Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

En moj frend je vedno naglas priznal, da bi poseksal še telegraf štango, če bi mela luknjo.....in kolikor ga poznam, mu celo verjamem.

Diametralno nasprotje je biu moj frend. Po burno preživeti noči v eni od lokalnih vaških diskotek je naglas priznal:

"stari, pa kaj si ti ja nor :slap: , rajši ga v krtijek ftaknem in čakam na potres, ko pa ovo f***m :kva2: "

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsak zase čist dobr ve kje je meja, ampak se nažalost veliko ljudi spreneveda, da če greš z nekom na pijačo ali ga objameš to še ni varanje. To načeloma sicer drži vse dokler so čustva povsem nedolžno prijatelska. Ko pa edn do drugega čutita nekaj več gre že za prevaro. Jz mislm, da varanje niti ni tok povezano z tem kaj z nekom počneš pa naj bo to sex al pa samo objem najpomembnejše je kaj ti do nekoga čutiš. Itak se pa ne splača varat če te zanima nekdo drug je najbol končat prejšno zvezo pa začet na novo. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam s missi.Sam mislem da se zveza konča je dovolj dvom,oz.da nekdo ne ve kdo mu pomeni več...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo razloži v čem je fora, da greš na pijačo in se objemaš...moško/ žensko karkoli (otroci,partnerji ajde še sorodniki izvzeto), enako me zanima za cmokanje in piskanje v stilu ,,, iiiiiii,,.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

missi lepo povedano... :yes:

varanje je že, ko nekdo pomisli na nekoga ( ki ni trenutni partner) in si ga zaželi za partnerja! :xx:

a je blo to jasn povedano zdej? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...

Kdaj je varanje varanje?

Pomojem je to stvar posameznika oziroma para... se pravi dveh

Meni je recimo vseeno ce gre moja s kom na pijacko...naj gre...saj grem jaz tut s kaksno sodelovko recimo...

ce bi recimo neko na novo spoznal in sel na kavo? kaj je pa to kaj takega? komuniciramo pac... saj smo ljudje..

Objemi? zakaj pa ne? lep obcutek je, ce te nekdo toplo objame...

Je pa nekaj prjateljski objem....ali pa kak drugacen... (gre za namen)

Drugace pa... jaz pravim... ce ne ves... ne boli... (pa ne da bi varal...NIKAKOR!)

Kaj bi naredil, ce bi izvedel da me moja vara?

Da bi zvedel da je sla v posteljo z drugim (to je zame varanje, kar je prej je "hoja po robu prepada")

Hja.... pobral bi svoje stvari in odsel... brez besed..

Zakaj?

Ker mi je vseeno? NIKAKOR!

Ampak, kaj lahko clovek naredi takrat? kakrsna koli fizicna obracunavanja s komerkoli?? zakaj ze?? kriva sta itak oba... ona in on... + kaj bi imel od tega jaz ce bi oba premikastil? NIC!

Enostavno pac bi sla vsak svojo pot naprej v zivljenju...

Seveda sem to moji tudi povedal ze v samem startu... "hodi in delaj kar hoces...meja ves kje je.. ko je meja enkrat prestopljena, me NE zanima kaj zakaj kako... takrat je samo se ADIO!"

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo razloži v čem je fora, da greš na pijačo in se objemaš...moško/ žensko karkoli (otroci,partnerji ajde še sorodniki izvzeto), enako me zanima za cmokanje in piskanje v stilu ,,, iiiiiii,,.

deluje zelo učinkovito...odvisno od časa v dnevu pospeši (zjutraj) ali obrne peristaltiko (zvečer)..

sploh piskanje....

in lizanje (tudi po licih) ...

...(čeprav se mi zdi da klimbri še ni potegnilo :grrr )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če imaš nekoga rad, ga imaš takega kot je :headbang: nihče ni cel lajf isti, sploh ženske k rodijo :wacko: vsako telo se stara, spreminja, ne zarad razmišljanja, ampak zakona narave.

zarad tako razmišljajočih kot si ti, lepotni kirurgi služjo mastne denarce. :wacko: uboge ženske, ki jim je sam lepota ključ do ljubezni :wacko: in ubogi moški, ki jim je samo to pomembno :wacko:

ok, ko sem pa tole prebral, sem si pa rekel da MORAM dat iz sebe :slap:

Zenska ko rodi ne more biti vec fit?

Pa kje zivis ti? na Marsu?

Poznam par primerov (osebno) ko je punca bila noseca in NI bila vsa zamascena (ze kot nosecnica ne), ko je rodila pa se je rekreirala kot prej...in? se vedno so punce FIT in imajo izklesano postavo...

