal na Tomosu.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No...dans sm pa tut jst naredu preveč zmrznjenih 400km...

Prvo zjutraj delat pa nazaj...to je blo enih 30km...Pol pa popoldne še v Idrijo(Vinji Vrh-Cerklje ob Krki-Ljubljana-Škofja Loka-Žiri-Idrija-Rakek-Cerknica-Sodražica-Ribnica-Kočevje-Novo Mesto-Cerklje ob Krki-Vinji Vrh)370km

Kot zanimivost...Umes sm se še ustavu na enem pokopališči pa šov roke pogret na sveče ker prstu več nism čutu.Lp

Pršu sm pa pred 15 minutami s fure...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes s kolegoma ena turistična popoldanska furca od Sežane do Kopra in nazaj..je blo kar lušno...hvala vsem motoristom, ki so nas opozarjali na policaje naprej od Rižane....sicer pa vsem, ki se vozite po primorskih cestah in avtocestah....bodite pozorni ne bel Ford focus karavan...ponavadi je parkiran ob cesti al pa odstavnem pasu na avtocesti....tudi danes je bil pri gostilni v rižani in je meril proti Črnemu Kalu...notr imajo za slikanje...zmeri je obrnjen v smeri vožnje....čez kak kilometer pa čaka patrulja in ustavlja folk....tako sem videl kako so danes ustavili nesrečneza na Fazerki z goriško registracijo...mi smo imeli srečo, ker smo šli malenkost čez omejitev...no sam tolk, da veste kaj vas lahko čaka..no sem malo :topic: ...sam preventiva je bolša kot kurativa...vsaj tko pravjo :grim

Popravljeno . Popravil Ttko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!