Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

ja da ni polulan :P :lol:

:whistle: prostata je zajebana stvar...

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:krneki: a si se spet polulu..... :unsure:

a je čudn po tolk pirih ??? :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma tebe pa ja nič ne zajebava,ker si fajn.... :whistle: pa moj letnik-najlepša leta :winkiss:

Čakte mau :? kdo je zdej čigau letnik, da nam jest tlele tanajmlaji izpadu pa me boste še po cigarete pošiljal. No ja pokasiru bi dnar pa me neb blo več nazaj :P Tud to je neky, bi vsaj za kafe zbrau :lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj sedaj,kol nas ma-a vara me z tabo-hvala greeey :rolleyes:

Anja :lol1:tud men ni več jasn kdo koha s kom vara, sem že prej napisu, da vsak z vsakim in evo ti ga na. Se že ne ve kdo pije in kdo plača:kva2: :slap: Morm vzet čas za premislek :kava: men kasnej pride k mam dolgo lajtungo :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čakte mau :? kdo je zdej čigau letnik, da nam jest tlele tanajmlaji izpadu pa me boste še po cigarete pošiljal. No ja pokasiru bi dnar pa me neb blo več nazaj :P Tud to je neky, bi vsaj za kafe zbrau :lol1::lol1:

Ko greš po cigarete,prnes še meni,nimam časa .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma kaj pa vem, najbolje da se sama prepričaš.

Preseneti me, ti prepuščam čist proste "roke"... :P

še to čast bi mi dau..pa če ti rečem,da mam še kolegico ki bi šla poleg....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja dam ti kolegico...Sam je rekla,da te mora prej videti :whistle:

Veš da lahko, ni panike. Ti sam povej kdaj in kam moram prit... Aja, pa še to ji reči, da samo na kafe ne mislim hodit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš da lahko, ni panike. Ti sam povej kdaj in kam moram prit... Aja, pa še to ji reči, da samo na kafe ne mislim hodit.

nebo samo kafe, še na pico in v kino jo boš peljal :whistle:

o vapo, ti ti romantik! :fredy:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš da lahko, ni panike. Ti sam povej kdaj in kam moram prit... Aja, pa še to ji reči, da samo na kafe ne mislim hodit.

ne je rekla,da naj ti rečem da prnes ga s seboj v termuski.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še meni usput en pir, da ga spijem medtem da ona popuši do konca. Čik seveda!!!

Ja pa kaj še :wacko: glasbene želje pa nebi izpolnjeval, ker sem totalno brez posluha :wacko: Bom raj kr sam tole našo češplo na cigaret povabu :lol: Pira pa nam kupvov k ne vem več kako se ga kup :doze: sm se vrgu u prohibicijo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa kaj še :wacko: glasbene želje pa nebi izpolnjeval, ker sem totalno brez posluha :wacko: Bom raj kr sam tole našo češplo na cigaret povabu :lol: Pira pa nam kupvov k ne vem več kako se ga kup :doze: sm se vrgu u prohibicijo :P

Na kjero češpljo pa ti zdej ciljaš :? A veš da tu tema VARANJE-pa da ti zdej ne.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!