Skoči na vsebino

Fitnes vaje za motoriste


BremzPenzl

Priporočene objave

Tako je.. gledamo.. samo trenutno se malo preveč šparam, sm bil bolj kot ne na definiciji, ampak grem zdej orng na maso vsekat, 4 kil gor še tale mesec, potem pa grem naslednjega spet na definicijo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še več pa flaške :)

Seveda je treba pazit na prehrano.

Tako je.. gledamo.. samo trenutno se malo preveč šparam, sm bil bolj kot ne na definiciji, ampak grem zdej orng na maso vsekat, 4 kil gor še tale mesec, potem pa grem naslednjega spet na definicijo :)

Kolk si velik, pa kolk kg maš, pa kolk si star?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

184, 80 kil, 18(švoh) let :)

Pač to kao idealno težo mam zdej.. po onih zdravstvenih kriterijih bi mel pol ko bom mel še par kil več že čezmerno.. ampak to moraš upoštevat da 5 kil, od tega 4 kile mišic ziher hehe :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

184, 80 kil, 18(švoh) let :)

Jaz ne bi delal nč za maso, če pa že boš pa pazi na prehrano,ter da ne pretiravaš.

Popravljeno . Popravil bikez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kak je, če hočeš malo bolj tako nabito postavo ne moreš brez mase...začel sm tak z 75 kilami in se že kr pozna, da bi še 5 dal gor bi pa bil že zadovoljen :) Bom videl kako bo naneslo vse skupej hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kak je, če hočeš malo bolj tako nabito postavo ne moreš brez mase...začel sm tak z 75 kilami in se že kr pozna, da bi še 5 dal gor bi pa bil že zadovoljen :) Bom videl kako bo naneslo vse skupej hehe

Vem kako to poteka. Ko boš pa nehal, boš pa vse v špeh fasal. Lažje gor kot pa dol :blush: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni tuki špeha.. in če si kulčkej rekrativc ga tud nikol ni :) Drugače meni ni problem dat ne gor ne dol, mam srečo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni tuki špeha.. in če si kulčkej rekrativc ga tud nikol ni :) Drugače meni ni problem dat ne gor ne dol, mam srečo :D

Vsi smo enkrat imeli 18 let. No kakor češ .) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No js sm pač tak, mel sm skos 75 kil zaj zadnji 2 leti ko sm isto velik, pa sm jedu čuda čuda al pa nič :) To je dobr pomoje.. hehe :) Tak da (ugibam) nebi mel problema shujšat, težje se zredim (proteinčki tuc tuc)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ni tuki špeha.. in če si kulčkej rekrativc ga tud nikol ni :) Drugače meni ni problem dat ne gor ne dol, mam srečo :D

Leta delajo čuda :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah če boš delal na masi boš najbrž jemal proteine, mega maso in pol ko boš dosegel željeno težo vzdržuj to brez tega, pa boš pomoje dlje obdržal mišice in ne bo potem sam visel špeh :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No pač tak je.. za pravo postavo rabiš maso, drugače negre :) O špehu pa mi ne govori sploh, k niti nevem kaj beseda pomeni praktiično hehe.. kar se mene tiče je maščoba na minimumu, oz kar sm dal gor ni nikjer pikice t.i. špeha hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam pravijo ti, da pazi. Jst pri 18 tudi nisem imel špeha :D

Če maš pa tako presnovo, si pa rojen pod srečno zvezdo hehe

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja to ne smeš.. en tedn spustiš. tak ko da bi en mesec bek fukno :) Js delam redno, sm dal to kot prioriteto in za tem urjam ostale stvari :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tebi to še gre k maš motor. z motorom sem jaz od šole doma v 15minutah, od fitnesa 10minut.

zaj pa morem na avtobus čakat, pol prijem do postaje pol pa še 20 min hoje do doma...

sj ko spustim vn pol doma pumpam sam to ni tak intenzivno ne... to v primerjavi z fitnesom ni skor nč, pa še svinca mi je sfalilo za uteži grem ju3 pogledat v hervis če majo.

zaj hodim pou mesca pa mislim da je hribček na rokicah mal večji ratal :) še malo pa bom zadovoljen :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tebi to še gre k maš motor. z motorom sem jaz od šole doma v 15minutah, od fitnesa 10minut.

zaj pa morem na avtobus čakat, pol prijem do postaje pol pa še 20 min hoje do doma...

sj ko spustim vn pol doma pumpam sam to ni tak intenzivno ne... to v primerjavi z fitnesom ni skor nč, pa še svinca mi je sfalilo za uteži grem ju3 pogledat v hervis če majo.

zaj hodim pou mesca pa mislim da je hribček na rokicah mal večji ratal :) še malo pa bom zadovoljen :blush:

Jaz mam 200m do fitnesa.. grem kar z kolesom :D Je pa fajn praktično jap.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

. to v primerjavi z fitnesom ni skor nč, pa še svinca mi je sfalilo za uteži grem ju3 pogledat v hervis če majo.

ti si rajši oni svinec za v glavo kupi pa naj ti ga en zmontira pol notri, saj je ful hitro

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Evo mam nov promgramečk da me skuri čist :D Pon,sre,pet delam v fitnesu cel zgornji del, tor,čet pa samo spodnji del. Torej 5x na teden :) Med vikendi pa nič, samo vsak dan po 500 sklec.

Tak da bo skos neki za delat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!