Je pa neki res... za lepo postavjo je teba veliko delat... se rekreirat... pa zelo pazit kaj jest...

Tako da razne hja..kako naj imam pa jaz boljso postavo...sam sem ze 2x rodila so za lasje privlecene...

Men gre kar na bruzhanje ko to katera izjavi...

zakaj?

sam sem shujsal 30Kg in vem da je clovek lahko FIT ce to sam hoce...

:topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo razloži v čem je fora, da greš na pijačo in se objemaš...moško/ žensko karkoli (otroci,partnerji ajde še sorodniki izvzeto), enako me zanima za cmokanje in piskanje v stilu ,,, iiiiiii,,.

mislim da je Fresh_ales nazorno potrdil mojo izjavo z svojim primerom tko da nebi smel bit več nobenih nejasnosti ;)

očitno se kar strinjava glede varanja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No v glavnem pršli smo do ugotovitve da je varat ful kul, pa da če hočeš dobr varat je treba precej trenirat .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, ko sem pa tole prebral, sem si pa rekel da MORAM dat iz sebe :slap:

Zenska ko rodi ne more biti vec fit?

.................. postavo...sam sem ze 2x rodila so za lasje privlecene...

Men gre kar na bruzhanje ko to katera izjavi...

Jaz v njenem postu nisem zasledila, da ne more biti fit.....postava pa pri marsikatreri ni več ista in neketere imajo velike probleme z odvečno kožo ali vampom če hočeš, joške tudi niso več kot so bile. Veliko je tudi odvisno od starosti...maljše mamice so bolj elastične in jim to velikokrat ne dela problemov....

Seveda lahko pogledamo kakšno vrhunsko manekenko, ki je kjub temu, da je rodila...ene celo večkrat še vedno super postavna....res pa da je to v prvem planu in ne počnejo nič drugega.

Ti praviš, da je vse v rekreaciji jaz pa, da so glavni geni...če imaš kurje noge se lahko postaviš na glavo pa so še vedno kurji batki...Vsekakor je pa bolje tako za pogled kot za počutje če so vsaj fit in niso zaliti še z maščobo.

Poleg tega ja, staramo se in rek...mlada je vsaka lepa je pri mnogih moških dejstvo.

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, priznam...me je mogoce mal zaneslo prej... sam... mi grejo kar kocine pokonc, ko kaksna zenska to izjavi :BUA:

Nisem pa imel v mislih, da ima lahko vsaka/vsak telo kot nek model (moski ali zenski)...

ampak biti FIT je cisto nekaj drugega... no..ja...

Vsak po svoje...jaz pravim :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok, priznam...me je mogoce mal zaneslo prej... sam... mi grejo kar kocine pokonc, ko kaksna zenska to izjavi :BUA:

Nisem pa imel v mislih, da ima lahko vsaka/vsak telo kot nek model (moski ali zenski)...

ampak biti FIT je cisto nekaj drugega... no..ja...

Vsak po svoje...jaz pravim :rolleyes:

aja? :kva2: kaj sem pa izjavla? :hmm:

mogoče ni res, da se z leti telo spreminja, stara? Pa sploh ni blo mišljeno za odvečne kilograme.

Vidm, da imaš velik izkušenj z nosečnostjo in za začetek si preber kako knjigo o anatomiji. Vsako žensko telo se v nosečnosti in porodu spremeni, tud če ni dekagrama odveč. :headbang:

in ga ni recepta, da boš vedno mlad in fit, tko kot ti pravš, pa garaj koker čš. Zakona narave ne boš ustavu.

me pa zelo zanima kaj je zate FIT? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot prava frendica sem mu javila takoj ko sem videla kje kako telegrafštango z luknjo. B)

Da se nisi ti naslonila na telegrafštango... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja? :kva2: kaj sem pa izjavla? :hmm:

mogoče ni res, da se z leti telo spreminja, stara? Pa sploh ni blo mišljeno za odvečne kilograme.

Vidm, da imaš velik izkušenj z nosečnostjo in za začetek si preber kako knjigo o anatomiji. Vsako žensko telo se v nosečnosti in porodu spremeni, tud če ni dekagrama odveč. :headbang:

in ga ni recepta, da boš vedno mlad in fit, tko kot ti pravš, pa garaj koker čš. Zakona narave ne boš ustavu.

me pa zelo zanima kaj je zate FIT? :hmm:

A smo malo zasli s teme :topic: (moje maslo..vem) :slap:

Samo se tole....

FIT = Biti vitek in se redno rekreirati ter jesti "zdravo" hrano :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom.......obljubim.......

Pa čeprav se mi niti približno ne sanja.......kaj naj vlečem.....

BTW......kahwa?????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!