Skoči na vsebino

Varanje ...


blef

Priporočene objave

hočeš odgovor? ker kljub vsemu še vedno naivno verjamemo v ljubezen, v iskren odnos partnerjev v zakonu, v zakon, kot obveza in dolžnost dveh, da skupaj ustvarjata in gradita.

ko spoznaš, da temu žal ni tko, je itak že prepozno. Vsi tud si tega ne priznajo in rajš živijo v prepirih, godrnjanju in v upanju na čudež in boljše dni. Ljudje smo si različni.

aja, zakonov je vedno manj, pa otrok tud. Le zakaj?

Soncy s tem se čist strinjam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moški so še vedno LOVCI !!!!

zenske pa medcelinski bombniki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:kva2: huhu

tole si pa zasluži....nagrado...za... :fredy:

Niti ne. Ker ni odkril tople vode. Dejansko in nedvoumno je res, da so in da nasprotni spol (govorimo vedno o večini v tako splošnih stvareh) to išče in pričakuje od nas.

Koliko vas bo priznalo in tudi reklo: moški z velikim M. ?!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Niti ne. Ker ni odkril tople vode.

resno? :photo:

Koliko vas bo priznalo in tudi reklo: moški z velikim M. ?!

komu?

bandyju? :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

resno? :photo:

komu?

bandyju? :fredy:

Mislim, da priznanje oz. prepričanje ni odvisno od sogovornika, namena.

:hmm:

Ipak bolje izpast glup nego iz brzog voza :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šment je če je ni(prazna posla)

če pa je je pa spet šment.

prvo je lubezen potem navada ki pa preide v ljubezen skozi želodec,kaj sem kj jedu da sem tk pameten?? O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šment je če je ni(prazna posla)

če pa je je pa spet šment.

prvo je lubezen potem navada ki pa preide v ljubezen skozi želodec,kaj sem kj jedu da sem tk pameten?? O:-)

In na koncu postane to kar prileze od zadaj na plano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ženske, ne morš žvet z njimi, ne moreš jih zakopat na vrtu. :evilgrin:

Zakaj pa glih na vrtu? Zakoples jo lahku tut u navadnem teglcu, ce jo prej zakur's.

Haha.... Vedno bolj se mi pa tudi izmika ideja, zakaj bi sploh hotel ziveti z njimi? Zakaj? Zakaj? Kaj mi lahko da, cesar si ne morem dati sam?

Nek daljni spomin na mamo, mogoce? K mami lahko grem na kavo, kadarkoli hocem. Ampak ne zivim z njo. Sem jo odrezal iz svojega zivljenja (razen za kavo, pa se ta je neka obarvana vodica v primerjavi s tisto, ki si jo sam skuham).

Torej..... zakaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kruse, težko ti odgovorimo drugi, če odgovora nimaš sam.

Odgovorimo

mu že lahko .. ni blema.

Vprašanje pa je smiselnost takega od/pogovora,

saj je v naprej jasno neomajno Krusejevo stališče.

:fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa glih na vrtu? Zakoples jo lahku tut u navadnem teglcu, ce jo prej zakur's.

Haha.... Vedno bolj se mi pa tudi izmika ideja, zakaj bi sploh hotel ziveti z njimi? Zakaj? Zakaj? Kaj mi lahko da, cesar si ne morem dati sam?

Nek daljni spomin na mamo, mogoce? K mami lahko grem na kavo, kadarkoli hocem. Ampak ne zivim z njo. Sem jo odrezal iz svojega zivljenja (razen za kavo, pa se ta je neka obarvana vodica v primerjavi s tisto, ki si jo sam skuham).

Torej..... zakaj?

In ko mame ne bo več? :krneki:

Takrat bo pomoje tudi tista "obarvana vodica" dobila malo večji pomen, kne?

Popravljeno . Popravil First
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa glih na vrtu? Zakoples jo lahku tut u navadnem teglcu, ce jo prej zakur's.

Haha.... Vedno bolj se mi pa tudi izmika ideja, zakaj bi sploh hotel ziveti z njimi? Zakaj? Zakaj? Kaj mi lahko da, cesar si ne morem dati sam?

Nek daljni spomin na mamo, mogoce? K mami lahko grem na kavo, kadarkoli hocem. Ampak ne zivim z njo. Sem jo odrezal iz svojega zivljenja (razen za kavo, pa se ta je neka obarvana vodica v primerjavi s tisto, ki si jo sam skuham).

Torej..... zakaj?

