Skoči na vsebino

Fitnes vaje za motoriste


BremzPenzl

Priporočene objave

zacnem pri 50 kil...10 ponovitev...ena serija

vec kil...10 ponovitev...druga serija

se vec kil...10 ponovitev...treta serija

se vec kil...mal manj ponovitev itd itd :D

pa tko do najvisje teze

jest mam 75kil maximum...zdele trenutno jih mam 70

ampak jest ne bildam

jest treniram atletko. tut zarad tega lahko nardim vecje teze zarad explozivnosti

drgac treniram pa ze od hmmm..13ga leta...seprav skor 10 let

75 kg imaš ti ?

Fantina moj ne vem ali si ti tako dober ali sem jaz zanič. V fitnesu dvigujem težo od začetka segrevanja samo palca do 30 kg na enostran. Naredil sem 3 serije po 30kg eno stran, 6 serij z 40kg na eno stran je pa huda ne. Že 30 kg na eno stran zelo dvomim da bi naredil 3 serije ker sem krepko z forme. Sploh pa z mojo težo. Morda tebi uspe, čestitam! Moja teža pa je 73kg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

goveji pa ne?

ej, tvoj podpis mi da mislit, da si gej.. slika itak brez komentarja.. pa take sajte z javascripti z afolk jebat v podpis dajat je tud pedersko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, tvoj podpis mi da mislit, da si gej.. slika itak brez komentarja.. pa take sajte z javascripti z afolk jebat v podpis dajat je tud pedersko..

kaj se buniš? raje priznaj da ti je blo všeč ko si kliknu :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj se buniš? raje priznaj da ti je blo všeč ko si kliknu :naughty:

ma veš, da niti ne..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kapsule L-karnitin: redno jemlješ in pol ko nehaš trenirat se kej spet zrediš al je vse ok ?

L-karnitin ti ob zares urejenem jedilniku bo pomagal, drugače pa ne. Če ima telo na voljo preveč hidratov okrog časa treninga, lahko pozabiš na efekt l-karnitina.

In ja - če ješ narobe, se boš zredil ne glede na karkoli. L-karnitin ni bližnjica, je samo dodatek, ki lahko pomaga ob urejeni prehrani.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

L-karnitin ti ob zares urejenem jedilniku bo pomagal, drugače pa ne. Če ima telo na voljo preveč hidratov okrog časa treninga, lahko pozabiš na efekt l-karnitina.

In ja - če ješ narobe, se boš zredil ne glede na karkoli. L-karnitin ni bližnjica, je samo dodatek, ki lahko pomaga ob urejeni prehrani.

a

kaj pa tale Energy Gel. Maščob nima ima pa velik ogl.hidratov,kalcija in vitaminov.

To tut kej redi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a

kaj pa tale Energy Gel. Maščob nima ima pa velik ogl.hidratov,kalcija in vitaminov.

To tut kej redi ?

Če pridno fitnesiraš, redi kvečjemu u mišice, če ne fitnesiraš in fizično ne delaš, redi pa u špeh. Odvisno tud, kako imaš prehrano urejeno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pridno fitnesiraš, redi kvečjemu u mišice, če ne fitnesiraš in fizično ne delaš, redi pa u špeh. Odvisno tud, kako imaš prehrano urejeno.

Ma u 3 popoldan! Kako naj si uredim prehrano, če moram zjutraj dva froca v vrtec spravit, kosilo žrem v menzi, zvečer pa je itak totalna frka v bajti! Torej mi cela noč "fitnesa" nič ne pomaga, pravite?

[beavis]This sucks.[/beavis]

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma u 3 popoldan! Kako naj si uredim prehrano, če moram zjutraj dva froca v vrtec spravit, kosilo žrem v menzi, zvečer pa je itak totalna frka v bajti! Torej mi cela noč "fitnesa" nič ne pomaga, pravite?

