Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

In dober stratega je ne rabi nucat? Ej babe..... :rolleyes: :wacko:

Ej moški,moški,jebat vas bi treba dat :yea1:

Kot ima jehova vera,luči pogasit in hvataj kdo pride,pride... :lol1:

Pa da GA TI GRUMF FAŠEŠ :lol1::lol1::lol1: pa da mi je to videt :grim :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem, da bi.....ampak ne boš.....tako kot že marsikaj drugega nisi že lep čas fasala. :grrr ...kar se seveda dnevno vidi iz tvojih umotvorov tipa IQ sobne temperature tukaj na Motoskretu... :wacko: :yawn: :yawn: :yawn: Kaj čmo, je zgleda zabitost postala vrednota nekaterih bab tlele na Motoskretu.... :headbang:  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjamem, da bi.....ampak ne boš.....tako kot že marsikaj drugega nisi že lep čas fasala. :grrr ...kar se seveda dnevno vidi iz tvojih umotvorov tipa IQ sobne temperature tukaj na Motoskretu... :wacko: :yawn: :yawn: :yawn: Kaj čmo, je zgleda zabitost postala vrednota nekaterih bab tlele na Motoskretu.... :headbang:  

Ne rabi verjet,ker niti nebi,posebno tebe nebi,pa če mi na pladnji bi dau :slap:

Ma ne boj se ti za mene,jst dobim vedno,sam ti si v pomanjkanju in te pole prostata jebe :lol1::lol1::lol1:

Ma zabitost,kdo je zabit????Mal razčisti pr sebi,pa pole druge :BUA::OK::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne rabi verjet,ker niti nebi,posebno tebe nebi,pa če mi na pladnji bi dau slap.gif

Ma ne boj se ti za mene,jst dobim vedno,sam ti si v pomanjkanju in te pole prostata jebe trance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.giftrance_21_laughing1.gif

Ma zabitost,kdo je zabit????Mal razčisti pr sebi,pa pole druge trance_39_thumbdown.giftrance_40_thumbup.giftongue.gif

He, he, he mucika.....nea zaj skači.trance_25_naughty.gif Nič ne rabim razčiščevat.....svoje meje IQ-jaslap.gif nam kažeš iz dneva v dan...trance_43_wavetowel2.gif P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne, tebe mam izključno zarad dnara :P

ufffffff... hvala bogu... jaz sem pa mislo, da sem že lep :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He, he, he mucika.....nea zaj skači.trance_25_naughty.gif Nič ne rabim razčiščevat.....svoje meje IQ-jaslap.gif nam kažeš iz dneva v dan...trance_43_wavetowel2.gif P

:lol1: nč ne skačem,sam sedim več manj,tko da.... :slap:

svoje,svoje meje iquja raziskuj,svoje pa bo vse pole ok :hmm:

ej moj mali,tebi še velik ni dozorelo marsi kje.... :BUA::OK::P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_21_laughing1.gif nč ne skačem,sam sedim več manj,tko da.... slap.gif

svoje,svoje meje iquja raziskuj,svoje pa bo vse pole ok trance_19_hmm.gif

ej moj mali,tebi še velik ni dozorelo marsi kje.... trance_39_thumbdown.giftrance_40_thumbup.giftongue.gif

evo picika...nekaj za tebe http://www.motosvet.com/tabla/index.php?showtopic=31546 pa obvesti nas o rezultatuevilgrin.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist tak, med nama, večina jih še te, ene in edine, ne zna uporabljat...

moja edina uporabna me trenutno boli ... čeprav pravijo, da vakuum ne boli :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja edina uporabna me trenutno boli ... čeprav pravijo, da vakuum ne boli :unsure:

A si hotu povedad da nimaš vakuma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

varanje je tudi to, če prevaraš hondo z yamaho, pa čeprav nimaš moralnega mačka.....trance_14_devil2.gif

to ni varanje.. to je neumnost :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!