Morda zato, ker si član, hočeš nočeš, nekega socialnega okolja. Se morda kdaj vprašaš, zakaj si zjutraj umiješ zobe, zakaj se počešeš, zakaj si s toaletnim papirjem brišeš zadnjico? Se morda vprašaš, kaj je narobe s teboj, da na forumu napišeš, da si odrezal lastno mamo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morda zato, ker si član, hočeš nočeš, nekega socialnega okolja. Se morda kdaj vprašaš, zakaj si zjutraj umiješ zobe, zakaj se počešeš, zakaj si s toaletnim papirjem brišeš zadnjico? Se morda vprašaš, kaj je narobe s teboj, da na forumu napišeš, da si odrezal lastno mamo?

Bla, bla, bla, bla, bla bla.... A nadaljujem v neskoncnost? Ravno zadnjic sem malo pretegoval svojo "romanticno misico"..... Te zanima, kaj sem ugotovil?

Iz gobca mi smrdi ko kuga...... Ker si ne perem zob....

Majico sem si preoblekel pred dvema tednoma. Nisem je dal dol 26 ur na dan..... Pravzaprav lazem.... dal sem jo dol 2krat ne teden za uro in pol....

Smrdim ko svinja...

Ampak....

Se ti zdi, da me moti? Me ne. Svoj smrad prenasam z uzitkom. Pa ves zakaj? Ker vem, da ne smrdim samo sebi, ampak tudi svojim sodelavcem. In svojemu sefu. On bo mene jebal......hehe, ker idiot...... kaj me bodo odpustili, ker ....\\

opa.....bom nehal... zaenkrat...... me pa zanima..... ce pridem tak h kurbi..... mislis, da bi me nagonila, ali bi si rekla, da to pac spada k sluzbi?

In ne nazadnje.... tukaj je moj pajek....mi sedi na rami....gleda pa stran od monitorja.... kaj to pomeni?

Pffffffffffffffffffffffffffffffff.....................................

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ko mame ne bo več? :krneki:

Nima veze. Mama me je vrgla na ta usran svet....izrodek...To sem....In ko nje ne bo vec, bom se vedno izrodek.....Nekaj, kar ni bilo zazeljeno....nekaj, kar se je izrodilo.... nekaj, zaradi cesar sta se moja starsa porocila..... nekaj, zaradi cesar sta se locila....

.Izrodek.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima veze. Mama me je vrgla na ta usran svet....izrodek...To sem....In ko nje ne bo vec, bom se vedno izrodek.....Nekaj, kar ni bilo zazeljeno....nekaj, kar se je izrodilo.... nekaj, zaradi cesar sta se moja starsa porocila..... nekaj, zaradi cesar sta se locila....

.Izrodek.....

Upam, da tvoji starši ne bodo kdaj po pomoti prebirali teh postov. Glede forumske teme Varanje, pa tudi nobene smiselne povezave nimajo.

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam, da ..

Ko

ga boš malo spoznaw, boš videw, da sicer ni slab fant ..

občasno ima le težave z orientacijo na Motomarsu in

piše sem in tja nekaj kar mu govori srce, ne da bi se sekirow

okoli "tematike" ..

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš, zdi se mi, da človeku, ne glede ali gre za realno življenje ali virtualni svet, ne pritiče, da nespodobno govori o svoji družini (mami, očetu, partnerju, otrocih). So nekatere teme in nekateri ljudje, ki morajo biti in ostati naša intima in naše spoštovanje. Takšne izjave pa ne sodijo nikamor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš, zdi se mi ..

Hja ..

ljudje različno gledajo na to - nekateri pač niso imeli lepega otroštva:

- oče pijanec jih je zbrcow, čim jih je dosegew

- mati kleptomanka stalno v zaporu

ipd.

sy

ne govorim o Kruseju .. zanj ne vem .. poznam pa definitivno nekaj ljudi,

katerim se kar cufne, če beseda nanese na njih starše ..

:fight2:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor pljuva po svojih starših, pljuva po sebi. Hočeš-nočeš, nosiš njihove gene in njihove vedenske vzorce, ki si jih dobil v otroštvu. Zato....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdor pljuva ..

Ja ..

lahko je govoriti .. videw

sem res grozne zadeve s tega

področja, o katerih se tebi,

hvala Bogu, nikoli ne bo niti sanjalo ..

zato

ne moreš razumeti ..

pa

kaj hočemo .. nerazumljenih ostaja veliko zadev na tem planetu,

posebej tistih, katere je potrebno izkusiti na svojem hrbtu,

da veš za kaj gre ..

:huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!