Skoči na vsebino

Fitnes vaje za motoriste


BremzPenzl

Priporočene objave

No ne govor.. delam vsaj 4x tedensko redno intenzivno :) Sm delal danes kompletno.. ti sploh neveš kake muke so to haha :D

valda bom govorila...samo dobro ti hočem.....

če maš nategnjene oz.poškodovane mišice...pol nikakor ne smeš delat intenzivno ampak le tolk, da začutiš bolečino, le tolk da se mišica ''ogreje'' da pol ne čutiš več tolk močno...drugač pa vem kakšne so te bolečine :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mišice niso nč poškodovane.. bolijo pa pečejo pa ko se dela.. tak ko mora, ne neki napol. In ne, NE veš :D Razn če si neka body bilderka, pol pa FUJ :D Bejbe morte na postavi delat, ne pa na mišicah, ddd :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mišice niso nč poškodovane.. bolijo pa pečejo pa ko se dela.. tak ko mora, ne neki napol. In ne, NE veš :D Razn če si neka body bilderka, pol pa FUJ :D Bejbe morte na postavi delat, ne pa na mišicah, ddd :D

sam si napisu da si sfuku prsa pa triceps :? :hmm: menda nisem narobe prebrala.... no ja...to so mikro poškodbe, ko te bolijo in pečejo :closedeyes: ... vem jz dobro, me ne poznaš, da bi lahko reku, da ne vem...in nisem nikakršna bodibilderka in tud ne mislem bit....se pa dost s temi stvarmi ukvarjam :closedeyes: ....

drugač pa....samo dobro sm ti hotla s tisim nasvetom....

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nism mislo tolk da je sfukan pač.. da sm zmatru mišice tak ko je treba in da je mal bolelo še pol kar pa je dobro.. bl boli bolši filing mam in naslednji dan eš bl pritisnem.. enkrat tak neha bolet :) Recimo trebušnjake na eni napravi pač sm delal najprej pred enim emsecem na 45 kil glih komej, zdej delam na maksimumu, 95 kil, pa če mam čas naredim vsaj 2x tisto vajo po 3 serije po 15 ponovitev :)

Če ne boli je brezveze :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No vglavnem predn greš ne trening se je treba full špagetov pa tun najest, ko prideš domov pa prec dva pira zdrobit, pa neki sladkarij, nikakor pa ne mleka pit, sploh pa ne unga z 3.2 maščobe. Pa na treningu je treba delat serije po desetkrat oz. tolk dolg, da ti že gvihte nazaj zabija, pa delat je treba tak, da si cel zvit, k se bolj zmantraš pa ti ni treba tolk v seriji delat. Drug in tretji dan treba delat vaje za iste mišice, da se utrdijo, da ne lenarijo. Najbolj pomembno pa je, da pred treningom poješ tolk, da se ti že nmal spi, ker boš pol na treningu to itak pokuru.

Mislim, da je blo dost :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

loj :D

Ja pozabu sem še loj, maš prav. Z lojem namažeš dlani roke, da ne dobiš žuljev, pa še gvihtov noče noben pol uporabljat in imaš skoz frej, da lahk delaš serije tak k si si zamislu, da ti ni treba delat kompromisov, sploh zdej pozimi, polet pa ni važn, k nobenga itak ni. Dobra stran loja je tud ta, da ne rabiš rokavic met, torej en strošek manj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fukanje,drkanje,pitje alkohola :grim

Fitnes :grrr

Ko sem bil še mlad pa nadobuden...je bil fitness :grim ...sedaj ni več :grrr . Sedaj je tisto ta prvo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem bil še mlad pa nadobuden...je bil fitness :grim ...sedaj ni več :grrr . Sedaj je tisto ta prvo :OK:

Torej v fitnesu si pridobil moč za uno prvo :hmm: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jok brate.... sedaj mi se ne da ukvarjat z gvihti.....

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jok brate.... sedaj mi se ne da ukvarjat z gvihti.....

Torej prešel si na težje gvihte, tam okol 50kg pa dalje. No, le naj se žabavujci naučijo, kako se stvari streže. Torej od gvihtanja do dobrega fu... pardon dobre in varne vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne smetite teme prosim :P Eni resno neki delami vi bajsiji pa lepo pššš :D

Tud bajsiji resno delamo, sm se ne vid čez špeh mišičk :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda smo je težko dobit te radiatorje ne.. vsaki dan delam pune že.. 2 tedna :D pa se lih tak 4 bežno vidijo.. bo še treba malo hah :D Drgač pa trd k kamn, sam vid se še ne.. smola pa taka :) Dost lažje je zadnji delnabildat pomoje hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizda smo je težko dobit te radiatorje ne.. vsaki dan delam pune že.. 2 tedna :D pa se lih tak 4 bežno vidijo.. bo še treba malo hah :D Drgač pa trd k kamn, sam vid se še ne.. smola pa taka :) Dost lažje je zadnji delnabildat pomoje hehe

Dost lažje je radiatorje zalit :xx: . Če ti ne bo šlo, se vpiši holtikulturi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Valda bo šlo, sej napredek se vidi praktično vsak dan.. samo je pa treba delat hehe, pa mi je že mal dosadno :D Ampak jebiga, za mišice se potrpi hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!