[beavis]This sucks.[/beavis]

Verjemi, da se da. Samo če štartaš že takoj z negativnim pristopom, ti ne bo nič kaj dost pomagalo. Športanje ob nezadostni regeneraciji pa nima kaj dosti efekta, vsaj pozitivnega ne - na dolgi rok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zadnč je en omenil 500 sklec na dan,pa se me je to prijelo :worship:

Piz.. mam joške k ena baba :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sošolec ima rekord 2300 sklec v 60minutah. Zdej si pazračunaj (p.s., ena ura ima 3600 sekund :) )

Ko si pa tak daleč si pa bomba :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sošolec ima rekord 2300 sklec v 60minutah. Zdej si pazračunaj (p.s., ena ura ima 3600 sekund :) )

Ko si pa tak daleč si pa bomba :)

Kapo dol :worship: :worship:

S takmu se pa ni za igrat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sošolec ima rekord 2300 sklec v 60minutah. Zdej si pazračunaj (p.s., ena ura ima 3600 sekund :) )

Ko si pa tak daleč si pa bomba :)

bravo care, pa se racunal sem lahko sam...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Sošolec ima rekord 2300 sklec v 60minutah. Zdej si pazračunaj (p.s., ena ura ima 3600 sekund :) )

Ko si pa tak daleč si pa bomba :)

jah no dobr je nimaš kej

skor tok k js :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

evo 2 tedna mam da nardim 6pack u nulo brez da karkol shujšam :D kaki predlog haha? ne spraševat zakaj :D

aja osnova je že :P

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

resno pravim.. sej sm že mel samo zaj intenzivno masa pa tak.. pa mal zbledi :) zdej mam pa slaba 2 tedna da nardim nazaj v nulo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

resno pravim.. sej sm že mel samo zaj intenzivno masa pa tak.. pa mal zbledi :) zdej mam pa slaba 2 tedna da nardim nazaj v nulo :D

:hmm: Mal teško je brez da te vidim,no na kratko.....toraj moraš izgubiti maščobo in ne mišic..........

z kajorijami moraš biti v minusu,to pomeni moraš jih več pokuriti kot jih zaužiješ...........

.........v tvojem primeru,naj bojo obroki ne matsni z manj ogljikovimi hidrati in povdarku na beljakovinah.....

...... na dan: 3 glavni obroki + 2-3 proteinski malici z čist malo O.H.................

..........istočasno v teh 2 tednih veliko športa,povdarek na vajah za moč(uteži)...............

..........realno minus 2-3 kg maščobe na teden............

.......veliko uspeha ti želim.............. :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: Mal teško je brez da te vidim,no na kratko.....toraj moraš izgubiti maščobo in ne mišic..........

z kajorijami moraš biti v minusu,to pomeni moraš jih več pokuriti kot jih zaužiješ...........

.........v tvojem primeru,naj bojo obroki ne matsni z manj ogljikovimi hidrati in povdarku na beljakovinah.....

...... na dan: 3 glavni obroki + 2-3 proteinski malici z čist malo O.H.................

..........istočasno v teh 2 tednih veliko športa,povdarek na vajah za moč(uteži)...............

..........realno minus 0.5-1 kg maščobe na teden............

.......veliko uspeha ti želim.............. :worship:

Mičkeno popravimo, da mu ne bomo dajali praznega upanja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimam maščobe nobene... :) Vse ostalo kul, tud trebušni so samo ne tolk izraziti kot bi hotel ;) Sem se zredil še za pol kile, trebušni pa so napredovali :whistle: Samo malo pojačal trening za trebuh :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sošolec ima rekord 2300 sklec v 60minutah. Zdej si pazračunaj (p.s., ena ura ima 3600 sekund :) )

Ko si pa tak daleč si pa bomba :)

:hmm: ... Že pri teh letih...pa sej jih bo čez 5 let loh naredu 10.000 :lol1: ...dej no, sej zajebancija je uredu...sam kar je pa preveč je pa preveč :headbang: ... Verjetno si mislil 230 sklec..pa sej nima veze...Večina od ns pa ( trenirani in netrenirani ) bi verjetno na poti do take številke sklec že zdavnaj pokojna.. :whistle: ??!??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!