Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

občutek me je prevaral že mnogokrat :glare:

pa še zmerej živim :010

Hvala bogu!

Če ne bi občutek prevaral naših fotrov,pol mi tut ne bi pisali bedarij po motosvetu! :OK::D

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala bogu!

Če ne bi občutek prevaral naših fotrov,pol mi tut ne bi pisali bedarij po motosvetu! :OK::D

:lol1:ja ..naši tastari so bli hudi... hitrejši od misli..jim je prišlo prej kot so mislili... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

lahko... ampak, če si prvi, si zmagovalec :P

hahahaha... koja logika!

Torej če ne prevaraš (prvi, al pa drugi...) si luzer? :blink:

Varanje... :nono:

Raj skensli tistega s katerim pač si - ti že ne more bit vse OK, če moraš varat :hmm:

My humble opinion :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

mene pa zanima kaj pomeni za vas dece varanje?

recimo da bi vaša bejba priznala da se je lupčkala z drugim ampak sam lupčkala.a je to vas varanje?

Nevem,ker še nisem bil :hmm:

Če je novoletni,rojstnodnevni poljub OK,vse ostalo je varanje :xx:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima kaj pomeni za vas dece varanje?

recimo da bi vaša bejba priznala da se je lupčkala z drugim ampak sam lupčkala.a je to vas varanje?

Je zelo odvisno kje bi ga-jo lupčkala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nevem zdaj nekateri so mnenja,da je varanje če se daš dol z drugo osebo in če je pa sam franch kiss pol pa to ni varanje ali pač?

to me zanima,da kako na to moški gledate.....

Če si zaljubljen(a) je vse lahko hitro preveč...

Če pa nisi je itak vseeno. No skoraj.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jo? :blink: :P

Ja JO, a z njo ni možno tipa prevarat, al se ne šteje?

Drage moje damice, varanje se zgodi tudi brez telesnega stika, kajti varanje je v glavi, v glavi se dogaja želja, pripadnost, strast, začetek varanja. Na vas ali nas je kako se to potem realizira, udejani ali negira. Ne obstaja otipljiva fizična meja ala tusepazačnevaranje.

(Matr sm zatežu)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja JO, a z njo ni možno tipa prevarat, al se ne šteje?

Drage moje damice, varanje se zgodi tudi brez telesnega stika, kajti varanje je v glavi, v glavi se dogaja želja, pripadnost, strast, začetek varanja. Na vas ali nas je kako se to potem realizira, udejani ali negira. Ne obstaja otipljiva fizična meja ala tusepazačnevaranje.

(Matr sm zatežu)

uh, s tabo bom pa še šla na kufe :whistle: :naughty:

  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Petelin cel dan vara,zjutraj prvi zapoje, "pol nepride več v štih" pa naj kdo reče, da neuživa !!!

Ps; včasih pa še k sosedovim skoč,pa še tole dober petelin je zmiraj kumrn !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja JO, a z njo ni možno tipa prevarat, al se ne šteje?

Drage moje damice, varanje se zgodi tudi brez telesnega stika, kajti varanje je v glavi, v glavi se dogaja želja, pripadnost, strast, začetek varanja. Na vas ali nas je kako se to potem realizira, udejani ali negira. Ne obstaja otipljiva fizična meja ala tusepazačnevaranje.

(Matr sm zatežu)

To je zame zdrava domišlija. Potem pravzaprav vara celi vesoljni svet. Ne mi reč, da nisi nikdar pomislil na.....

Ker je pri nas prisoten razum se lahko upremo nagonom in podredimo družbenim pričakovanjem.

Kaj je prav, pa vsaka kultura tretira različno. Le kaj bom sanjal danes???

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nevem zdaj nekateri so mnenja,da je varanje če se daš dol z drugo osebo in če je pa sam franch kiss pol pa to ni varanje ali pač?

to me zanima,da kako na to moški gledate.....

če sm se jaz s kero zalizal sem jo tud prtisnu.... tko da predsledično je lizanje varanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja nevem zdaj nekateri so mnenja,da je varanje če se daš dol z drugo osebo in če je pa sam franch kiss pol pa to ni varanje ali pač?

to me zanima,da kako na to moški gledate.....

Varanje je če z drugo mutiš in ji začneš obljubljat, da boš zdajšno pustiu in z to drugo začel "resno".

Vse drugo je pa rekreacija :P

(pa TI, draga moja, ko vem, da to bereš - da ti na pamet ne pride, da me doma začneš zašliševat! ;))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uh, s tabo bom pa še šla na kufe :whistle: :naughty: + tortica :music3:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pol mislite tko ko js

zame če se že sam zaližeš ko maš pač že babo pa to je varanja pa tud če ne greš do konca....

ne boš verjela, samo svet je velik in v mnogih kulturah velja, da je moški zlo reven, če ima samo eno. :lol1:

tko da slovenci smo zlo en reven narod :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!