Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

Na kjero češpljo pa ti zdej ciljaš :? A veš da tu tema VARANJE-pa da ti zdej ne.....

Ja tebe, aneda :naughty:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ki sem zdej zafarbala,joj :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Mi že na samem raje poveš-pokažeš .)

še sreča, sm mislu da mi je monitor crknu, je vse na rdeče vlekl :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ki sem zdej zafarbala,joj :winkiss: :winkiss: :winkiss:

Mi že na samem raje poveš-pokažeš .)

Bwa ha ha, ja res, aneda :lol1::lol1: :wacko:

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sevede !

mi je danes kolegica povedla da je nabavla nov vibrator ! in da ta stari v predalu nočne omarice ni nič ljubosumen

in sploh ni znorel ! in da je obema vibričema popolnoma vseeno kako izgleda zjutraj ko se zbudi ! :grim

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sevede !

mi je danes kolegica povedla da je nabavla nov vibrator ! in da ta stari v predalu nočne omarice ni nič ljubosumen

in sploh ni znorel ! in da je obema vibričema popolnoma vseeno kako izgleda zjutraj ko se zbudi ! :grim

Povej ji da kr naj čuva tiste svoje prjatle,moja kolegica pa ma raje živo meski,ki miga in se tud ne kregajo med sabo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej ji da kr naj čuva tiste svoje prjatle,moja kolegica pa ma raje živo meski,ki miga in se tud ne kregajo med sabo :lol1:

Imaš pametnu prjatlcu :):OK::OK::)

  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povej ji da kr naj čuva tiste svoje prjatle,moja kolegica pa ma raje živo meski,ki miga in se tud ne kregajo med sabo :lol1:

anja, sam še zmer boljš trd bani k je pr rok, k pa mehk meso k ga ni :P

pa še prevarat se s tem trdim ne da nbenga :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj se ne rab hvalit,se že na pogled vid....

KAAJJJ :eek: moram prit pogledat-nej druge :grim :yes: :yes:

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KAAJJJ :eek: moram prit pogledat-nej druge :grim :yes: :yes:

pajkici si reku,da ne moreš...pa da se že na pogled vidi,kolk si vreden-zmožen :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

sj si :P

a je tebe kej trefnilo ? no sej .. kar misli si... je že u redu...ni treba,no... boš drugič povedal..... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

Varanje, kaj je to?boobies.gif

Popravljeno . Popravil GRUNF
  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Varanje, kaj je to?boobies.gif

dezinformacija... trance_42_walkman.gif

Popravljeno . Popravil gregorius
  • Všeč mi je 1
  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Varanje...hm,zame to izhaja iz nezadovoljstva,neinteresa,jeze in morda vcasih iz depresije...dosti razlogov najde clovek za varanje,ko pa ga vprasas zakaj je to storil,je prvi odgovor NE VEM.

Mislim,da je varanje za nekatere malo bolj adrenalinsko pocetje,da glih ne jejo vsak dan iste juhe in da se jim neki 'nevarnega' dogaja in bla,bla,bla...

Enim je to vrsta sporta...

Drugace pa je kr neki modelov ki brez tega ne morejo zivet...

Zalostno je,da z varanjem se prizadane vec ljudi in ne 'samo' zene ali moza.Tukaj,tudi ce ni otrok,so drugi sorodniki,prijatelji in sama tretja oseba,ki zivi do zadnjega v negotovosti,ali bo ali ne bo naslednji dan zazvonil telefon...

Zal je tega ogromno po svetu in iskati resitev zakaj se to dogaja je mission impossible.

Predlagam pac vsem,ki ste namenjeni se spuscati v takle izziv,da se pogovorite z partnerjem,kakrsn koli bo bil odziv,je boljse da se zave,da nekaj ne stima,pa skusa popraviti nekaj,kar je lazje od oproscanja ze nastalega varanja.

Tako kot sebi,zelim vsem,da bi se znali pogovoriti odkrito in predvsem biti iskreni do samega sebe,potemtakem se marsikatero 'noro' spuscanje v adrenalinske 'tobogane' lahko tudi prepreci.

Ce nastopi ljubezen,je prav,da se poslusa srce in seveda tudi biti odkrit,pa ceprav je tezko in bolece,vsaj traja manj casa(bolecina).

Ne obsojam nobenega, ki prevara,ker pac ne mores vedet kaj dejansko je pripeljalo do tega..sem pa pristas,da je clovek odkrit.Resnica pac zna fajn bolet,ampak cas zaceli vse rane,tudi globoke.

NE obsojam,ker nimam pravice in NE ,NE strinjam se z tem pocetjem,kakrsn koli je razlog,vedno se najde resitev.

Moje mnenje.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najhuje pa je, kadar samega sebe prevaraš.:headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!